Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı loader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün itibarı ile yeni konjektörüm ile yollara dönmüş bulunuyorum. umarım uzun yıllar boyunca bi daha konjektör problemi yaşamam..
    hayırlı olsun sıkıntısız kullanmak nasib olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gv 650
    arkadaşlar ankarada motorumu gösterebileceğim yer bilen yok mu dahaa bir cevap alamadım günler oldu

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    bende de yeni konjektör var artık , ancak ellerine sağlık , hem zamanını hemde emeğini esirgemeyen gv 650 (adını söyle artık arkadaş)arkadaşımın sayesinde. sağ ol, var ol. emeğine sağlık.

loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    Alıntı h983271 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ankarada motorumu gösterebileceğim yer bilen yok mu dahaa bir cevap alamadım günler oldu
    emek caddesinde (emin değilim ama emek 4. cadde olması lazım) 4-44 motor var. ben hiç gitmedim ancak bizim motorlardan anladığını duymuştum..

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı h983271 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankarada ilker diye bir arkadaş vardı o şimdi asker doguda orda motorunu baktırmıştı ustaya iyi demişti ama ben tanımıyorum istersen git bit tanış bora usta teli 0312 2224343
    orda tolga diyede biri tele bakıyor inşallah memnun kalırsın

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Oraya gitmişliğim var. 4 adet kullanılmış civataya 30 lira para istemişlerdi.
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    yeni farım nasıl alttan sabitleyecegım ama fena durmamıs dimi :D

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    nurettin kardeşim şu sanel conjoktörü nerden dedin arkadaşlara bir jest olsun bende bir deneyeyim 140 tl para vereceğimize 40 tl halledelim dedim. baktım bana yakın imal yeri satış yeri bir tane aldım taktım ve beş dakika sonra startör kavurma oldu .ölçtüm şaseye kısa devre yapıyor söktüm sargıya verdim aman sanel filan denemeyin bizim makinalara kesinlikle uymuyor.
    ve bizim startörler aslında çok güzel sarılmış sargının altındaki izalasyon biraz zayıf biraz fazla ısınınca veya zorlanınca şase ile kısa devre yapıyor.Orjinal conjoktörüde startörün fazlaca ısınmasına sebeb oldugu için izalasyon da eriyip kısa devre yapınca daha çabuk ısınıp yanmasına sebeb oluyor

Motosikleti
    Abi Sanel'i bizim şirkette bir arkadaş Pegaso'da kullandı, hiç sıkıntısı yok. 14.1 çıkış veriyor. Başarılı F650 uygulamarını da internet'te duyduk.

Bi kaç modeli vardır belki, sana yanlış olanı vermişlerdir. Bizim makina çok da farklı değil ki...

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nurettin kardeşim şu sanel conjoktörü nerden dedin arkadaşlara bir jest olsun bende bir deneyeyim 140 tl para vereceğimize 40 tl halledelim dedim. baktım bana yakın imal yeri satış yeri bir tane aldım taktım ve beş dakika sonra startör kavurma oldu .ölçtüm şaseye kısa devre yapıyor söktüm sargıya verdim aman sanel filan denemeyin bizim makinalara kesinlikle uymuyor.
    ve bizim startörler aslında çok güzel sarılmış sargının altındaki izalasyon biraz zayıf biraz fazla ısınınca veya zorlanınca şase ile kısa devre yapıyor.Orjinal conjoktörüde startörün fazlaca ısınmasına sebeb oldugu için izalasyon da eriyip kısa devre yapınca daha çabuk ısınıp yanmasına sebeb oluyor
    abicim , geçmiş olsun .üzgünüm. ben tak dememişdim ki ,sadece sen ilgilendiğin için , böyle bir markayı duyunca fikrini almak istemişdim.neyse fırçamı layığıyla yemeye hazırım.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim , geçmiş olsun .üzgünüm. ben tak dememişdim ki ,sadece sen ilgilendiğin için , böyle bir markayı duyunca fikrini almak istemişdim.neyse fırçamı layığıyla yemeye hazırım.
    nurettin senin sadece hatırlatman var ger,si benim suçum

Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Sanel'i bizim şirkette bir arkadaş Pegaso'da kullandı, hiç sıkıntısı yok. 14.1 çıkış veriyor. Başarılı F650 uygulamarını da internet'te duyduk.

Bi kaç modeli vardır belki, sana yanlış olanı vermişlerdir. Bizim makina çok da farklı değil ki...
    biliyorum ama zaten tek model var uyan onu aldım denedim denemez olaydım gittti gül gibi startörüm ilker gelmiş ankarada motoru çalıştırmaya çalışıyor bilgin olsun

KARANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 Fazer
    nurettin senin sadece hatırlatman var ger,si benim suçum

biliyorum ama zaten tek model var uyan onu aldım denedim denemez olaydım gittti gül gibi startörüm ilker gelmiş ankarada motoru çalıştırmaya çalışıyor bilgin olsun
    Abi selam geçmiş olsun.keşke denemeseymişin ucuz etin yahnisi güzel olmuyor.yolun düşerse bekliyorum abi kendine iyi bak.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    serden kardeşim bu 140 tl ye geliyor aslında kablolar çıplak geliyor ama ben senin için fişlerini takarım digerin söküp bunu hemen takabilirsin
    çok kolaylaşıyor bu şekilde kendinde takabilirsin istersen adresini ver göndereyim
    Teslim aldım çok teşekkür ederim. Henüz poşetini açmadım. Geçen sene aldığım akü uzun süre motosiklete binmeyince zayıflamış Şarj ettirip bir şans daha vereceğim,olmazsa akününde yedeği var. Yeni aküye geçmek zorunda kalırsam şikayetim olmadığı halde tedbir olsun diye yeni konjektörü taktıracağım.Yedek malzeme dükkanı açmam yakın.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X

Geçmiş olsun abi. Allah razı olsun denediğin için. Keşke böyle olmasaydı
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teslim aldım çok teşekkür ederim. Henüz poşetini açmadım. Geçen sene aldığım akü uzun süre motosiklete binmeyince zayıflamış Şarj ettirip bir şans daha vereceğim,olmazsa akününde yedeği var. Yeni aküye geçmek zorunda kalırsam şikayetim olmadığı halde tedbir olsun diye yeni konjektörü taktıracağım.Yedek malzeme dükkanı açmam yakın.
    hayırlı olsun güzelce kullanırsın bu yatan motorlarımızda akü sıkıntısı olur tamamen boşalan akü de conjoktörü ve startörüde zorlar en iyisi ufak bir 12 voltluk adaptör baglandıgında motoru akşam park etmiş gibi rahat çalışır tavsiye ederim

Motosikleti
    12 V çıkış veren kurban edilecebilecek eski cep telefonu şarj aletinin kablosu kesilerek mesela.. Ama hangi uç artı hangisi eksi bilmeniz lazım. Onun için de ölçmek lazım. Akü çok bitikse kablonuzu yakabilir, kontrollü yapmak lazım tabi

Artılar artılara, eksiler eksilere, küller küllere, toprak toprağa

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 V çıkış veren kurban edilecebilecek eski cep telefonu şarj aletinin kablosu kesilerek mesela.. Ama hangi uç artı hangisi eksi bilmeniz lazım. Onun için de ölçmek lazım. Akü çok bitikse kablonuzu yakabilir, kontrollü yapmak lazım tabi

Artılar artılara, eksiler eksilere, küller küllere, toprak toprağa
    Hadi arkadaşım kiliseye hadi bakiim

Motosikleti
    Alirim şapkanı kovboy

Amen

Motosikleti
    NC 700 X

Yeni yılınız kutlu olsun arkadaşlarım. Motorlarımız bir yıl daha yaşlandı. Fiyatları biraz daha düştü

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yeni yılınız kutlu olsun arkadaşlarım. Motorlarımız bir yıl daha yaşlandı. Fiyatları biraz daha düştü
    yeni yıl aslında her gün yeni bir yıl ama biz sene sonunda farkına varıyoruz uzay motorları bırak biz yaşlanıyoruz motorlar tercübeleniyor neyse bütün arkadaşlara saglık ve mutlulukla nice senelere

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 47 kullanıcı var. (0 üye ve 47 misafir)

Bu Konudaki Etiketler