Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
57. sayfa BirinciBirinci ... 747555657

Honda CBF 1000 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ekerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar, biraz konuyu hortlatıcam kusura bakmayın. Geçmişi belli uzun yıllardır tandığımızda olan 2006 model cbf 1000 i satın aldım. Gerçekten bu kadar güzel olabileceğini hayal etmiyodum. Bende uzun yıllar binicem inşallah. Kozmetik olarak cam değişikliği yapmak istiyorum fakat bulamıyorum. Facebook kullanmadığım için burdan sormak istedim. Tavsiyeniz var mıdır? Puig modeli var, iyi midir? Farklı iyileştirme tavsiyeleriniz varsa da çok memnun olurum. Çok teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Ekerem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, biraz konuyu hortlatıcam kusura bakmayın. Geçmişi belli uzun yıllardır tandığımızda olan 2006 model cbf 1000 i satın aldım. Gerçekten bu kadar güzel olabileceğini hayal etmiyodum. Bende uzun yıllar binicem inşallah. Kozmetik olarak cam değişikliği yapmak istiyorum fakat bulamıyorum. Facebook kullanmadığım için burdan sormak istedim. Tavsiyeniz var mıdır? Puig modeli var, iyi midir? Farklı iyileştirme tavsiyeleriniz varsa da çok memnun olurum. Çok teşekkürler.
    Stoklarda ithal ürün bulamazsın büyük ihtimal. MK1 CBF 1000 ile CBF 600'ün camı aynı.

Linkteki ürünü alabilirsin.

https://www.n11.com/urun/honda-cbf600-cbf1000-acik-fume-cam-zeus-56cm-4mm-9442464

Sonrasında istersen deflektör ekleyebilirsin.

https://www.n11.com/urun/gp-kompozit-universal-cift-baglantili-asansorlu-deflektor-seffaf-26497748?magaza=**********&pid=519717802

Motorun elektrik tesisatına çok yüklenme, yağını zamanında değiştir. Aksi halde alternatör sargısı yanabilir. Yaptırması çok zor birşey değil fakat CBF 1000'in arıza çıkaracağı tek yeridir.

İyi sürüşler.

yulis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 --> RTR180-->CBF1000FA
    Alıntı Ekerem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar hocam,ne hortlatması valla bende kimse paylaşım yapmıyor diye üzülüyorum :. puig en güzeli fakat pahalı stokta da zor bulursun ben bir kaç ay önce bulmuştum öyle şansa,seviyorum modelini. Kendim zeus uzun cam kullanıyorum füme renk,gayet iyi sona kadar yükseltince deflektör ihtiyacı da duymadım deneyebilirsin zaten sordurlu88 de onu önermiş.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    cbf imi satmaya karar verdim.. Ailecek karavancılığa başlayacağız... Belki arayan falan vardır diye ilk buraya yazdım.. Bilginize.. Fotoları az yukarıda mevcut... Yeni çekmiştim..
    yulis bunu beğendi.

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf imi satmaya karar verdim.. Ailecek karavancılığa başlayacağız... Belki arayan falan vardır diye ilk buraya yazdım.. Bilginize.. Fotoları az yukarıda mevcut... Yeni çekmiştim..
    Pişman olursun, hem motorcu hem karavancı birinden sana tavsiye... O topa girme

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı sodurlu88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pişman olursun, hem motorcu hem karavancı birinden sana tavsiye... O topa girme
    2 motor daha var.. motoru bırakmıyorum
    sodurlu88 bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
57. sayfa BirinciBirinci ... 747555657

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler