Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    güzelmişş wallahhhh

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

slm beyler bende 150 rs alıcam plaksı ruhsatı sigortası 1 yıllık garantisi kalmıs 2. el alcam yanlız motor sarı kırmızı neden böyle fanatikmi bu fiyatı 1000 ytl alcam nasıl

Motosikleti
    fanatik omi dir sarı kırmızıysa sen ne olduğunu görmüyormusun ki

yok kardes öyle sarı kırmızı dediler ama ben alcagımda görmeye incelemeye gitcem o fanatik omiler mondialın sitesinde yok yoksa adam kendimi boyadı birde fiyat nasıl

Motosikleti
    mondial 151rs
    120 lıra egzos

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu yandaki MONDIAL 151RS yapıştırma stiker var onu nerden nasıl temin edebileceğimi bilen varmı?

Motosikleti
    mondial 151rs
    kabarmalısı war bnde kırmızı hepsiburada comdan almıştım 3,5ytl ıdı ındırımdeydı herkez begendı resım cekemedım daha cekem eklerım fotoları

Alıntı crazyX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kabarmalısı war bnde kırmızı hepsiburada comdan almıştım 3,5ytl ıdı ındırımdeydı herkez begendı resım cekemedım daha cekem eklerım fotoları
    Neyin kabartmalısı var yaw, yan stikırmı?

arkadaslar ben sıteyı gordum cok beyendım bende rs 151 almayı dusunuyorum ama ben motoru ıyı bılen ve motoru kullanan arkadaslardan bılgı almak ıstıyorum ;
    1- uzun yola dayanırmı ,
    2- 10lıralık benzınle 100 km yaktıgı dogrumu eger doyruysa cok gusel olur
    3- hp gucu tam olarak nedır
    4 - bu sorumda ruhsat ıslemlerıyle ılgılı olucak plakanın harflerını sece bılırmıyım sece bılmmem ıcın neler yapmam lazım
    sımdıden herkeze tesekkur ederım Allaha emanet olun

_PhOeNiX_ arkadasım bılgın ıcın saol. benım gıdıcem yok ıstanbuldan sılıvrıden ılerde bıryer 70-80 km var yanı dayanıcanı solıyor herkez gıttıkten sonra yarım saat dınlendır motoru dedıler bırseyı kalmaz dedıler bırde ben zın normalde 95 oktan kullanıyorlar ben 97 veya 98 kullanmayı dusunuyorum bu motorun omrunu azaltır demıslerdı en asagı 97 kullanmak ıstıyorum cunku motorun cekısınde ve hızında gercekten degısıklık oldugunu gordum ve 95 ten 40 km daha fazla goturdugunu bılıyorum bunlar hakkındakı goruslerınızı ala bılırmıyım sımdıden tesekkur

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    97 ince olmuyormu ozaman daha cok yakması gerekmıyormu dogrudur hızlı gıtmesı bende reklamlardan gordum ve aldım motor cıldırıyor hızlı gidecem diye ve sonra 95 aldım motor bir degişik geldi bana sankı yavaslama oluyormus gıbı 97 ömrünü kısaltmasada hep ondan alsak uzun yollarda iyi oluyormuki 97 cunku yazları köyümde festivaller oluyor oraya gıdıyorum 60 km bayırlar cok duz yol ama 97 sizce kullanmalımıyız yoksa 95 mi cunku 95 te baya bir motor zorladı sankı motor gıtmıyor gıbı hava filtresi yenıledım gıderken ...
    [B][COLOR="DarkRed"]:queen:O Şimdi kütahya'Da:queen:[/COLOR][/B]

mondi.playturk arkadasım benzın hakkında yanlıs bılgın var oktan sayısı art tıkca benzın kalınlasır 97 oktan motoru 95 den bıraz daha ısınmasını saglar nasıl kanlarsın dıye sorarsanız bujıler sureklı atesleme halınde oldugu ıcın pıston benzınle havayı tam olarak sıkıtırmadan ateslenmesını saglıyor 95 oktanda 97 oktana gore cok zor ates alan bır yakıttır ya 98 kullanırsak daha cok verım alıcamıza ınanıyorum ama motorun cok ısınıp catlamalara neden olucanı dusunen arkadaslarım var 97 ıdeal yanı ama ben 98 kullanırsam gercekten motorum zarar gorurmu sonucta cok kalıtelı bır motor degıl mondıal ayrıca oktan yukseldıkce yakılan yakıt azalır herkeze tesekkur edıyorum

Arkadaşlar benim motor 2006 model aldığımda 1700km de idi 2. el aldım 2 ay oldu fakat bana satan arkadaş km yi daha önce sıfırlamış söyledi.

Benim motorun benzin olayını denedim bikaç kez ve km'ye 15krş yakıyor, 9ytl lik benzinle 60km gittim, bu biraz fazla değilmi yakıt olarak, bunu düşürmek için yapabileceğimiz birşey varmı?

Birde bu mondial yan 151RS yazısı var hakketen onu nerde bulabileceğimizi bilen hiçkimse yokmu yaw?

Motosikleti
    servisten bulcan yaa kardeşimm başka nerde olacak veya başkasının motorundan çaktırmadan sökecen kandikine yapıştıracan bu kadar basitt

Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servisten bulcan yaa kardeşimm başka nerde olacak veya başkasının motorundan çaktırmadan sökecen kandikine yapıştıracan bu kadar basitt
    Arkadaşım serviste yok, kimsenin motorundanda sökemem, bilen arkadaşlar yazarsa daha iyi olur "BİLEN ARKADAŞLAR".

Motosikleti
    mondialin fabriksına telefon et ordan gönderirirler kargoyla AYDIN / NAZİLLİ

Motosikleti
    bu topic te ölmüşş kimse bişi yazmıyorr

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    yaw bu rs 151 in gerçek yakıtı 100 kmde kaç litredir ?
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    daha hesaplayamadım 100km de nasip olmadı ama benimki 5 ytl lik benzinle 48 km yol yapıyor

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    696 km ye 68 ytl benzın yaktım satmadan önce izmir datça arası
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler