Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler herkeze iyi atıp tutmalar
    bende sabahtan beri verdim ybr ye kırbacı
    eski kasa ybr si olanlar bu motor uzun yolda benzin yakmıyor haberiniz olsun 9.5 litre benzinle 480 km yol yaptım 100 şehir içi olmak üzere
    bizim max i heralde yarım depo ile 330km yaptım diyor ben tamamen şehir içi 370 de yedeğe geçiyor uzun yolda durum bu eğer tamamını uzun yolda yapsam en az 500 gider ve hava çok rüzgarlıydı son 140 km side her daim basa gaz en az 10 tane trafik ışığına yakalandım
    yani yakıt çok yakıyor diyenler varsa motoruna adam gibi bi baktırsınlar hava filtresi buji hava ayarı vb şeyleri kontrol etsinler
    sonra gelip bana ağlamasınlar çok yakıyor bu ybr diye
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    sen bunu en az yakan motor başlığına yaz da oradakı at gözlüğü takmışlara anlat ybr 10,12 kuruş yakamazmış cahillere bak yahu..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka sen az yakan o topiği bul ben girip karıştırayım o topaç ı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    gök yarılmış yahu dışarıyı sel götürüyor

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    fatih kanka sen o motoru satma gerekli kaporta işlemlerimi yap ve bin 10 numara yakıt yakıyo

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    öyle yapacağım eğer isteyen olursa 3300 ü verir alır satışı 1 tl aşşığıya vermeyeceğim bu gün anladım ki bu ybr satılacak motor değil hem mekanik hemde koparta bakımında dolayı süper sadece ufak çizikleri bi kaplama yola devam..
    bakalım önümüzdeki ay kısmetse cuma gece çıkıp pazar dönüş olarak çanakkale ye gitmek istiyoruz sakamoto olarak

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle yapacağım eğer isteyen olursa 3300 ü verir alır satışı 1 tl aşşığıya vermeyeceğim bu gün anladım ki bu ybr satılacak motor değil hem mekanik hemde koparta bakımında dolayı süper sadece ufak çizikleri bi kaplama yola devam..
    bakalım önümüzdeki ay kısmetse cuma gece çıkıp pazar dönüş olarak çanakkale ye gitmek istiyoruz sakamoto olarak
    kanka burada bi prof. yarışçı racing motorunu komple karbon kaplattı.. Adamı tanımıyorum ama motorunu gördüm...benimkini yakasım geldi...bunu düşünebilirsin..mat ıarbon kaplama

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka burada bi prof. yarışçı racing motorunu komple karbon kaplattı.. Adamı tanımıyorum ama motorunu gördüm...benimkini yakasım geldi...bunu düşünebilirsin..mat ıarbon kaplama
    kanka ben depo hariç kaplayacağım işçilik benden 25 tl ye iş tmm o yer en az 300 veya 400 ister oda beni aşar hee o kadar para verecek olsam boyatırım ruhsat dahil anca 350 civarı tutar
    hemde kırmızı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ya olum siz sapık misiniz? burda dürüm abiniz laf söylüyor yahu azıcık laf dinleyın fatih motorun depo ve bütün plastiklerini sök hacı..siyah karbon alıyorsun ufak parçalar halinde parça parça kaplıcan efektlı olacak bide tıs tıs vernik alıyorsun..grenajlari kaplayip üstüne şeffaf vernik atıyorsun..ölesiye kullanıyorsun..maliyet en baba 50 lira.. ben bu isi yapamam dersen küçük bi örnek hazırlayip resimleyeyım

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Vernik olayını güzel düşünmüşsün
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    vernik uzun ömürlü olsun diye efektlı yapınca cayır cayır parlayacak vernik atınca zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:50 ----------

karbonu küçük küçük parçalar halinde yapıştırınca böyle farklı bir görüntüsü oluyor..üzerine de verniği çakıyorsun..boyaya hiç dokunmuyorsun yıllarca atma kalkma da yapmaz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:56 ----------

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Aslında bir çok açıdan iyi çünkü ben arabaya kaplamıştım çamur ve toz çabuk tutuyor, vernik olursa daha temiz durur ve daha kolay temizlenir
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    tazziklı suyla yıkatınca hiçbirsey kalmıyor

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    apache durmuş peki o vernik nasıl bi ürün kapladıtan sonra bi kalkma durumunda nasıl yapacağız bakalım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    şeffaf vernik hacı..parlak ince bi film gibi kaplıyor üzerini..folyonun ömrü 10 sene olsun temizlemesi kolay olsun diye

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ok anladım biraz prof bi çalışma lazım yani ama tek tek kaplayacağım ve parça parça bu durum böyle mi yani mesela ön çamurluğu 3 parça carbonla kaplayacağım doğru mu anladım kanka sonra basacağım fıs fıs yani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    benim bu aynalardan kurtulmam lazım çok uzun geliyorlar..panpişime söylediğim mondıal aynalarına baktım tas gibi ama onlarda biraz uzun geliyor onlar da..kısa ve alçak ayaklı ayna bulmam lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:21 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok anladım biraz prof bi çalışma lazım yani ama tek tek kaplayacağım ve parça parça bu durum böyle mi yani mesela ön çamurluğu 3 parça carbonla kaplayacağım doğru mu anladım kanka sonra basacağım fıs fıs yani
    daha fazla parça olacak moruk 7 8 parça kaplayip üstüne vernik atıcan bi oto boyacıdan da akrilik vernik alıp tıs tıs güzelce sıkıyorsun..hem benzın dökülse de depo kaplamana akma yapmaz..DAŞ gibi olur

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bu aynalardan kurtulmam lazım çok uzun geliyorlar..panpişime söylediğim mondıal aynalarına baktım tas gibi ama onlarda biraz uzun geliyor onlar da..kısa ve alçak ayaklı ayna bulmam lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:21 ----------

daha fazla parça olacak moruk 7 8 parça kaplayip üstüne vernik atıcan bi oto boyacıdan da akrilik vernik alıp tıs tıs güzelce sıkıyorsun..hem benzın dökülse de depo kaplamana akma yapmaz..DAŞ gibi olur
    ulen ekmekdöner acayip acayip şeyler yaptırma motoruma bozulursa gelir yapşırım yakana hadi yaylar oldu diye sana güveniyorum ama bu iş yay işine benzemez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    tövbe yarabbim..tövbe sen abine güven koçum pelùşùm benim ben bunları daha önceden denedim moruk merak etme..telefonun kapağını kapladığım resme bak nasıl duruyor?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka sen angara ya motorla ne zaman gidecen
    geçerken uğra sakaryada sana bi ıslama köfte ısmarlayayım
    hem benim motora şu bahsettiğin kaplamayı yaparız birlikte ben malzemeleri hazırlarım sen gelir kaplamayı yapar köfte yi yer yoluna devam edersin
    ne dersin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler