Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha buarada yeleklerinizide giymeyi unutmayın ha korayım fuardan benzin depo kapağına sticker aldıydım onu yapıştırdım ilginç oldu fuarda bitane kalmış yoksa fazla alacaktım zaten onuda çimli hatun cazibeme dayanamayıp verdi tutturdu yarın satışımız var diye ama ben aldım
    tabi tabi zaten yeleği aldığımdan beri üstümden çıkarmadım..burada hangi camiaya üyesiniz diye soruyorlar..
    motora yapıştırdın mı sticer i güzel oldu mu ?

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:52 ----------

biraz önce motorun maşalarını söktüm.. sandığımdan kolay oldu.. yarın boyaya götürecek babam.. salı günü montajını yapacağım.. motorum 8000 km ama ön balatalar hiç erimemiş..ilginç geldi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    hıç bir parçanin kalitesi üzerinde gelenle bir olmuyor orijinal balatayı 30 40bin km kullanırsin orijinal alırsın tekrar 20binde biter..2 yıl garanti zıkkımına üzerine sorun çıkarmayacak 1 sınıf orijinal parçaları takıyorlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

poyrazkoye de gelirim de haftaya on takımı kontrol edecek.? hele bi hafta gelsin uydururum birşeyler..benim aklım motorda..eğer benim gibi cins derece titiz ve sımetri hastası isenız asla depo kılıfı almayın..az önce taktım deli oldum öndekı cebi yamuk dikmişler sinirlendım kestim attım bende..servisler de insanın sözüne inanmıyorlar..bana kaza mi yaptın diyor..ben senin elledığın kadar motor sürdüm..en iyisi kendim söküp toplarım ama ön janti söküp ellerine verecem gözüne soksunlar..ön janta sağlı sollu toplam 120 gram kursun taktı..soruyorum yalpalama varmiymıs diye az varmiş abi diyo..ulan bugün hangi arabanin jantlarına 120 gram kursun takılıyor..kamyon tekerine balans yapıyor sanki adamlar arabada bu jant eğri deyip janti düzeltiyorlar..tabi ybrnin jant düzelmez cart diye kırılır onlarda biliyor..değiştirmek de işlerine gelmiyor ama ben yarın yamaha motoru arayıp ilker beyle konuşacam elbet..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hıç bir parçanin kalitesi üzerinde gelenle bir olmuyor orijinal balatayı 30 40bin km kullanırsin orijinal alırsın tekrar 20binde biter..2 yıl garanti zıkkımına üzerine sorun çıkarmayacak parçaları takıyorlar..
    kanka haftaya geliyon demi poyrazköye... yan çizme sakın

---------- Post added at 12:26 ---------- Previous post was at 12:24 ----------

hıç bir parçanin kalitesi üzerinde gelenle bir olmuyor orijinal balatayı 30 40bin km kullanırsin orijinal alırsın tekrar 20binde biter..2 yıl garanti zıkkımına üzerine sorun çıkarmayacak parçaları takıyorlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

poyrazkoye de gelirim de haftaya on takımı kim sökecek..hele bi hafta gelsin uydururum birşeyler..benim aklım motorda..eğer benim gibi cins derece titiz ve sımetri hastası isenız asla depo kılıfı almayın..az önce taktım deli oldum öndekı cebi yamuk dikmişler sinirlendım kestim attım bende..servisler de insanın sözüne inanmıyorlar..bana kaza mi yaptın diyor..ben senin elledığın kadar motor sürdüm..en iyisi kendim söküp toplarım ama ön janti söküp ellerine verecem gözüne soksunlar..ön janta sağlı sollu toplam 120 gram kursun taktı..soruyorum yalpalama varmiymıs diye az varmiş abi diyo..ulan bugün hangi arabanin jantlarına 120 gram kursun takılıyor..kamyon tekerine balans yapıyor sanki adamlar arabada bu jant eğri deyip janti düzeltiyorlar..tabi ybrnin jant düzelmez cart diye kırılır onlarda biliyor..değiştirmek de işlerine gelmiyor ama ben yarın yamaha motoru arayıp ilker beyle konuşacam elbet..
    valla inşallah halledersin ama şunu sakın unutma; motorun garantisi var ve değişim yapmak zorundalar.. çünkü parça defolu

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    daha bi sürü video var izleyin http://www.dailymotion.com/video/xa7ecx_kartepe_auto

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

dur gibi sanki gelince görürsün resim atmıyorum !
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    adamlar küçük görüyo heralde beni ondan sözüme inanmıyorlar yalancı dolandırıcı bi insana mı benziyorum lan ben ama ön ve arka jantın yalpalamasının videosunu, ön janttakı kursunların resmini çekip yollayacam yamahaya..kendi içlerine siniyorsa öyle kullanırım..bide tek janta balans 30 liraymıs garantiden yaptılar..Allah razı olsun..Istanbulun en büyük balansîsı Gaziantepliler kamyon lastiğinin tekine 20 liraya,4 tane otomobil lastiğine tümüne 25 liraya balans yapıyorlar..tek lastik 30liraya maşallah diyorum..servıs tabi mecbur para kazanacak..kanka ben sorunlu yerleri söylüyorum abi bu ybr olur bunlar diyor birşey olmaz onlardan diyor sen r1 al diyor bana servisteki arkadaş çok güldüm..

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TahirBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 modellerin kafa yapısı mı kücültülmüs bana mı öyle geldi ? 2012 ler 2011 lere göre biraz cılızlaşmış mı sanki ?
    ben dün bindim bir fark yok ön maşayı siyah yapmışlar yan grenajda siyah olmuş birde siyah renk getirmişler en güzel renk şu anda siyah ama motoru pek göstermiyor sanki ben mavi alacaktım yan grenaj siyah olunca iğrenç duruyor siyah renkte çok hoşuma gitmedi yoksa şimdiye alırdım ama bir türlü karar verip alamıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    şenol abi bak kılıfa gri renkli yerler hıç sımetrik olmadı uyuz oldum tam bacak arasının orada cep vardı onu da yamuk duruyor diye soktum..o gri yerleri de sökücem yamuk duruyorsa hıç durmasin daha iyi..

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    işte bu yüzden büyük motor almak istemiyorum o strese bu yaştan sonra katlanamam http://www.dailymotion.com/video/xa2...om=playrelon-5
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dün bindim bir fark yok ön maşayı siyah yapmışlar yan grenajda siyah olmuş birde siyah renk getirmişler en güzel renk şu anda siyah ama motoru pek göstermiyor sanki ben mavi alacaktım yan grenaj siyah olunca iğrenç duruyor siyah renkte çok hoşuma gitmedi yoksa şimdiye alırdım ama bir türlü karar verip alamıyorum
    ellerinde eski tip yan grenajlari mavi olanlardan da var hatta siyahları söktür mavi takarlar söylemen yeterli..

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ellerinde eski tip yan grenajlari mavi olanlardan da var hatta siyahları söktür mavi takarlar söylemen yeterli..
    100 tl aşağı veriyor bir önceki modeli elinde füme varmış ama

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    ya bu şerefsizler bir şeyleri para kazanmak için yaptığından böyle b.k tan oluyor özene bezene yapsalar böyle olmayacak ha öyleside var ama onada el değmiyor çok pahallı ben sana bir akıl vereyimmi elinde kalıp var git bir koltuk döşemeciye ver onu bana bunun daha kalitelisini şöyle böyle yapacaksınde rengini seç başında bekle gözünün önünde diksin benim scooterin koltuğu eski diydi gittim oto döşemeciye rengini seçtim dediki orjinalini sökeceğim ben üzerine kapla kalın olsun dedim yok dedi herif tüm dikişlerinden kesti şablon gibi çıkardı ve ona göre kesip dikti varya orjinalinden bile daha güzel oldu bak gelince görürsün ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

şenol abi bak kılıfa gri renkli yerler hıç sımetrik olmadı uyuz oldum tam bacak arasının orada cep vardı onu da yamuk duruyor diye soktum..o gri yerleri de sökücem yamuk duruyorsa hıç durmasin daha iyi.. http://d1203.hizliresim.com/v/c/3f4f1.jpg
    biz burada yılbaşına doğru arkadaşa füme aldık o herşeyi istedi depo kılıfıda dahil ben beğenmediğim için istemedim şöyle bir sorun yaşadık motoru teslim aldık ilk benzini alacağız ama depo kapağı kapanmıyor dikişi çok salakça yapmışlar kapağı aşağıya bastıramıyorsun anca kapağı zorlayıp delikten içeri geçirip kapatıyorsun sonrada kılıfı bastırıp kapağın altına sokuyorsun böyle birşey yaşadınmı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 tl aşağı veriyor bir önceki modeli elinde füme varmış ama
    başka bayiye sor..eski modelî 2011se 100lira da olsa alma..2012 model olan eski tipler var onlardan al..ben ankaradayken düzceden motor almaya gidicektim adamlar ücretsiz kargo ile yolluyor özellikle malatya yamaha asmış durumda istersen toplarım istersen kapalı kasada gönderiyim hediyelerde gönderiyor anahtarlık tshırt ön koruma demiri falan..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu şerefsizler bir şeyleri para kazanmak için yaptığından böyle b.k tan oluyor özene bezene yapsalar böyle olmayacak ha öyleside var ama onada el değmiyor çok pahallı ben sana bir akıl vereyimmi elinde kalıp var git bir koltuk döşemeciye ver onu bana bunun daha kalitelisini şöyle böyle yapacaksınde rengini seç başında bekle gözünün önünde diksin benim scooterin koltuğu eski diydi gittim oto döşemeciye rengini seçtim dediki orjinalini sökeceğim ben üzerine kapla kalın olsun dedim yok dedi herif tüm dikişlerinden kesti şablon gibi çıkardı ve ona göre kesip dikti varya orjinalinden bile daha güzel oldu bak gelince görürsün ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

biz burada yılbaşına doğru arkadaşa füme aldık o herşeyi istedi depo kılıfıda dahil ben beğenmediğim için istemedim şöyle bir sorun yaşadık motoru teslim aldık ilk benzini alacağız ama depo kapağı kapanmıyor dikişi çok salakça yapmışlar kapağı aşağıya bastıramıyorsun anca kapağı zorlayıp delikten içeri geçirip kapatıyorsun sonrada kılıfı bastırıp kapağın altına sokuyorsun böyle birşey yaşadınmı
    abi ankarada olsam ben onu gerçek deriden on numara diktırırdım kalıbını da kendim çıkartırdım da ıstanbulda olunca böyle oldu..depo kapağının olduğu yerdekı deliği genişlettım zaten kapak kapanmadı bir güzel sövdüm keserken de

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:03 ----------

ben çok çabuk ve aşırı derece sinirleniyorum yarın doktora gideyim de sakinleştırıci falan yazdırayım..korayım 18ındekı pazar mı gezi?

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    http://www.dailymotion.com/video/xig...asy-r6-r1_auto

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

hani o yazı yazanlar varya yok boyum şu kilom şu motorun üzerinde nasıl dururum diye alın size nasıl durduğunuz http://www.dailymotion.com/video/xhu...ha_auto:queen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

hatun kaşınmış ama bi motor sevdalısına bu yapılırmı http://www.dailymotion.com/video/xg0...ue-suzuki_auto

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Şenol abi senin yan cantalarin markasi,modeli nedir ?

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    beyler burada yağmur çiselemeye başladı Tahir Bey benim çantaların bir markası varmı bilmiyorum ama gittigidiyordan aldım dur bi heh buraya bak http://urun.gittigidiyor.com/ev-deko...siyah-46517023

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Şenol abi Maşallah motorun mini touring gibi,bin dünyayı dolaş Ben de alırsam hayırlısıyla seninki gibi yapmaya calisicam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    topik ailesı arka teker yalpalaması dediğim sey sizin tüm motorlarınızda olan ancak fark bile etmediğiniz benim ise uykularımı kaçıran birşeymis..sebebi ise kaplınler sebebiyle arka dişlinın milimetrik olarak janta oturmaması ve dandik cst lastiklerinin şekil bozukluğu..arka jantın sanki eğilmiş gibi hem dikey hem de yatay olarak balansli dönmesıne sebep oluyor..ne kadar uğraşırsanız uğraşın tam anlamıyla lastiğin orta kanalı tam doğru bir çizgide dönmüyor..çünkü arka dişliyi kaplınlere tam oturtsanız bile bu cst lastikler yalpalı dönüyor..geçmiş olsun..ön tarafı da elden geçirdim..hala yalpalama mevcut ancak tamamen lanet lastik yüzünden..kursumlar o yüzden hiçbir işe yaramıyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:22 ----------

bir takım lastik alıp bu lastikleri de yamaha motora kargolayacağım..alıp saklasinlar..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    topik ailesı arka teker yalpalaması dediğim sey sizin tüm motorlarınızda olan ancak fark bile etmediğiniz benim ise uykularımı kaçıran birşeymis..sebebi ise kaplınler sebebiyle arka dişlinın milimetrik olarak janta oturmaması ve dandik cst lastiklerinin şekil bozukluğu..arka jantın sanki eğilmiş gibi hem dikey hem de yatay olarak balansli dönmesıne sebep oluyor..ne kadar uğraşırsanız uğraşın tam anlamıyla lastiğin orta kanalı tam doğru bir çizgide dönmüyor..çünkü arka dişliyi kaplınlere tam oturtsanız bile bu cst lastikler yalpalı dönüyor..geçmiş olsun..ön tarafı da elden geçirdim..hala yalpalama mevcut ancak tamamen lanet lastik yüzünden..kursumlar o yüzden hiçbir işe yaramıyor..
    senin motorun işi bittiyse o zaman haftaya geliyorsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    bi ihtimal var kanka cumartesi aksamı ankara yapabilirim de yapmayabilirimde hatunumu görmek için..onu bi konuşayım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bi ihtimal var kanka cumartesi aksamı ankara yapabilirim de yapmayabilirimde hatunumu görmek için..onu bi konuşayım
    ayarla kanka da birlikte olalım...
    yoksa zirve olmaz yani.. tam kadro takılalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler