Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Kymco CK 125 hakkında herşey...

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiestaya olmaz,sıkıştırmak lazım bagaj kapağı kapanmaz.Benzini boşaltıp koyabiliriz,yeni fiesta mı
    Diesel ford fiesta diye biliyorum...evet
    arka koltuğu yatrıp sığar mı ki?
    2 m fialn.. bilmem valla..Ama onun muayenesi yok be yavhu
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Ck 125
    arkadaşlar benim arka teker nihayet dayanamayıp gitti, şimdi benim kymco ya lastik almam lazım ne önerirsiniz birde fiyatlar nedir acaba?
    motosiklet kullanmak kültürdür...

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı sinan.ardic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim arka teker nihayet dayanamayıp gitti, şimdi benim kymco ya lastik almam lazım ne önerirsiniz birde fiyatlar nedir acaba?

Lastikler tubless mi?
    Bak işte dağılıyor hocam motorlar..

Özmert'den alabilirsiniz,Cgl 125'e ön lastik aldım Bonsun marka,hamuru,diş deseni çok iyi,37 Tl 6 taksit Cardfinans.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Özmert'den alabilirsiniz,Cgl 125'e ön lastik aldım Bonsun marka,hamuru,diş deseni çok iyi,37 Tl 6 taksit Cardfinans.
    buda ırc nin markası demi Türk malı..Güzel ırc gibi ise..

Motosikleti
    Kymco Ck 125
    takmasını becerebilirim inşallah lastiğin :D
    motosiklet kullanmak kültürdür...

takmasını becerebilirim inşallah lastiğin :D
    Buna mı baktınız
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1921669

Hiç uğraşma bir de iç lastik masrafı çıkartma

Lastikten anlıyorsun Mert

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Buna mı baktınız
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1921669

Hiç uğraşma bir de iç lastik masrafı çıkartma

Lastikten anlıyorsun Mert
    evet..çalıştım valla. bide irc gördüm dokundum çok yumuşak kauçuk oranı iyi idi..

ck ler tubless miş.. napacan iç lastiği..

sEnin lastiğin burdan belli yumuşak olduğu..Yol tutar yanii

Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet..çalıştım valla. bide irc gördüm dokundum çok yumuşak kauçuk oranı iyi idi..
    Lastikçinin yanında mı çalıştın

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Lastikçinin yanında mı çalıştın
    Yok dersinim çalıştım anlamında dedim.. Kauçuk çok pahalı bi madde..Ucuz lastiklerde duro gibi kauçuk oranı az..Serttir.. Ama sadece sertlik değil parametre..

Acemi60 bak başka yerde Kymco ile ilgili neler yazmış....

Bende Kymco Ck 125 kullanıcısıyım. Bu sayfada Kymco çok iyidir diyen arkadaşlar gibi motorumu satmayı düşünmüyorum. Burada abartılı ifadeler kullanıldığını söylemek zorundayım. Bu motor düzde iyi yokuşta kağnı gibidir. Kesinlikle öyle süper bir hali yoktur. Yamaha ve Honda gibi motorlarla kıyaslanamaz. Yokuşta Honda Activa 100 cc. motoru bile yetişemez. Ama fazla sürat yapmadıkça yakıt tüketimi iyidir. Şehir içi kullanıma uygundur. Amortisörlerinin sertliği 50-100km.lik kullanımlarda hiç sorun yaratmaz. Ama uzun yol için rahatsız edici olabilir. Bu hacimde bir motor ile uzun yol gidecek yapıda biri ise zaten bunları sorun etmez. Seri bir motor olduğu ise kesinlikle doğru değildir. Düz yolda hızlanması iyidir. Ama hafif bir eğimi bile gördümü ağırlaşmaktadır. Abartılı ifadeleri diğer Kymco Ck 125 kullanıcılarının da okuduğunu unutmayalım.

Yok ya boşverdim.. Kanuni seyhan 150 alırım daha iyi...Yakıtta 100 km de 3 lt.. benim scoterla aynı ne anladım..titreşim var... Amortisörler çok sert.. Vitesler geçmiyor...Biri bana iyi bişey söylesin....

Motosikleti
    ck 125 pulsar
    Buldum bitanede.. Eskişehirde... Ancak tam karar veremedim.. Kırmızı...
    Ne bilim.. 2.el ybr alayım diyom... Tam birisine rica etmiştim.. Vazgeçtim.. filan kararımı veremedim..PArça çok pahalı korktum valla..
    3 binde vardı bir tane o ise al derim japonlarında fiyatları ucuz değil aynı tek farkı çinliler onların parça işinede el atmışlar tabi onlarda ne kadar sağlam olur tatışılır bir kez bakımını yapıp bir daha bakmamak bence güzel oluyor insanın içi rahat oluyor valla ma ybr de alabilirsin cbf 150 hiç alma inanılmaz pahalı parça fiyatları arka stop fiyatı 120 miş arkadaş değiştirdi kaza yaptı hiç bir şey yok ortada 1500 harcadı daha depo alacakmış 500 e acıdım valla o kadar paraya

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    sevgili serdarmert fırsatınız olursa temiz bir ck125 i denemenizi isterim. İnanın aklınızdaki tüm sorulara cevap bulacaksınız.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili serdarmert fırsatınız olursa temiz bir ck125 i denemenizi isterim. İnanın aklınızdaki tüm sorulara cevap bulacaksınız.

bu bakacağımın muayenesi geçmiş depo kapağı yok.. Takılmadan olmaz herhalde.. Satıcı çok ehli keyif napayım.. Ne zama arasam çok işim var diyor konuşmuyor...

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Yok dersinim çalıştım anlamında dedim.. Kauçuk çok pahalı bi madde..Ucuz lastiklerde duro gibi kauçuk oranı az..Serttir.. Ama sadece sertlik değil parametre..

Acemi60 bak başka yerde Kymco ile ilgili neler yazmış....

Bende Kymco Ck 125 kullanıcısıyım. Bu sayfada Kymco çok iyidir diyen arkadaşlar gibi motorumu satmayı düşünmüyorum. Burada abartılı ifadeler kullanıldığını söylemek zorundayım. Bu motor düzde iyi yokuşta kağnı gibidir. Kesinlikle öyle süper bir hali yoktur. Yamaha ve Honda gibi motorlarla kıyaslanamaz. Yokuşta Honda Activa 100 cc. motoru bile yetişemez. Ama fazla sürat yapmadıkça yakıt tüketimi iyidir. Şehir içi kullanıma uygundur. Amortisörlerinin sertliği 50-100km.lik kullanımlarda hiç sorun yaratmaz. Ama uzun yol için rahatsız edici olabilir. Bu hacimde bir motor ile uzun yol gidecek yapıda biri ise zaten bunları sorun etmez. Seri bir motor olduğu ise kesinlikle doğru değildir. Düz yolda hızlanması iyidir. Ama hafif bir eğimi bile gördümü ağırlaşmaktadır. Abartılı ifadeleri diğer Kymco Ck 125 kullanıcılarının da okuduğunu unutmayalım.

Yok ya boşverdim.. Kanuni seyhan 150 alırım daha iyi...Yakıtta 100 km de 3 lt.. benim scoterla aynı ne anladım..titreşim var... Amortisörler çok sert.. Vitesler geçmiyor...Biri bana iyi bişey söylesin....
    Yukarıda alıntı olarak verdiğin yazıyı benim yazdığım doğrudur.

Durumu tam olarak anlatmam gerekiyor. Şimdi kapanmış olan üçkağıtçı bir firmadan motorumu yeni almıştım. Bu firma bana Kask vs gibi ürünleri 3 katı gibi fiyatla satıp kazıklamıştı. Motorda benzin depo kapağı ve konjektörü arızalı olarak gelmişti. Üstelik acemi ve çok kuralcı biri olduğumdan rodajda 5000 deviri asla geçmiyordum. Haliyle bu devir aralığında bu motordan güç alamıyordum. Yokuşları 20-30 ile ancak çıkabiliyordum. Durum böyle iken başka bir sitede CK 125 kullanıcılarının yazdığı "130-140 basıyorum" türünden yazıları görünce biraz kızmıştım. O zaman onların yalan söylediğini zannetmiştim. Bu yazdıklarımla CK 125'e haksızlık ettiğimi bana motorum kanıtladı. Yazdıklarım için KYMCO'dan özür dilesem yeridir. O zaman 20-30 ile zor çıktığım yokuşları şimdi biraz sıkarsam 80 ile çıkabiliyorum.

Ama yine de söylemem gerekiyor bu motorla 130-140 basmak akıllı insanın yapacağı iş değil.

Bende bir anlam veremedim,kimin bu kadar olumsuz bişeyler yazdığı ilgimi çekmişti,her yazıya inanmamak lazım,insanın ruh hali belli olmaz...Neredeyse ben savunacaktım binmeden etmeden,Ck 125 iyidir.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Bende bir anlam veremedim,kimin bu kadar olumsuz bişeyler yazdığı ilgimi çekmişti,her yazıya inanmamak lazım,insanın ruh hali belli olmaz...Neredeyse ben savunacaktım binmeden etmeden,Ck 125 iyidir.
    Valla öyle.. Binmeden ck 125 savunucusu olmuşsun...
    Bırakta binenler anlatsın ama onlarda ortada yok..
    Bu almak istediğim motorun depo kapağı yokmuş. Ankaradan sordum 7-10 günde gelir dediler.. Onlar motorun bulunduğu yerden sordu 15 gün dediler..
    Ben dayanamam böyle şeylere 15 günde uzaya uydu atıyorlar.. Yörüngede bilmem kaç kere döndükten sonra geliyor... İstemem eksik olsun istemem...

Valla öyle.. Binmeden ck 125 savunucusu olmuşsun...
    Bırakta binenler anlatsın ama onlarda ortada yok..
    Bu almak istediğim motorun depo kapağı yokmuş. Ankaradan sordum 7-10 günde gelir dediler.. Onlar motorun bulunduğu yerden sordu 15 gün dediler..
    Ben dayanamam böyle şeylere 15 günde uzaya uydu atıyorlar.. Yörüngede bilmem kaç kere döndükten sonra geliyor... İstemem eksik olsun istemem...
    Sende bir motor alacaksın yok benzin kapağıyış şuymuş buymuş
    Bulmuşsun 1250 Tl'ye 2006 kız gibi motoru bu alınmaz mı şimdi arkdaşlar

Alın kaçırmayın bunu Mert Bey daha iyisini bulsun.
    1250Tl'ye bırakıyor 5 gün önceki fiyatı.
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Sende bir motor alacaksın yok benzin kapağıyış şuymuş buymuş
    Bulmuşsun 1250 Tl'ye 2006 kız gibi motoru bu alınmaz mı şimdi arkdaşlar

Alın kaçırmayın bunu Mert Bey daha iyisini bulsun.
    1250Tl'ye bırakıyor 5 gün önceki fiyatı.
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem
    Gökhan BEY,

Ben bi anlam veremedim..Şu yazdığına.. Bu ilan gizli değil ki.. o meşhur satış sitesinde tüm detay yazıyor.. Senle paylaştığımız şeyleri burada deşifre etmeni sana yakıştıramadım.. 1250 Tl ye bıraktığı filan doğru değil zaten.. Ancak ben ilk ilan çıktığında o fiyattı o gün aramıştım..

Demek ki herkes ile herşeyi paylaşmamak lazımmış.. Ki bunlar da motor ile ilgili paylaşımlardı.. Ben senden bu konuda bilgili olmayabilirim. Ama en azından senin gibi hiç binmediğim motora işkembeden atarak çok güzel diyemem.. Araştırırım, detaya girerim.. alırım veya almam..

Kim alırsa alsın..Kime niyet kime kısmet...

Gökhan BEY,

Ben bi anlam veremedim..Şu yazdığına.. Bu ilan gizli değil ki.. o meşhur satış sitesinde tüm detay yazıyor.. Senle paylaştığımız şeyleri burada deşifre etmeni sana yakıştıramadım.. 1250 Tl ye bıraktığı filan doğru değil zaten.. Ancak ben ilk ilan çıktığında o fiyattı o gün aramıştım..

Demek ki herkes ile herşeyi paylaşmamak lazımmış.. Ki bunlar da motor ile ilgili paylaşımlardı.. Ben senden bu konuda bilgili olmayabilirim. Ama en azından senin gibi hiç binmediğim motora işkembeden atarak çok güzel diyemem.. Araştırırım, detaya girerim.. alırım veya almam..

Kim alırsa alsın..Kime niyet kime kısmet...
    Peki sen benim işkembeden attığımı nereden çıkardın
    Ben de incelemiştim Ck125'i,hatta olmadı Cgl denk geldi onu aldım,işkembeden sallamak terimini iadei tahahüt eder,kendi motorun için kendin uğraş derim,beni bir daha motor için rahatsız etmeyin.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Peki sen benim işkembeden attığımı nereden çıkardın
    Ben de incelemiştim Ck125'i,hatta olmadı Cgl denk geldi onu aldım,işkembeden sallamak terimini iadei tahahüt eder,kendi motorun için kendin uğraş derim,beni bir daha motor için rahatsız etmeyin.
    Gerçekten ilginç.. Bende genç nesil hakkında seni gördükten sonra bile düşüncemi değiştirmeyeceğim merak etme.. Ya sen ne uğraştın ki.. Benim motor işlerinle.. Hem sen burda ne arıyosun.. Bilgi paylaşımı beraberlik be öğrenmek için değil mi..? Bırak motor bilgini bu şu yaşıma geldim ben böyle bişey görmedim.. Haklısın bende kabahat sana bir iki kere telefon ettim.. Şu motora sana zahmet bir bak dedim..Ama zaten bakma işin olmadı.. Ama baksa idin işe yarardın tıpkı işkembe gibi.. Herhalde motorada baksa idin burada onu da yazardın..

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler