Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    bir alarm bağlat darbe sensorlu olanlardan bir de kalın bir kilit al sonra da yeteri kadar dua et yapacağın en iyi şeyler bunlar abicim..kasko falan yapmıyorlar yapan da çok çok deli paralar istiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir alarm bağlat darbe sensorlu olanlardan bir de kalın bir kilit al sonra da yeteri kadar dua et yapacağın en iyi şeyler bunlar abicim..kasko falan yapmıyorlar yapan da çok çok deli paralar istiyor
    alarm baglatamıyorum malesef garantiden cıkartıyorlar motoru :S

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Servise bağlatırsanız garantiden çıkmaz...
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar...
    ybr topiğinden olupta gexiye katılacak arkadaş var mı ? ufo ve peluş hariç
    oh valla, hem burada geyiğin gözüne vurun, hem de 70-80 kişi toplanın gezin... kıskandım...

ben burda tek moturcu bulamıyorum... tek tabanca gezmekten gına geldi.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    onuda konuştum serwisle gerekirse alarm sizden satın alayim dedim kabul etmiyorlar neyimşte marş motoruna zarar veriyormuş ne alakası varsa aküye dese anliyacagımda marş motoru diyor adam :-) hiç bi türlü kabul etmiyor hepsini konustum serwisle

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

başka fikir vericek yokmu_

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    abicim ybrnin garantiye ihtiyacı yok kı kolay kolay sorun çıkartmaz biraz kullanınca göreceksin ne kadar sağlam olduğunu

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onuda konuştum serwisle gerekirse alarm sizden satın alayim dedim kabul etmiyorlar neyimşte marş motoruna zarar veriyormuş ne alakası varsa aküye dese anliyacagımda marş motoru diyor adam :-) hiç bi türlü kabul etmiyor hepsini konustum serwisle

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

başka fikir vericek yokmu_
    alarmlı disk kilidi al. elektriğini kendü üzerindeki pilden alıyor. sesi de iyi.

20 tlye komple maşayı bağlayabildiğinden var. alarmlı. ondan alacağım, eski disk kilidimin iç mekanizması yerinden çıktı .

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    abicim ybrnin garantiye ihtiyacı yok kı kolay kolay sorun çıkartmaz biraz kullanınca göreceksin ne kadar sağlam olduğunu
    dürümdöner orası öyle garanti zaten fabrikasyon bi hatalaı parca flaan olursa onları degiştiriyor aslında bos iş garantide 2 gün sonra motoru satmaya kalksam adam garintisi ne oldu bakımlarını serwiste yaptırdın mı diye araştırıyor onun için yain

Motosikleti
    Z800
    Arkadaşlar 3 sorum olacak;

1- 2010 Model Ybr 125 Esd motosikletim çalıştırdıktan ısınıncıya kadar gaz yememe problemi baş gösterdi. Gaz verdiğimde boğuluyor gibi oluyor.Sebebi ne olabilir?

2- Karbüratörde bulunan bu hava ayar vidası scooterlede filan ister sonuna kadar aç ister kapa motor stop ediyor fakat bunda sonuna kadar sıktığımda motor en verimli haliyle çalışıyor
    Sonuna kadar sıkmak motora zarar verirmi yada nasıl bir ayar yapmam lazım ?

3-Birde Esd si olan arkadaşlar o hava ayar vidası orjinalde kaç turda duruyor?
    Yardımlarını esirgemezseniz sevinirim

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    aradaşalr cok soru soruyorum farkındayım :D ksura bakamyın artık babam mugla/fethiyede ybr bulmuş bi tane 2012 model model füme imiş adam almış parasını ödeyemedigi için satıyormuşta bu motoru alsam ? nasıl olur sizce? rodajda problem olursa ne yapablirm alayimmi? yani sizce? ne yapayim 3000 lira istiyormuş 3 aylık bi motormuş km sini bilmiyorum adamla ben telefonda konusucam ögrenince sizede bilgi verririm

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Kimse 2012 model ybr'yi 3 bine vermez baba oğluna vermez 3 bine 2012 model yahu
    Hacizli,çalıntı olabilir yada ağır mekanik arızası olabilir,temkinli yaklaşın
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    ya millet ben etkinlik sayfasına yazı yazamıyorum bu yazı yazılacak yeri açmıyo çok yoğun diyemi aceba sağ salim vardığımızı bildirirmisiniz 20:15 de evdeydim 362 Km yapmışım hala çeyrek depo benzin var
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    Z800
    Hayrına biri cevap versin şu sorularıma yaw

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse 2012 model ybr'yi 3 bine vermez baba oğluna vermez 3 bine 2012 model yahu
    Hacizli,çalıntı olabilir yada ağır mekanik arızası olabilir,temkinli yaklaşın

usta orası öyle 3 aylık motor ama adam taksitlerini ödeyemedigi için satıyormuş ? acaba düzgün cıkma olasılıgıda var :S başka cevap verck yokmu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aradaşalr cok soru soruyorum farkındayım :D ksura bakamyın artık babam mugla/fethiyede ybr bulmuş bi tane 2012 model model füme imiş adam almış parasını ödeyemedigi için satıyormuşta bu motoru alsam ? nasıl olur sizce? rodajda problem olursa ne yapablirm alayimmi? yani sizce? ne yapayim 3000 lira istiyormuş 3 aylık bi motormuş km sini bilmiyorum adamla ben telefonda konusucam ögrenince sizede bilgi verririm

şenol abi cevabını bekliyorum bi cevap veriver abi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı superaytek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 3 sorum olacak;

1- 2010 Model Ybr 125 Esd motosikletim çalıştırdıktan ısınıncıya kadar gaz yememe problemi baş gösterdi. Gaz verdiğimde boğuluyor gibi oluyor.Sebebi ne olabilir?

2- Karbüratörde bulunan bu hava ayar vidası scooterlede filan ister sonuna kadar aç ister kapa motor stop ediyor fakat bunda sonuna kadar sıktığımda motor en verimli haliyle çalışıyor
    Sonuna kadar sıkmak motora zarar verirmi yada nasıl bir ayar yapmam lazım ?

3-Birde Esd si olan arkadaşlar o hava ayar vidası orjinalde kaç turda duruyor?
    Yardımlarını esirgemezseniz sevinirim
    servise gidip dijital cihaz ile hava ayarı yaptırıyorsun çünkü esdler hava gaz ayarı konusunda çok hassas öyle el ayarı ile sağlıklı bir ayar tutturamazsin çok uğraştırır

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:35 ----------

gk70 sen de tut o motoru servise götür baksınlar yoksa hiç kimse 4buçuk liraya mal ettiği motoru 3 ay sonra 3 liraya satmaz..bugün sahibindene ilana koysa yarın 3buçuk liraya babasının oğluna satar..ayıktın mı

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    dürümdöner usta dogru söylüyorsun ama adam acil sıkıştıysa niye satmasınki ? adam taksitleri ödeyemedigi içni satıyormuş belki banka haciz edicektir ondan satıyormuş haciz edicegini ben olsam bende 3000 tlye satardım iişn o yönüde var yani serwis gene en garanti cözüm gibi gözüküyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    banka 4..5bin liralik motorsiklete taşıt kredisi vermiyor..tüketici kredisi kullanarak alıyorsun..sen bi 20 30 lira ver baktır servise en sağlamı o

Motosikleti
    Z800
    peki arkadaşlar sunu merak ediyorum bütün forumlarda diyorki karbüratör hava ayar vidasını sonuna kadar açın veya sonuna kadar kapatın motor stop ediyor peki esd de niye sonuna kadar sıktığından motor en iyi şekilde çalışıyor. Acaba bu jet uçlardan ötürümü benim sıktığım
    veya kurcaladığım jet vidamı

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    banka 4..5bin liralik motorsiklete taşıt kredisi vermiyor..tüketici kredisi kullanarak alıyorsun..sen bi 20 30 lira ver baktır servise en sağlamı o
    aynen dedigin gibi usta en saglamı o olcak lanet olası fethiyedede yamaha serwisi yok mecbur sanayiden bi adama bakıtıcaz artık hayırlısı yaw su motoru alsamda su sıkıntıdan bi kurtulsam :S hergün sitrese giriyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    esdnın karbüratör sistemi eski tipler gibi değil o yüzden tamamen kapatınca bile gazi kesmiyor..hava filtresini..filtre boğazını kontrol et..ve gidip cihaz ile ayar yaptır..eski tip karbüratör olmadığı için istersen fazla kurcalama

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler