Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    o yanan ışık yurtdısndaki ybrlerde enjeksıyon oldgu için gerekliymiş. kontağı açtıgımızda bir ses cıkartıyor,ama TR'deki ybrlerde enjeksıon yok ama yine o yanıp sonen ışığı koymuşlar sonçta enjeksıyonlı motorda kontagı actıgımızdakı ses TR'deki ybrlerde'de var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    arkadaşlar inş. bütün sıkıntılı arkadaşların en kısa zamanda sıkıntılarından kurtulur ve motorunun keyfini sürer herkeze iyi sürüşler dilerim
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd kırmızı
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o yanan ışık yurtdısndaki ybrlerde enjeksıyon oldgu için gerekliymiş. kontağı açtıgımızda bir ses cıkartıyor,ama TR'deki ybrlerde enjeksıon yok ama yine o yanıp sonen ışığı koymuşlar sonçta enjeksıyonlı motorda kontagı actıgımızdakı ses TR'deki ybrlerde'de var
    bende o ses yok.kontağı açınca factorde olan.dıııııııt diye gelen ses.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:59 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar inş. bütün sıkıntılı arkadaşların en kısa zamanda sıkıntılarından kurtulur ve motorunun keyfini sürer herkeze iyi sürüşler dilerim
    saol hemşo.ybr 125 esd aldığımdan beri beni hayal kırıklığına uğrattı.

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çevrende aküsünü emanet alabileceğin bir arkadaşın yok mu iki saatliğine emanet al... ybr nin yan kapağını sökün aküyü takın... çalıştırıp servise götürün... günlerdir vah vah etmene hiç gerek yok...boşu boşuna ybr esd nin imajını sıfırlama lütfen... tamam acemisin ama çevrende hiç usta motorcu yok mu... yardım al dostlarından....
    103 hp

Motosikleti
    çevremde ybr si olan arkadaşım ya da motor tamircisi yok.yarın arkadaşın kamyonunu ayarlayabilirsem atıp götürecem.bir sürü sorun var.akü,ayak marşında hiç ses yok.motorun ön siperlik yamuk.resimlerini koydum 2 sayfa önce.kontağa basınca ses gelmiyordu.normalde gelmesi lazımmış.bir götürelim bakalım aldığım yere nedir neyin nesidir öğreniriz.ama 0 km motorda sadece 8 km binilen motorda bu kadar sorun hiç hoş değil.2 senedir para biriktirerek aldım ben bunu.helal para anlayacağın.

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    kontağı açtığında o yanıp sönen ikaz lambasından dıt diye ses gelmesı lazım 2-3 defa ondan sonra motor çalıştırılır

Motosikleti
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kontağı açtığında o yanıp sönen ikaz lambasından dıt diye ses gelmesı lazım 2-3 defa ondan sonra motor çalıştırılır
    benim motoru bayiden aldığım gün bile ses gelmiyordu uğur.sadece lamba yanıp sönüyordu.

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı karaislam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motoru bayiden aldığım gün bile ses gelmiyordu uğur.sadece lamba yanıp sönüyordu.
    ne diyeceğimi bilmiyorum artık seninde şansına en lanet motor denk gelmiş

Motosikleti
    biraderin ittirmesi ile çalıştırdım.bayiye kadar 1 kırmızı ışıkta stop etti.birader saolsun ittirdi.çalıştı yine.plakamı taktırdım.yamuk olan ön siperliğimi düzelttirdim.ayak marşı arızalı diyordum.değilmiş.akü bozukmuş.0km motorun aküsü bozuk çıktı şansıma.sipariş ettiler garantiden 2 gün sonra yeni akü gelicek.oldukça ilgilendiler motorumla.çoğu kişi sevmez nebioğullarını ama ben beğendim.motor çalışınca gelen dııııttt sesi bozuk aküden miş.ve kontağı açınca gelmesi gereken ses te bozuk aküden dolayı gelmiyormuş.böylece inşallah 2 gün sonra bütün sorunlarım giderilmiş olucak ve ybr 125 esd min keyfini süreceğim.şu an akü bitik olduğu için motor stop etmeye meğiilli.ayak marşıyla çalıştırıyorum şu an.aslında 2 gün hiç çalıştırmıcam yormucam motorumu.2 gün sonra yeni akü almaya giderken çalıştırıcam sadece.

Motosikleti
    Alıntı karaislam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraderin ittirmesi ile çalıştırdım.bayiye kadar 1 kırmızı ışıkta stop etti.birader saolsun ittirdi.çalıştı yine.plakamı taktırdım.yamuk olan ön siperliğimi düzelttirdim.ayak marşı arızalı diyordum.değilmiş.akü bozukmuş.0km motorun aküsü bozuk çıktı şansıma.sipariş ettiler garantiden 2 gün sonra yeni akü gelicek.oldukça ilgilendiler motorumla.çoğu kişi sevmez nebioğullarını ama ben beğendim.motor çalışınca gelen dııııttt sesi bozuk aküden miş.ve kontağı açınca gelmesi gereken ses te bozuk aküden dolayı gelmiyormuş.böylece inşallah 2 gün sonra bütün sorunlarım giderilmiş olucak ve ybr 125 esd min keyfini süreceğim.şu an akü bitik olduğu için motor stop etmeye meğiilli.ayak marşıyla çalıştırıyorum şu an.aslında 2 gün hiç çalıştırmıcam yormucam motorumu.2 gün sonra yeni akü almaya giderken çalıştırıcam sadece.
    hadi gözün aydın senin adına sevindim

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    selam arkadaşlar nasılsınız .....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar nasılsınız .....
    iyi ramço abi sen nasılsın :D

Motosikleti
    eyvallah sağolun.. bir hafta senelik izne çıktım.. evde malak gibi yatıyorum.. ybr ye yamaha yazısını takacağım bu gün yerde kalkabilirsem...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    yamaha yazısı sonradan siz mi yazdırıyorsunuz abi yoksa orjinali çıktıda onun yerine mi yapıştıracaksınız

Motosikleti
    yamaha yazısı sonradan siz mi yazdırıyorsunuz abi yoksa orjinali çıktıda onun yerine mi yapıştıracaksınız
    yamaha yazısı derken öndeki siyah plastikte yazılı olan benim motorda yoktu..onu ben sonradan takıyorum....

ama istediğim yamaha yazısnı reklamcı bir arkadaşım sayesinde yazdıra bilkiyorum... ne yazdırmak istersem sekil tip yada renk belirleyi yazıyoruz.. ama bu öyle bişey değil...

Motosikleti
    hadi gözün aydın senin adına sevindim
    saol hemşo.

Motosikleti
    Alıntı tekteker_ramço adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha yazısı derken öndeki siyah plastikte yazılı olan benim motorda yoktu..onu ben sonradan takıyorum....

Ama istediğim yamaha yazısnı reklamcı bir arkadaşım sayesinde yazdıra bilkiyorum... Ne yazdırmak istersem sekil tip yada renk belirleyi yazıyoruz.. Ama bu öyle bişey değil...
    anladım abi seninki uzay kafaydıda sonradan yuvarlak kafa mı yaptırdın abide o plastiği sonradan aldın önündeki

Motosikleti
    anladım abi seninki uzay kafaydıda sonradan yuvarlak kafa mı yaptırdın abide o plastiği sonradan aldın önündeki
    benim motor uzay kafa ama altta yok o plastik... yuvarlak kafalşarda var... ben uzay kafaya montaj yapacağım pcnin başından kalka bilirsem:d

Motosikleti
    Alıntı tekteker_ramço adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor uzay kafa ama altta yok o plastik... Yuvarlak kafalşarda var... Ben uzay kafaya montaj yapacağım pcnin başından kalka bilirsem:d
    tamam abi seni rahat bırakalım o zaman :D

Motosikleti
    tamam abi seni rahat bırakalım o zaman :D
    senle alakalı değil.. ben sıcak evden çıkmak istemiyorum galiba...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler