Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    resim eklerım akşama doğru.şimdi klimalı odadan cıkamam resım cekmek için yanıyor ortalık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    arkadaşlar benim motorda ön diş 14 orjinal biliyorum arka diş 43 bu orjinalmi yoksa normalde farklımı?????
    81VATAN__54MEKÂN

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı sternboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motorda ön diş 14 orjinal biliyorum arka diş 43 bu orjinalmi yoksa normalde farklımı?????
    kanka bulduk senin motor nasıl 7300 devirde 90 yaptıgınıorjinal arka dişli 45 lik oluyo senin aldııgn adam 43a takmışvalla bak
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    tvs apache

slm

arkadaşlar selamünaleyküm motoru aldım yavaş yavş kullanıyorum kullanma teknikleri ve ince ip uçları nelerdir yardımcı olurmusunuz ilginiz için teşekkür ederim

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    Alıntı myword1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamünaleyküm motoru aldım yavaş yavş kullanıyorum kullanma teknikleri ve ince ip uçları nelerdir yardımcı olurmusunuz ilginiz için teşekkür ederim
    hayırlısı olsun arkadaşım 2.750 yemi aldın motoru bir haftada alışırsın resim eklemeyi unutma güle güle kullan..
    BiLdiğini BiLenin Arkasından Gidiniz. Bildiğini bilmeyeni uyarınız. Bilmediğini bilene öğretiniz. Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Parçaları sipariş ettim yardımcı olan lokmanhekim , sedat57, sternboy , ramçoya teşekkür ederim.Parçalarla ilgili iyi veya kötü eleştirilerimi zamanla yapacagım.
    Bu arada PMYO kazandım.Hayırlısıyla artık aranızda bir yunus var
    O kadar kolay degil VATANI bolmek ve o kadar zor degil ugruna olmek.

malkocoglu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    hayırlı olsun kardeşim valla anlasaydım bende yardım ederdim ben de acemiyim
    bugün yolda debriyaj boşaldı tel bitmiş tamamen motoru 10 km kadar debriyajsız getirdim tamircime devirle attım vitesleri 20 l,raya halloldu komple değiştirdim artık
    Ok yaydan çıkmadan yapacağını yap...

Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı malkocoglu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim valla anlasaydım bende yardım ederdim ben de acemiyim
    bugün yolda debriyaj boşaldı tel bitmiş tamamen motoru 10 km kadar debriyajsız getirdim tamircime devirle attım vitesleri 20 l,raya halloldu komple değiştirdim artık
    farkındayım abi ilk yorumu sen yazmıstın zaten teşekkürler.Ne debriyaj telıymıs yaw o öle.Riallide 6 lira debriyaj teli işçilik baya almış anlaşılan.

Motosikleti
    CBR125
    valla anlamadığımı demiştim ya adam işçilik almıyorum abi dedi parça parası dedi bende inandım halbuki kendim yapabilirmişim ben büyük bişey oldu sanmıştım motora ucuz yırttık dediydim

Motosikleti
    CBR125
    abooo sabahtan beri kimse girmemiş buraya ne oluyo arkadaşlar

Motosikleti
    ybr 125
    Herkez iş güç uğraşıyor heralde veya makara yapılacak bi yazı bulunamamıştır topikte
    Abi rialliki linki
    http://www.rialli.com/urunler/yamaha...at-598-ms1123/

20 değil 40 da olsa yaptıracaktın abi yolda kalmıssınya sonuçta ordan bi soycaklar seni. gene çok çok pahali yapmamış ama bali yaparken yalan söylemeseler.Kimse bedevaya iş yapmaz sonuçta.

Benimde lastik patlamıştı 20 km itmiştim biseferinde.Ama kazık yemeyim diye motorcuma kadar ittim motoru

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    sabah kalktım motoru çalıstıramadım daha 20 gun oldu alalı xenon far takmıstım akü bitmiş olabilirmi ? yada zenon far akü bitirirmi marş düğmesıne bastıgımda ateşleme yapmıyor cızzzz diye ses gelio :S

Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    xenon bitirebiliyor marşa basınca ışıklar kararıyormu motordaki o zaman bitmiştir. çok sorun etme bence xenon dha önemli önünü göremiyosun orjinal farında ayak marşıyla çalıştır kullan.
    BiLdiğini BiLenin Arkasından Gidiniz. Bildiğini bilmeyeni uyarınız. Bilmediğini bilene öğretiniz. Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı X-Fi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xenon bitirebiliyor marşa basınca ışıklar kararıyormu motordaki o zaman bitmiştir. çok sorun etme bence xenon dha önemli önünü göremiyosun orjinal farında ayak marşıyla çalıştır kullan.

Xenon önemli tabi ama aküyü bitirmedikçe
    HONDA

Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    uniqe haklısın aküyü bitirmedikçe ama yasal olsa bende düşünmüyeceğim akünün bitmesini takıcam

şimdi kafama başka bişey koydum koruma demirlerine aydınlatmalara ek olması için sis farları gibi ledli aydınlatmalar ekliyecem elektronikçi olduğum için birkaç animasyonda düşünüyorum program yazıcam böylece polis karışamıyacak ve hemen hemen 2 x3W enerjiyle yolumu aydınlatıcam.

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    xenon farda bir soun yok motor çalıstıgında gayet güzel aydınlatıyor.sadece marşa bastıgımda çalısmıyor sevıse gösterecem bakalım yarın

Ugur birkaç sorum vardı mesajlara cevap verirsen sevinirim lambayı açıp kapatmak için tuş takımı takılamazmı acaba takılabilir diye düşünüyorum eger takılabilirse zenonlar sorun olmaz en azından çalıştıktan sonra açarız.

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı SarkoleMMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ugur birkaç sorum vardı mesajlara cevap verirsen sevinirim lambayı açıp kapatmak için tuş takımı takılamazmı acaba takılabilir diye düşünüyorum eger takılabilirse zenonlar sorun olmaz en azından çalıştıktan sonra açarız.
    evet tabi takılabilir.tuş çok kolay bir şekilde aç kapa tuşu taktırabilirsin

tuş takıldıktan sonra bu sefer aküye bir zorlaması olmaz zenon'un

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı SarkoleMMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuş takıldıktan sonra bu sefer aküye bir zorlaması olmaz zenon'un
    bence motor farının gece gündüz açık olması lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler