Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    SHOW Tv de survivor var izliyormusunuz
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    abi boşver o acuru sevmiyorum ben ya..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    panpiş sohbet hatlarındakı karılar gibi oldum valla desene yazıyo konuşuyo ama görüntü yok
    aynen panpiş.. olmuyor böyle.. haftaya kendini ayarla.... hiç olmazsa bi iznik köftesi yiyip gelelim.. bizim ER FATİH nirde yaw... yine nöbet mi kitlemişim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ankara yapalım olum? kanka mondıal mh 125 driftın aynalar nasıl hacı bi baksana ? bana küçük ayna lazım aralardan geçerken arabalara çarpıyorum hem kırılacaklar ya

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    güzelmiş panpiş.. aynı koso aynalara benziyor.. olabilir yani.. beğendim.. bende değiştireceğim aynaları

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    büyük ve yüksek geliyorlar gidonun ucundan uzun duruyorlar ne kadar ticari araç varsa ford transit olsun reno master olsun alayının aynalarına çarpıyorum..ben kısa ayna bakayım biraz daha..kosolar pahalı moruk 135 lira diyolar benim beğendiklerime..coşmuş adamlar üstelik replikalar bide..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    büyük ve yüksek geliyorlar gidonun ucundan uzun duruyorlar ne kadar ticari araç varsa ford transit olsun reno master olsun alayının aynalarına çarpıyorum..ben kısa ayna bakayım biraz daha..kosolar pahalı moruk 135 lira diyolar benim beğendiklerime..coşmuş adamlar üstelik replikalar bide..
    kanka 70 lirayada var ya.. ama süper duruyor..değerlendir derim.. yoksa bu mondialinki de güzele benziyor..
    alınır yani..malzeme kalitesi nasıl acaba..gerçi bizimkinden kalır yanı yoktur da

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya benim motor rodajda ya biraz titreşim var birde motor kısmından biraz ses geliyor gibi 1000 km bakımında subap ayarı yapıyorlar mı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    mondıalın bu aynaları 25 liradan pahalıya satacak hali yok ya kanka ama koso çakmasına 75 lira vermek koyar bana..çünkü fuarda sordum kırmızı renkli koso patateslerine çinli bi hatun 25 lira dedi mavi var mı dedim..mavi ne demek anlamıyorum ben dedi..blüü dedim..kırmızı var dedi..ben de çok öpüyorum dedim ve olay mahallini terkettim ama alıp da siyaha boyamadığıma pişmanım panpiş

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya benim motor rodajda ya biraz titreşim var birde motor kısmından biraz ses geliyor gibi 1000 km bakımında subap ayarı yapıyorlar mı ?
    hangi viteste hangi devirde titreşim var.. mesela bende 5. viteste 4,000 devirde biraz hissediyorum sonra hemen kesiliyor..
    motor kısmından gelen sen nasıl.. ybr süpap ayarı istemez..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    yeni esdler biraz sesli çalışıyor..ses ve titreşim debriyaj ve zincir ayarından da olabiliyor..subap ayarı fikrini kafandan at motorunu kullanmaya devam et..lastiklere ilk etapta güvenme..belli kmden sonra kendine geliyorlar..benimkıler 4500 kmden sonra koç gibi lastik oldular..

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi viteste hangi devirde titreşim var.. mesela bende 5. viteste 4,000 devirde biraz hissediyorum sonra hemen kesiliyor..
    her zaman azda olsa var galiba motordan sanki bir uğultu geliyor

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    mondıalın bu aynaları 25 liradan pahalıya satacak hali yok ya kanka ama koso çakmasına 75 lira vermek koyar bana..çünkü fuarda sordum kırmızı renkli koso patateslerine çinli bi hatun 25 lira dedi mavi var mı dedim..mavi ne demek anlamıyorum ben dedi..blüü dedim..kırmızı var dedi..ben de çok öpüyorum dedim ve olay mahallini terkettim ama alıp da siyaha boyamadığıma pişmanım panpiş
    kanka aklımda olsunda bizim buradaki servise bi sorayım mondial aynalarını.. eğer kalite olarak bizim ki ile aynıysa alınır kanka güzel ve sportif duruyor... bugün 350 km yol yapmışım kanka.. motorun maşallahı var banamısın demiyor.. otobanda vuruyorum kırbacı...

yeni esdler biraz sesli çalışıyor..titreşim debriyaj ve zincir ayarından olabiliyor..subap ayarı fikrini kafandan at motorunu kullanmaya devam et..lastiklere ilk etapta güvenme..belli kmden sonra kendine geliyorlar..benimkıler 4500 kmden sonra koç gibi lastik oldular..
    zaten çok narin kullanıyorum henüz huyunu suyunu bilmediğim için gayet nizami gidiyorum yolda

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    her zaman azda olsa var galiba motordan sanki bir uğultu geliyor
    senin motorunda sıkıntı yok kardeşim.. merak etme.. o ses benim çok hoşuma giden bir ses...
    sanki turbo dizel arabaların motorlarından gelen sese benziyor.. özellikle 90 km diyince tiz bir ses geliyor.. o beni bitiriyor.. motorun teknolojisi ile ilgili bişey.. sakın motorunu kurcalatma..
    titreşim olayı ise sen kafana fazla takımışsın ve motorunu çok dinliyorsun.. sonuçta tek silindir bir motor.. biraz olabilir..

senin motorunda sıkıntı yok kardeşim.. merak etme.. o ses benim çok hoşuma giden bir ses...
    sanki turbo dizel arabaların motorlarından gelen sese benziyor.. özellikle 90 km diyince tiz bir ses geliyor.. o beni bitiriyor.. motorun teknolojisi ile ilgili bişey.. sakın motorunu kurcalatma..
    titreşim olayı ise sen kafana fazla takımışsın ve motorunu çok dinliyorsun.. sonuçta tek silindir bir motor.. biraz olabilir..
    iyi o zaman bende tırstım biraz şimdi çok düşük devirerde kullanıyorum 4-5000 devri geçmiyorum normalde bu kadar düşük devirde kullanmam sırf rodaj için herhalde kullandığım devir aralığında hafif titreşim oluyor sürekli o devirde kullandığım için bana hep var gibi geldi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ybr titriyor diyen varsa yanaklarından öperim..8,10 beygiri 2 bacağının arasına tek silindir halinde sokup bu kadar hissetirmeyen kaç marka var kı..?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    iyi o zaman bende tırstım biraz şimdi çok düşük devirerde kullanıyorum 4-5000 devri geçmiyorum normalde bu kadar düşük devirde kullanmam sırf rodaj için herhalde kullandığım devir aralığında hafif titreşim oluyor sürekli o devirde kullandığım için bana hep var gibi geldi
    sen rodaj yapacam diye motorunu hasta etmede.. normal nasıl kullanman gerekiyorsa öyle kullan... redline ye girme.. 4. ve 5. viteste 6000-7000 leri gör.. motorunda kurum oluşmasın...

bu rodaj işi beni deli ediyor ya tırların arkasında gitmekten bıktım ya çeyrek gazdan fazla basamadım daha
    ben arada 6-7000 devire çıkayım motor ısındıktan sonra yoksa bende motorda kafayı yiyecez önceki sahibide benden deli 5000 devri geçme diye beni dövecek neredeyse

yeni esdler biraz sesli çalışıyor..ses ve titreşim debriyaj ve zincir ayarından da olabiliyor..subap ayarı fikrini kafandan at motorunu kullanmaya devam et..lastiklere ilk etapta güvenme..belli kmden sonra kendine geliyorlar..benimkıler 4500 kmden sonra koç gibi lastik oldular..
    sübap ayarı hiç mi yapmıyorlar bunlara cbf e 1000 km de yapmışlar birde 4000 de yapacaklardı demek ki bizim motorlar baya aşmış

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler