Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    yok ben yeni alıcamda nasıl aldın kredi kartına flaanm mı bilgi verir misin ben kredi kartına taksitle alıcamda ondan sordum taksitle flaan veriyoralr mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ön fari komple sök yukarıda farın bağlandığı 5 alyan cıvata olan ayakları ve onun alt tarafta 2 tane 10luk cıvata olan yerlerini ve siyah demir far ayağını kontrol et bi yerde hafif eğrilik vardir

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    ben yarısını taksitle yarısını da bonusla tek çekim aldım ama 50 tl fark koydu gerçi koruma demirini onlar taktı hangi renk almayı düşünüyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön fari komple sök yukarıda farın bağlandığı 5 alyan cıvata olan ayakları ve onun alt tarafta 2 tane 10luk cıvata olan yerlerini ve siyah demir far ayağını kontrol et bi yerde hafif eğrilik vardir
    sağol abi ama pek anlamadım kusura bakma farı komple nasıl söküyoz
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    baytar bey size de simdiden hayırlı olsun..ybryi sürmek yürümekten daha basittir..köpekleri de düşünmeyin güzel bi korna taktırırsınız çalınca kaçacak yer ararlar..hırsızlar için kalın bir zincir kilit ve koltuk altına yerleştirilmis kaliteli darbe sensörlü bi alarm işinizi görür..

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    baytar bey size de simdiden hayırlı olsun..ybryi sürmek yürümekten daha basittir..köpekleri de düşünmeyin güzel bi korna taktırırsınız çalınca kaçacak yer ararlar..hırsızlar için kalın bir zincir kilit ve koltuk altına yerleştirilmis kaliteli darbe sensörlü bi alarm işinizi görür..
    teşekkür ederim.
    artık niyet kesin ucundan kıyısından gerekli önlemleri de alarak başlayacağız bir şekilde. ybrnin direksiyon kilidi sağlamsa disk kilidine ihtiyacım yok zincir kilit işimi görür diyebiliriz.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    vallha kararsızım mavi ve füme arasında kararsız kaldımda acaba 12 -24 ay taksit yapblioyormu ? ya ben hepsini taksitle alıcam d:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yarısını taksitle yarısını da bonusla tek çekim aldım ama 50 tl fark koydu gerçi koruma demirini onlar taktı hangi renk almayı düşünüyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

sağol abi ama pek anlamadım kusura bakma farı komple nasıl söküyoz
    motorun basına git tam farın karşısında dur.. yukarıda far grenajının sağ ve solunda 5 alyanlı 2 tane nikelajlı cıvata var ve en aşağıda bi tane farın yüksekliğini ayarladığın gri 10luk cıvata..bunları sök ön kafayı farla beraber çıkart..o 10luk cıvatanın hemen altında 2 tane daha 10luk cıvata var onları da sökersen far ayağı dediğin siyah bir demir aşağı doğru çıkar ona bak eğrilik var mi eğer onda yoksa km göstergesinın ayaklarıni kontrol et orada da eğrilik olabilir..

Motosikleti
    CBR 125R
    nebioğullarındavarmı füme artık siyah geliyor diye biliyorum.
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    behçet sana ilanı veriyorum istersen incele o baktığın motorlar gibi ufak tefek mide bulandıran sorunları yok...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79191827/detay
    İlan onay sürecindeymiş, bakarım ama eski modelini pek beğenmiyorum
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    valha bilmiyorum siyah derken o karbmaları kırmızı olanları diyorsun dimi? onlaerda iyi gidip bakıcam bilmoyrum satısı yaplırken ilgineliyorlar dimi sıkıntı flaan yaaratmıyorlar bide sey sorucam kullanma kılavuzu flan veriyoralr dimi? yaş kaç 20 miydi? buı arda?

Motosikleti
    CBR 125R
    motorun basına git tam farın karşısında dur.. yukarıda far grenajının sağ ve solunda 5 alyanlı 2 tane nikelajlı cıvata var ve en aşağıda bi tane farın yüksekliğini ayarladığın gri 10luk cıvata..bunları sök ön kafayı farla beraber çıkart..o 10luk cıvatanın hemen altında 2 tane daha 10luk cıvata var onları da sökersen far ayağı dediğin siyah bir demir aşağı doğru çıkar ona bak eğrilik var mi eğer onda yoksa km göstergesinın ayaklarıni kontrol et orada da eğrilik olabilir..
    teşekürler abi yarın dediklerini yapmaya çalışacağım bakalım ..

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    valha bilmiyorum siyah derken o karbmaları kırmızı olanları diyorsun dimi? onlaerda iyi gidip bakıcam bilmoyrum satısı yaplırken ilgineliyorlar dimi sıkıntı flaan yaaratmıyorlar bide sey sorucam kullanma kılavuzu flan veriyoralr dimi? yaş kaç 20 miydi? buı arda? __;;;

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valha bilmiyorum siyah derken o karbmaları kırmızı olanları diyorsun dimi? onlaerda iyi gidip bakıcam bilmoyrum satısı yaplırken ilgineliyorlar dimi sıkıntı flaan yaaratmıyorlar bide sey sorucam kullanma kılavuzu flan veriyoralr dimi? yaş kaç 20 miydi? buı arda?
    yaş 17 satışı yaparken ilgilendiler ama pek taksit olayı yok hatta bunun yüzüne alanyadan almayı düşündük ama nerden baksak 150 tl bulcak getirmesi oda değer mi bilinmez.
    Kullanma klavuzunu ben istemeyi unutmuştum satış sorumşusu getirdi. karaislam abinin de benim motrun da siperlik solda bide ön sillaller direksyonu düz tutunca tam düzgün değil onları hallettiricem sen bilirsin yinede keşke 2012 başında alsaydın yenilerin grenajlar motorla aynı renk değil. bi sor varsa 2012 başında gelenlerden al derim benimki de mesela füme tek renk..
    http://www.nebiogullari.com.tr/detay.asp?detayid=3

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koray panpa sen bu mesajı okuduğunda ben çok uzaklarda olacam fatih ve şenol abiden hiç ses yok..sanırım ben de artık yaslanıyorum forum hep genç arkadaşlarla doldu hepsi de genç ve hevesli..tıpkı küçüklüğün gibi panpiş nerdesın patates koray? benim motorum seninkıni geçer kanka şenol abi benim hiç motorum olmadı abi kafam mı güzel oldu benim allah allah birsey de içmedim halbuki

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    alla alla ciddimisin nebiogulları taksitli motor vermiyormu ?alandayaki bayi veriyormu? peki binip getirirz mtoruu sorun degil hem km yapmış :D olur rodaj için de ciddimisn peki alandaki taksit yapıyor mu

Motosikleti
    CBR 125R
    ya şöyle bişey ikisi de yapıyor ama alanyadaki bildiğim kadarıyla 3 ay taksiti vadesiz 12 ayı da vadeli yapıyordu nebioğulları da yapar problem değil ama tabi ikisinde de vade oluyor
    arada fazla fark olursa ordan alırsın kaç ay taksit yaptırıcksın ?

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    koray panpa sen bu mesajı okuduğunda ben çok uzaklarda olacam fatih ve şenol abiden hiç ses yok..sanırım ben de artık yaslanıyorum forum hep genç arkadaşlarla doldu hepsi de genç ve hevesli..tıpkı küçüklüğün gibi panpiş nerdesın patates koray? benim motorum seninkıni geçer kanka şenol abi benim hiç motorum olmadı abi kafam mı güzel oldu benim allah allah birsey de içmedim halbuki
    ben buradayımda kurtlar vadisi var bakamıyorum pek
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şöyle bişey ikisi de yapıyor ama alanyadaki bildiğim kadarıyla 3 ay taksiti vadesiz 12 ayı da vadeli yapıyordu nebioğulları da yapar problem değil ama tabi ikisinde de vade oluyor
    arada fazla fark olursa ordan alırsın kaç ay taksit yaptırıcksın ?
    12 taksit veya 24 aay taksit ama 12 yaptırıcam gibi bilmiyorum suan motru alıcagım zaman bakıcam 2012 başındakiyle bunlar aynı degil mi sadece renk farkımı var? hem siyahları daha güzel degilmi * acaba mavide degişen yok zaten hem bunlarda sedefli boya yokmu? yeni renklerin sizce hangisi daha iyi mavim? siyahmı

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    hafta sonu için iznik yapalım diyo senin pampiş
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    CBR 125R
    2012 başındakiyle aynı yeniler sadece füme yok siyah var ve grenajlar siyah olmuş başka diçbir fark yok siyah alcaksan grenaj uyuyor ama aynı şeyi kırmızı ve mavi için söyliyemem aldıktan sonra değiştirirmen daha iyi olur onlarda bu arada nebi oğullarından alıcaksan ybr esd için koruma demiri var böyle çıkıntı gibi durmuyor grosht nickli abinin motorunda vardı . o demiri taktırısan iyi olur diğerleri kötü duruyor. bu arada yaş kaçtı kusura bakma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler