Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    arkadaşlar bende aynı motoru yıllardır kullanıyorum teknik konuları iyi bilirim adım halidun bazı arkadaşlarla tanıştım uzay kemal haldun serdar tanıdıklarım bu conjoktör mevzusunu ben tata ile hallettim rahat ettim karanım
    yazmış kadıköydeki arkadaşın getirdiklerini denedim ancak benim dediğim tatadan değil başka model ve 19 v olt çıkış yapıyor uygun değil bakalım esas istediğimiz tata gelecek o zaman haberdar edeceğim sizi

bayramınızı kutlar saglık ve mutuk dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    transalp xl650 ile bu makina arasında gidip geliyorum
    bakalım önümüzdeki aylar içinde nasıl bir karar alacağım....
    What goes around, Comes back arround...

KARANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 Fazer
    Kaya abi selam.foruma dönmene çok sevindim.haber bekliyorum abi senden,bide senin orjinal konjektör boştamı peki abi.kullanmıyormusun, bixim tata gelene kadar ben alayım onu abi boştaysa herkese iyi bayramlar şimdiden

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

slm

Alıntı KARANIM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaya abi selam.foruma dönmene çok sevindim.haber bekliyorum abi senden,bide senin orjinal konjektör boştamı peki abi.kullanmıyormusun, bixim tata gelene kadar ben alayım onu abi boştaysa herkese iyi bayramlar şimdiden
    ben halidun karanım kaya yı tanımam o kimdir galiba burdan uzaklaştırılmış biri beni onunla karıştırmayasın ama eski yazıları okudum teknik bir arkadaşmış
    sen tanıyorsun anlaşılan neyse seninle telden görüşürüz müsait olunca ararsın

KARANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 Fazer
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben halidun karanım kaya yı tanımam o kimdir galiba burdan uzaklaştırılmış biri beni onunla karıştırmayasın ama eski yazıları okudum teknik bir arkadaşmış
    sen tanıyorsun anlaşılan neyse seninle telden görüşürüz müsait olunca ararsın
    kusura bakma kardeş aramıza hoşgeldin.ben karıştırdım galiba kendisi çok bilgili bir üyeydi aramızda olmaması büyük kayıp.

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    ...........
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    gv-650
    Neler dönüyor burda beeeeee

millettt; kaya abiden başlayıp halidun abimize, taaa uzaydan ve klarnetçi ahmetimden, ankarada anıtkabir komşusu serdara,mersinde eşsiz yazım ve aydınlatıcı bilgiler üstadı serden hocaya tüm gv 650 seven hyocu kardeşlerime ,motor seven camiamıza sonsuz sevgiler ve mutlu bayramlar....yurdumun güzel insanları sizi ve motorlu hayatımı seviyorum...

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Bende burdan tüm motosiklet kullanıcıların ve dostların Kurban bayramını kutluyorum..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Bayramınız kutlu olsun.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Yeni modelleri gördünüzmü? Aşağıdaki adreste birde klasik model üretmişler. Yanlız hp gücünü biraz düşürmüşler...
    http://www.hyosung.com.au/cruisers/gv650-aquila-efi/

http://www.hyosung.com.au/downloads/aquilaclassic.pdf

Motosikleti
    gv-650
    SERDEN HOCAM DESTEĞİNİ BEKLİYORUM VE TAVSİYELERİNİ..http://www.motosiklet.net/forum/moto...-bi-eylem.html

Motosikleti
    Açtığın başlık yerinde olmuş. Tüm kazanımlarını mersin kulüplerinde paylaşırım ki konu yerelden genele yayılsın.

Motosikleti
    NC 700 X
    Bayramınız kutlu olsun

Motosikleti
    gv-650
    uzaycım şu foruma bir bakarmısın belki katkımız olahttp://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/83196-nasil-bi-eylem.htmlbilir tüm camia ya...

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Günaydın millet !

Nasılsınız? 2 gün önce GV250 kullanma şansım oldu. Bisiklet gibi rahat geldi bana, kesinlikle başlangıç için ideal bir makina.. Güç sizinle olsun deyip esrarengiz muhabbetlere dem vururum

Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    gv-650
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com

millet facebook dahil olun hadi... eylem başlıyor.........
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Arkadaşlar Günaydın,

Bayramda taktırdığım eski regulator yine cortladı. Adamları aradım, biz taktığımızda problem yoktu dediler. "Yaptığınız işe garanti süreniz 2 hafta mı yani?" dedim. Gelin "Bi bakalım" dediler. Elimizde başka yok, olmazsa parçacıdan sipariş ederiz dediler. Tabi bu arada tüm masraflar yine bana kaçacak. Paramı iade istiyorum dedim. Gelin "Bi konuşalım" dediler. Neyse deyip arkadaşlara sonsuza kadar "Bi elveda" dedim.

Aşağıdaki adamları aradım, bakın dedim bizim başımız çok ağrıyor emin misiniz elinizdeki üründen dedim. Denedik bir sıkıntı yok dediler. 14-15 V arası bir çıktı bekliyorum dedim. "Olur" dediler. Markayı sordum ""RAE" diye birşeymiş. Neyse gönderin dedim ürünü. Dün akşam geldi, etikette İtalyanca birşeyler yazıyordu. Sadece kablolu haldeydi, soketlerini filan hazırlamam gerekti. Sonra aşağı indim yavrumun yanına. Arabayı da yanına çektim takviye kablosu için. Marşa bastık çalıştı. 10 dakika kadar çalıştırdıktan sonra araba aküsü bağlantılarını ayırdım. Regulator çıkışını 14,6 ölçtüm. İlk izlenim olarak aşırı bir ısınma da yoktu. Tabii 1 saat filan çalıştırıp bakmak lazım. 8,5 volta kadar inmiş akü 12,9 V kadar yükselmişti. Şimdilik sıkıntı gözükmüyor.

Regulator dalgasına muzdarip arkadaşlara bilgi olsun

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28487017/detay
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Günaydın,

Bayramda taktırdığım eski regulator yine cortladı. Adamları aradım, biz taktığımızda problem yoktu dediler. "Yaptığınız işe garanti süreniz 2 hafta mı yani?" dedim. Gelin "Bi bakalım" dediler. Elimizde başka yok, olmazsa parçacıdan sipariş ederiz dediler. Tabi bu arada tüm masraflar yine bana kaçacak. Paramı iade istiyorum dedim. Gelin "Bi konuşalım" dediler. Neyse deyip arkadaşlara sonsuza kadar "Bi elveda" dedim.

Aşağıdaki adamları aradım, bakın dedim bizim başımız çok ağrıyor emin misiniz elinizdeki üründen dedim. Denedik bir sıkıntı yok dediler. 14-15 V arası bir çıktı bekliyorum dedim. "Olur" dediler. Markayı sordum ""RAE" diye birşeymiş. Neyse gönderin dedim ürünü. Dün akşam geldi, etikette İtalyanca birşeyler yazıyordu. Sadece kablolu haldeydi, soketlerini filan hazırlamam gerekti. Sonra aşağı indim yavrumun yanına. Arabayı da yanına çektim takviye kablosu için. Marşa bastık çalıştı. 10 dakika kadar çalıştırdıktan sonra araba aküsü bağlantılarını ayırdım. Regulator çıkışını 14,6 ölçtüm. İlk izlenim olarak aşırı bir ısınma da yoktu. Tabii 1 saat filan çalıştırıp bakmak lazım. 8,5 volta kadar inmiş akü 12,9 V kadar yükselmişti. Şimdilik sıkıntı gözükmüyor.

Regulator dalgasına muzdarip arkadaşlara bilgi olsun

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28487017/detay

Günaydın kardeşim. Sen bi dene, elinde patlamazsa biz de alırız
    İnşallah bu sefer hallolur tamamen

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    ..............

Motosikleti
    Benim motosiklette çokşükür sorun yok.Ama Serdar'ın ve benzer sorunları yaşayan bir-iki arkadaşın şassızlığına da üzülüyorum elbet. Sabrınızı taktirle karşılıyor ve sorunun ortadan kalkmasını diliyorum. Aksi durumda soğuyup, çaresizlikten satacağınızı düşünüyorum ki yazık olacak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler