Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ben de 4090 aldım moruk..evrak sigorta çanta demiri falan herseyi 4400e mal oldu motor herseyiyle..1000 nakitim vardı..3500 kredi 24 ay 183 lira geri ödemeli..4392 geri ödeme var..1000de peşin..5392 lira yani suan altımdakı motor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:48 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim ne derse desin ben kredi ile iş yapmam yapanada mani olmam
    ilk motosiklet alırken peşin almıştım 2000 yılında pejo 103 peşin 520 dedi tık parayı koydum masaya 460 a anlaştık plaka falan yok
    yıl 2010 mondial cub aldım sakaryada 12 taksit yapan yer yoktu bende gittim gebzeden aldım peşin fiyatına 10 taksit 1650 tl plakayı kendim çıkardım 180 de o tuttu etti 1830
    şimdi sıfır motosiklet alacak olsam tr de ki bütün yamaha servis satıcılarını ararım elbet bi allahın kulu 10 taksit yapar peşin fiyatına ondan alırımm motor u da kargo ile yollattırırım sakarya ya olur biter boşuna mı kredi kartı kullanıyorum bunun da her türlü avantajlarından faydalanmak benim hakkım
    kanka kredi kartındakı limiti bağlamamam lazımdı başka bir işe lazımdı..yoksa kredi kartıyla çok daha uyguna da alırdım ben hatta tek çekim yaptırıcaktim vade farkını çok koymaya kalktı bayi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ekmekarası benim kartta 10000 tl limit olunca 4000 motora bağlasam sıkıntı olmuyor yani ama benim şahsi fikrim sıfır motor almak mantıksızlık sıfıra yakın ybr lere 3500 istiyorlar sıfır alsan 4500 ee neden 1000 tl fazla vereyim ki değilmi
    her zaman bu mantıkla hareket etmiyordum en son kafama dank etti ulen ben keriz miyim dedim her motor alışımda devlete bi dünya vergi vereceğim vermiyorum len kişisel itaatsizlik yaptım isyan ettim kendi kendime o yüzden sıfır almam yani...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ekmekarası benim kartta 10000 tl limit olunca 4000 motora bağlasam sıkıntı olmuyor yani ama benim şahsi fikrim sıfır motor almak mantıksızlık sıfıra yakın ybr lere 3500 istiyorlar sıfır alsan 4500 ee neden 1000 tl fazla vereyim ki değilmi
    her zaman bu mantıkla hareket etmiyordum en son kafama dank etti ulen ben keriz miyim dedim her motor alışımda devlete bi dünya vergi vereceğim vermiyorum len kişisel itaatsizlik yaptım isyan ettim kendi kendime o yüzden sıfır almam yani...
    araba alacam diye kartın limiti hiç etmiyim dedim kanka 10bin ne kı la limit mi o la bebe 3 ay baktım olum sıfıra yakın öyle temiz bir tane bulamadım..2010 bulmuştum en temiz o da 3300 diyodu sıfırın tadı gibi olmaz dedim suan çok mutluyum iyikı sıfır almışım diyorum

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    işte kanka zevk meselesi bu işler ben evli barklı çoluk coçuk olunca 2. el almayı daha mantıklı buluyorum geri kalan paraylada bir yıl gezerim artık
    hatta ekim gibi bu kara bela yı satıp yeni kasa alabilirim birkaç ay beklerim aralık ocak gibi piyasa düşüyo istediğim motoru alırım 2.el temizler kışın bolca oluyor sahibinden com sağ olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    işte kanka zevk meselesi bu işler ben evli barklı çoluk coçuk olunca 2. el almayı daha mantıklı buluyorum geri kalan paraylada bir yıl gezerim artık
    hatta ekim gibi bu kara bela yı satıp yeni kasa alabilirim birkaç ay beklerim aralık ocak gibi piyasa düşüyo istediğim motoru alırım 2.el temizler kışın bolca oluyor sahibinden com sağ olsun
    ben daha nikahı yapamadım az kaldı Allah izin verirse ama benim hatun hayatta bana 2. el birsey aldırmıyor..biliyor huyumu hergün bi tarafını bızıklamaktansa sıfır al yalnızca bin tamir etmeyle orasını burasını söküp takmakla uğraşma diyor kanka ben de kılıbik bi adamım biliyon yani

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sana hiç yakıştaramadım koray a kızıyordum kılıbık diye sende aynı çıktın
    ulen siz daha evlenmeden kılıbıklığa başladıysanız evlenin ce mt ye bile girmezsiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    motosikletliyasam.wordpress.com/2011/07/26/motorundan-korkmayan/ bu yazının ilk satırını iyi oku kanka benim korkum saygımdan gelir.. korayla karıştırma beni patates kralı o

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vay anasını be yaw adamlar nerden nereye ama bu sözü bende duymuştum ama bunu kadınlara belli etmemek gerek yoksa vay haline ekmekarası bi ısırıkta bitersin

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    michelin pilot sporty alıyorum beyler iyidir heralde?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı frkn32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha iyisini bulursan bize de haber ver

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha iyisini bulursan bize de haber ver
    olur bundan iyi yok o zaman dediğinize göre de daha ucuz bişiler yok mu yav buna göre

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    olur bundan iyi yok o zaman dediğinize göre de daha ucuz bişiler yok mu yav buna göre
    pirellı metzeler var forumun ve ybr topiğinin gerilerini bi gözden geçirrsen göreceksın irc nr 50 ve nr48 var..lastikten bol birsey yok..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

furkan kardesım cakıllı mıcırlı yollarda kullanacaksan mıchelin hiçbir işini görmez..hamuru kaliteli asfaltta ve yağmurda seni üzmez..dağ tepe toprak cakıllı yol binesim var diyorsan pirellı ya da metzeler yahut irc nr50 bak..

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pirellı metzeler var forumun ve ybr topiğinin gerilerini bi gözden geçirrsen göreceksın irc nr 50 ve nr48 var..lastikten bol birsey yok..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

furkan kardesım cakıllı mıcırlı yollarda kullanacaksan mıchelin hiçbir işini görmez..hamuru kaliteli asfaltta ve yağmurda seni üzmez..dağ tepe toprak cakıllı yol binesim var diyorsan pirellı ya da metzeler yahut irc nr50 bak..
    yok şehiriçi ve yazın aradada olsa uzun yol yani asfaltta kullanacağım.O zaman michelin alacağım(hele bir burs gelsinde) Sağolun.

Motosikleti
    yamaha ybr 2009
    merhaba abilerim kardeşlerim ben 2 bucuk senedir ybr kullanıyorum. ogrencı oldugumdan motoru fazla kullanamadım. bu yuzden daha gecen hafta motorsıkletım 12bın e yenı geldı. malum 12 bın bakımı ilk ciddi bakımı. subap ayarı bujı degısımı vs... motorsıkletımın garantısı bıtmıs oldugundan ve özelliklede en son bakımda yetkılı servıs yag tahlıye vıdasını tam sıkmadıgı ıcın son anda farketmemle gozum gıbı baktıgım motorsıkletımi yatak sardırmaktan kurtardıgım ıcın 12bın bakımını muglada ybrden en ıyı anladıgını ıddıa eden bı yere yaptırdım. supap ayarı oldugu halde bana hala eskıden oldugu gıbı subap seslerı gelıyo gıbı. sıze sormak ıstedıgım normal ısleyen bı motorda subap seslerının gelmesı dogalmıdır. aslında cok deyıl ama yınede var. subap ayarlarını yapan adam hava fıltrende yag gorursen subaplar duzensız demektır demıstı dun baktım pek bısey yok gıbı. yardımcı olursanız cok sevnırım

V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    Alıntı technocolik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsatı üzerime yapcam da baba onayı ne alaka ? Senin yaş kaç kardeş 17 falan mı ne onayı sen benim soruyu anlamadın galiba
    ben senın soruyu anladımda sen benım cevabı anlamadın.aynı sey benımde basıma geldı 2005 yılında sıfı r motosıklet almıs faturayı kendı adıma kestırmıstım.plaka ıcın evrakları sıgortacıya vermıstık yas 18 den kucuk oldugu ıcın babayla bırlıkte bı noterden vekaletname gıbı bısey aldık dıger evraklara ekledık plaka ruhsatı oyle alabılmıstık.yasımıda merak edıosan 1987 dogumluyum yanı 25
    anlamamıssan bı daha sor acıklayalım bılmedıgın ıcı sormusun cevapladık cevabımıza guluyooon kardes sımdı anladınmı baba onayı ne alaka 18 yastan once kanunen mukellef(sorumlu) olamıyosun.umarım çakmışındır...

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Yumuşak hamur 15.000 i görmüyor. çok fren yaparsan7-8 binde bitirirsin. Ben kullanıyorum ama tavsiye etmiyorum. Hem pahalı hem çabuk bitiyor. Ama yol tutuşu yumuşak olmasından dolayı iyi.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı aydin hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba abilerim kardeşlerim ben 2 bucuk senedir ybr kullanıyorum. ogrencı oldugumdan motoru fazla kullanamadım. bu yuzden daha gecen hafta motorsıkletım 12bın e yenı geldı. malum 12 bın bakımı ilk ciddi bakımı. subap ayarı bujı degısımı vs... motorsıkletımın garantısı bıtmıs oldugundan ve özelliklede en son bakımda yetkılı servıs yag tahlıye vıdasını tam sıkmadıgı ıcın son anda farketmemle gozum gıbı baktıgım motorsıkletımi yatak sardırmaktan kurtardıgım ıcın 12bın bakımını muglada ybrden en ıyı anladıgını ıddıa eden bı yere yaptırdım. supap ayarı oldugu halde bana hala eskıden oldugu gıbı subap seslerı gelıyo gıbı. sıze sormak ıstedıgım normal ısleyen bı motorda subap seslerının gelmesı dogalmıdır. aslında cok deyıl ama yınede var. subap ayarlarını yapan adam hava fıltrende yag gorursen subaplar duzensız demektır demıstı dun baktım pek bısey yok gıbı. yardımcı olursanız cok sevnırım
    ybr cbfye göre daha sesli çalışır ama bu sağlıksız olduğu anlamına gelmez..eğer çekişınde sorun yoksa egzosun patlama yapmıyorsa subaplari hafif bir ses var diye elletme derim..hava filtre kutusuna bir miktar yağ toplanması da normaldir sonuçta motor bloğunda sıcak ve yüksek basınca maruz kalan yağın bir kısmı kutu içine gelebilir bunu 1000kmlik bir motorda da görebilirsin..bu illa subaplarin sorumlu olduğu anlamına gelmez motorunu çok sıkıştırırsan da bu terlemeyı yapar

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yumuşak hamur 15.000 i görmüyor. çok fren yaparsan7-8 binde bitirirsin. Ben kullanıyorum ama tavsiye etmiyorum. Hem pahalı hem çabuk bitiyor. Ama yol tutuşu yumuşak olmasından dolayı iyi.
    siz ne öneriyorsunuz?

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Sepetçioğlu bunu beğendi.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    o da birsey mı ihtiyarın motor yardırma dediği anda 125 dayıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler