Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzay boya badana uğruna vatandaşın bulupta alamadığı eksozu iptal etme olay trafik polisi,muayene veya artçı rahatsızlığı ise eksozun çıkış çapına göre benim yaptığım gibi icad deneyebilirsin.Resimlerle hatırlatmakta yarar var.

Bu sayfa 116 sayfanın özeti niteliğini kazandı.
    Eyvallah abi ama o senin sisteminin neredeyse aynısı benim egzozda da var. Hani hatırlarsın belki amyant adında bir malzeme ve sıvı conta ile aradaki boşlukları da kapattırmıştım ben. Ama sanırım sıvı conta kendinden geçti Egzozun sesi yine yükseldi Ayrıca muayeneden geçti bu benim çiftli egzoz ama benim hatundan geçemedi

Bilmiyorum ya... Orjinali de soba borusu gibi :D Ama siyaha boyanmış hali güzel duruyor
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Arkadaşlar LEDO nickli üyenin acil telefonu lazım..Kendisi şuan offline ve ulaşmam gerek şuanda..Telefonu olan bana özel mesaj atarsa memnun olurum..

Motosikleti
    Var
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar LEDO nickli üyenin acil telefonu lazım..Kendisi şuan offline ve ulaşmam gerek şuanda..Telefonu olan bana özel mesaj atarsa memnun olurum..
    Bu sorunumu hallettim

Arkadaşlar bana istanbul kadıköy civarında 2 el alacağım motoru gösterebileceğim bir servis önerebilirmisiniz?

Yetkili kanuni servisi sadece kartal da var sanırım?

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sorunumu hallettim

Arkadaşlar bana istanbul kadıköy civarında 2 el alacağım motoru gösterebileceğim bir servis önerebilirmisiniz?

Yetkili kanuni servisi sadece kartal da var sanırım?
    Kadıköyde'ki o pis statın karsışında İstanbul Motor var
    Ben orayı pek sevmem ama sonuçta motora baktıracaksın.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    osbourne sorunu hallettiysen mesele yok.
    İstanbulda umarım temiz gv650 bulursun. Üzülmeni istemem.
    Serdar sesin çıkmadığına göre yollara düştün
    Uzay şu musluklardan da getirelim,balataların dışında.
    İyiki istanbulda değilim,hudson derideki tüm beğendiğim ürenleri alır birkaç maaşı bırakırdım oraya heralde
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Var
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköyde'ki o pis statın karsışında İstanbul Motor var
    Ben orayı pek sevmem ama sonuçta motora baktıracaksın.
    Kadkıköyde bildiğim tek stat var o da Efsane'nin stadı
    Şaka bir yana İstanbul Motor artık hyosunglara bakmıyor diye biliyorum ama

Yarın oraya gideceğim zaten..başka bir motor bakmaya..sorarım onlara..

osbourne sorunu hallettiysen mesele yok.
    İstanbulda umarım temiz gv650 bulursun. Üzülmeni istemem.
    Serdar sesin çıkmadığına göre yollara düştün
    Uzay şu musluklardan da getirelim,balataların dışında.
    İyiki istanbulda değilim,hudson derideki tüm beğendiğim ürenleri alır birkaç maaşı bırakırdım oraya heralde
    beni de endişelendiren en önemli kısım bu işte..Temiz bulmak..
    Hatta o kadar rahatsız oldum ki acaba sıfır olarak daha düşük cc li başka bir model mi baksam diyorum..
    Biliyorum sıfır almak bile bile paranın yarısını çöpe atmak gibi ama en azından içim rahat binerim, ne bileyim..

Motosikleti
    13.000 tl civarına bu gv650 nin globalden kalma 2007 model olupta sıfır olanları var, 250cc japon fiyatına geliyor neredeyse,kalmışsa düşünülebilir. 2.el temiz bulurda 10.000 e alırsan o da senin şansına artık.

Motosikleti
    Var
    13.000 tl civarına bu gv650 nin globalden kalma 2007 model olupta sıfır olanları var, 250cc japon fiyatına geliyor neredeyse,kalmışsa düşünülebilir. 2.el temiz bulurda 10.000 e alırsan o da senin şansına artık.
    Aslında var bir tane bulduğum ama kuşkulandım durumuna..Bir bakarmısın sen de..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ok-temiz/detay

Yarın sabah gideceğim bakmaya..

Motosikleti
    NC 700 X
    Selam millet.

Dün otoburkaplan ve maturin ile buluştuk. İlker biraz geç geldi ama tanışmış olmak da güzeldi. Ayrıca İlker, Kaya abi ve Ahmet'le de buluşmuş bizden önce

Resimler nerde Serdarrr?

Alalım Serden abi. Bu arada sen motorunu birgün satmaya kalkarsan en büyük kefillerinden biri benim.
    Almak isteyene sözüm şudur: Onun motorunda arıza yoktur. Hatta arıza olması muhtemel yerler bile düzeltilmiştir ;)

Motosikleti
    Sağol uzayım Titiz olmakta bir çeşit hastalık zaten
    musluk alırsan bende isterim.Ağustosta siparişi geçersen yine gereğini yapalım çok sağol.
    Osbourne çıplak aksesuarsız motosiklete 10.900 tl istemişler muhtemelen temizdir. Yinede baktırmak lazım.
    Uzay,serdar bizim gv650 ler bu şartlarda 12.000 tl yi öldürmez. Yaz sezonu olunca hareket artmış anlaşılan Değerini bilerek tadını çıkarmak düşer bizlere. Allah kaza bela vermesin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    istanbul motorun ak derse anlaki kara sahibinden com daki motor km ve depo yazıları olmayışı boya veya renk değişimi aklıma getiriyor ama alan satan bilir diyip fazla karışmıyorum

bu arada radyatör çatlakları gündemde her marka motorda bu oluyor bunun için daha iyi titreşim emen takozlar konulması gerekiyor veya motor titreşimini iletmiyecek bir sistem
    onun için gereken de daha iyi kaliteli bir şeyler bulmak lazım birde genleşme tankları bir işe yaramıyor aşagılarda fazlasını alıyor ama geri emmiyor onu halletmek lazım bu korelilerin eksikliklerini ben giderecegim sonunda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:04 ----------

Selam millet.

Dün otoburkaplan ve maturin ile buluştuk. İlker biraz geç geldi ama tanışmış olmak da güzeldi. Ayrıca İlker, Kaya abi ve Ahmet'le de buluşmuş bizden önce

Resimler nerde Serdarrr?

Alalım Serden abi. Bu arada sen motorunu birgün satmaya kalkarsan en büyük kefillerinden biri benim.
    Almak isteyene sözüm şudur: Onun motorunda arıza yoktur. Hatta arıza olması muhtemel yerler bile düzeltilmiştir ;)
    Uzay benim motora kefil olmuyormusun satıyorum hiç bir şey yazmamışın
    yani akşam buluştunuz benim motor garaj hapsinde katılamadım fotoları bekliyorum

Motosikleti
    Var
    Çok düşündüm ve açıkçası da biraz gözüm korktu..Belki uzun süre araştırsam bulurdum bir tane gv 650 ama dediğim gibi gözüm korktu..
    Bugün başka bir model satın aldım sonuçta..

Yardımlarınız için teşekkürler..

Motosikleti
    Osbourne tercihin hayırlı uğurlu olsun.
    Alıntı kayar2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani
    Abi Osbourne siyah arzu etmişti,ondan uzay yorum yapmamıştır. Birde radyatör ile ilgili titreşim emici ya da koruyucu bir icad yaratırsanız paylaşalım,bizde önlem alalım.

Motosikleti
    NC 700 X
    yani akşam buluştunuz benim motor garaj hapsinde katılamadım fotoları bekliyorum
    Abi Osbourne siyah arzu etmişti,ondan uzay yorum yapmamıştır.
    Kaya abi, Serder hocam tam cevabı vermiş. Osbourne arkadaşımız kesinlikle siyah olacak dediği için ağzımı bile açmadım

Hem sana o motoru sattırırsam kim bize İstanbul'da GV650 konusunda destek olacak? Senin elinde bir adet GV olması demek, İstanbul'da sırtımız yere gelmez demek

Forumdan Uzaklaştırıldı

sa

Kaya abi, Serder hocam tam cevabı vermiş. Osbourne arkadaşımız kesinlikle siyah olacak dediği için ağzımı bile açmadım

Hem sana o motoru sattırırsam kim bize İstanbul'da GV650 konusunda destek olacak? Senin elinde bir adet GV olması demek, İstanbul'da sırtımız yere gelmez demek
    satsamda yine sırtınızı yere getirmem merak etme uzay

serden radyatör için düşünüyorum daha iyi bir emici olması gerekir

Motosikleti
    Abi,bulduğun veya geliştirdiğin uygulamayı bizde yapalım.
    Musluk olayında daha kaliteli bir uygulama varsa ayrıca hyosungsource yerine onu da kullanabiliriz. Kontağı çevirdikten sonra sıfır hata ve uzun kilometre sorunsuz kullanım en önemlisi.

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Selamlar herkese

Sonunda motoruma kavuştum, aşağı yukarı tüm haftasonu üstünden inmedim Dün de 1200'lük BMW'lere otobana çıktım bi kızılcahamam yapıp geldim, ezilmedim ama sağlam rüzgar yedim

Bu arada saat 17:00 gibi kızılcahamam'da önümüzden geçen GV 650 yine mi sen değildin adaş

Forumdan Uzaklaştırıldı

sa

Abi,bulduğun veya geliştirdiğin uygulamayı bizde yapalım.
    Musluk olayında daha kaliteli bir uygulama varsa ayrıca hyosungsource yerine onu da kullanabiliriz. Kontağı çevirdikten sonra sıfır hata ve uzun kilometre sorunsuz kullanım en önemlisi.
    serden,
    musluk meselesini en güzel elektirikli haletmeyi düşünüyorum en uygunuda arabalara takılan benzin selonoitlerinden alıp takıp röleye baglamak bu arada vakum hortumu da gereksiz oluyor musluk içindeki vakumla açılan tapada çıkartılması lazım

radyatörler için alt 2 baglantıyı erkek takozlarla değiştirip üst baglantı vidalarınıda sabitleyici sürüp tatlı sıkmakla titreşimi en aza indirmek yeterli olur sanırım bu şekilde epey gider bu arada radyatörcülerlede görüşüp muadil bakır olanlarıda hazırlamak iyi olur

işlerin yogunlugundan araştıramıyorum bu bilgilere göre araştırabilirsiniz kıymetli çıraklarım başta uzay ,ahmet

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:15 ----------

ustalar çıraklar bir karar aldım motor blogundaki tüm görünen vidalarını krom veya nikelli kalite vidalarla degiştireceğim ölçüleri farklı farklı ona göre almak lazım
    üzerindekiler oksitleniyor ve metrik sistem olmadıgı için 8 anahtar tam tutmuyor
    bir kaç sökmede bozuluyor
    şimdi almak isteyenler parmak kaldırsın ona göre gidince alayım herkeze

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Vidalar belli bir süre sonra küfleniyor, ne kadar parlatsanızda ilk hali gibi olmuyor. Paslanmaz çelik istiyorsanız v2a değerlerinde alabilirsiniz, hem kırılmazlık direnci çok yüksek hemde paslanmıyor. Komple krom istiyorsanız, Tr ye nakliye dahil 35 dolara 120 adet krom civata, vida, somun gönderen satıcının bilgilerini iletebilirim.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    NC 700 X
    işlerin yogunlugundan araştıramıyorum bu bilgilere göre araştırabilirsiniz kıymetli çıraklarım başta uzay ,ahmet

ustalar çıraklar bir karar aldım motor blogundaki tüm görünen vidalarını krom veya nikelli kalite vidalarla degiştireceğim ölçüleri farklı farklı ona göre almak lazım
    üzerindekiler oksitleniyor ve metrik sistem olmadıgı için 8 anahtar tam tutmuyor
    bir kaç sökmede bozuluyorşimdi almak isteyenler parmak kaldırsın ona göre gidince alayım herkeze
    Mükemmel bir fikir. Hep o vidalar gözüme takılıyor paslı paslı. En kalitelisi ne ise ondan alalım abi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler