Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Keeway matrix 150cc İle ilgili Düsünceleriniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    alpinaB10,
    çünkü scooter olayı rahatlık özünde. dertsiz tasasız kısa boylu seyahat.nexus ile çıkınca yola aman dur oraya parketme ,buraya sığmaz yok ellemeyin ,kurcalamayın. çalındımı düşürdülermi.. ooofff..off..
    katılıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    arkadaşlar bu motor satışta mı şu an ?bilgisiolan var mı? kaç hp?

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    arkadaşlar aşağıdaki sitede matrix in 50 - 125 - 150 cc lik modellerinin özellikleri yazıyor..7,93 Hp ve 88 Km max hız 2,8 L /100 Km yazıyor 150 cc lik için..
    yaaa şu motoru alan yokmu? bilgilensek biraz daha..
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

Motosikleti
    Keeway Superlight 150

Motosikleti
    mondial 151 RS
    burda 125 ile 150 nin farkı sadece 2 kmh piston çapları bile aynı bu nasıl iş yaa..

Motosikleti
    ARN TUNİNG 125CC classifying!Special Keeway/Kazaze
    Simdi.satısta olması gerek.yanı satıs fıyatı;2.490 ytl.yedek parcası kolay bulunuyor.arn gibi...150 cc gore cok fazla pahalı degıl.zaten otomax'da arn gıbı arastırıp.kontrol edıp pıyasaya sunmustur.dusuncem o.buradakı keeway satıs noktası ıle gorustum.matrix gelecek dedıler.haberdarız.bu haftalar ıcınde.elımızde olacak.bızım yaptıgımız ıyı bırsey.bır malı almadan.o arac ıcın konusup tartısıyoruz.hıc degılse.neyı yapıp yada yapmayacagımız hakkında bılgımız oluyor.desem yerıdır.bu cok ıyı bırsey.zaman gostrecek.performans bakımından arn kadar oldugunu dusunuyorum.cunku arn yı getıren matrix içinde bırsey yapmıstır.benım alma tarzıma gore.bu motor bana yeterli.yani.aslında dusuncem.gezmek.yanı hıc degılse.motora baktıgım zaman.sılecek kadar guzel olması.hoşnut olmam.uykum geldı!!! saat gecenın bırı olmus yaw.selametle.

Motosikleti
    Sunuda soylıyım.bır motora baktıgın zaman.eger ıcıne sınmısse.alacaksın nedenı; baska bır sey aldıgın zaman.ıcınde hep aynı motor kalacak.eger baskaları'da alıyorsa.memnunsa.iste o zaman.pisman olacasın demek.içinde hep bır ukte kalır.bu benım dusuncem.sizi bilemem.ama scooter'un kalıtesı baktıgınde bellı oluyor.eger dısına bu kadar.ıyı seyler yapılıyorsa.içinide unutmamıssın demektır.keeway matrix'te ben bunları hıssedıyorum.dedıgım gıbı.her seyı zaman bellı edecek.salıcakla!!!

Motosikleti

Keeway matrix 150cc İste Bir Kac Resim Daha!!!

Forumdaki Bir arkadasın verdıgı sıteden aldıgım resimler.Tsk!
    MatRix!!!Guzellıge,zerafete!

Motosikleti
    En son olarak.pc'de yerınızde.keeway matrix 150cc
    resimlerini.ve özelliklerini gormek istiyorsanız.Pdf uzantılı dosya indirmek için...
    assagıdakı lınk'e tıklayın.

http://www.scanmi.dk/cmsimpleaddon/?...IXBROCHURE.pdf

ozgur77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    red_hot arkadaşım, yazdıkların iyi, hoş da bu motorla ilgili hala ciddi anlamda bir belirsizlik var ve motorun iyiliğine, kalitesine hislerle karar vermek pek mantıklı bir davranış değil. İçimize sinmesi için de henüz çok erken, çünkü daha görmedik, dokunmadık bile.. Ben de fotoğraflarına bakarak estetik açıdan beğendiğim için uzun süredir bu motorun gelmesini bekliyordum ve seçeneklerim arasında ancak motorun görünüşünün hoş olması, bizim bu motoru almış olmamız ya da almaya karar vermemiz motorun iyi olmasını, kaliteli olmasını, süper olmasını gerektirmez.. Bu bir rahatlama biçimi, psikolojik bir olay yani.. İnsan uzun süre araştırdıktan sonra azımsanmayacak bir para vererek aldığı ya da alacağı malın kaliteli olduğuna inandırmak ister kendini.. Böyle bir yanılgıya düşmeyelim ve bekleyelim görelim derim ben..

domi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı red_hot adlı üyeden alıntı
    ....keeway matrix 150cc
    resimlerini.ve özelliklerini gormek istiyorsanız.Pdf uzantılı dosya indirmek için...
    Yalnız gönderdigin linkdeki moto, 50cc. 150cc. degil.

Motosikleti
    mondial 151 RS
    üstelik üstteki resimlerde de 2 zamanlı olduğunu açıkça yazıyor.ayrıca debriyaj ve kampananın 150 cc lik bir motorda büyükçe olması gerekir.oysa ki resimlerdeki motorun debriyaj aksamının olması gereken yer yani arka tekerin göeğe yakın yeri haylice küçük görünüyor yani ancak 50 cc lik bir motorunki sığabilecek kadar.
    bu da şu demek; hala 150 matrix'in gerçek resmine dahi sahip değiliz.

Motosikleti

cavap!!!

valla cok karısık.durum ıcerısındeyım.aslında burası turkıye!!! bugun 60 km yol kat ettım.bunun 10 km yurudum.ve mafoldum.ne için sadece keeway matrix 150cc scooter görmek ıcın.ama gezdıgım her yer ya kapalıydı.yada ellerınde sadece keeway motorun arn serısı vardı.otomax ıle gorustum.bana motorun dagıtılacagını soyledı.gıttım.bu haftalar ıcınde gelecegını soyledıler.bakacaz bakalım.suspansıyon'da derdınız olmasın.bugun mersın'de bır suru motor gordum.yamaha,kanunu vb.cogu'Da arkada tek suspansıyona sahıptıler.yanı adamlar bılıyorda koyuyor...cok karıstı ortalık.arkadaslar verıyor.bu kopya scooter dıger sıtelerde farklı versıyonları var.aynı ona benzıyen.kımısıde.motor 50cc-150cc yokmu.suspansıyonda sorun var dıyorlar.benım anlamadıgım.yanı motoru aldıktan sonra ıyıce sıze anlatacam.valla.selametle.

ozgur77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merakla bekliyoruz red_hot..

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    selam.verdiğim sitenin işinize yaradığına sevindim..ben ankaradayım ve motomax bayiine gittim.hayalkırıklığı olmadı desem yalan söylerim.ellerinde 1 tane siyah arn vardı ve kimse ilgilenmedi benle..dolaştım içerde 1 allahın kulu buyrun demedi.ben de çıktım gittim..başkentte bayinin bu denli ilgisiz olması şaşırttı beni.şimdi matrix veya arn alsam nasıl güveneceğim.bayii ve servis çok önemli.bende bekliyorum matrixi sabırsızlıkla..

Motosikleti

:(

Haklısınız.ne dıyım.sadece turkıyede degıl boyle ınsanlar.sende ne yapacaksın.arkadasım.baska keeway bayıne gıdeceksın.her satıs magazasının.degısık servıslerı ve ılgılenme sekıllerı vardır.tabıı motomax dagıtıyor ama.maıl ve konusma yolu ıle bılgıde gayet ıyı ılgınelındı benımle.eger yenı seyler bulursanız.lutfen buraya yazın yada bızı bılgılendırın.forum'a yazmak ve ogrenmek ıyı olur.alpina arkadasımızdan.ses soluk yok...O bıze bırseyler bulacaktı.bırakmıyacaktı bu konuyu...almayı dusunuyordu keeway motor.keeway matrix almak ısteyen herkesi beklıyoruz.bu forum'a gecen bır arkadas.verdıgın pdf dosya.50cc 150cc degıl demıstı.zaten 150cc gorunus ıtıbarı ıle 50cc hıc bır farkı yok.o pdf de.resımler var.ve otomax 150cc oldugunu acıkladı.bu yazılan sayfaların hepsını okusaydın ne demek ıstedıgımı anlayacaktın.saglık ıle kalın.selametle.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    selam red hot ve diğer arkadaşlar.söylediğin gibi yapacaktım başka bayi ve servise gidecektim ama inanırmısınız bilmem ankarada başka yok..koca başkentte motomax bayii 1 tane.sorunumun ne kadar büyük olduğunu anlamışsınızdır..matrix alsam bile mecbur oraya götüreceğim..sırf bu servis güvensizliği nedeniyle bile vazgeçebilirim.
    bu arada 150 ce 50 cc arasındaki farkları burdan görebilirsiniz.macaristandan geldiği söyleniyordu bu motorun.macaristan sitesi yanıltmaz bizleri sanırım.
    http://keeway.hu/r_matrix.html

Motosikleti
    mondial 151 RS
    arkadaşlar bu sitede 125 ile 150 cc'nin piston çapı ve stroke birbirinin aynı ölçülerde bu durum hacim formülüne ters.nasıl oluyo bu iş anlamıyorum?

Motosikleti
    Bunu bende anlamıyorum.anlayan varsa yardım arkadaslar.selametle...

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    evet..garip olan bişey daha var hız farkı 2 km/h sadece.. 25 cc fark sadece bu kadar mı hızlandırıyor yani?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler