Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahahaha bende baktım biraz önce 13 derece diyor meteroloji başkanlığı sana kıyak geçiyo heralde
    abi benim bilgisayarda java yüklü, bu bilgisayar ne diyorsa doğru çıkıyor.. ama izmit i gösteriyor.. belki istanbul farklıdır..
    sıkıntı yok abi.. 13 de geçerli not alıyor... yanıma adam arıyorum.. bulursam birlikte geliriz.. yoksa kendim geleceğim...
    apaçi durmuş ne yapacak acaba.. geliyor mu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    İl ve İlçe Merkezlerinde 5 Günlük Tahmin | İSTANBUL

Yükseklik:28 m.

Enlem:40° 54' K

Boylam:29° 9' D

Gün Doğumu:06:15

Gün Batımı:18:10

Bölge:MARMARA

TARİH TAHMİN EDİLEN GEÇMİŞTE GERÇEKLEŞEN
    Sıcaklık (°C) Hadise Nem (%) Rüzgar (km/sa) Uç Sıcaklık (°C) Ortalama Sıcaklık (°C)
    En Düşük En Yüksek En Düşük En Yüksek Yön Hız En Düşük En Yüksek En Düşük En Yüksek
    16 Mart Cuma 4 9 38 84 16 -2.5 20.7 4.6 11.4
    17 Mart Cumartesi 5 12 54 81 12 0 21.1 4.5 10.5
    18 Mart Pazar 6 14 56 82 10 0 24 4.3 10.8
    19 Mart Pazartesi 7 15 59 81 12 -1.2 25.5 4.7 12
    20 Mart Salı 7 16 67 88 8 -0.3 21.2 4.9 11.7
    sen galiba yanlışlıkla önümüzdeki haftaya baktın

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

vaybe korayım bizim öyle bir bilgisayarımız olmadı bilgisayar teknisyeni olduğumuz halde bizimki hala bilgileri internetten alıyo öyle seninki gibi yorum yapamıyo daha kıskandım şimdi
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi windows 7 özellikleri işte ne yaparsın... bilgisayar uçuyor
    neyse pazar günü nerelere götüreceksin bizi programı yaptın mı

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    vallaha 4x4 gözle bekliyorum bakalım pazar gününü seni bir dağtepe gezdireyim bak bidaha söylüyorum yanına mutlaka fotoğraf makinası al sana izlettireceğim manzaralar bir harika olacak
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    vallaha 4x4 gözle bekliyorum bakalım pazar gününü seni bir dağtepe gezdireyim bak bidaha söylüyorum yanına mutlaka fotoğraf makinası al sana izlettireceğim manzaralar bir harika olacak
    Gezilerin olmazsa olmazı foto. makinesi abi.. kesinlikle alırım.. güzel bir gün olacak inşallah...
    sonra ki hafta abanta geliyormusun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    şenol abi sen bizi aksaraya götür boşver poyrazkoyu.. hem aksarayda uluslararası motor açılımı olur fena mı olur yurtdışına açılırız..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:49 ----------

koray olum poyrazköye gittin de abanti kaldı ne sonaki hafta da şarkoye mı gidicez bana uyar

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şenol abi sen bizi aksaraya götür boşver poyrazkoyu.. hem aksarayda uluslararası motor açılımı olur fena mı olur yurtdışına açılırız..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:49 ----------

koray olum poyrazköye gittin de abanti kaldı ne sonaki hafta da şarkoye mı gidicez bana uyar
    kanka hele pazar günü biz bi buluşalım sohbetin tadını çıkarırız...
    sonra k haftalar için plan yaparız.. 5 kere şenol abi ile görüştüm ama hiç birinde sohbetin derinliklerine inemedik.. bu sefer bunu başarmayı istiyorum
    sen de geliyorsun demi kanka..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    korayım daha hatunla konuşmadım son güne saklıyorum..yanlız söyle bi durum var buna gelirsem abant cortlar..motora binmek istemiyorum artık yoruldum sıkıldım yahu..

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    ya bu site kafayı yedi harita atıyorum sayfayı terket diyo allah allah yazdıklarımda boşa gitti http://img844.imageshack.us/img844/2135/pazargezisi.png bak şimdi bizim evden geze geze A. fenerine kadar gideceğiz orada eğer çekim varsa öylebir geçer zamanki evine uğrayıp fenere çıkarız bu gidiş sadece bide bunun dönüşü var dönüştyede seni kartepeye çıkaracağım istanbul ayaklarının altında

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    korayım daha hatunla konuşmadım son güne saklıyorum..yanlız söyle bi durum var buna gelirsem abant cortlar..motora binmek istemiyorum artık yoruldum sıkıldım yahu..
    sen buna bi gel kanka, abanta gelme.. gelip evinden ben alırım seni.. abanta giderken.. yamabusa ybx 125+0 imde artçım olursun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    olum millet nişanlısını m kadar kısa sürede 5 kere görmüyor naptın sen ya hem şenol abiyle sen muhabbetin derinlerine dal ben de fatihle sizi seyrediyım olur mu kanka..?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ya bu site kafayı yedi harita atıyorum sayfayı terket diyo allah allah yazdıklarımda boşa gitti http://img844.imageshack.us/img844/2135/pazargezisi.pnghttp://img844.imageshack.us/img844/2135/pazargezisi.png bak şimdi bizim evden geze geze A. fenerine kadar gideceğiz orada eğer çekim varsa öylebir geçer zamanki evine uğrayıp fenere çıkarız bu gidiş sadece bide bunun dönüşü var dönüştyede seni kartepeye çıkaracağım istanbul ayaklarının altında
    tamam abi güzel bi gün olacak..
    rota sensin işte..

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    kararımı verdım yeni uyeyım ama uzun arastırmalar sonunda aranıza katılacagım
    cbf ve ybr arasında kaldım cbf yi eledim elde kaldı ybr125 haydi hayırlısı
    şimdi fiyat arastırmaları baslıyo asagı yukarı belli ama yınede uygununu bulmak lazım.....
    bol forumlar

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    olum millet nişanlısını m kadar kısa sürede 5 kere görmüyor naptın sen ya hem şenol abiyle sen muhabbetin derinlerine dal ben de fatihle sizi seyrediyım olur mu kanka..?
    fatihi sakın kendine örnek alma.. hayatımda gördüğüm en kayış atan adam o...
    bak siteyi ikiye böldürme.. korkusuz şovalyeler şenol abi, koray- korkak tazılar durmuş, fatih

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    gelmeyenlerin halini düşenemiyorum resimleri atınca inşallah havada güneşli olurda güzelbi gün geçiririz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi fiyat arastırmaları baslıyo asagı yukarı belli ama yınede uygununu bulmak lazım.....
    bol forumlar
    hadi hayırlı olsun kardeşim..
    doğru seçim , pişman olmayacaksın... buradan motoru alınca fotolarını paylaşırsın

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bol forumlar
    hayırlısı en doğru tercihi yapmışın arkadaşım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    gelmeyenlerin halini düşenemiyorum resimleri atınca inşallah havada güneşli olurda güzelbi gün geçiririz
    aynen abi, forumda gezi başlıklarını altında konu açarız

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    koray bu piyanis irfan diye bir arkadaş vardı izine çıkacağım izine çıktığımda planlarımda sanada uğramak var falan diyordu bihaber alabiliyormusun yaşıyormu aceba???

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    koray bu piyanis irfan diye bir arkadaş vardı izine çıkacağım izine çıktığımda planlarımda sanada uğramak var falan diyordu bihaber alabiliyormusun yaşıyormu aceba???
    izne çıktı, iznini yedi bitirdi.. hava muhalefeti yüzünden adamcağız motora bile binemedi.. havalar biraz gzel olsaydı motorla istanbul mt turu atacaktı..
    pazar gününe davet ettim ama maddi problemleri var galiba.. gelemeyeceğini söyledi.. buradan 2 arkadaş var bakalım gelirlerse onlarla geleceğim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 22 kullanıcı var. (0 üye ve 22 misafir)

Bu Konudaki Etiketler