Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...4025570/detay/

çiziksiz daha 3 aylık.... 20 ay daha garantisi var.. tertemiz bir cihaz.... usb kablosu , kulaklık ve şarj cihazı hiç kullanılmadı... kutusu faturası ve bir yıllıkta kaskosuda mevcut.. pazarlık sünnettir ama öldürmemek kaydı ile... takas olabilir ama üste para verebileceğim şeylerle olmaz.. elimde fazlalılık tır bu cihaz....

yabancıya gitmesin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göstergeye beyaz ampul takabilirmiyiz uygun ampulü biliyorsanız bi söyleyin size zahmette takayım bende sarı ışıktan tiskiniyorum geçen bi cb 125 sürdüm gösterge aydınlatması çok hoştu bembeyaz ne güzel bende öyle yapmak istiyorum
    dipsiz park ampülü alıyorsun oto parçacısından bu kadar............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çiziksiz daha 3 aylık.... 20 ay daha garantisi var.. tertemiz bir cihaz.... usb kablosu , kulaklık ve şarj cihazı hiç kullanılmadı... kutusu faturası ve bir yıllıkta kaskosuda mevcut.. pazarlık sünnettir ama öldürmemek kaydı ile... takas olabilir ama üste para verebileceğim şeylerle olmaz.. elimde fazlalılık tır bu cihaz....

yabancıya gitmesin...
    abi ilanı dün versen ben alırdım dün gittim aynısının sıfırını aldım 630 tl ye

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

yabancıya gitmesin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

dipsiz park ampülü alıyorsun oto parçacısından bu kadar............
    içinde kaç tane ampul var acaba 1 tane mi 2-3 tane mi?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 direnc var içinde biri inmeye biri kalkmaya..yalnız ben ne yaptıysam gösterge en dibe dayandı depoyu boş gösteriyor acaba şamandıra mı takılı kaldı yan ayakta iken..anlaşılan onu da sökücez..bu direnclerın değerini hesaplattirip düşük değerli olanla değiştireyım bakalım istediğim gibi olacak mı olmazsa ayni direncleri tekrar geri takarım
    abi orjinalini hiç elleme bence ne gereği var uğraşacak şey arıyorsunuz galiba benim gibi sizde

göstergeye beyaz ampul takabilirmiyiz uygun ampulü biliyorsanız bi söyleyin size zahmette takayım bende sarı ışıktan tiskiniyorum geçen bi cb 125 sürdüm gösterge aydınlatması çok hoştu bembeyaz ne güzel bende öyle yapmak istiyorum
    mustafa kardeş yaparım dersen şerit beyaz ledde döşşeyebilirsin km nin içine ben çektim onnumara oldu süperde aydınlatıyor km saati :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    abi ilanı dün versen ben alırdım dün gittim aynısının sıfırını aldım 630 tl ye

nasip kısmet çok güzel b ir telefon ama eve bi baktım 6 adet tel olmuş... bende bu aralar maddi anlamda bitik durumdayım..... e yapacak bişey yok satmalıyım... fiyatta uygun 515 lira.. ayriyetten bir sene kaskosu var..... çiziksiz...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi orjinalini hiç elleme bence ne gereği var uğraşacak şey arıyorsunuz galiba benim gibi sizde

mustafa kardeş yaparım dersen şerit beyaz ledde döşşeyebilirsin km nin içine ben çektim onnumara oldu süperde aydınlatıyor km saati :D
    aslında iyi olurda yanlış birşey yapıp bozarım diye tırsıyorum

Motosikleti
    dört tane var diye hatırlıyorum.....

Motosikleti
    aslında iyi olurda yanlış birşey yapıp bozarım diye tırsıyorum
    o zaman 4 adet beyaz dipsiz ampul alacaksın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    2 tane dipsiz ampul biri km biri devir için..benzin göstergesine de mınyatür dipsiz ampullerden 1 tane alacaksin ama boşuna arama bir tek büyük aksesuarcılarda var led olani

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakalım artık nasip bütün olasılıkları ve alternatifleri değerlendircem ilginize çok teşekkürler arkadaşlar fakat ne alırsam alayım alır almaz (belki rodajı bekleyebilirim) ilk uzun yolum istanbula olacak Şenol abinin yanına duydunmu Şenol abi

---------- Post added 28-04-2012 at 00:14 ---------- Previous post was 27-04-2012 at 23:12 ----------

Birde bu arka lastiği genişletmeyi düşünen yada deneyen oldumu arkadaşlar? mesela 90-90-18 yerine tvs apachilerdeki gibi 110x90x18 takılabilirmi??
    duydum duydum gel başımın üzerinde yerin var lastiğe gelince YBR lerin arka fren destek demiri sürtebileceği için anca 100/90/18 taka biliyoruz ben michelinden vazgeçtim dün feyzoluna uğradım hem güleryüzlü değil hemde sitesinde %20 indirim yazdığı halde 100 tl diyo başka bişi demiyor lastiği iyicene inceledim IRC den hiç bir farkı yok görünüşünde ve tırnağımı batırdığımda aynı sertlikteler.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duydum duydum gel başımın üzerinde yerin var lastiğe gelince YBR lerin arka fren destek demiri sürtebileceği için anca 100/90/18 taka biliyoruz ben michelinden vazgeçtim dün feyzoluna uğradım hem güleryüzlü değil hemde sitesinde %20 indirim yazdığı halde 100 tl diyo başka bişi demiyor lastiği iyicene inceledim IRC den hiç bir farkı yok görünüşünde ve tırnağımı batırdığımda aynı sertlikteler.
    şenol abi lastik bakıyorsan kendine 4 mevsim kullanabileceğin şu lastiği öneririm sana ben kullanıyorum çok güzel bir lastik

http://www.anesmotor.com/?urun-1385-...rka-Takim.html

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    denen di.. geçen sene atmıştım foruma ama nerde bilmem..100 taktık 110 luk taktık en soonda 130 luk taktık.... 130 tam viraj lastiğ oldu janttan dolayı.....
    ramço ne taktın 100/90/18 bi bilgi verirmisin artı 130 nasıl taktın arka frenin destek koluvar siyah en altta o birazdaha içerde o sürtme yapmadımı?????????
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ramço ne taktın 100/90/18 bi bilgi verirmisin artı 130 nasıl taktın arka frenin destek koluvar siyah en altta o birazdaha içerde o sürtme yapmadımı?????????
    100/90/18 duro marka taktım durun 130 luk fotolarını bulmaya çalışayım....

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    şenol abi lastik bakıyorsan kendine 4 mevsim kullanabileceğin şu lastiği öneririm sana ben kullanıyorum çok güzel bir lastik

http://www.anesmotor.com/?urun-1385-...rka-Takim.html
    iyi diyosun güzel diyosunda ben inceliğine gıcığım o yüzden 100/90/18 IRC takmaya karar verdim ama daha var kışa doğru çünkü maddiyat malum

Motosikleti
    iyi diyosun güzel diyosunda ben inceliğine gıcığım o yüzden 100/90/18 IRC takmaya karar verdim ama daha var kışa doğru çünkü maddiyat malum
    valla orasını bilmem abi sen bu lastiği yakından gördün mü abi pek incede durmuyor ?

Motosikleti
    120/70/18 lastikmiş ..resimler geliyor.....

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    apaçi ufo iş başında..zaten ybr nin motoru yumruk kadar.. sen o motora önü 160 diş yaptın lastiğide 100 yapacam diyosun..
    motor yerinden kalkmaz ha haberin olsun
    maxi97 bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane dipsiz ampul biri km biri devir için..benzin göstergesine de mınyatür dipsiz ampullerden 1 tane alacaksin ama boşuna arama bir tek büyük aksesuarcılarda var led olani
    ya gözüm ne gerek var parklara takılan ledlerden alsınlar beyaz taksınlar plastik dibi olan ben onlardan bitanesine kablo lehimledim ve mavi şerit ledi döndüm komple onuda plastik dibe lehimledim lambaları söktüm bitanesine de o led ampulün soketini taktım yanıyo masmavi resim atmıştım önceden
    bak bu videonun başlangıcında gözüküyo http://youtu.be/K7blfGbb5J8

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apaçi ufo iş başında..zaten ybr nin motoru yumruk kadar.. sen o motora önü 160 diş yaptın lastiğide 100 yapacam diyosun..
    motor yerinden kalkmaz ha haberin olsun
    sen merak etme panpişim ben allem eder kallem eder yine sana nal koklatırım herzamanki gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

valla orasını bilmem abi sen bu lastiği yakından gördün mü abi pek incede durmuyor ?
    abicim eni 9 cm hangi lastiği takarsan tak yanak genişliği 9 cm jant çapı ise 18 inç. ancak işte 100/90/18 taktığında eni 10 cm olabiliyor birazdaha dolgun gözüküyo

Motosikleti

Uploaded with ImageShack.us

biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu...

bizi izlemeye devam edin....

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    2.000,3.000 Tl arası ybr aranıyor satan arkadaşlar mesaj atabilirler sağ olun şimdiden...

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler