Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Keeway matrix 150cc İle ilgili Düsünceleriniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Selamlar,
    Sanırım Marix'i içinizde en erken ben gördüm. 1 hafta kadar önce İzmir Motomax/Ergür motor'da. O anda ARN 125'i satın alıyordum. Gerçekten çok çekici ve sportif duruyor. Ama ARN hakkında okuduklarım ve insanların tecrübesini gözönünde tutarak yine de ARN'yi satın aldım, yanyana dururlar iken...! İyi de yapmışiım sanırım, çünkü ARN ile hçbir sorun yaşamadım ve kara şimşeğimi çok seviyorum

Dr. Berkant.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    italjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

keeway matrix 150

merhaba arkadaşlar daha dün üye oldum herkes çok sıcak karşıladı ilginize teşekkürler. matrix 150 hakkında bilgi vermek istedim. matrix 150 şu an bayilerde satışa sunulmuştur ilgilenen arkadaşlar için erenköy tuna motorda satışa sunulmakta fiyatı :2.490ytl (ruhsat hariç) ayrıca sahibinden.com da motoru görebilirsiniz. şimdilik bu kadar bilgi verebiliyorum.[/img]

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    hoşgeldin italjet, sahibinden.com dan baktım fotoğraflarına.sanki arkadaki çanta çok büyük..hiç çantalı fotoğrafını görmemiştim matrixin..havasını bozmuş sanki..ama çantasızda olmaz tabii ..her şeye rağmen çok güzel..özellikle de siyahı..
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

alpinaB10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR K9
    eee 10 sayfa konuşuldu yokmu alan???

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    ya arkadaşlar ben matrix hastasıyım..ama türkiye şartlarında arn çok tutuldu ve nerede ne sorunu var biliniyor..çözümü daha kolay gibi geliyor.....sizce aşık olduğum kızla mı evlenmeliyim sorun çıkartma olasılığına karşı yoksa mantık evliliği yapıp sorunsuz mu yaşamalıyım..aklım diğerinde kalarak?

ozgur77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonuç olarak farklı bir marka almıyorsun, kararsızlığın aynı markanın farklı modelleri arasında. Her ikisi de Keeway ve aynı fabrikanın ürünü. Malzeme ve işçilik aynı, sadece tasarım farklı. Yani ARN için geçerli olan iyi ya da kötü durumların Matrix için de geçerli olmasını beklemek yanlış bir çıkarım olmaz. Yani ben olsam Matrix alırdım. Tabi bu benim fikrim, karar tamamen senin..

Motosikleti
    ARN TUNİNG 125CC classifying!Special Keeway/Kazaze

!

Herkese merhaba.matrix hakkında ne ögrenırsem.hepsını forumda paylasacagım.bakalım.tartısalım.ne gorecegız.
    bır sorum olacak.toplam.ruhsat+plaka+matrix kac paraya denk gelıyor kı;?
    ve aynı sekılde arn alan arkadaslar.ruhsat+plaka+arn?
    bır arkadas cok ucuza almıs.forumda bahsedıyordu.ınanamadım.bunun normal fıyatı ne kadar kı?

Motosikleti

!!!

Gecmıs bayramınız kutlu olsun.uzun zamandır yoktum.bu arada keeway hakkında cok bılgı topladım.matrix almaktan vaz gectım.
    nedeni;gittim bayıye bındım matrix motora.dıyordum.motora tek kısı bınerim.diye ama olmuyor ıste.illakı ıkı kısı sart.binebılmek ıcın. gerek oluyor.ben 1.72 boyundayım.70 kıloyum.ama gel gor kı.matrix scooter'un.benzın gırıs deposu.koltugun arkasında.kutunun onunde.yanı oturagın arkası.cok kucuk bır koltugu var.öne dogru.bır baktım.gostergelerı.on aksamı.kanunı hussar.aynısı.bende hussar'ın en sevmedım yanı ise;ıkı kısı bındıgı zaman.motoru suren kısı.one kayması.arkadakı kısının ıse.suren kısı arasında kotu bır pozısyon olusturması.suren kambur gıbı oluyor.bu benım dusuncelerım.ve gorduklerım.keske.benzın gırısını oturagın arkasına koysalarmıs.o zaman dahada ıyı olurdu.yada yana alsalardı.2 kısı rahat bınerdı.
    bırde.matrix'e bındıgım zaman.bıraz one gıttıgımde.yanı arkama 1 kısı oturdugu zaman.on aksama dızlerımın degmesıne 2,3 cm kalıyor.buda cok vasat bır durum.oturus dengesız bır hava verıyor.bu benı cok uzdu.cok kucuk.ne umutlarla gıttım.ne buldum.
    yanı.arn:2.100ytl...Matrix 2.490.bu ardakı farkı verebılırım.acıkcası.ama.arn almaya karar verdım.koltugu yukarıya dogru.2 kısı rahat bınılır.bırde matrix'e canta koydugun zaman motor berbat gozukuyor.bozuyor yani.bu dedıklerıme.katılan yada katılmayan arkadaslar.bu baslık altında msj yazabılırler. bu aklımdakı soru ısaretlerını cevaplıya bılırsenız sevınırım.
    bu kadar yazıyı okuyan arkadaslara sonsu tsk.

red_hot Matrix'i görmek konusunda en heyecanlı ve almak konusunda en istekli kişi olarak seni görmüştüm ama herkesten önce vazgeçen de sen oldun.. Biz de gördükten sonra karar vereceğiz artık ama alacağı motora uzun zamandır karar verememiş ve Matrix'i de seçenekleri arasına almış birisi olarak bahsettiğin durumlara üzüldüm doğrusu.. Motor harbiden çok mu kullanışsız? Motorla ilgili fikirlerin tamamen olumsuz mu? Küçük olması benim tercihimdi ama elbette kullanışsız olacak kadar küçük olmamalı.. Parça ve montaj kalitesi nasıl görünüyor? Bir de motora bindiğini söylüyorsun ama sadece bindin mi yoksa deneme sürüşü de yaptın mı? Yaptıysan motorun gücü hakkında bir fikrin oluştu mu? Ve son olarak motor+plaka+ruhsat kaça maloluyormuş bir bilgi alabildin mi?

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125

Re: !

Alıntı red_hot adlı üyeden alıntı
    bır sorum olacak.toplam.ruhsat+plaka+matrix kac paraya denk gelıyor kı;?
    ve aynı sekılde arn alan arkadaslar.ruhsat+plaka+arn?
    bır arkadas cok ucuza almıs.forumda bahsedıyordu.ınanamadım.bunun normal fıyatı ne kadar kı?
    ARN 125'imi peşin 2.000 YTL'ye aldım, kask hediyesiyle birlikte. Ruhsat ve plaka işleriyle birebir ben uğraşmadım ama yanılmıyorsam 80-90 ytl civarı birşey de onlar tuttu. Genel intiba "ucuza" hallettiğim şeklindeydi ama bir A2 edineyim dedim, şu an 260 YTL'den gidiyor, daha trafik vs var sanırım...
    Bu arada matrix ya da başka bir motru yakından tanımıyorum ama ARn ile ilgili bir sorunum yok, tavsiye ederim.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    ya arkadaşlar alıp kullanan birilerinin bilgi ve görüşlerine acilen ihtiyacımız var sanırım..vitrinde duran yeni sezon kazak gibi...üstümüze giymeden ne olduğunu yakışıp yakışmadığını anlayamayacağız..yok mu kullanan??? bilgi versin lütfen

Motosikleti

Yanıt!!!

Aranızda.tabıkı bulduda bunuyor.dıyenler olacak.ama almısken neden ıyısını almıyayım kı.begenme seklım ona gore.forumdakı arkadas.yazmıs motorun eksılerını soyle dıye.bende bır scooter olarak - yanlarını soyledım.görunus olarak cok guzel bır motosiklet ama.ben bu önemlı yonlerını sevmedım.tsk

red_hot gerçekten güzel çalışma, emek verip yukardaki bilgilendirmeyi yaptığın için sağol. Belirttiğin konular oldukça önemli ama ben yine de motoru gördükten sonra karar vermeyi düşünüyorum. Bir de ön aksamla koltuk arasının dar olup olmadığı kullanacak kişinin boyuna göre değişir. Senin boyun kaç? İki kişi binmenin zor olacağını o alanın darlığından dolayı mı yoksa tek amartisörlü olmasından dolayı mı düşünüyorsun? Bir de motoru kullanıp kullanmadığınla ve parça ve montaj kalitesinin nasıl göründüğü ile ilgili hiçbirşey yazmamışın..? Bunlarla ilgili de birşeyler aktarırsan sevinirim, görüşmek üzere..

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    Güzel hazırlanmıs bı sıte bı bakın ıstersenız...

http://www.feyizoglu.com/keewaymat150.html

Motosikleti
    Boy 1.72.alandarlıgı var.benzın gırıs unıtesı.koltugun arkasında.bellı bır yer kaplıyor.buda kucumsenecek kadar degıl.rahatsız oldugumdan dolayı.bu konu ıcın.amartisorle alakası yok.yanı tasır.motorun sesı cok guzel.gorunusude.surmedım.ustunde.motor calıstırdım.uzerınde oturdum.kavradım.socooter'ı.arkama bır kısı bındı.baktım olacak gıbı degıl.ındım.yedek parca.konusunda.ben mersin/tarsus'ta oturuyorum.burada 1 servıs var.bırde.arn ve matrix arasında.25cc fark var.buda.6km hız farkı yaratıyor.sana cazıp gelen tarafı.150cc olusudur.ama ben f1 plotu degılım hızı sevım.6km benım ıcın olsada olur olmasada.gerısı.arn gıbı.agırlıgı bıle aynı.105 kg olması gerek.konu bu.alırsan ıyı olur.aklında kalmasın.bınecem dıyorsan.sen bılırsın.hosuna gıtmısse hıc bekleme.

Yaw herşey iyi hoş da, bir arkadaşın yukarda verdiği site de, Keeway'in Avrupa sitesinde de Matrix 150'nin motoru için görünen Silindir Çapı X Strok : 52,4 X 57,8 mm. İşin garibi ARN için verilen çap ve strok ölçüleri de aynı.. Ancak ARN 125cc, Matrix 150cc. Nasıl oluyor bu iş, buna bir açıklama getirebilen var mı?

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    red_hot; bu özenli ve bilgilendirici mesajın için teşekkürler.ellerine sağlık.

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    red_hot, dostum dediklerine aynen katılıyorum....Valla benim boyum 1,80 Matrix e oturdugum zaman dizlerim gidona carrpıyo birza geri kayayım diyorsun sele bi tuhaf sanki bi tümsegin üzerinde oturuyorsun.........

İşin ilginc yanı ARN de ben cok daha rahat ettim....1,80 ve üserinde olanlar iyice bi düşünsün derim...

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    arkadaşlar yaa,benim hayalimdeki motor önceleri 150 zat daha sonra hem fiyat hem marka olarak arn idi.matrix görüncede ona hayran kaldım.marka da yine keeway olunca daha çok güvendim,arn gibi düşündüm,kullanımı vs..görüntüsü süperdi benim için.. hala da öyle,en güzel görünümlü scooter (o fiyata)..ama yazılanlar kullanım açısından en azından arn kadar başarılı olamayacağı izlenimi veriyor..soğumaya başladım diyebilirim matrix ten..bide 151 rs diye bişey geldi piyasaya...1538 ytl ve 150 cc..ne yapacağımı şaşırdım şimdi..yani sokağa atılacaksa bu para zararın neresinden kardır mantığı yerleşmeye başladı bende..sonuçta hepsi çin ..yardım edin.matrix le ilgili desteğe ihtiyacım var...ikna edin beni

pysco32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar keeway ıle matrıx arasında ne fark var matrıxın ıbresı en fazla kac yapıyor.sızce keeway mı yoksa matrıx mı.matrıx daha hos duruyor.lutfen cewaqp werın.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler