Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Kymco CK 125 hakkında herşey...

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kulaktan dolma bilgi vermedim. yazdıklarım da 2 saatimi aldı. silip atman üzdü beni. hem zaten amacım Serdar abi ye fikir olsun diye idi.pm olarak attım kendisine ama kendisi buraya da yazmamı istedi.

ck 125 benim burada kullandığım iç lastikliydi. iç lastiksiz dahi olsa ck 125 alınmaz şöyle böyle demedim. 2. el çinli almaya niyetli kişi 2. el bir ck125 alsa tabi ki iyi olur. fakat 3 sene binmeyi düşünen bir insanın da parası varsa daha iyisini alması daha mantıklı olur.eğer diyorsa kişi 1250 liram var 2. el alayım ne alayım tabi ki ck al derim. ama Serdar abi uzun süre kullanacağı için ben ybr yi kendisine uygun gördüm.

titreşim olayında da en çok titreyen çinli motolar ben onda da rahatsız olmuyorum fakat hiç titremeyen varken titreşimli olması rahatsız eder.ayrıca titreşim, sizin rahatsız olmanızdan başka motorun ses ve ömrü açısından kötü bir şey.

hatırlarsan 2000 lira parası olan Mert isimli arkadaşa sıfır ck 125 al demiştim demek istediğimi anlatabildim mi. hatta gidip bayiden motoru seçmiştim arkadaş 50 km yol tepip gelmişti
    Bütün yazdıklarını silip atmadım. Ama yanlış bilgileri vermemekte fayda var.
    Vardığın sonuç ise doğru. 125cc de YBR125, CBR125 en kaliteli seçimdir.

CK125 bütçesi yeterli olmayan yada motosiklet için fazla para harcamak istemeyenler için en iyi tercihtir. İyi sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte ancak 30bin yapılır Sedat hocam. benim diyen adam yapamıyor o kadar km. pm ini yeni gördüm kusura bakma

ybr yi kötülemedim aslında normal bir kullanıcı için yeterli kalitede dedim. 60-70 bin km yapan çok az insan var kuryeleri saymazsak değil mi
    haklısın.. ama benim kafamda bi 60 bin var
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın.. ama benim kafamda bi 60 bin var
    iyi satmaktan vazgeçtin ozaman.yazı da da yazmıştım işte ufak tefek bazı parçaları yenileyip az bir masrafla işini görür.100bin yap ta fotosunu çek

@Acemi60
    anlayışın için teşekkür ederim

Motosikleti
    ck 125 pulsar
    2005 model 39977 km de yim yağ yakma bilya krank vs motor aksamında hiç bir sorun yok debriyaj balataları değişecek idare ediyor 40000 de demişssin o doğru onun harıcınde km saati sapma yapıyor tekerleğin oradaki parça değişecek hala bakımla gidiyor gzel makina anlayacağınız cbf var arkadaşta o daha fazla sorun çıkartıyor ama unutmayınkı motorsiklet mekanik parçadır uzun yıllar dayanması kullananada bağlı kullanmasını bilmiyorsan en kaliteliyi bile öldürürsün önce sürüsü sonra mekanık tir bu işin sırrı bir daha alırmısın deseler alırım ama önce bunu eskitmeyi başarmak lazım

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osmaniyeli nikli arkadaş motosikletlerle ilgili değerlendirmeler yaparken Kymco CK125 ile ilgili yanlış bilgiler vermiş. Umarım CK125 ile ilgili diğer yazdıkları da aşağıdakiler gibi yanlış değildir. Bilgi sahibi olmadan, yada kulaktan dolma yanlış bilgilerle motosiklet modelleri hakkında yorum yapmak doğru değil diye düşünüyorum.

1. CK125 iç lastikli değildir. Lastikleri tubeless'dir.
    2. CK125 titreşimsiz bir motor değildir. Fakat 2 yılı aşkın bir süredir kullanıyorum. bir kez bile titreşimden rahatsız olmadım. Normal limitlerinde kullanırsanız titreşim sizi alakadar etmeyecektir. Özet olarak 2 yılı aşkın bir zamandır değil titreşimden parça kırılması, tek bir somunu bile gevşemedi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:19 ----------

Ne yazık ki biraz büyük. CBF 250'lere uygun boyutta. Ama geri dönüş yok. Aldım artık. Taktıracağım.
    Arkadaşlar.. Osmaniyeli arkadaş çok güzel bir değerlendirme yapmış yazısında..
    Objektif olun.. Hiçbir motoru kötüleme yok o yazıda... Ben ilk defa böyle objektif bir karşılaştırma gördüm burada.. Herkes motoruna bir sahip çıkıyor ki..
    Kymco CK iyi motordur.. Kİmse kötülemedi..
    Ne kadar ekmek o kadar köfte inanın buna..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar.. Osmaniyeli arkadaş çok güzel bir değerlendirme yapmış yazısında..
    Objektif olun.. Hiçbir motoru kötüleme yok o yazıda... Ben ilk defa böyle objektif bir karşılaştırma gördüm burada.. Herkes motoruna bir sahip çıkıyor ki..
    Kymco CK iyi motordur.. Kİmse kötülemedi..
    Bütün yazılarımı okursan CK125'i fazlasıyla aşağıladığım yazıları da bulursun. Sadece yanlış bilgileri düzetmek istedim. Kulaktan dolma bilgileri değil 2 yıldan fazla süredir bindiğim motosiklet ile ilgili doğru bilgileri verdim.
    Sonuç olarak 125cc segmentinde en kaliteli seçim YBR125 ve CBR125'tir dedim. Abartılı bir şey yazmadım.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Bütün yazılarımı okursan CK125'i fazlasıyla aşağıladığım yazıları da bulursun. Sadece yanlış bilgileri düzetmek istedim. Kulaktan dolma bilgileri değil 2 yıldan fazla süredir bindiğim motosiklet ile ilgili doğru bilgileri verdim.
    Sonuç olarak 125cc segmentinde en kaliteli seçim YBR125 ve CBR125'tir dedim. Abartılı bir şey yazmadım.
    Ben senin Kymco ile ilgili tüm yazılarını okudum..Hatta başka yerlerdeki yazılarıda okudum hatırlarsan.. Ama ben çok okudumda bilgi paylaşımı açısından en objektif yazıyı o arkadaşın yazısında gördüm..
    Neyse arkadaşlar bırakalım motor karşılaştırmalarına keyif almaya bakın...
    Rüzgarınız bol olsun..Sağlıkla güzellikle,

deliberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck125
    acemi arkadaşım su siperlik hakkında bir foto ve fiyat konusunda bir bilgi verebilirmisin

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı deliberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acemi arkadaşım su siperlik hakkında bir foto ve fiyat konusunda bir bilgi verebilirmisin
    Siperliği taktım. Fakat tam oturmadığı için pek iyi durmadı. Aparatındaki montaj yerine matkapla işlem yapmak gerekiyor. İşlerim yoğun olduğu için ilgilenemiyorum.
    Bu haliyle bir fotoğrafını koyarım. Önce tam oturmasını sağlayıp daha sonra metalik gri renge boyatacağım. Fiyatı 100 TL. Boyaması falan 150'yi bulur.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Siperliği taktım. Fakat tam oturmadığı için pek iyi durmadı. Aparatındaki montaj yerine matkapla işlem yapmak gerekiyor. İşlerim yoğun olduğu için ilgilenemiyorum.
    Bu haliyle bir fotoğrafını koyarım. Önce tam oturmasını sağlayıp daha sonra metalik gri renge boyatacağım. Fiyatı 100 TL. Boyaması falan 150'yi bulur.
    Bence orjinali bozma..iyi durmaz Kymco CK da..

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bence orjinali bozma..iyi durmaz Kymco CK da..
    Taktım bile. Fotoğrafını koyacağım. O zaman görüşlerinizi almak isterim. Olmazsa çıkarırım, olur biter.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Taktım bile. Fotoğrafını koyacağım. O zaman görüşlerinizi almak isterim. Olmazsa çıkarırım, olur biter.
    BElkide iyi olmuştur.. Görelim bakalım.. Yenilik başlatmış olursun.. Hem rüzgardan korur değil mi?

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    BElkide iyi olmuştur.. Görelim bakalım.. Yenilik başlatmış olursun.. Hem rüzgardan korur değil mi?
    İşlerimin yoğunluğundan fotoğrafı, motorun çamurlu hali ile çektim.

Bu da önden görünüş,

Boyama ve düzgünce yerleştirme işi yapılınca aşağıdaki örnek gibi olacak;

Boyama yerine karbon kaplama da bir seçenek olabilir. Görüşlerinizi bekliyorum.
    İyi sürüşler

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Kymco Ck nın böyle bir modeli var galiba..
    Ama gelmedi..
    Güzel olmuş bence...Güle güle kullan.

Motosikleti
    ck 125 pulsar
    ybrnin ön camını iç denedinmi veya sordunmu oda olabilirdi bi ihtimal bende ybr camı takmayı düşünüyorum yamaha servisinde bir tanesini deneyeceğim veya yurt dışından cbf e benzer rüzgarlık grenajları var onları almayı düşünüyorum türkiyedeki fiyattan daha ucuz olacağına eminim

Motosikleti
    kymco ck125
    hayırlı olsun iyi günlerde kullan inşallah bende düşünüyorum ama biraz daha büyük bir cam düşünüyorum ben ruzgarı kesmesi için

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    @ acemi60 siperlik çok güzel olmuş bence motoruna bambaşka bir hava katmış güle güle kullan.

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Zaman bulduğumda ilk işim siperliği farın üzerine doğru dürüst oturtmak, sonra da boya yada karbon kaplama ile estetik görünümü sağlamak olacak. Bu iş tamamlanınca yine rahat edeceğimi sanmıyorum. Yine bir şeyler düşünebilirim.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Eline sağlık başka bir boyut katmışsın ck125e..

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    kymco ck125
    İşlerimin yoğunluğundan fotoğrafı, motorun çamurlu hali ile çektim.

Bu da önden görünüş,

Boyama ve düzgünce yerleştirme işi yapılınca aşağıdaki örnek gibi olacak;

Boyama yerine karbon kaplama da bir seçenek olabilir. Görüşlerinizi bekliyorum.
    İyi sürüşler
    rüzgardan koruma etkisi nasıl acaba hicdenedinizmi

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler