Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo koray abi apaçhi reisi hos geldin abi
    hoşbulduk gaökanım, ortalığı durmuş a bırakmışız.. çok yazık burada adamların kafasını şişirir durur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bende burdayım ama pek gözükmüyom

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende burdayım ama pek gözükmüyom
    naber leyn büyük apaçi...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    titan vs ybr. Sağa sola muhalefet oluyorum bu aralar koray. Can sıkısı işte.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    napıyonuz leyn apaçiler ...
    ne yapak abi yardırıyoz sen castrol 10 40 kullanıyordun herhalde ısınınca şıkırtı viteslerde geçmeme sertleşme falan oluyor mu

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yapak abi yardırıyoz sen castrol 10 40 kullanıyordun herhalde ısınınca şıkırtı viteslerde geçmeme sertleşme falan oluyor mu
    mustafa çok kafaya takma o kadar ama 10/40 koymanı hiç tavsiye etmem 50 dereceye yaklaşan bir yerde 10/40 yağ çabuk cıvıklaşır ve çabuk bozulmaya meyillidir demesi benden erzurum karsda yaşasan neyse benim tavsiyem 15/50 markası sana kalmış
    ReiZzZ bunu beğendi.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    nerde bizim ergen gençler
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiyiz ne olsun ya napıon ordaa
    Gittim Festival yaptım geldim Tatlı

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ekonomik bir motor bakıyordum. CBF 150 ve Apachi150 arasında gidip geliyordum.YBR yi diğerlerine oranla biraz güçsüz olduğu için istemiyordum .... Ancak üç motorda istenilen fiyatı haketmediğini düşündüğüm için daha ucuz modellere yöneldim. Mondial MCX performansına oranla 'i çok yaktığı için safdışı kaldı ancak bir de Salcano'nun wolf modeli olduğunu öğrendim. YBR motoru ile aynı olduğu söyleniyor ve fiyatı daha ucuz . Bu motoru bilen varmı? Doğru bir tercih yapmış olur muyum?
    Bundan yaklaşık 3 ay önce aynı senin içinde olduğun durumdaydım tamam çok güzel motosikletler ama ne YBR 125in nede CBF 150nin istenilen fiyatı haketmediğini düşünüyordum lakin alternatif olmadığı için ve daha öncede sahibi olduğum için el mahkum YBR alcaz gene derken siteden siteden Fat280 Fatihin yanıma gelmesiyle Salcanoyu gördüm Motoru YBR esd ile aynı Kasa olarak daha iri ve daha kaslı bi görünüme sahip depo geniş 17 lt sele ise YBR ye göre daha geniş daha rahat titreşim sıfır ve en önemlisi ise Fiyatı ESD den 1/4 oranında daha ucuz (-yani aslında esd nin olması gereken fiyat Salcanonun daha ucuz olması lazım- ama maalesef ülkemiz şartlarında durum böyle ) sonuçta ikinci el bi Salcano aldım he memnunmuyum verdiğim paraya göre fazlasıyla hemde Sizede tavsiye ederim doğru bi tercih olur çünkü

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fında çalışanda var,dönercide çalışanda. Of çok sıcak. En güzel bahar ayı bahar ayında gezmeside güzel oluyo
    Eeee o zaman sizleri bizim buralara alalım ağalar hala montu çıkaramıyoz biz motür üstünde geceleride içliksiz basarsak birazcık üşüyoz bile

---------- Post added at 23:54 ---------- Previous post was at 23:41 ----------

Ulen yokluğumda amma çok konuşmuşunuz beehh birde topic öldü diyosunuz topiciğe kaldığım yerden devam etcem deye gecenin bu vaktine kadar gözlerim pörtledi canım çıktı neyse artık ben yatar sabaha iş var bu aralar Güvenlik Amiriyim değmesin yakarım her gün 08:30 /17:30 çekilir gibi değil beeehh yarın görüşürüz artık bye
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    nerde bizi apache gençlik...

günaydın ben bu yağa karar veremedim neyse bugün gidecem yağcıya o an hangisi işime gelirse onu alır koyarım yıllarca 10 40 kullandım hiç sıkıntı yaşamadım hangisini alırsam artık

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne koyuyorsan hep aynısını koy da istediğini koy sıkıntı yaratmaz

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın ben bu yağa karar veremedim neyse bugün gidecem yağcıya o an hangisi işime gelirse onu alır koyarım yıllarca 10 40 kullandım hiç sıkıntı yaşamadım hangisini alırsam artık
    reziz bu kadar takılma yağ konusuna 40 derecen fazla sıcak varsa 15 50 yağ işini görür fazlalasıyla bizim burada 33 derece yi zor geçer ben bu yüzden her daim 10 40 koyarım motor yağ gibi akar

ben yaylada bineceğim 25 30 derece arası ya da daha soğuk 10 40 alıyorum kararımı verdim

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    eğer sıcaklık o civarda ise bence 10 40 tan şaşma

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer sıcaklık o civarda ise bence 10 40 tan şaşma
    böyle sıcaklık arada bir inerim 35 40 dereceye 40 50 km yaparım geri dönerim ondanda birşey olmaz yıllarca 10 40 kullandım ne sübap sesi ne birşey hiç sıkıntı yaşamadım

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eskiden 15 50 mi varmış al iyi bi marka yağ zaten 25 lira üstü bütün yağlar belli bir kalite standardin da markanin pek bi önemi kalmıyor

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiden 15 50 mi varmış al iyi bi marka yağ zaten 25 lira üstü bütün yağlar belli bir kalite standardin da markanin pek bi önemi kalmıyor
    hava biraz serinlesin gidip alacam iyi birşey beğenmezsek dünyanın sonu değil ya yine değiştiririz biraz kullanıp

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    3 gün sonra 700 kmlik bi Akdeniz gezisi yapacağım ben 70 kiluyom artçımda 77-78 falan.Arkamızada bir çanta alacağız.ortalama 85-90 hız gideceğiz.(uygunmu) ve ne kadar benzin masrafımız olur ? saygılar

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    eğer 80km hız ile gidersen fazla yakmaz yani 10 veya 11 kuruş gibi sarfiyat olur

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Yanına zincir kilidi gaz debriyaj teli yedek buji lastik köpüğü özellikle lastik köpüğü! almayı unutma
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler