Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    az önce bi 2007 ybrye bakmaya gittim..30 km yol yaptığıma bin pişman oldum şu piyasada normal fiyata motor satan yok..fiyatını normalin üstünde tutanlarda resmen motor değil ölmüş essek satıyorlar..ulan senin sattığın motor temizse,sen bu motora masrafsiz diyorsan, ben sıfır motor satıyorum o halde dedim ve ayrıldım olay mahallinden..şerefsiz dolu lan piyasa bebeler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ekmek arası sana 96 model titan satalım. Bol bol ybr tokatlarsın

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle uçmuş adamlar varki dayım gene motoru temizmiş illaki el insaf fakat daha nelerini gördüm o yüzden bu teknizyene kızamıyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    durmuş sana benim motoru verecektim üzerini de hiç pazarlık yapmadan kestirip attın
    şimdi de tırım tırım motor arıyon bak bakalım piyasada böyle motor varmı 3000 tl ye

hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    maaşallah şöyle temiz motorumuz olmadı nazar değmesin
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maaşallah şöyle temiz motorumuz olmadı nazar değmesin
    sedat önemli olan temiz motor bulmak zaten gerisi sana kalmış pril le yıkadığım zaman tertemiz oluyor

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatih, motörüne turbo takarsan ben alırım motörünü

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem ben motoru satmıyorum sadece apache durmuşla takas edersek verecektim yoksa vermem
    benim motor turbo'suz da çok güzel iş görüyor sen kendi motoruna tak turbo yu istersen ben montaj yaparım

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatih bu benden sana gelsin benim turboya ihtiyacım yok. İki sayfa geriye git ve yazdıklarımı oku. Bulamazsan alıntı yapıverem

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet demindene 140 km cik yol yaptım milas uyku vadisine gittim. Giderken havaalanı yoluna varmadan kasksız, aynasız bi apache ybr li arkadaş denk geldi. Tahminen 60 kg civarı. Tek kişi. Ben artcımla (eşim) bide heybe toplam 160 kg benle kapışıyo. Benle kapışılırmı? naptı naptı geçemedi. Bi ara sağa yanaştım 85 km ye düştüm. Arkada kaybolmuştu. Arkadan kaptırmış gelmiş farketmedim vın dedi geçti. kökledim gazı tam yakaladım sola sinyal verip sola saptı
    neyse uyku vadisine gittik gezdik, çay içtik. Falan filan güneş beynimize geçti. Dönmeye karar verdik.
    Gene milas bodrum yolundan dönüyoz güvercinlik te 34 fb plakalı bi cbr 250 r denk geldi. Kask var, başka koruma yok. Tabi beni geçince şeytan beni gene türttü aşa yukarı güvercinlikten göl türkbükü kavşağına kadar beraber geldik 25 km falan. Bunun 5 km si ben onun arkasından gittiysem, 20 km si benim arkamdan geldi göl türkbükü kavşağını geçınce sağa çekti. Yanı bina yok sağda solda niye sağa çekti durdu anlamadım? Tabi ben durmadım. Devam. Hararetmı yaptı durdu acep? Virajlarda ve sıkışık ama akan trafikte hep öndeydim. Demekki bu iş 125 cc,150 cc, 250 cc,500 cc işine bakmıyor. Sürüş kabiliyetine bakıyor
    bu sürüş kabiliyeti konusunu en iyi durmuş (ekmekarası) anlar. bu ara o ybr ve cbr cıdan özür dilerik dumanlarını attırdığım için sevgilerle
    benim nitroya ihtiyacım yok. Başlı başına nitroyum ben zaten

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abisi senin motorun oynanmamış yeri yok bırakta gitsin o kadar adam gibi orj bi motorla olsaydın bu anlattıklarına gülerdim ama her yeri bızıklanmış motorla bunların olması normal

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    o ybr ninde maşşallahı vardı. Düzde 110, rampa aşa 130 u geçiyodu. ama hep arkadan geliyodu

pelùş bana bi aylığına motor lazım işe gidip gelmeye ondan ucuz birsey bakıyorum bir ay sonra 3e 5e bakmadan satarım zarar falan umrumda değil..benim cengaver motoru da forumdan bir abi istedi geldi baktı görüştük ettik ona verme niyetindeyim ama onun ağustosa kadar beklemeye vakti yok motorsuzluk basına vurmuş benim de ybryı verirsem binmeye motorum yok..sana sat dedik senin motoru vereyim sana bunu sen sallandın olum..nakite vericem kı hem yatmasin hem de motorun parası hanıma sözüm..

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    İyi geceler arkadaşlar nassınız bakem lastikleri bu gün taktım Pirelli MT 65 aldım lastikçi arkayada önede 50 den fazla hava vurdu -janta iyice otursun dedi yeni lastik- bi 40-50 km böyle sür sonra normal havasına düşürürsün dedi siz kaç hava basıyonuz motorunuza ön-arka iki kişi yada tek kişi
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi o iş öyle olmaz. Benim 2005 ede ben arkaya geçen ay prelli mt 65 90/90-18 taktırdım. Tubless olandan. Takılırken lastiğin yanakları deterjanlanırki tam otursun diye. Sonra 50 hava basılır veya taş gibi hava basılır. Lastik kontrol edilirki genelde % 90 oturur. Sonra normal havasına indirilir. Oturmuşsa şayet. Orta ayakta lastiği çevir,dümdüz dönüyosa arkayı 32, önü 30 a düşür. 50 havayla beton gibi olur, kayar düşersin allah korusun.

Motosikleti
    Arka 32 ön 30 diyosun yani peki yengenle bindiğimizde kaç yapayım ben 96 kiloyum korumalarla falan 110 civarı oluyom yengende 86 kilo yan çantalardaki yük falan yani toplamda 250-260 kilo falan yük biniyo motura
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi ben hanım artı yük=160 kg. Bu ayar bana yetiyo. Sende artı 100 kg daha var ozaman ön gene 30 arka 34, 36 arası yap. O ayar yeter. Bak ben sana bi anımı anlatayım. Bi kaç sene oldu. Bodruma gidiyom hanımla. Arka lastiği 1 hafta olmuştu taktıralı. Bodrum bizim ordan 20 km. Rampada arka lastiğin gezdiğini farkettim. Malum rampada arkaya daha çok yük biniyor. Neyse 8 km falan sonra benzinlige girdim arka lastiğin havası az. Taktım pompayı gözüm ibrede. Basıyom basıyom havayı, ibre 20 yi geçmiyo. Lastiğe bi baktım araba lastiği kadar olmuş, canttan fırlayacak ibre bozuk hemen indirdim havayı el ayarı. Yola devam. Akşam eve geldim yeni lastik 3-4 yerinden yanak yapmış. Yani balon yapmış hemen gittim bi lastik daha aldım dikkat et senin lastikte balon yapmasın
    eko29 bunu beğendi.

Motosikleti
    Tamam kardeş sağolasın valla elimden geldiği kadar iki kişi binmemeye gayret ederim uzun yolda ama bazen o kadar yüklenebiliyoz işte dediğin değerleri uygulucam sağolasın

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bişey değil abi. Tekerin düz bassın

18bin km sonra bir ilk yaşandı çok mutsuzum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler