Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
58. sayfa BirinciBirinci ... 848565758

Honda CBF 1000 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı sodurlu88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süre hem yeni kasa hem eski kasa CBF 1000 kullandım. Parasının fazlası ile karşılığı bir motor. Konforlu, performansı yeterli. 200km/h üzeri hıza bende çıktım ama uzun cam, çanta olmamalı motorda. Yoksa kafa sallar, hatta Türkiye'de CBF 1000 ile yüksek süratte tank slapper yaşayıp düşen var. İnternette videosu bulunuyor. Rüzgar koruması uzun cam deflektör ile çok iyi hale getirilebilir. Orjinal camı yetersiz. Benim için CBF'in en zayıf yönü süspansiyonları. Konforludur ama çok spor sürüşe gelmez. Fazla yumuşak kalıyor. Bozuk yollarda da iyi absorbe edemiyor, çok uzun sürüşlerde bel sırt ağrısı yapar. Sıfır R25 parasına temiz güzel bir tane denk getirilebilir ve uzun süre sorunsuz hizmet eder. Acemi motoru değildir yalnız. ER6 dan sonra sana tavsiye ederim misal. Herşeyi ile beğenirsin.
    3 lü arka çantalarla 160-170 i geçmemeyi tavsiye ediyorum... El gidondayken sorun yok , ama tek ele düşünce sallama yapıyor...o da motorun ergonomisi ile alakalı.. Ama arkanızda 70 kg bir artçınızda varsa sallamıyor..Sanırım dengelemeyi sağlıyor...
    Hiç durmadan ankara izmir yaptım..Sadece totomun sivri kemikleri ağrıdı..Konfor sele var ama daha konforlu sele olması lazım mutlaka...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çantalı olunca çok hız yapılmıyor, aralara girilmiyor ama daha yakışıklı oluyor sanki

fz6_fazer bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
58. sayfa BirinciBirinci ... 848565758

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler