Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 den 2 ye atarken olur o kadar arada boş var tam bas sıkıntı yaşamazsın..
    eyvallah...motor daha yeni.. ve çok narin kullanıyorum motoru ...bi sıkıntı değildir de gene bir sormak istedim ...cevap için saolsın..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ybr aşkım depreşti...
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı rain planet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah...motor daha yeni.. ve çok narin kullanıyorum motoru ...bi sıkıntı değildir de gene bir sormak istedim ...cevap için saolsın..
    O kadar narin davranmana gerek yok viteslere basarken biraz maço ol sorun olmaz..Mesela narin adam ayak marşıyla motoru çalıştıramaz
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    O kadar narin davranmana gerek yok viteslere basarken biraz maço ol sorun olmaz..Mesela narin adam ayak marşıyla motoru çalıştıramaz

Ben eski kanunimde çalıştıramıyodum satcağım zamanlarda müşteriye giderken akü bitmişti müşteri çalıştırmıştı motoru tek sefer de rezillikde cabası tabi yanında
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    zuahahahahhahahhahahahhahaha
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben eski kanunimde çalıştıramıyodum satcağım zamanlarda müşteriye giderken akü bitmişti müşteri çalıştırmıştı motoru tek sefer de rezillikde cabası tabi yanında
    buda demek oluyorki o kadar kibarlaşmaya gerek yok motorcusun sonuçta elcikleri barfiks demirleri gibi tutacaksın ayak marşına uzak doğu sporu yapiyormuşca basacaksın hoplayıp zıplayan krossçuları görmüyon mu nasıl marş yapiyolar ..
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    honda cbf 150 2013

hahahaah yanlış anlaşılmasın öle narin değilizde :D

yani motoru ilk alırken aküsünü takmadan önce usta bana "senin motorun ilk sesini sen duy çalıştır bakiim" diye ayak motoruna bastırttı ve inanki yapamadım bikaç dakka güldüler

sonra usta bir iki denemeyle çalıştırdı motoru... ayak motoru zor iş bana göre değil büyük motorlarda olur bak ama bu motorlarda allahtan bir düğmeyle işi hallediyoruz

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    aynen öyle adam üzerinde zıpladı resmen motorun ama tek seferde çalıştı abi nasıl oldu dediğimde jawa 350 varmış daha öncesinden 2 gün öyle kullandım akü bitik şekilde ve gündüzleri sadece 3.gün gittim akü ve konjektörü yeniledim .. o 2 gün hayatımın en rezil günleriydi sanki sağ ayak pedalınıda açmayı unutunca bankanın önünde bide ayak pedalını kırdım motoru çalıştırcam diye bu sefer de cadde de trafiğin ortasında motoru vurdurmaya çalışan ben gemlik zaten ufacık bi yer hatırlamak bile istemiyorum ertesi gün verdim motoru direk ama yinede içim cız etti son 2 gün ne kadar rezil etsede beni
    rain planet bunu beğendi.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    BEN ÇOK HIRÇINIMDIR MOTOR KONUSUNDA.. fena çalıştırırım....

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN ÇOK HIRÇINIMDIR MOTOR KONUSUNDA.. fena çalıştırırım....
    seni bilen biliyor ramazan kardeş...aslında bineceksin 2500 cc chopper e nede yakışır sana ağır adam ağır motor hesabıı ehehehe

o motorları ayak marşıyla nasıl çalıştırıyolar anlamıyorum..... gerçi onlara binenlerde normal cüsseye sahip değilya..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle adam üzerinde zıpladı resmen motorun ama tek seferde çalıştı abi nasıl oldu dediğimde jawa 350 varmış daha öncesinden 2 gün öyle kullandım akü bitik şekilde ve gündüzleri sadece 3.gün gittim akü ve konjektörü yeniledim .. o 2 gün hayatımın en rezil günleriydi sanki sağ ayak pedalınıda açmayı unutunca bankanın önünde bide ayak pedalını kırdım motoru çalıştırcam diye bu sefer de cadde de trafiğin ortasında motoru vurdurmaya çalışan ben gemlik zaten ufacık bi yer hatırlamak bile istemiyorum ertesi gün verdim motoru direk ama yinede içim cız etti son 2 gün ne kadar rezil etsede beni
    fenaymış be usta helal olsun... harbi mecera başlamış yani
    DALGIC_800 bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    kaan ben yapı k. Alcktm 350 tl faız koydu ıyıde 700 tl lımıt verdı bna 3000 lazm zıraattan 2800 ckıo 3000 ıstedk bz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

kredı olayı ben 1500 vercm 2800 taksıt yaptırcm adam onu alıo zatı sen bankaya 2800 se 3500 oduyon

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaan ben yapı k. Alcktm 350 tl faız koydu ıyıde 700 tl lımıt verdı bna 3000 lazm zıraattan 2800 ckıo 3000 ıstedk bz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

kredı olayı ben 1500 vercm 2800 taksıt yaptırcm adam onu alıo zatı sen bankaya 2800 se 3500 oduyon
    kardeş şirinevler yamaha bayisine daha dün sordum ybr 125 fiyatı 4.290 arzu edersen bi bak derim

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:03 ----------

arkadaşlar kandıra motor ile alakalı bilgisi olan var mı acaba ? bakırköyde bi servis de ki görevli yamaha ybr 125 ile aynı parçalara sahip olduğunu hatta ybr deki olan titreşimin bunda olmadığını söyledi. adam bile kendisi kandıra kullanıyo. gercekten baktım dediği gibi titreme falan yok.. ama bilgisi olan varsa paylassın lütfen ! ! !

Motosikleti
    Alıntı demirperde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş şirinevler yamaha bayisine daha dün sordum ybr 125 fiyatı 4.290 arzu edersen bi bak derim
    adam kredi ile alacaksa para katlanir...faiz işler...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı demirperde adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:03 ----------

arkadaşlar kandıra motor ile alakalı bilgisi olan var mı acaba ? bakırköyde bi servis de ki görevli yamaha ybr 125 ile aynı parçalara sahip olduğunu hatta ybr deki olan titreşimin bunda olmadığını söyledi. adam bile kendisi kandıra kullanıyo. gercekten baktım dediği gibi titreme falan yok.. ama bilgisi olan varsa paylassın lütfen ! ! !
    Kandıra kusura bakma arkadaşım güldürdün beni. kandıra değil, kadırga. Evet motorları çin de aynı fabrikada üretiliyor, aynı kalıptan çıkıyor. Kanuni bora, salcano wolf gibi.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kandıra kusura bakma arkadaşım güldürdün beni. kandıra değil, kadırga. Evet motorları çin de aynı fabrikada üretiliyor, aynı kalıptan çıkıyor. Kanuni bora, salcano wolf gibi.
    ama aynı kalitehammaddemi kullanılıyor.....

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    700 tl faız koydu kart 24 ay.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ama aynı kalitehammaddemi kullanılıyor.....
    onu zaten kimse bilmiyor ramazanım. Gidipte bakmamış kimse. Ama bi salcano wolf ile ybr nin motor kısımları uzman biri tarafından incelenebilir. Keşke bizde bilsekte aydınlansak.

Motosikleti
    onu zaten kimse bilmiyor ramazanım. Gidipte bakmamış kimse. Ama bi salcano wolf ile ybr nin motor kısımları uzman biri tarafından incelenebilir. Keşke bizde bilsekte aydınlansak.
    aynen öyle.......................................

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    abi ne olursa olsun ybr kadar kaliteli olmasa bi,le bence fiyatına bakarsan aradaki fark belli ben her zaman derim ybr 100 bin yapıyorsa benimki 75 bin yapsa bile yinede ybr almam aradaki farkı benzin alarak motora koyar Türkiyeyi gezerim
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

günaydın nasılsınız....

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:34 ----------

boşta mü
    şürü veya kablosuyla alakalı bir sorun... boş lambası yanıyormu hiç dikkat ettinmi....

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:37 ----------

yawrum o debraj müşürü değil boşta müşürü veya ıslanan müşür kablosunun şase yapması ile alakalı.. bakması gereken debraj müşürü değil boşta müşürüdür...
    ramço kardeş evet senin dedigin çıktı boşta müşürü gevşemişti sıktım ve hallettim çok teşekkür ediyorum...
    HeR zAmAn TaM kOrUmA:rendeer:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler