Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    gezi müfredatı yerinize ulaştınızssa ulaştık deyin adamı hasta etmeyin

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:02 ----------

avrupa kıt'asının keşmekeş trafiğinde bugün yine slolom yaptık anasını satayım
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Arkadaşlar cok acil...

Zinciri gazyagi ve sungerle temizledim. Sonra zincir yaglamak için vitesi bire atıp debriyaji bıraktım. O sıra zincir resmen 8 çiziyordu. Zincir bazı yerlerde düz değil, bir bakla aşağı eğilmiş... Kaç tane böyle bakla vardı...

2300 kmdir ilk kez zinciri temizledikten sonra yağ spreyledim.önceden 2 kere kendim spreyledim. 2 kere de fırça ve çıkma yağ ile yaglandi.

Zincir ölmüş mu?

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    bugünkü güzergahımız şöyle idi haremden izmit yolcuları alındı sonra 1.köprüden maslak yönünde sanayiiden sonra durmuşla buluşulup rumeli fenerine gidildi orada yemekti falan kilyosa geçilecekti ama izmitli arkadaşların sıkılabileceği düşüncesi ile sirkeciden arabalıyla hareme ve birinci köprü sapağından TEM güzergahı üzerinden paralı yol yönüne doğru arkadaşlarla vedalaşılıp biz bana doğru döndük durmuşla benden istediklerini temin edip onuda yolcu ettim ve böylece bir gezininde dibine vurmuş olduk
    bunlarda resimler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cok acil...

Zinciri gazyagi ve sungerle temizledim. Sonra zincir yaglamak için vitesi bire atıp debriyaji bıraktım. O sıra zincir resmen 8 çiziyordu. Zincir bazı yerlerde düz değil, bir bakla aşağı eğilmiş... Kaç tane böyle bakla vardı...

2300 kmdir ilk kez zinciri temizledikten sonra yağ spreyledim.önceden 2 kere kendim spreyledim. 2 kere de fırça ve çıkma yağ ile yaglandi.

Zincir ölmüş mu?
    el fatiha üzerine bir bardak su içiver sen katilmisin evladım yaa çıkma yağla zincir yağlanırmı
    üzerine kumda dökseydin bari !!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

birincisi zincirinde çok boşluk var analdığım kadarıyla ikincisi gaz yağı ile yıkadığın için baklalar arasındaki yağ gittiğinden sürtünme artmış ve baklalar birbiri üzerinden kaymadığı için öyle kilitlenmeler olabilir baklalar arasında yağlayınca geçer,zincirin öldüğünü gerdikten sonra kısa sürde gevşiyosa anlarsın değişmen gerekir
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

murat_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650cs /Scarabeo
    bu hafta itibariyle YBR 125 esd almayı düşünüyorum ancak 2011 model renklerinden birini tercih edeceğim sanırım,

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı murat_71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta itibariyle YBR 125 esd almayı düşünüyorum ancak 2011 model renklerinden birini tercih edeceğim sanırım,
    hayırlısı en farkedileni mavi ama yine de renk zevk meselesi

murat_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650cs /Scarabeo
    Çok teşekkür ederim, mavi çok güzel gerçekten ama ben kırmızı buldum konuştuk anlaştık kısmetse hafta için gidip alıp döneceğim...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    topoş durmuş, çok yaramaz adamsın len... panpiş... o nasıl bir motor kullanmaktır..
    tekere kalkmalar.. slalom çizmeler... trafikte kavga etmeler.. ama gezi çok güzeldi ..
    maxi97 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    20 senedir ben o iki tekerin üstündeyim olum ben motorumdan yapamayacağı şeyleri istemiyorum ki kaldırıp beni üzerinden atsın sen altındaki motorun neler yapabileceğini bilmiyon panpişim slalomları lastikleri ısıtmak için yapıyorum o zaman süper yol tutuyor bu dandik cstler yumuşak hamurlu zaten hem kimseyle de kavga etmedim olum kı sen bide kavga ederken gör motorun üstünden arabanın aynasına nasıl uçan tekme atılıyormus öğrenirsin
    maxi97 bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ulen panpiş gençlere örnek ol, pis apaçi
    sana abi tavsiyesi düzgün kullan motoru..
    75 yaşındaki şenol dedeyide kendine benzettin ,nasıl gazlıyor nasıl aralara giriyor..
    sonra eve gelince romatizmalarım ağrıyo diyo
    HUN ve maxi97 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ihtiyar daha felaket panpa sen ona bakma o beni cebinden çıkartır komutana da bol bol selamlar pek seker oğlan

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    durmuş yakışmış lan motor.. bundan alsana bi dene

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durmuş yakışmış lan motor.. bundan alsana bi dene
    ben pek hoşlaşmadım sahibi üzerine alınmasın ama o motor bana hitap etmiyo benim tarzım naked o motorla benim girdiğim aralara girip araba aralarından makas geçemezsin direksiyonu bizimkiler kadar oynak ve geniş açılı değil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    yok kanka almam..ben bu motoru alırsam çocuğum olmaz çok güzel maşallah ama benim gibi adamın bineceği motor değil..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben pek hoşlaşmadım sahibi üzerine alınmasın ama o motor bana hitap etmiyo benim tarzım naked o motorla benim girdiğim aralara girip araba aralarından makas geçemezsin direksiyonu bizimkiler kadar oynak ve geniş açılı değil
    dede bi gün aralara girerken baston elinde kalacak haberin olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin aradığın kan tenere de var da o da çok para ihtiyar

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    durmuş dötün yere yakın ya kanka senden korkulur...
    --- abi sen alkol aldın mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    he valla moruk boy kısa olunca böyle oluyo

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi bişey olmaz... zaten kafa dağıtmam lazım... benim kaderim bu anasını satayım... hergün aynı terane...

---------- Post added at 07:45 ---------- Previous post was at 07:43 ----------

kanka sıkıntı yok yaw... ailevi işte.. binme, gezme, bişey olur zaman ayır bizede... senin motordan başkadüşüncen yok mu?
    ee durum böyle olunca sinirlilikle ilana koyuldu.. hayırlısı olsun ..alanada satanada

---------- Post added at 07:49 ---------- Previous post was at 07:45 ----------

eyvallah kardeşim... motoru satma sebebim tamamen nişanlım ve ailem yüzünden.. artık söyledikleri kelimelerden usandım..
    10 yıldır bu alet üstündeyim, ayrılmak inan çok zor olacak... herkesin bi dayanma sınırı var.. benden buraya kadar
    kanka senin adına gerçekten üzgünüm..
    abisi ben hayatta ki bütün emellerime ulaşmama az kaldı bu dünya da sahip olmayı istediğim herşey im var sayılır 1 şey eksik o da olursa bu dünya da işlerim bitmiş olacak yani yaşamak için yaşacağım sadece hayattan zevk almaya bakacağım ondan kendim için kendi hayatımı yaşacağım umarım o günleride en kısa zamanda göreceğim ben zaten kişilik olarak kafaya hiçbie şey takmayan bi insanım o sebeple her daim mutlu olmayı başarıyorum umarım sende benim kadar mutlu olursun hayatın boyunca..
    ama benden sana bi tavsiye hayatında bazı kısıtlamalar yapmaya çalışan hiçbir insanla mutlu olamadım hür doğdum hür yaşamaya çalışıyorum ..
    sana hayatın boyunca başırılar sen iyi bir arkadaşımsın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    şenol abi ön camı ve folyoyu verdi sağolsun durduk yere basıma iş açtı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka senin adına gerçekten üzgünüm..
    abisi ben hayatta ki bütün emellerime ulaşmama az kaldı bu dünya da sahip olmayı istediğim herşey im var sayılır 1 şey eksik o da olursa bu dünya da işlerim bitmiş olacak yani yaşamak için yaşacağım sadece hayattan zevk almaya bakacağım ondan kendim için kendi hayatımı yaşacağım umarım o günleride en kısa zamanda göreceğim ben zaten kişilik olarak kafaya hiçbie şey takmayan bi insanım o sebeple her daim mutlu olmayı başarıyorum umarım sende benim kadar mutlu olursun hayatın boyunca..
    ama benden sana bi tavsiye hayatında bazı kısıtlamalar yapmaya çalışan hiçbir insanla mutlu olamadım hür doğdum hür yaşamaya çalışıyorum ..
    sana hayatın boyunca başırılar sen iyi bir arkadaşımsın
    eyvallah kanka.. zaten satılmasını istemiyorum sürekli takas mesajları geliyor.. bizimkilerde ilanı görünce biraz bozuldular.. şimdi gönlümü almaya çalışıyorlar.. bakalım ne olacak ..bende biraz inat ettim..
    şuan için ilanı çekmeyi düşünmüyorum.. satılırsa herşeye son .. artık artçın olurum bugün 300 km falan gezdik.. millet diyo olum satacan zaten bas biraz ,yok diyorum o benim canım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler