Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence yenı ybrlerı en cok değiştıren zenon far arkadaslar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:02 ----------

Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan amca Hemen bi kafalık öner Bu arada okan sevdiğimiz bi arkadaşımız takılıyoruz yalnış anlamayın

Mert usta şu senin pembe gidon nerde satılıyodu kaç paraydı ? M mi o ?
    murat, kardesım..m degıl orjınal dıreksıyon gıbı aslında ama sadece bıraz daha alçak.fıyatı hakkında hiç bilgim yok acıkcası

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    iLhan kardesm senin motorunu görünce siyah aldığıma pişman oldum bu kadar mı tatlı bi ybr olr sade we o kadar güzel zenonlar benim aklımı karıştıran 1.cisi kardesm zenon kaça taktırdın wolt nedir zararı warmı 2.ciside garanti kapsamından çıkıyor mu elektironik bölgesi! birde çok konuştum ama sizler çok tecrubelisiniz kasko yaptırsam mı ki
    [B][COLOR="Red"] Y A M A H A isim : aLper (' ',) 33 (B)ize(H)eryer(P)aris 56 :cat:[/COLOR][/B]

dıreksıyonun daha ıyı gözuktugu bı fotograf var onu atayım bı bak oradan ıstersen

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    bu arada ilhan kardeşim o kadar laf ettim Allah'ım nazardan saklasın kaza bela vermesin tekerin yere düz bassın herkez için inş!
    [B][COLOR="Red"] Y A M A H A isim : aLper (' ',) 33 (B)ize(H)eryer(P)aris 56 :cat:[/COLOR][/B]

Alıntı funny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iLhan kardesm senin motorunu görünce siyah aldığıma pişman oldum bu kadar mı tatlı bi ybr olr sade we o kadar güzel zenonlar benim aklımı karıştıran 1.cisi kardesm zenon kaça taktırdın wolt nedir zararı warmı 2.ciside garanti kapsamından çıkıyor mu elektironik bölgesi! birde çok konuştum ama sizler çok tecrubelisiniz kasko yaptırsam mı ki
    tesekkur ederım kardesım..ama ınan dıger arkadaslar kadar bılgım yok motor konusunda..motorum bana cok sanslı bı sekılde geldı ıkıncı el aldım bende subat ayında.bu halıyle satın aldım bi motor galerısınden.dızayn edılmıs satılıyodu inan bi fikrim yok benımde

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    direksiyonu ben sordum mert usta burda vardır mutlaka sanayide..Funny xenon zarar vermez.Garantiden çıkmaz merak etme alabildiğin en kaliteli xenonu almaya bak hem motor hem senin açından.Led ışık yapma kro gibi olursun.Ama diğer modifikasyonlar için sana yardımcı olurum

bu arada ilhan kardeşim o kadar laf ettim Allah'ım nazardan saklasın kaza bela vermesin tekerin yere düz bassın herkez için inş!
    cok tesekkur ederım herkesı allah korusun inş..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:11 ----------

direksiyonu ben sordum mert usta burda vardır mutlaka sanayide..Funny xenon zarar vermez.Garantiden çıkmaz merak etme alabildiğin en kaliteli xenonu almaya bak hem motor hem senin açından.Led ışık yapma kro gibi olursun.Ama diğer modifikasyonlar için sana yardımcı olurum
    recai kardesım yazdım ama dıkkatınden kactı galıba mert degıl murat

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı MrT ilhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok tesekkur ederım herkesı allah korusun inş..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:11 ----------

recai kardesım yazdım ama dıkkatınden kactı galıba mert degıl murat
    Uykusuzluk böyle yapıyor adamı ya okuyup anlamamak bu olsa gerek resim varsa bekliyorum benim topuzlarda pembe gidon yakışır

Funny

Siyah motora Kırmızı,Pembe Şerit yapabilirsin..Mor,Mavi,Fosforlu yeşil ve sarıda gider..
    Xenon,Yeni kasada arka demiri sökebilirsin..Gidonu değiştirebilirsin Elcik alabilirsin topuz alabilirsin vs..

recai kardesım bak bu fotografda daha ıyı gözukuyo dıreksıyon

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Funny yarın uzun uzun yazarım yatıcam şimdilik dedeler yardımcı olsun sana özellikle okan dedemiz 10 numaradır
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan amca hemen koruma demiri öner:D
    Yapmayın dedeler !

Ben şu anda kullanmıyorum koruma demiri ama kullanmamız lazım ibocan dı sanırım bi fotograf koymusdu arabaya yandan gırmıs koruma demiri göçertmiş arabanın kapıyı o demir olmasa bacağı sıkışacakmışdı.

Mrt ilhn

Motor super alet gorsunler
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    tmm olursanız çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için yemin ederim ki motor alırken burada ybr için o kadar güzel ver gerçekçi paylaşımlar görüyorum ki 250 mondial yerine 125 ybr aldım arasında 500 tl fark vardı ama ybr onu ezer dediler tabiki marka kedini kanıtlamış daha hayatımda ybr binme fırsatım olmadı 4 sene çapır kullandım ama ybr hiç sürmedim pişman olmam inş yarın teslim edicekler ama cumayada sarka bilir dediler gelir gelmez akşamı fotografları burda inş

Uykusuzluk böyle yapıyor adamı ya okuyup anlamamak bu olsa gerek resim varsa bekliyorum benim topuzlarda pembe gidon yakışır

Funny

Siyah motora Kırmızı,Pembe Şerit yapabilirsin..Mor,Mavi,Fosforlu yeşil ve sarıda gider..
    Xenon,Yeni kasada arka demiri sökebilirsin..Gidonu değiştirebilirsin Elcik alabilirsin topuz alabilirsin vs..
    allah allah aynı resım geldı kusura bakma arkadasım özur dılerım dur bı dakıka bi çözemedım su işi

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    tmm olursanız çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için yemin ederim ki motor alırken burada ybr için o kadar güzel ver gerçekçi paylaşımlar görüyorum ki 250 mondial yerine 125 ybr aldım arasında 500 tl fark vardı ama ybr onu ezer dediler tabiki marka kedini kanıtlamış daha hayatımda ybr binme fırsatım olmadı 4 sene çapır kullandım ama ybr hiç sürmedim pişman olmam inş yarın teslim edicekler ama cumayada sarka bilir dediler gelir gelmez akşamı fotografları burda inş

Xenon,Yeni kasada arka demiri sökebilirsin..Gidonu değiştirebilirsin Elcik alabilirsin topuz alabilirsin vs

Daha istersen yazarım
    Ybr'nin Piri var karşında

Murat teşekkür ederim O gidondan alıyım yakışır benim motora

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    özür dilerimde ben motor konusunda acemiyim gidon nedir

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapmayın dedeler !

Ben şu anda kullanmıyorum koruma demiri ama kullanmamız lazım ibocan dı sanırım bi fotograf koymusdu arabaya yandan gırmıs koruma demiri göçertmiş arabanın kapıyı o demir olmasa bacağı sıkışacakmışdı.

Mrt ilhn

Motor super alet gorsunler
    tesekkur ederım kardesım...nazar degecek

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ

Bende hiç ybr ye binmeden kullanmısdım.Bakımlarını yap pişman olmassın.

Ayrıca bu kırmızı gidon mrt ılhan ın motoru aldığı yerde var 75 tl.

Ya recai bu motor ne böyle karı motoru gibi
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    recai kardeşim funny.alper@hotmail.com eklermisin msn hem sohbet ederiz hemde bilgi veririz ben çok acemiyim hiç birşey bilmiyorum

inşallah bu sefer dogru resım oldu

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hiç ybr ye binmeden kullanmısdım.Bakımlarını yap pişman olmassın.

Ayrıca bu kırmızı gidon mrt ılhan ın motoru aldığı yerde var 75 tl.

Ya recai bu motor ne böyle karı motoru gibi :
    Okan burdaki fiyatı ne kadar onu öğrenicem bu arada sen 150 liği almak istiyormusun yoksa caydın mı ?
    recai kardeşim funny.alper@hotmail.com eklermisin msn hem sohbet ederiz hemde bilgi veririz ben çok acemiyim hiç birşey bilmiyorum
    dur ekliyem senin için az uyumuyalım bakalım Bi yerimiz mi eksilir

Mrt İlhan Gene olmadı

allah allah yaaa!! baska fotograf secıyorum yıne aynı sey cıkıyo? sıtede yan tarafda sectıgım fotograf gözukuyo ama burada bu cıkıyo ??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler