Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooooooo pelûş hoşgeldin

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:26 ----------

panpişler bana şu butonlardan bulabilecek var mı ?

http://img67.resimup.net/di/4AEJ.jpg
    Bu da alıntı (düğmeleri yanılmıyorsam karaköy abed han in arka giris-çıkışlarından birinde. Yanılmıyorsam o kapıdan çıkınca dijital market diye bir yer var onların önüne çıkılıyor, orayı sorarak ta o kapıyı bulabilirsiniz sanırım.)
    İstanbul'daki arkadaşların bilgisine.............
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koray canım benım panpişim al sana resim 9bin kmlik buji bitanem şu güzelliğe bak

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray canım benım panpişim al sana resim 9bin kmlik buji bitanem şu güzelliğe bak

kör oldum ben resim göremiyorum.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    motor güzel yakmış... sentille ayarla devam et....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ls2 yı de ters çevirdim 251 yaptım motora ara ara kırmızı beyaz renk atacağım jant içine yazı attırıcam gavurca tam apaçi işi olacak koray sıkı tutun sana tam makara yapmalık motor hazırlıcam hehehe

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:07 ----------

neyi ayarlıyım? buji orijinal hiç bozmadım açıklığını..ayarlanacak hıçbırseyı yok aksine maşallahı var düz yolda 120 görüyor..rampada zorlanma bayılma yok..yakıt desen şehir içi full trafikte 100kmde 2.50 litre yakmıyor bile daha düşük..tekere desen tekere de geliyor..jiklesiz tek mars alıyor sabahları..daha ne yapsın bana bu motor? tam anlamıyla ybr işte..isminin hakkını veriyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:11 ----------

eee zaten en güzel rengi bi takım mıchelin istiyor bazen suyu görünce şimdilik çok acil değil lastikler biraz eskisin israf olur lastik almak simdi mr ramazan

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ekmek arası ben motoru aldığm gün serviste iridyum ile değiştirdim... Çok memnunum açıkçası bujinin durumunada bir yıldır bakmadım...olum motoru apaçi gibim süsleme yaaa ......

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

kanka bend motora jant şeridi çekicem ama lastik değişiminü bekliyorum....mishelenleri takıp jantı boyayacağım sonra şeridi çekip üstüne vernik atacağım....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    hahaha kendini de vernikle sen moruk envy dis yazdırcam mavi taban üzerine beyaz yazı ile jantlara panpa

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

bide beyaz yanak atarım atlas tam apaçi style olur askere gitmeden de satarım kendim gibi bi apaçiye

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

yanlız senin şu xenonu aldığın adamın ilanını at ta ordan bi çift ince beyin alayım büyük beyin geldi sokacak yer bulamadım motorda

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    arkadaşlar:D motorumun rengi hangisi olsun kararsız kaldım füme mi ?:D siyah mı bilyorsunuz yeni fabrikadan cıkanlarda sadece siyah var füme eskiler ? hanigi daha iyidir ? :D

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ekmek arası ben motoru aldığm gün serviste iridyum ile değiştirdim... Çok memnunum açıkçası bujinin durumunada bir yıldır bakmadım...olum motoru apaçi gibim süsleme yaaa ......

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

kanka bend motora jant şeridi çekicem ama lastik değişiminü bekliyorum....mishelenleri takıp jantı boyayacağım sonra şeridi çekip üstüne vernik atacağım....
    oğlum koray sen harbiden kafayı fena çizmişsin o 600 rr parçaladığın kaza da
    ybr ye iridyum buji mi takılır?
    harbi senin kafa derin çizik
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğlum koray sen harbiden kafayı fena çizmişsin o 600 rr parçaladığın kaza da
    ybr ye iridyum buji mi takılır?
    harbi senin kafa derin çizik
    neden olum servis dedi.. kaliteli falan dedi.. motorun daha iyi ateşleme yapar dedi..
    kaliteli olsun diye onu taktım kanka.. yoksa bi zararı mı oluyor motora

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

Apaçi durmuş al link sana http://urun.gittigidiyor.com/garaj/h...ranti-55928751

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    eski mavi al en güzeli o cayır cayır parlıyor

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    neden olum servis dedi.. kaliteli falan dedi.. motorun daha iyi ateşleme yapar dedi..
    kaliteli olsun diye onu taktım kanka.. yoksa bi zararı mı oluyor motora

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

Apaçi durmuş al link sana http://urun.gittigidiyor.com/garaj/h...ranti-55928751
    ulen o servis senin motoru r6 sandı heralde
    neyse 125 cc leo vince eksoz takmak gibi birşey olmuş senin buji işi

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    benimle geziye çıkmayanlara nispet olsun hahahahahaa https://www.facebook.com/media/set/?...9573256&type=3
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen o servis senin motoru r6 sandı heralde
    neyse 125 cc leo vince eksoz takmak gibi birşey olmuş senin buji işi
    yaw olun sen neden bahsediyon kanka ya.. bujide kaliteli markalar arasında iridyum var mı var..
    bende motoruma kaliteli bi buji taktım.. yoksa bizim perf. la falan bi işimiz yok biz o günleri çok geride bıraktık kanka..
    ateşlemesi yanması iyi olsun diye bunu taktım.. yoksa kıçı kırık ybr ye buji taksan ne olur ekzos taksan ne olur ..

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski mavi al en güzeli o cayır cayır parlıyor
    eski mavilerden yok yenileride malum :D oyuncak gibi :D cok sacma olmuş siyah veya :D füme olucak bunlar:D arasında hangisi kaararsızım ? sizceee encok hangisi tutulru malum siyah yeni renk ?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimle geziye çıkmayanlara nispet olsun hahahahahaa https://www.facebook.com/media/set/?...9573256&type=3
    abi face olmadığı bakamıyorum ama heralde durmuşa giydirdin...

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    millet bugün 2cbf ,2 yamaha, 1 scooter öyle manyak gezdikki sormayın gitsin bir sürü resim var burnumun dibinde bilmediğim ne yerler varmış yaa ne yerler keşfettim resimler yarın artık evede misafir var
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yaw olun sen neden bahsediyon kanka ya.. bujide kaliteli markalar arasında iridyum var mı var..
    bende motoruma kaliteli bi buji taktım.. yoksa bizim perf. la falan bi işimiz yok biz o günleri çok geride bıraktık kanka..
    ateşlemesi yanması iyi olsun diye bunu taktım.. yoksa kıçı kırık ybr ye buji taksan ne olur ekzos taksan ne olur ..
    vallaha kanka sen bilirsin ben orj takılmayı severim ybr mühendisleri ngk cr6hsrtyhkdmd vkb bkgbgmb bu modeli koymuşlar bende başka model kullanmam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    giydirmemis..direk hasirttt the blackboard yapmış kanka

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler