Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Sağolasın abii
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bu arada sedat ın ybr sinin 15 gün önce krank değişmişti.... bu gün motoru yardık ve yine aynı sorun krank yamulmuş.... yine krank değiştiriyoruz...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim dememle ne alakası var,bir şeyi iddia ediyorsan kanıtla??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:21 ----------

onların 3 ile teker yaptığını biliyordum?
    ben sana bir şey kanıtlamak zorunda değilim ki kardeşim ? 4.vitesde yaptık aştık olay bu yaşanmış bitmiş ben normalde 2 ve 3 le yapıyorum 3 diye 4 le kaldırdık gazı fazla açınca aştık. Fazla uzatma tadımız kaçmasın. Sen internetten biliyorsun biz her gün buradayız neyin nasıl yapıldığını canlı canlı görüyoruz yapıyoruz.

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkada artçıyla 5 de bile yaparsın ne olucak arkadaki uca binip 2 zıpladı mı zaten tekere geliyor ybr.

O zaman bosverek ramco abi
    Aynen..arkadaki belcin sağlamsa sen gazı sabit tut adam arkada kendini geriye attığı an motor askıya geliyor..Belci diyoruz biz bu arkadaşlara okancım

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada sedat ın ybr sinin 15 gün önce krank değişmişti.... bu gün motoru yardık ve yine aynı sorun krank yamulmuş.... yine krank değiştiriyoruz...
    slm abi krank neden yamulmuş belli mi sebebi
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen yan sanayımı takmısdınız ?
    HONDA

Motosikleti
    ya aslında dıştan aynı görünen fakat taktıktan sonra fark edilen bir sebeb var.... bir defa kullanığımız krank çıkma... kolda sorun olduğu için kol orjinal ve sıfır takıldı.... press yamultmuş olabilir... fakat açtıktan sonra fark etiğimiz bir detay daha ortaya çıktı... 2004 ybr nin krank ile 2006 sonrası krankların eğzantirik dişlisi farklı.. balasörde tam oturmuyor... 2004 çıkma krank bulunup takıldı... ve çok detaylı ölçüm biçimde 2006 ve 2004 krank ve eğzantirik ve eğzantirik zinicir farklı... bu gün motor atılacak ve varsa başka sorun ortaya çıkacak...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ya aslında dıştan aynı görünen fakat taktıktan sonra fark edilen bir sebeb var.... bir defa kullanığımız krank çıkma... kolda sorun olduğu için kol orjinal ve sıfır takıldı.... press yamultmuş olabilir... fakat açtıktan sonra fark etiğimiz bir detay daha ortaya çıktı... 2004 ybr nin krank ile 2006 sonrası krankların eğzantirik dişlisi farklı.. balasörde tam oturmuyor... 2004 çıkma krank bulunup takıldı... ve çok detaylı ölçüm biçimde 2006 ve 2004 krank ve eğzantirik ve eğzantirik zinicir farklı... bu gün motor atılacak ve varsa başka sorun ortaya çıkacak...
    evet abi farklı olduğunu duymuştum kranlarının 2004-2006 arasında birde eksantrik dişlisi var oda farklıymış 2004 36 diş 2006 ise 34 dişliymiş belkide bg inin farklı olması ondan olabilir abi 2004 lerin 2,5 beygir fazla olması sadece eksoz ve katalitik konvaktörden değil krank ve eksantrik dişlisinin farklı olmasındanmış desenize :D

arkadaşlar benim ybr 125 e bi şeyler oldu
    gazı 4 bin devirde sabitlesemde bin devire kadar gidip geliyor hatta bazen istop ediyor.. 5 bin devirden sabitleyince istop etmiyor ama gene 2 bine gidip geliyor, gaz oynak oldu. bu kadar gidip gelmesi normal değil... Isınmadığından falan olmaz çünki 60 kilometre gidttikden sonra bile hala hiç değişmedi, bi istop edecek kadar gaz kesiliyor bi devri yükseliyor
    bu problem baş göstermeden önce ne yaptım diye düşünüyorum;
    benzin doldurdum birde motoru yıkadım ama depo kapağı kapalıydı
    bunun üstüne 110 KM yaptım yeniden benzin aldım değişmadiproblem hala mevcut
    yardım lütfen

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    arkadaşlar bugün 2005 e binbdim.benim city ye göre daha güzek gaz yiyor ve daha seri neden öyle.çok güzel gaz yiyor sanji rx 115 gibi.rolenti düşük olduğu halde gazı dipliyom hiç öksürme yok.
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün 2005 e binbdim.benim city ye göre daha güzek gaz yiyor ve daha seri neden öyle.çok güzel gaz yiyor sanji rx 115 gibi.rolenti düşük olduğu halde gazı dipliyom hiç öksürme yok.
    enes kardeş 2005 derken katalizörsüz mü yani geri dönüşümsüz modele mi bindin eğer ona bindiysen doğal olarak o daha iyi gaz yer :D 2,5 hp daha güçlü çünkü

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Arkadaşlar xenon istiyen arkadaş var mı son kez soruyorum çarşamba gidip alıcam çünkü

Motosikleti
    CBR 600F4İ

Her babayiğit ybr kullanamaz
    HONDA

Motosikleti
    Her babayiğit ybr kullanamaz
    deli makine oluyor arkadaşlar...

Motosikleti
    slm arkadaşlar ufak yollu bir video çektim akşam üzeri ama fazla iyi olmadı idare edin
    http://http://www.izlesene.com/video...olf125/3190195

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    slm arkadaşlar ufak yollu bir video çektim akşam üzeri ama fazla iyi olmadı idare edin
    http://http://www.izlesene.com/video...olf125/3190195

İbre ışıkları neden geç geliyor ?
    HONDA

Motosikleti
    İbre ışıkları neden geç geliyor ?
    okan lambaları ben kendim yaktım görünsün diye yoksa görünmüyordu benimkisi 2004 ünkü gibi aç kapamalı :D

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Ha anladım sımdı farlara bağlı allah kahretsin
    HONDA

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Med adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim ybr 125 e bi şeyler oldu
    gazı 4 bin devirde sabitlesemde bin devire kadar gidip geliyor hatta bazen istop ediyor.. 5 bin devirden sabitleyince istop etmiyor ama gene 2 bine gidip geliyor, gaz oynak oldu. bu kadar gidip gelmesi normal değil... Isınmadığından falan olmaz çünki 60 kilometre gidttikden sonra bile hala hiç değişmedi, bi istop edecek kadar gaz kesiliyor bi devri yükseliyor
    bu problem baş göstermeden önce ne yaptım diye düşünüyorum;
    benzin doldurdum birde motoru yıkadım ama depo kapağı kapalıydı
    bunun üstüne 110 KM yaptım yeniden benzin aldım değişmadiproblem hala mevcut
    yardım lütfen
    karbürötörün pis olabilir.büji n kesmiş olabilir.motor elektrik kesiyor olabilir
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Motosikleti
    Ha anladım sımdı farlara bağlı allah kahretsin
    :D sizinkisi kontağa bağlı ve her zaman yanıyor benimkisi ben açarsam yanar bir yönden iyi benimkisi :D

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    errdi adamım nasılsın... geçen lastiği yaktığın hatta patlattğın videoyu izledim.. bravo...

okan dostum çok fazla ısınıyormuş evet....
    iyidir abi sen nasılsın?

bi gaza gelmemle lastiği patlattım.tabi 60 tl cepten cıktı
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler