Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramço reklamcıda yaptırıyordu galiba... zamanla çatlama veya tanzikli suyla yıkayınca kalkma yapıyor.. reklamcılarda yapılanlar ömürlük sanırım
    benimki reklamcıda yapıdı.. 4 seneden beri tık yok....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimki reklamcıda yapıdı.. 4 seneden beri tık yok....
    aynen ramo senden bahsediyorum.. reklamcıda yapılanlarda sıkıntı olmuyor..

xVaLeNx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    2-3 reklamcıya sordum bız yapmıyoruz dedıler bıtanesı keserım sen kendın yapıstırırsın dedı acıkcası benımde ısıme gelmıyor cunku jantı dondururken katlanıyor serıt :(

Motosikleti
    aynen ramo senden bahsediyorum.. reklamcıda yapılanlarda sıkıntı olmuyor..
    adamım harbiden orjinal benimkiler ama süper.... lokman hekim hediye etmişti...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

2 dakikalık sigarayla 5 yıllık anılarımı düşünüyorum. Çok Garibim bu aralar.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka hiç bir motoruma yapmadım yapmam da ... o ayrı bi konu.. hoşuma gitmiyor..
    dün motoru bi yıkamışım.. sanki üstünden tüm yazın pisliği aktı.. şimdi sürmeye kıyamıyorum.. sigara yak izle..

Motosikleti
    kanka hiç bir motoruma yapmadım yapmam da ... o ayrı bi konu.. hoşuma gitmiyor..
    dün motoru bi yıkamışım.. sanki üstünden tüm yazın pisliği aktı.. şimdi sürmeye kıyamıyorum.. sigara yak izle..
    zuhahahahahha

xVaLeNx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    valla ne yalan soyleyeyım bende yaptırmam ne gerek var boyle ıyı dıyordum abım gıtmıs almıs bı dene dedı ıyı kotu yaptık aparatıyla bır baktım motorun gorsellıgı baya degıstı xD super oldu dedım hatta abıme parasını verdım ama ertesı gun kalktı serıtler :O bende ınat yaptım saglamını yaptırcam yada alcam dıye :D

Motosikleti
    yakışıyor motora....

Motosikleti
    pulsar 200ns
    slm arkadslar benıım ybr nın yag degısımını yaptırdım 940 km de degıstırdım pendıkte gecıt motorda motora 20-50 full sentetık yag koydular su anda bu ıyıdır sıkıntı cıkarmaz dedıler sızce ıyımıdır bu havalarda bıraz kalın yag bırde lastık konusunda ne marka lastık onerırsınız yagmur camur demeden sıkıntı cıkarmayacak bı lastık gecıt motorda ırc marka dıye lastık varmıs usta bundan baska lastık kullanma en ıyı lastık budur dedı ama bılmemkı ırc nedır ne degıldır sızın tavsıyelerınız uzerıne alıcam lastıgı ıyı bılastık ıstıyorum orjınal lastıklerı muthıs kayıyo ıslak kuru farketmeksızın. yardımcı olursanız sevınırım bırde depo kılıfı taktırdım sıyah renk motorumda sıyah renk mıthıs yakıstı guzel duruyo..

Motosikleti
    geçit motorda imam mı baktı... selam söyleseydin....

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Kılıfı nerden aldın

Motosikleti
    pulsar 200ns
    [QUrOTE=serkanunal;2791995]Kılıfı nerden aldın[/QUOTE] pendıkten gecıt motordan aldım ama sıparıs verdımde geldı 2 hafta sonraya gıttım taktırdım sonra

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:19 ----------

arkadslar bana ıyı bır lastık soyleyın lastıklerı degıstırcem yagmurda camurda kaymayan ıyı bı lastık soylersenız sevınırım..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yaz kış 10/40 koyun arkadaşlar.. şu motorun yağının vizikosetesi ile oynamayın.. ilerleyen km lerde zararını göreceksiniz

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    yaz kış 10/40 koyun arkadaşlar.. şu motorun yağının vizikosetesi ile oynamayın.. ilerleyen km lerde zararını göreceksiniz
    kanka hangi 10-40 ı kaç liraya alıyorsun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Motoru aldım alalı 3 ay oldu..30 sefer motor yıkadın hacı çürüyecek elleme inanmayacaksın ama 3 aydır hiç yıkamadım arka jantımda 1 parmak kalınlığında yağ var
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka hangi 10-40 ı kaç liraya alıyorsun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Motoru aldım alalı 3 ay oldu..30 sefer motor yıkadın hacı çürüyecek elleme inanmayacaksın ama 3 aydır hiç yıkamadım arka jantımda 1 parmak kalınlığında yağ var

nerdesin ulem sen pis ybr ci
    kanka castrol power 1 4T kulanıyorum.. 25 TL Normalde Bp istasyonları satıyor ama her zaman bulunmuyor.. bende castrolün izmit şubesinden alıyorum..
    castrolün internet adresinden ana satış bayilerine bakıp kendine yakın bir yer seçip alabilirsin.. bu yağ enduro motorlar için kanka.. yüksek devir ve sıcaklığa dayanıklı.. bizim motorlarda tek silindir yüksek devir olduğu için sıkıntı yok.. gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.. 15,000 km deyim süpap vurmadı.. vites geçişleri sessiz ve pamuk şeker gibi

kanka motoru sürmediğim zaman inan yıkamaktan başka bişey aklıma gelmiyor.. seviyorum ulem.. uğraşmak silmek üstüne bide cilasını altıp parlatmak çok tabii bide karşısına geçip sigaranı tüttüreceksin
    yeminle fazeri bu kadar silmedim.. kardeşim bana sen ne garip bi adamsın yav, 20 milyarlık motoru haşat ettin pas tuttu, 3 miyarlık motora kendinden iyi bakıyon falan diyo
    eee yapcak bişey yok, beni bu dünyadan emekli etmesi için aldım.. zaten XJ arıyordum buldum, sonra motorcu er6 önerdi aklımı çeldi.. tamam len dedim er6 bakalım dedim onuda buldum babam evlenecesin dedi.. şimdi ev tutuldu nişan yapıldı.. eşya alıyorum.. paracıklar mobilyaya gidiyo içim kan ağlıyo.. sonuç olarak ybr ömür boyu bende..

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    nerdesin ulem sen pis ybr ci
    kanka castrol power 1 4T kulanıyorum.. 25 TL Normalde Bp istasyonları satıyor ama her zaman bulunmuyor.. bende castrolün izmit şubesinden alıyorum..
    castrolün internet adresinden ana satış bayilerine bakıp kendine yakın bir yer seçip alabilirsin.. bu yağ enduro motorlar için kanka.. yüksek devir ve sıcaklığa dayanıklı.. bizim motorlarda tek silindir yüksek devir olduğu için sıkıntı yok.. gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.. 15,000 km deyim süpap vurmadı.. vites geçişleri sessiz ve pamuk şeker gibi

kanka motoru sürmediğim zaman inan yıkamaktan başka bişey aklıma gelmiyor.. seviyorum ulem.. uğraşmak silmek üstüne bide cilasını altıp parlatmak çok tabii bide karşısına geçip sigaranı tüttüreceksin
    yeminle fazeri bu kadar silmedim.. kardeşim bana sen ne garip bi adamsın yav, 20 milyarlık motoru haşat ettin pas tuttu, 3 miyarlık motora kendinden iyi bakıyon falan diyo
    eee yapcak bişey yok, beni bu dünyadan emekli etmesi için aldım.. zaten XJ arıyordum buldum, sonra motorcu er6 önerdi aklımı çeldi.. tamam len dedim er6 bakalım dedim onuda buldum babam evlenecesin dedi.. şimdi ev tutuldu nişan yapıldı.. eşya alıyorum.. paracıklar mobilyaya gidiyo içim kan ağlıyo.. sonuç olarak ybr ömür boyu bende..
    çok paraymış kanka ben en iyisi 10-40 castrol ün 4 litre yağı var 50 gayme ye ondan alayım..Aslında şu an 20-50 yağ var elimde 4 litresini 30 muydu 35 liramıydı bi paraya aldım yarısı duruyor olmazsa onu kullanırım yada maaş alınca10-40 olanıda kullanabilirim..evlilik motosikleti bitirir kanka aklında olsun ybr çok bile evli adama
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok paraymış kanka ben en iyisi 10-40 castrol ün 4 litre yağı var 50 gayme ye ondan alayım..Aslında şu an 20-50 yağ var elimde 4 litresini 30 muydu 35 liramıydı bi paraya aldım yarısı duruyor olmazsa onu kullanırım yada maaş alınca10-40 olanıda kullanabilirim..evlilik motosikleti bitirir kanka aklında olsun ybr çok bile evli adama
    4litre olan Gtx değil mi?
    onu kullanıcaksan 1000 km de muhakkak değiştir..
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yok kanka yengenin aklını çeldim, son olarak iyi bişey çekecez ama zamana ihtiyacım var..
    sen o yağlara devam bari.. almışsın artık sıkıntı yok.. burada bi adam var ybr si 100,000 km de sok oldum..
    her hafta izmire zevkine gidip geliyor.. ayrıyetten 1000rr var.. 90,000 de baskı balata değişmiş.. servise götürmüş adamlar km ye bi bakmış bide motora bakmışlar
    inanmamışlar.. ilk günkü gibi kıpkırmızı yanıyor vallahi..

Motosikleti
    nasılsınız millet.. sedatta bir zamanlar haftada 3 sefer motor yıkardı... benden örnek aldı yaw.... benim gibi pasaklı olmaya başladı..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasılsınız millet.. sedatta bir zamanlar haftada 3 sefer motor yıkardı... benden örnek aldı yaw.... benim gibi pasaklı olmaya başladı..
    saol ramo iyiyiz kanka...
    olum kötü örnek olma yav.. altı üstü bi su tutup sileceksin..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler