Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    aynen panpiş programları yapmaya başlayalım ... bu motora yol yaptırmak istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ben gibi benzine para vermiyon galiba kanka olum işe başladığımdan beri ortalama günlük 120 km yol yapmışım eve git gel günlük 40 km zaten moruk..80 km yol ile kuryelik olur mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:50 ----------

sana böyle bi iş bulayım hem yol yaparsın hem para kazanırsın ihtiyara bulsam bu taraflarda kıyak bi iş çalışsın da ateşi sönsün hehe

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pederi kandırmam lazım satmam için... xj6 yolda..alırsan anlaşırız ama bir hafta 15 gün daha bekle
    yok rambo be yaw belki eylül gibi ybr yi satıp başka birşeyler alabilirim şuan üzerine verebieceğim para yok

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan totoş cevap versene
    edirneye mi gidiyonuz yarın .. pis panpiş

---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

olum bi yere gidileceği zaman ben sizi nasıl arıyorum...
    ama siz beni aramıyorsunuz... çağrı atın ulen biz ararız.. bu kadar mı paranız kıymetli...
    fatih kadar olamasınızda paraya tapmayın olum.. para puşta yakışır... delikanlı adamın cebinde para olmaz
    parasız adam şerefsiz adam derler bizim burda
    birgün yolda kalırsın cebinde paran olmaz sa bi kamyona yükle motoru bakalım karşılığnı nasıl verecen hee pardon unutmuşum sen pampiş sin

---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen panpiş programları yapmaya başlayalım ... bu motora yol yaptırmak istiyorum
    koray yavrum ama sakın motorla seka park civarından başka bi yere gitme aqman km yaparsın
    sonra gel burada konu aç bilmem ne gezisi diye evden çık gel 10 km yol yapınca gezdiğini sayan ilk insan sın ulen sen
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    koray sana bir rakip geldi avrupa yakasından !!!!!
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar bu benzinin pahalı olduğu bir günde en az 5 litre benzinim yere boşalmış bulunmakta.... nasıl oduğuna gelince dandik çin malı benzin filitresi takmıştım askerlik öncesi daha iyi süzülsün benzin diye.. o dibinden çatlamış araba garajı leş gibi benzin kokuyor.. eve kadar gelen kokular ile oyın farkına varıp boşalan depomun yanına giderek kapattım musluğu.. ama motorda benzin finiş.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hayırdır şenol abi ne rakibi...tek rakibim thy .... Leyn fatih boş konuşma senden büyük panpiş mi var..ramonun tvs ye göz mü koydun..hayırdır niyetlimisin totoş...

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:22 ----------

ramo geçmiş olsun kankiii... Harbiden benzin altın gibim valla...

Motosikleti
    hiç sorma yaw... bide pedere onarması için 2 saat dil döktüm.. neyseki o dillerin sonunda kandırdım da adam sağolsun yaptı...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar motoruma ön cam ve öakmaklşık yaptım çakmaklık resimleri iyi çıkmadı akünün oraya koydum çünkü arada anahtarlı yaptım

Uploaded with ImageShack.us

SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gibi benzine para vermiyon galiba kanka olum işe başladığımdan beri ortalama günlük 120 km yol yapmışım eve git gel günlük 40 km zaten moruk..80 km yol ile kuryelik olur mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:50 ----------

sana böyle bi iş bulayım hem yol yaparsın hem para kazanırsın ihtiyara bulsam bu taraflarda kıyak bi iş çalışsın da ateşi sönsün hehe
    abi bugün ben de 180 km yol yaptım sanırım. toto uyuşmuş halde, sen bu konuya nasıl bir çözüm buldun? kuyruk sokumundaki kemik çok ağrıyor.

@fat280: benim camın kısasını takmışsın . yer olarak da benden kopya çekmişsin . eline sağlık güzel olmuş; ancak çukurlar ve rüzgardan dolayı ön camı ve ya vida yerlerini çatlatacaksın benden söylemesi. ben demir çubukları 2. vidaya bağlayıp araya lastik şambreli koydum. demir de komple kafa granajına dayalı olduğundan esneme yapmıyor. sana da öneririm. bir de demiri içe koy.

arkadaşlar: güncel tüketimimdir!!!!!

46.52 tl=10.02 lt benzin ile tam tamına; evet yanlış duymadınız; 5 kilo bal sadece 100 lira :D pardon kanallar karıştı.

100 km 2.45 litre. yarısı artçılı, şehir içi şehir dışı karışık, genelde 6000 deviri geçmeden vites değiştirme, yeri geldimi araç sollamada 10000 devir... bu kadar rüzgara ve çantaya rağmen on numara tüketim bence.

yorumları alalım .

bu arada caps isteyen varsa geliyor; kömürhan köprüsü civarı kartpostallık capsler de içerir.

http://www.facebook.com/media/set/?s...0206381&type=1
    -unnamed- bunu beğendi.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    maxi97 kardeş sağol senden aklıma gelmedi gerçekten ama haklısın seninki gibi oldu bunu bir arkadaş berdi bana kısaltmış kesilmiş üstden az bağlantılarına lastik kolydum ama bakalım yarına belli olacak iyi bir deneme yapacaz eksiklerini tamamlarız
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ben iyice öne oturuyorum hatta depoya yaslıyorum ön takımı komple..o şekilde oturunca vücut ağırlığıni depoya doğru verdiğin için toto uyuşma yapmıyor..başka bi yolu da tam arkaya doğru koltuğun yükseldiği kısma oturmak..ama bu sefer kollarım kısa kalıyor gidona

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar motoruma ön cam ve öakmaklşık yaptım çakmaklık resimleri iyi çıkmadı akünün oraya koydum çünkü arada anahtarlı yaptım

http://img100.imageshack.us/img100/6517/1001812d.jpg

http://img190.imageshack.us/img190/1989/1001818q.jpg

http://img220.imageshack.us/img220/8224/1001817s.jpg

http://img12.imageshack.us/img12/6200/1001816e.jpg

ön cam rüzgardan kırılır onu ayaklar ile kafa grenaj demirlerine ya da suankinden daha sağlam bir yere monte et fatihim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

maximum o motorun üstündekı ıvır zıvır ağırlıklari çıkardığın zaman 8bin devirde vites değiştirdiğin zaman 2.45 yakacak motorun haberin olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

ihtiyar bu özellikle senin için mutlaka kontrol et bi ara da sor ybryi komple versek grenajlari kaç paraya mavi aynalama yaparlarmis..www.aynalama.com/

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    SELAMUN ALEYKUM ARKADAŞLAR ABİLER.ARANIZA YENİ KATILDIM MANİSALIYIM İSMİM SERDAR OPTİSYENİM.
    BUGÜN İTİBARİYLE BENDE 1 TANE 2012 YBR 125 ESD SİYAH SİPARİŞİ VERDİM VE NASİPSE SALI GÜNÜ ELİME GEÇİCEK,YANİ ANLAYACAĞINIZ BENDE YAMAHACI OLDUM.TABİKİ YBR ALMAMDA BANA BU SİTENİN ÇOK ÇOKKKK FAYDASI OLDU.BÜTÜN MESAJLARI OKUDUM NERDEYSE VE BİRAZDA ARAŞTIRMADAN SONRA KAPORA VERİP MOTORU SAHİPLENDİK.ŞİMDİ TEK DİLEĞİM MOTORUMUN ELİME GEÇTİĞİNDE SİZ DEĞERLİ ARKADAŞLARINDA MESAJLARDA YAZDIĞI GİBİ MUTLU OLUPMOTORDAN MEMNUN KALIP TEKRAR BURAYA MESAJ YAZMAK OLUCAK NEYSE KISA KESEYİM BUNDAN SONRA BENDE BU SİTEDEYİM .... ŞİMDİDEN CVB YAZAN HERKEZE ÇOK TEŞEKKÜRLER....

Motosikleti
    Alıntı modenascı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SELAMUN ALEYKUM ARKADAŞLAR ABİLER.ARANIZA YENİ KATILDIM MANİSALIYIM İSMİM SERDAR OPTİSYENİM.
    BUGÜN İTİBARİYLE BENDE 1 TANE 2012 YBR 125 ESD SİYAH SİPARİŞİ VERDİM VE NASİPSE SALI GÜNÜ ELİME GEÇİCEK,YANİ ANLAYACAĞINIZ BENDE YAMAHACI OLDUM.TABİKİ YBR ALMAMDA BANA BU SİTENİN ÇOK ÇOKKKK FAYDASI OLDU.BÜTÜN MESAJLARI OKUDUM NERDEYSE VE BİRAZDA ARAŞTIRMADAN SONRA KAPORA VERİP MOTORU SAHİPLENDİK.ŞİMDİ TEK DİLEĞİM MOTORUMUN ELİME GEÇTİĞİNDE SİZ DEĞERLİ ARKADAŞLARINDA MESAJLARDA YAZDIĞI GİBİ MUTLU OLUPMOTORDAN MEMNUN KALIP TEKRAR BURAYA MESAJ YAZMAK OLUCAK NEYSE KISA KESEYİM BUNDAN SONRA BENDE BU SİTEDEYİM .... ŞİMDİDEN CVB YAZAN HERKEZE ÇOK TEŞEKKÜRLER....

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin... motoru alınca resimlerini bekleriz....

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler iyi günler
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben her zaman kendi motorlarımın 1000 km sini beklemeden yağ değişim,ini yaparım ..sende yağ değişimini yap veya yaptır 1000 km bekleeme...
    diyer sorun ise görmeden konuşulmaz ama gaz takılması olabilir... bakmak görmek lazım....
    Ramazan bey tavsiyeniz için teşekkürler. en kısa zamanda değiştireceğim yağı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaz takılması değil o, ya rolanti çok yüksek ya da jikle açık kalmış.
    ayrıca merkeze sık gelip gidiyorsan Uytun'u öneririm. buraya hiç yazmıyorum (bu bir istisna ) o yüzden görmedim mesjaını k. bkma...
    vites geçişleri benim de biraz sıkıntı oldu, (2. ybr'mi aldım öncekisi 2009du onda sıkıntı olmadı ya da hatırlamıyorum) ama 2012de biraz kemikli vites geçiyordu. debriyajını ayarladım yine sertti ben de 200 kmyi biraz geçince içindeki dandik yağı döküp 10w50 power1 koydum rodajı onunla tamamladım. şimdi gayet güzel.
    merkeze yolun düşerse bi çay içelim... aklına takılan şeyleri de dilim döndüğünce yanıtlarım. sakın motorunun sağını solunu kurcalatma ustalara, kitapçıktaki gibi yapabilirsin rolanti ayarını (1500 d/d). (silindire el değmeyecek kadar ısınınca yapılır)
    hayırlı uğurlu olsun. kitapçıkta yazan rodaj'a da harfiyen uymanı öneririm. sürekli devir değiştirerek 3500 devrin altına düşürmeden ve kitapçıktaki yazandakinde yukarı çıkmadan yap rodajını... hayırlı uğurlu olsun
    özgür bey cevabınıza teşekkürler. vites geçişleri konusunda sıkıntım boşa alırken. yani bazen bir türlü geçmiyor boşa. bi sıkıntı var gibi, hatta bir iki defa lamba yanarken motoru zıplattım. garip bir durum. gaz konusunda jiklenin açık olmadığına eminim, takılma değildir belki çünkü devir çok yavaş da olsa düşüyordu.

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşlar hepinize günaydın
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Günaydın abi, günaydın herkese. Çok mutluyum, ybrm insan gibi yakmaya başladı :D. Yalnız 20 lira vermeyip karbüratöru temizletmedim diye 2 depo zarardayim. Motoru alalım 4 ay oldu, 2950 km yapmışız.

@durumdoner: abi valla benim koltuk belimi mahvediyor. Minderi kemerli diktirip koltuğa yüzük gibi gecirecegim.

Resimlere baktin mi? Cantalar çok ise yarıyor. Bir de yandakiler tampon gibi oldu, bayağı koruyor . 52lik çantayı tamir edince şimdiki topcaseyi plakanın oraya takacagim. Yan çanta demirine demirler söküp takılacak şekilde... Plaka da küçük topcasenin üst kapağına monte olacak.

Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşlar bişey sorucam benim ybr artçı varken kasise girdiğimde vuruyor acaba neden olabilir tekerden şüpheleniyorum üstünde gelenler kötü çünkü neden olabilir sizce yardımcı olabilirmisiniz
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    sert kasise girince amortisör ayarı sebebi ile vuruntu sesi gelebilir 2 kişiye göre ayarla artçı alınca

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sert kasise girince amortisör ayarı sebebi ile vuruntu sesi gelebilir 2 kişiye göre ayarla artçı alınca
    şuan standartta abi 2 oluyo galiba birde onu nasıl sertleştiriyoruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler