Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aluminyum olduğu için düzeltilmiyor diyorlar. Ben arka jantı alırken, ön jantı da sonradan hava kaçırdığı için değiştirdim. Arka jant 150 kg yük taşıyor, kendini riske atmaya değmez derim ben.
    haklısınız ama yeni alacağımda 2 gün sonra yamulcak çukur çok memlekette
    teşşekkürler yorumun için..

düzelttiren yok heralde ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 151 RS, Mavi -08
    Merhaba arkadaslar, bizim bu motorlarda benzin ayari varmis, onu oynayinca motorun daha hizli gitmesini sagliyormus dogru mu ?

arkadaşlar merhaba hayırlı günler ikinci el 2007 model 5.000 km de 151RS var bi tane fiyat 1.000 tl almayı düşünüyorum sizce fiyat ve km iyi mi ? Fikirleriniz nedir ?

Alıntı eralsin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba hayırlı günler ikinci el 2007 model 5.000 km de 151RS var bi tane fiyat 1.000 tl almayı düşünüyorum sizce fiyat ve km iyi mi ? Fikirleriniz nedir ?
    Kimse yok mu ? bu forumda yahu sorumuza cevap verecek

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Motor Temızse Fıyat ıyı Sahıbınden.com Ma Da Bak ıstersen Arastır Oyle Al

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    1.ooo lira makul fiyattır ama motor kazasız ve temiz kullanılmış olmalı. 130 lira kadar noter masrafı çıkar. Vergi dairesinden temiz kağıdı almadan ruhsatı devralma. Muayene tarihi de geçmiş olmasın dikkat et yoksa ona da ceza var, peşin ödersen 80 lira..

merhabalar arkadaşlar ikinci elden vazgeçtim. yakında ALLAH kısmet ederse şu peşin fiyatına 12 taksit kampanyası bitmeden bende 151RS li olacağım ilk aldığımda dikkat edeceğim konular hakkında bilgilendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler ilk motorsikletim olacak tecrübe ve önerilerinizi bekliyorum hayırlı akşamlar kazasız belasız sürüşler dilerim hepinize

Motosikleti
    ılk 1,000 Km Ye Kadar 80 Nı Gecme Rodajını Tam Yap Yanı.ılk Perıodık Bakımını Ve Dıger Bakımları Iyi Bir Ustaya Yaptır.hor Kullanma Tamam Sonra Bas Gıt ıstedıgın Yere Ben Salı Gunu ızmırden Manısa Somaya Gıttım Geldım 150 Km Gıdıs 150 Km Gelıs Banamısın Demedı Suan 2363 Km De

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    Alıntı numan94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar, bizim bu motorlarda benzin ayari varmis, onu oynayinca motorun daha hizli gitmesini sagliyormus dogru mu ?
    evet doğru karbüratörden açtır hızlı gider ama benzin yetiştiremezsin +++ motoru öldürürsün herşeyin orjinali ve normalii
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    Çan Çin Çon ZAT 150
    bende yazın 151 RS düşünüyorum ama resimlerden gördüğüm kadarıyla ön çamurluğun on kısımlarıda farların yanında ve motorun bazı kısımlarında bulunan yapıştırmalar (mı ?) motoru çok oyuncak kıvamına sokuyor.bunlardan kurtulmak mümkün mü ? şimdiden teşekkürler.
    Practice makes Perfect
    Çin malı motor kanser yapıyomuş.

Motosikleti
    MONDİAL 150cc HS RACİNG MOTORS (kırmızı)
    o dediklerin orjinal yapıştırmalar istersen sökebilirsin ama izi biraz kalır o izlerinde sana zararı olmaz
    [B] Kaderinde Varsa Tecavüze Uğramak,Çırpınmayı Bırak Keyfine Bak [/B]OTURARAK ZAFERE ERİŞEN TEK CANLI TAVUKTUR
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı 0guzhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yazın 151 RS düşünüyorum ama resimlerden gördüğüm kadarıyla ön çamurluğun on kısımlarıda farların yanında ve motorun bazı kısımlarında bulunan yapıştırmalar (mı ?) motoru çok oyuncak kıvamına sokuyor.bunlardan kurtulmak mümkün mü ? şimdiden teşekkürler.
    sökünce iz kalır ve kötü durur sende boyattırırsın benim gibi yan grenajları daha hoş oluyor örnek istersen linkte resimleri var motorumun
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1549254

Motosikleti
    Çan Çin Çon ZAT 150
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sökünce iz kalır ve kötü durur sende boyattırırsın benim gibi yan grenajları daha hoş oluyor örnek istersen linkte resimleri var motorumun
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1549254
    usta açınca sayfayı işte motor budur dedim çok yakışmış kazasız belasız inş.
    boya yapılınca garanti dışı kalıyormu ? yada şöyle sorayım hangi parçalarla oynadığımızda garanti dışı kalıyor ?(abartılı dış modifiyeye karşıyım ama elektronik olarak baya oynayacağım motorla.)
    Practice makes Perfect

Motosikleti
    BEN BURAYA RESIM EKLIYEMIYORUM su_prensi_1630@hotmail.com BU MSN ADRESIM EKLERSENIZ SIZ BANA ATARSINIZ RESIMLERINIZI BENDE SIZE ATARIM AVATARDAKI MOTOR BENIM MOTORUM

Motosikleti
    Arkadaşlar t.madde (emrah) arkadaşımızın motoru bu suan daha 2460 km'de bol km diliyorum allah kaza bela vermesin motorun fotolarıda aşşada var nasıl sizce yorumlarınızı bekliyoruz...

buda Emrah kardeşim

[B] Kaderinde Varsa Tecavüze Uğramak,Çırpınmayı Bırak Keyfine Bak [/B]OTURARAK ZAFERE ERİŞEN TEK CANLI TAVUKTUR
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    NNOOSS'a yanı (taylan'a) cok tesekur ederım resımlerı ben koyamadım oda saolsun o koydu

Motosikleti
    rica ederim.Emrah motorun güzel allah kaza bela vermesin bol km yaparsın inş
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı 0guzhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta açınca sayfayı işte motor budur dedim çok yakışmış kazasız belasız inş.
    boya yapılınca garanti dışı kalıyormu ? yada şöyle sorayım hangi parçalarla oynadığımızda garanti dışı kalıyor ?(abartılı dış modifiyeye karşıyım ama elektronik olarak baya oynayacağım motorla.)
    tamam dostum zevklerimiz aynı belli
    boya yapılınca garanti dışı kalmaz zaten garanti garanti dedikleri laftan ibaret elektronik olark oynanınca garanti bozulabilir ama pekte bi önemi yok sen ne yapmayı düşünüyorsun ona göre yanıtlayalım

t.madde güzel motor arka amortisörlere taktığın koruyucu kılıfın bir ismi varmı kullanışlı birşey almak lazım bu arada bu siyah renkler tam siyah değil biraz açık tonu derin siyah olduğunu düşünüyorumda harika olurdu..

Motosikleti
    Alıntı NNOOSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rica ederim.Emrah motorun güzel allah kaza bela vermesin bol km yaparsın inş
    amın allah hıc bırımıze kaza bela vermesın herkeze bol kmler

Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam dostum zevklerimiz aynı belli
    boya yapılınca garanti dışı kalmaz zaten garanti garanti dedikleri laftan ibaret elektronik olark oynanınca garanti bozulabilir ama pekte bi önemi yok sen ne yapmayı düşünüyorsun ona göre yanıtlayalım

t.madde güzel motor arka amortisörlere taktığın koruyucu kılıfın bir ismi varmı kullanışlı birşey almak lazım bu arada bu siyah renkler tam siyah değil biraz açık tonu derin siyah olduğunu düşünüyorumda harika olurdu..

kılıfların ısmı emnıyet kemer kılıfı oto aksesuarcılarında var 7 aydır kullanıorum yenı yıpranmaya basladı o sol taraf tekerlıge surtuyo ondan yıpranıo.....ılk resımdekı sıyahlar nasıl ? dıger sıyahları ondan yaptım otekı resımdekıler eskı sıyahlar

Motosikleti
    Çan Çin Çon ZAT 150
    @gursus özetlemek gerekirse aküden bol bol kablo çekmem gereken durumlar işte ya
    rica etsem torpidonun resmini çekip koyabilirmisin

@t.madde Allah seni 4 tekerlekli canavarlardan korusun nice kmlere.

bu motorlarda ruhsatta renk kırmızıysa mesela kırmızı diye mi geçiyor kırmızı-gri mi ?
    Practice makes Perfect

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler