Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Bugün ilk defa artçı ile bindim ve motorun dengesi beni yine şaşırttı. Arkaya kardeşim bindi 1.85 boy ve 80 kg ağırlığında.
    Şehiriçinde trafikte sürmeme rağmen çok rahattı artçıyı neredeyse hissetmedim. ER6F de artçı ile daha çok deneyimim oldu
    ama bu kadar rahat edememiştim. Artçının ağırlığını hep hissediyordum ER6 da.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egoll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6

Düşünüyorum ama.....

Özellikle kulanan arkadaşlara soruyorum sıcak havalarda soğutma durumu nasıl antalya havasına dayanırmı sıcak havada devir çok yükseliyormu ...Arka lastik çokmu küçük yüksek hızlarda ve virajlarda güven veriyormu.(sorularım xj 600 naked içindir) şimdiden teşekkür ederim.

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı egoll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özellikle kulanan arkadaşlara soruyorum sıcak havalarda soğutma durumu nasıl antalya havasına dayanırmı sıcak havada devir çok yükseliyormu ...Arka lastik çokmu küçük yüksek hızlarda ve virajlarda güven veriyormu.(sorularım xj 600 naked içindir) şimdiden teşekkür ederim.
    Sıcak havda çalışmasında herhangi bir problem yok. Bende Ankara'dayım buranın yaz sıcağıda fena oluyor. Antalya'da nem çok fazla olduğu için sıcağı daha çok hissediyorsun.

"Sıcak havada devir çok yükseliyor mu" sorunu anlayamadım. Eğer motor soğutma fanını kasdediyorsan motor sıcaklık derecesi dijital ekranda gözüküyor ve 100 dereceye ulaştığı zaman fan devreye giriyor.

Daha önce hiç büyük cc li motor kullandın mı? 600 ve üzeri bütün motorlar yazın şehir içi trafinde çok ısınır ve kullanıcısına rahatsız edecek seviyede sıcak hava verir birde fan çalışırsa daha kötü olur. Ama uzun yolda veya trafik yoksa akıcıysa sorun olmuyor.

Arka lastik çok küçük değil 160 çap. Etrafında Kawasaki ER6 varsa bakabilrsin aynı ebatta. İnternetten fotoğraflarınada bakabilirsin.

Benimki hala rodajda olduğu için fazla sürat yapamıyorum ama sürdüğüm kadarı ile güven veriyor. Frenleri güven veriyor.

Arkadaşım motor tahmin ettiğinden daha iyi. Böyle olmasaydı Amerika ve Avrupa'da deli gibi satılmazdı.

egoll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6
    cevapların için teşekkür ederim. sanırım bende bi tane alacağım.15 sene racing kullandım artık yavaşlamak istiyorum sanırım ideali olanda bu...

Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f
    arkadaşlar ben satıyorum xj6 f imi ilgilennelere duyrulur

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı ardahakgor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben satıyorum xj6 f imi ilgilennelere duyrulur
    ne kadara vericeksin , sahibinden de var mı ilanın ?

Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f
    sahibinden de var ilanım telefonda ayrıntılı görüşürüz.

Arkadaşlar merhaba;

XJ6'yı görebilmek için dün Kızıltoprak'ta Delta Motora gittim ama şu an ellerinde hiç kalmadığını, ne zaman geleceğini de bilmediklerini söylediler. İstanbul'da motoru görebileceğim bir yer var mı acaba bildiğiniz yoksa tüm Türkiye'de mi tükendi bu alet?

Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f
    walla ben satıyorum kardeş istersen gel gör hiç sıfır almana da gerek yok tertemiz 4 5 aylık makine

grenajlı almayı düşünsem bir an beklemezdim ama naked bakıyorum ben =)

Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f
    zewk meselesi tabiki karışamam ama inan ben kullandım nakedini de almadan önce nakedi yaramaz bunun cidden tip olarak da bana hoş görünmüo kullanım olarak da tercih sizin tabi renkler we zewkler tartışılmaz

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    2012 model yılında acaba xj6 gelmeye devam edecek mi,bileniniz var mı?
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Motosikleti
    Aldım bir xj naked en beyazından...sorusu olanların cevaplayabilirim...

mLh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    teşekkür ederim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    hayırlı olsun kazasz belasız kullanırsın inş. bi sonraki motor seçeneklerimin arasında xj6 gerçi var daha 2-3 yılda beğeniyorum bu motorları

Motosikleti
    Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasz belasız kullanırsın inş. bi sonraki motor seçeneklerimin arasında xj6 gerçi var daha 2-3 yılda beğeniyorum bu motorları
    teşekkür ederim,bende marmaristen aldım...çarşamba teslim alacağım...

Motosikleti
    evet dün marmaris'ten motorumu alıp geldim...ilk çalıştırmada motorun sesi hiç çıkmadı desem yeridir...emin olmak için motoru falan elledim en ufak bir sallanma,titreşim yok...üzerine oturup 1. vitese atınca hafifçe ben buradayım dedi...yavaşça ilerlemeye başladım,ayağımda inanılmaz bir ağrı oldu..çok dik durmuşum ...oturuş şekli hafifçe öne...çok değil ama...ne bileyim çapırdan sonra tuhaf geldi...yalnız 5.km'den sonra yıllardır oturuyormuşum gibi hissettim...giderken gene vitesi ve freni yokladım,motorda kesinlikle titreşim yok...arka fren önce zayıf gibi geldi ama alıştıkça dozajı gayet iyi...6.viteste 50 ile giderken gaz verince hemen hızlanıyor,%10 eğimli rampalarda bile...fethiye kavşağından muğla'ya döndüm bir baktım herkes beni geçmiş kimseler yok..sonra anladımki herkes geride kalmış ...78 hp bence yeterli...gsr'nin dikiz aynaları titriyor şikayetlerini hep duyduk...bunda öyle birşeyde yok...yol tutuşu ilginç geldi chooper'dan sonra...viraja gelince kendinizi bırakıyorsunuz gerisini motor hallediyor...kesinlikle usta olmanıza gerek yok ama kendimi çok usta hissettirdi sağolsun...sıkıntı yok mu? var tabi rüzgar...ufak bir ön cam lazım...givi tam siyah olan cam çok yakışmış...uygun olunca 265TL vermek lazım...birde naked ama ayaklara çok fazla rüzgar gelmiyor ilginç...sanırım öndeki ufak grenajlar işe yarıyor...yakıtı fulledik bakalım ne kadar gidecek...55 km'de bir çubuk bile inmedi...kullananlar 4LT ile 100km gidiyor dediler hep...bence 17000TL için en iyi alternatif...şimdilik bu kadar...kullandıkça birşeyler yazarım artık...
    kahve bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hayırlısı olsun çok güzel bir motor almışsınız
    bu motorun benzin sarfiyatını yakından takip ediyorum.almak istediğim motorların basını çekiyo
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Kanuni Windy S
    honda hornet, fazer, ve bu motor arasında kaldım

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler