Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

Kymco CK 125 hakkında herşey...

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin göstergesi yok doğru. ayrıca acemi dostuma katılıyorum 1500 tl gerçekten çok fazla. kendim satamadım oradan biliyorum ))
    UYARDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKURLER ARKADAŞLAR.BOŞUNA DEMEMİŞLER AKRABAYLA YE İÇ ALIŞ VERİŞ YAPMA DİE BEN AZ DAHA SABREDEYİM EN İYİSİ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    2 ay önce biz 2005 model pulsari 1.300 gaymeye aldik 18-19 bin civri safkan orijinaldi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Ben 2007 10. ay trafik çıkışlı CK125'imi 9000km deyken 1700 TL den satışa çıkarmıştım. Daha sonra fiyatı 1400 TL ye düşürmüştüm. Müşteri bulamamıştım. O zaman verdiğim ilanlar aşağıdadır.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...-ck-125-a.html

http://www.motosiklet.net/forum/sati...yat-dustu.html

Satılmayınca sahibinden.com da fiyatı 1300TL ye indirip alana bosch uydu anten hediye demiştim.

Yinede alıcı çıkmadı. Bu duruma içerleyip motorumu hiçbir zaman satmamaya karar verdim. Hurda olana kadar bende kalacak. Veya yeni motor aldığımda ihtiyacı olan birine hediye ederim demiştim.

Herhalde 2005 model CK125'e 1500TL fazla derken ne demek istediğim daha iyi anlaşılmıştır.

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2007 10. ay trafik çıkışlı CK125'imi 9000km deyken 1700 TL den satışa çıkarmıştım. Daha sonra fiyatı 1400 TL ye düşürmüştüm. Müşteri bulamamıştım. O zaman verdiğim ilanlar aşağıdadır.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...-ck-125-a.html

http://www.motosiklet.net/forum/sati...yat-dustu.html

Satılmayınca sahibinden.com da fiyatı 1300TL ye indirip alana bosch uydu anten hediye demiştim.

Yinede alıcı çıkmadı. Bu duruma içerleyip motorumu hiçbir zaman satmamaya karar verdim. Hurda olana kadar bende kalacak. Veya yeni motor aldığımda ihtiyacı olan birine hediye ederim demiştim.

Herhalde 2005 model CK125'e 1500TL fazla derken ne demek istediğim daha iyi anlaşılmıştır.
    anladım kardeşim cok sağol...kemeri biraz sıkayım ben de bi sıfır motor alayım düşüncelerine başlıyorum 1000e bırakırsa yapışırım tabi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:52 ----------

acemi kardeşim sen ön siperliği nereden temin etmiştin?

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck

parçaladık

eveet beyler 1-2 gün önce satıyorum dediğim ilk aldıgım zamanlardada dişliyle 130 görüyor dediğim motorumuzu sonunda sıkıştıra sıkıştıra patlatmayı başardık. kol kırdı makina. gömleği bitirmiş, bloktada iç kısımda parçalardan ufak tefek hasar var. komple silindir piston değişecek. blok ve krank kurtuldu. bu makinayı titanla ybrle karıştırıp zorunda kalmadıkça 100ü geçmeyin. ufak motorlara fazla acımam binerken ama bu sefer sert davrandıgıma pişman oldum
    Now the world is gone. Im just one.

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveet beyler 1-2 gün önce satıyorum dediğim ilk aldıgım zamanlardada dişliyle 130 görüyor dediğim motorumuzu sonunda sıkıştıra sıkıştıra patlatmayı başardık. kol kırdı makina. gömleği bitirmiş, bloktada iç kısımda parçalardan ufak tefek hasar var. komple silindir piston değişecek. blok ve krank kurtuldu. bu makinayı titanla ybrle karıştırıp zorunda kalmadıkça 100ü geçmeyin. ufak motorlara fazla acımam binerken ama bu sefer sert davrandıgıma pişman oldum
    Geçmiş olsun.Önemli olan size birşey olmaması. Motor yenileme ne kadar tutuyor.

Motosikleti
    honda CBF150
    Geçmiş olsun

Sat da kurtul o patates motoru dişliyle oynama eski 2003model 9,5 luk Cgl 125 ile 128 görürsün.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...alalim-mi.html

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sat da kurtul o patates motoru dişliyle oynama eski 2003model 9,5 luk Cgl 125 ile 128 görürsün.

"Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay vay :D bu zaten ikinci motorum müdür

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 ----------

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Önemli olan size birşey olmaması. Motor yenileme ne kadar tutuyor.
    orjinali çok pahalı 200$ civarı çıktı piston silindir sekman silindiri 150 veya 200 çinliyle değiştirmeyi düşünüyorum ucuz olsun orjinalini toplamam daha 1 hafta önce 2 yeni tekerle sıfır ybr egzosu taktık yeterince masraflı oldu motor
    Now the world is gone. Im just one.

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Arkadaşlar, sizinde km ve devir ibreniz titriyor mu ? Lütfen herkes cevap versin
    [B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Hyp33Rx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, sizinde km ve devir ibreniz titriyor mu ? Lütfen herkes cevap versin
    Devir ibresinde çok az titreme oluyor. KM ibresinde yok.

Motosikleti
    hyosung gt 250,kymco ck 125
    motorum 5000 km yi geçtikten sonra rolanti problemi çıkarmaya başladı. durmaya yakın stop ediyordu. subap ayarı, rolanti ayarı ve hava ayarı yapıldı, karburatör temizlendi.bi süre iyi gibiydi, ama rolanti, iyi olduğu dönmelere göre daha yüksekti. bu da sinir bozucuydu. 8000 km den sonra ise daha da sinir bozucu hale geldi.motor ,rolantiyi ne kadar yüksek tutatsam tutayım durmaya yakın stop ediyor. ışıklarda durunca ya yeniden çalıştırcaksınız ya da gazdan elinizi kesmeyip stop etmesini engelliyceksiniz. ama bazen de stop etmek yerine 1600 devre kadar düşüp bi süre sonra yükseliyor. motorun çekişinde, gaz yemesinde yüksek devirlerdeki performansında bi problem yok.bir kez bile teklemedi. tek marşla çalışabiliyor ama bu sorun çok can sıkıcı. karbüratörü değiştirelim dedi tamircim, kymco nun sitesinde 230 240 dolar gibi bi fiyat gördüm. açıkcası gözüm korktu. böle bi sorun yaşayanınız ya da bu konuda bilgisi olanınız varsa görüşlerini öğrenmek isterim. teşekkürler.

deliberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck125
    karbüratörü değiştirmene gerek yok kanımca sadece ayar yapılması lazıım gıbı geldı anlattıklarından ama rolanti 1300 rpm gibi genelde benım karburatörun yanında kucuk bir vida var oradan pis benzını akıt bi bakalım değişen bişi olucakmı

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı memod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum 5000 km yi geçtikten sonra rolanti problemi çıkarmaya başladı. durmaya yakın stop ediyordu. subap ayarı, rolanti ayarı ve hava ayarı yapıldı, karburatör temizlendi.bi süre iyi gibiydi, ama rolanti, iyi olduğu dönmelere göre daha yüksekti. bu da sinir bozucuydu. 8000 km den sonra ise daha da sinir bozucu hale geldi.motor ,rolantiyi ne kadar yüksek tutatsam tutayım durmaya yakın stop ediyor. ışıklarda durunca ya yeniden çalıştırcaksınız ya da gazdan elinizi kesmeyip stop etmesini engelliyceksiniz. ama bazen de stop etmek yerine 1600 devre kadar düşüp bi süre sonra yükseliyor. motorun çekişinde, gaz yemesinde yüksek devirlerdeki performansında bi problem yok.bir kez bile teklemedi. tek marşla çalışabiliyor ama bu sorun çok can sıkıcı. karbüratörü değiştirelim dedi tamircim, kymco nun sitesinde 230 240 dolar gibi bi fiyat gördüm. açıkcası gözüm korktu. böle bi sorun yaşayanınız ya da bu konuda bilgisi olanınız varsa görüşlerini öğrenmek isterim. teşekkürler.
    Eğer sadece kışın oluyorsa rölantiyi biraz arttır sorun çözülür.
    O ustada iş yokmuş. daha 10 bin km yapmamış motorun karbüratörünü değiştirmeye kalkıyor. Garantiden yapacaksa başka tabii.

1. Benzin deposu veya karbüratörde pislik olabilir.
    2. Egzost ta tıkanma olabilir.
    3. Hava filtresi kirli olabilir.

Motosikleti
    rolantinin yüksek olması çözüm getirmiyor.3000 devire de çıkarsanız dururken ya stop ediyor ya da stop etmeye yakın bi hale gelip ardından toparlanıp tekrar yüksek devre çıkıyor.motorun bi yerlerden hava alıyor olabileceğinden bahsetmişlerdi bi ara.sanırım en iyisi üşenmeyi bırakıp urla' ya kadar gidip servise göstermek. karbüratör de olabilecek pislik pek söz konusu değil ama depo ve ya egzost konusunda bi fikrim yok. teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    başka bir benzin istasyonundan benzin almayı ve başka bir usta bulmanızı tavsiye ediyorum.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    arkadaşlar, lastikleri değiştirmek istiyorum. hangi markayı önerirsiniz? ve de arka jantı değiştirmeden daha geniş lastik takmak mümkün müdür?

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı memod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, lastikleri değiştirmek istiyorum. hangi markayı önerirsiniz? ve de arka jantı değiştirmeden daha geniş lastik takmak mümkün müdür?
    Michelin lastik öneririm. Benim arka lastik sava 100-80-17 ondan da memnunum.

http://www.motoliz.com/index.php?p=s...id=989&kn=Sava

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    herkeze selamlar
    2009 yılının nisan ayında 0 km aldığım ck 125 imi halen kullanmaktayım.
    bu başlıktan haberim olsa daha önce aranıza katılırdım.

motorum şu an 9000km oldu. bu vakte kadar hep periyodik sadece yağ değişimi ile yapılan bakımlarla tamamladım. artık bu hafta ağır bir bakım yaptırmak ve üzerindeki taş gibi duro lastikleri değiştirmek istiyorum. sizin önerdiğiniz sava 100/80-17 arka lastiğe baktım. fotoğrafından bizim orjinal lastiğe göre baya geniş duruyor gerçekten öyle genişse bir sakıncası olmasın? önceki sayfalarda geniş takılan lastiğin canttan çıktığını falan yazmışlar korktum. fiyatıda 103 tl diyor hiçte ucuz değil.
    ön lastik içinde biri Metzeler ME22 ön lastik 40 TL olanı önermiş
    lastiklere bakıyorumda almam gereken ebatları bilmediğim icin girip burda araştırdım biraz.

REKLAM ALANI
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler