Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Helikopter motorlu motosiklet mtt y2k

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2005-Cbr 125
    160mille tek teker yapan ve yaşayan insan varmI? =)
    Tekbir R1 No1 Denizli. .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Okul bi bitsin bakalım :)
    yakıtı ne ki bunun 100 km/??? woow düşünmek bile istemiyorum

Motosikleti
    Yaya
    Belgeseli bende seyrettim adam anlatıyor;
    "motorla ışıklarda bekliyorum bi koku geldi arkama baktımki arkamda bekleyen arabanın tamponu eriyor"

süper istanbul trafiğinde bide düşünsenize

not:yazdıktan sora fark ettim konu hortlamış 4 senelik konu :D benim anlattığımıda arkadaş anlatmış zati :D
    Counter Strike'cilar buraya
    www(dot)dostsunucu(dot)com

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Acep pervane takılsa uçarmı.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

muratalagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR

Motosikleti
    inş... ybr 125 :D
    babamdada vardı bundan çok ses çıkarıyo komşular rahatsız oluyo diye sattıydı
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar :cat:

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Konu fena hortlamış. Ama bu motorun sesi gerçekten duyulmaya değer.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

ahmetsngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar 250, Yamaha Fazer600, Yamaha YZF R1
    merak ettim şimdi bu motorun sesini

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    HORTLA BEBEĞİM HORTLA

Motosikleti
    mondial 151 rs
    hauhauhahah .... amma hortlamıs yhaw 5 senee simdi bu motorun torunu bile vardır...

Yaaa elimin kiri )))

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı tonic633 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayabusa tarih oldu bile bu belgeseli bende izledim ark.lar makinayı yapan adamlar saatte 400km basma garantisi veriyorlar yoksa paralarını iade edebiliyorsunuz ve şaşırtıcı olanda bugüne kadar alanlar hiç geri götürmemişler
    Alanlar geri gide bilmiş mi? ACABA
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

ben pougeot 103 üme değişmem bunu tipi kayık bu motorun

ben bu motorun 2003 modelini istanbulda kullandım gayet sağlıklı motor ama cok savuruyordu üzerinde durmak büyük cesaret istiyor hız denemesi tüm bakımları eksiksiz yapılmış olmasına rağmen 396 yı gecmedi bizzat kendim test etmiştim halic köprüsünün üzerinde ki arkama takılan polisleri hesaba katmıyorum nitrosuda gayet sağlıklı calısıyordu gayet temiz işçiliği var ömürlük makina diyeblirim bilginiz olsun eyer deneme imkanınız olursa cok cesaretli olmalısınız ben denedim 340 dan sonra motor beni üzerinden atmaya calıstı fazla hız tavsiye etmem ki ben motor için ölümü göze alan birisiyim ama sakat kalmayı asla göze alamam.bizim arkadaş hala kullanıyor o motoru yarışlarda suan istanbulda rakibi yok denilcek kadar az el yapımı bi motorlara yenik düşüyo sadece bundan daha iyi motorlar var emin olun işçiliği cok aşırı derecede iyi bu arada sesi biraz aşırı derecede sıkıntı verici normal yolda kullanıldımı türkiye gibi biyerde heleki polislerin peşine takılması maksimum 1 saat sürüyo sonra atlat atlatabilirsen... ama motoru bana cok aşırı kuvvetli gelmedi yeni modelleri nasıldır bilemem türkiyede birtek 2003 modelini gördüm ve denedim.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı cenk1952 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu motorun 2003 modelini istanbulda kullandım gayet sağlıklı motor ama cok savuruyordu üzerinde durmak büyük cesaret istiyor hız denemesi tüm bakımları eksiksiz yapılmış olmasına rağmen 396 yı gecmedi bizzat kendim test etmiştim halic köprüsünün üzerinde ki arkama takılan polisleri hesaba katmıyorum nitrosuda gayet sağlıklı calısıyordu gayet temiz işçiliği var ömürlük makina diyeblirim bilginiz olsun eyer deneme imkanınız olursa cok cesaretli olmalısınız ben denedim 340 dan sonra motor beni üzerinden atmaya calıstı fazla hız tavsiye etmem ki ben motor için ölümü göze alan birisiyim ama sakat kalmayı asla göze alamam.bizim arkadaş hala kullanıyor o motoru yarışlarda suan istanbulda rakibi yok denilcek kadar az el yapımı bi motorlara yenik düşüyo sadece bundan daha iyi motorlar var emin olun işçiliği cok aşırı derecede iyi bu arada sesi biraz aşırı derecede sıkıntı verici normal yolda kullanıldımı türkiye gibi biyerde heleki polislerin peşine takılması maksimum 1 saat sürüyo sonra atlat atlatabilirsen... ama motoru bana cok aşırı kuvvetli gelmedi yeni modelleri nasıldır bilemem türkiyede birtek 2003 modelini gördüm ve denedim.
    1. ve 2. viteste max gördüğü hız nedir acaba ? Hatırlıyorsanız yazarmısınız.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. ve 2. viteste max gördüğü hız nedir acaba ? Hatırlıyorsanız yazarmısınız.
    Şaşırtmalı soru
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaşırtmalı soru
    şşşşşşşşşşşşşşşşşşş hemen de çaktımayın yaw
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şşşşşşşşşşşşşşşşşşş hemen de çaktımayın yaw
    yaa dedim o hızda belki aklı karışmıştır azcık yardımcı olayım
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cenk1952 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf bu mesajı yazabilmek için mi üye oldunuz.

Vakit kaybetmişsiniz.

evet mesajı yazıp bilgilendirmek istedim. normalde ben yarış motorlarıyla pek ilgilenmiyorum ama bicok motoru denedim bilgi vermek istedim ben el yapımı chopper kullanıyorum honda cbr 1000rr nin sahibini ağlatmışlığım olmuştu 370 görüyodum artık göremiyorum 320 yi zar zor görüyoruz eskidir 1988 den beri bende 1967 yapım. gençlikte cetelere özenip almıştıkda hiç hayırlı olmadı benim için 15 yıl hapis yattık yok yere motor şeytan işidir tavsiye etmem yaşınızı başınızı alın arkadaşlar öyle kullanın genç yaşta canınız yanmasın coluk cocuk sahibi insanlarsınız ailenize yazık olur ben 58 yaşındayım birçok şeyden pişman oldum gençliğimde evlenemedim bile hiç. ben size zevkinizden tutkunuzdan vazgecin demiyorum cc düşürün 125 likler neyinize yetmiyor? forumu biraz dolandım maşşallahı var herkezin 600cc 1000cc kaynıyo kıyamet gibi resimlerine bakıyorum hepsi gencecik arkadaşlarımız yazık olur yapmayın derim sakın ola öğüt olarak algılamayın bunu kırılıp gücenip arkamdan küfürde etmeyin deneyimlerinden yola cıkarak yazdım bu mesajı. ayrıca hatırlamıyorum ama hiç unutmam 300km ye kac saniyede cıktığını o motorun. malumunuz 2003 - 2010 ( 2011 ) yaş 58 doğal biraz.
    yalnız kanucan resminde süpermiş sinek diye ekrana vurdum vallahi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler