Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramço dayı alüküme selam...sana ne zaman alıyoruz cbf...

bak sedat az kaldı kucağa geliyor...
    Ölürüm gene binmem o grenaj yığınına yag yakan kabadayı
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar millet 2dir başıma geliyor yolda giderken arka lastiğin jantla arası açılıyor ve eve kadar motor bana biniyor lastik dubleks olduğundan dolayı hemen iniyor yeni bir lastik işimi görürmü sizce

birde bu arada aranızda elektronikten anlayan varmı ?
    jantın yamuk. biraz anlarım söyle bakalım
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    abilerim arkadaşlarım ilk motorum olarak 2007 model 17000km'de ybr125 aldım motor soğukken çalışmamak için resmen inat ediyor ısındıktan sonra stop ediyorum tekrar çalıştırmak isteyince hemen çalışıyor sebebi ne olabilir???
    81VATAN__54MEKÂN

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun scuderia.gs 500 veya er-5 i koydun kafana demekbende seneye yaza düşünüyorum satmayı.ama ybr250 alayım diye düşünüyorum gs 500 veya er-5 gün geçtikçe eskiyo gün geçtikçe değer yitiriyor.
    saoljason hala ne alacagıma karar veremedim maalesef motor bi satılsında
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Alıntı sternboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim arkadaşlarım ilk motorum olarak 2007 model 17000km'de ybr125 aldım motor soğukken çalışmamak için resmen inat ediyor ısındıktan sonra stop ediyorum tekrar çalıştırmak isteyince hemen çalışıyor sebebi ne olabilir???
    hayırlı olsun. jikleyi çekiyor musun

Motosikleti
    artık yok..
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. jikleyi çekiyor musun
    ewt çekiyorum yine inat etmekte devam ediyor hatta artık akü zayıflayıp marşlamıyor bende ayaktan çalıştırıyorum 5 6 kere basarak
    81VATAN__54MEKÂN

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

ben kurye yim dostum... cbf 150 ler ilk çıktı selçuk ecza 30 adet aldı....sıfır motorlar yağ yakıyor direksiyonda tur yok falan filan...almadım... mehmet konşuk konsuk motorun sahibi gökhan konşuk bana her şekilde motor verirler.... ama ben cbf 150 işine girmem... cg nin sıfırı olsun gözüm kapalı alırım ama cbf 150 asla....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kurye yim dostum... cbf 150 ler ilk çıktı selçuk ecza 30 adet aldı....sıfır motorlar yağ yakıyor direksiyonda tur yok falan filan...almadım... mehmet konşuk konsuk motorun sahibi gökhan konşuk bana her şekilde motor verirler.... ama ben cbf 150 işine girmem... cg nin sıfırı olsun gözüm kapalı alırım ama cbf 150 asla....
    gör köftestar gör

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125

Cbf topacında öncelikle yağ sorununu çözüp sonra ybr tobacına desturla bu gibi teklifleri sunmanızı reca ederiz saygıdeğer köftastar beyfendi.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    CG OLSUN ÇAMURDAN OLSUN YAŞA RAMÇOOOOO

Motosikleti
    Alıntı halitcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CG OLSUN ÇAMURDAN OLSUN YAŞA RAMÇOOOOO
    ben gerçekciyim arkadaşlar...kızan olacaktır ama gerçek böyle... motor sahibini kollamalı...cg çok sağdık ve yakıtta çok cimri bir motordur....2 tane cg eskittim ve bizi hiç üzmeedi..... ybr de öyle..... üstelik tel jant olmasıda avantaj..... mete 150 lik ybr olsa sende cbf den vazgeçip ybr 150 ye dönersin...25 cc ile ybr den vazgeçme....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    artık yok..
    motor soğukken çalışmamak için resmen inat ediyor ısındıktan sonra stop ediyorum tekrar çalıştırmak isteyince hemen çalışıyor sebebi ne olabilir?diye sordum cevap alamadım lütfen yardımcı olun
    81VATAN__54MEKÂN

Motosikleti
    2000 ford
    motor soğukken çalışmamak için resmen inat ediyor ısındıktan sonra stop ediyorum tekrar çalıştırmak isteyince hemen çalışıyor sebebi ne olabilir?diye sordum cevap alamadım lütfen yardımcı olun
    Motorunu tanıdıkça sabahları tek marşta çaliştirmayi ögreneceksin dostum merak etmee ybrlerin böyle bi çalişma yapisi var normal yani

Motosikleti
    artık yok..
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunu tanıdıkça sabahları tek marşta çaliştirmayi ögreneceksin dostum merak etmee ybrlerin böyle bi çalişma yapisi var normal yani
    yani benim motorda sorun yok normal bişey bu herkeste olan bişey ama zamanla alışılıcak bi durummu
    81VATAN__54MEKÂN

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf topacında öncelikle yağ sorununu çözüp sonra ybr tobacına desturla bu gibi teklifleri sunmanızı reca ederiz saygıdeğer köftastar beyfendi.
    köfte stara laf yok her ne kadar cbfçi olsa bile hala doyasıya ybr ye binememenin bruklugu var içinde hor görmeyin kankami ama hala cbf cbf demesine anlam veremiyorum o ayri

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:27 ----------

yani benim motorda sorun yok normal bişey bu herkeste olan bişey ama zamanla alışılıcak bi durummu
    Motor değil sen aliişacaksın sana bi taktik bari vereyim bak bunu herkes vermez sabah motoru çıkar...
    Ya Allah de... Jikleyi çek.. besmele çek kontagi aç... marşa bas ve çeyrek gaz ver motora bu marş +çeyrek gaz işini cok serii yapmalısın... zamanla yapacaksında....bunun dişinda akünü bi kere şarja verebilirsin...

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r

Motor değil sen aliişacaksın sana bi taktik bari vereyim bak bunu herkes vermez sabah motoru çıkar...
    Ya Allah de... Jikleyi çek.. besmele çek kontagi aç... marşa bas ve çeyrek gaz ver motora bu marş +çeyrek gaz işini cok serii yapmalısın... zamanla yapacaksında....bunun dişinda akünü bi kere şarja verebilirsin...
    hahaha, harbiden de refleksif olarak ben de aynını yapıyorum. şimdi motoru çalıştırdığımı hayal ederek farkettim. ulan acayip binesim geldi ha, acaba insem mi garaja?

arkadaşlar sizin de gosterge ampulleriniz zart zurt patlıyor mu? iki ayda 3 ampul değiştirdim resmen.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Dostum yolun Sultanahmete veya Havalimanına düşerse o civarlarda beni arasana muhabbet ederiz biraz...

537 335 22 33...

gör köftestar gör
    haco betona tosladık...

Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ sorunu çözülmez bizim motor değişmez...

ben gerçekciyim arkadaşlar...kızan olacaktır ama gerçek böyle... motor sahibini kollamalı...cg çok sağdık ve yakıtta çok cimri bir motordur....2 tane cg eskittim ve bizi hiç üzmeedi..... ybr de öyle..... üstelik tel jant olmasıda avantaj..... mete 150 lik ybr olsa sende cbf den vazgeçip ybr 150 ye dönersin...25 cc ile ybr den vazgeçme....

aslında YBR city sahtekarlığı yerine daha adam gibi grenajda değişiklikler olsaydı ben ilk gözağrıma geri dönerdim...yahu lastik ebadı az büyüse biraz dirilse kasa çokmu kötü olur...

ama inanmayacaksınız...cbfyi satıp 3250 gaymeye Yamaha Cyrpton alırsam hiç şaşırmayın...hemde hiç... benim özümde cup var...kapcıyım ben beyler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Dostum yolun Sultanahmete veya Havalimanına düşerse o civarlarda beni arasana muhabbet ederiz biraz...

537 335 22 33...

haco betona tosladık...

Yağ sorunu çözülmez bizim motor değişmez...

aslında YBR city sahtekarlığı yerine daha adam gibi grenajda değişiklikler olsaydı ben ilk gözağrıma geri dönerdim...yahu lastik ebadı az büyüse biraz dirilse kasa çokmu kötü olur...

ama inanmayacaksınız...cbfyi satıp 3250 gaymeye Yamaha Cyrpton alırsam hiç şaşırmayın...hemde hiç... benim özümde cup var...kapcıyım ben beyler...
    mete telefon kaydettim ... havalimanına yolum düşüyor ama kamyonla sokmazlar.....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:38 ----------

cup benimde gönlümde yatan bir motor ama 85 kilo ile beni tatmin etmez....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Hacı bende havalimanı karşısında metronun oralarda şu büyük inşaatın oralarda yeni yolun kenarında bekleyen turizm araclarından birini kullanıyorum...aklında olsun...

tatmin etmez ama bisiklet gibi oynamayı seviyorum kapla...birde benzini kokluyor şerefsiz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Hacı bende havalimanı karşısında metronun oralarda şu büyük inşaatın oralarda yeni yolun kenarında bekleyen turizm araclarından birini kullanıyorum...aklında olsun...

tatmin etmez ama bisiklet gibi oynamayı seviyorum kapla...birde benzini kokluyor şerefsiz...
    bak metronun oraya devamlı mal getiriyoruz... oraya geldiğimde ararım..daha bu gün geldim oraya...... .... ben kamyon kamyonet münübüs kullanıyorum...
    kimyasal hammadde taşıyoruz boyacılar koblocular tabancılar v.b. firmalara.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler