Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    öyle ya bende 2004 lerin daha güçlü olduğunu duymuştum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    s.a. millet geldim suya gideyim dedim bu gün baktım dışarsı iyi bidonları aldım bide dışarı çıktımki kar yağıyor ben nezaman motorum örtüsünü açayım desem ya yağmur ya kar yağmaya başlıyo kafayı yiyicam ya hava günlük güneşlik hazırlanıyorum çıkıyorum dışarı örtüyü açıyorum biriki damlıyo bişi olmaz diyorum motoru çalıştırıyorum örtüyü zor kapatıyorum anlayın yani bendemi bişey var zamanlamam mı kötü çözemedim
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum ağalar..koray giderken milleti de yanında götürüyon valla moruk modlar ybr topiğini komple aforoz edecek senin yüzünden senin iş ne oldu bu arada?
    Aynen öyle kanka
    Benim işe gelince , benden sultan of dance ye üyemisin onlar gibim kıvırabilirmisin diye sordular bende yok dedim..
    Frito Lay e devam kanka pazartesi bu beden iş başı yapar artıkın

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler iyi günler
    bugün handikap koray yüzünden ceza yedik sevgili modaretörden
    MT yönetiminden bir uyarı aldınız
    Sayın F54,

Motosiklet.net forum kurallarına uymadığınız tespit edilmiş olup aşağıdaki
    sebepten dolayı ceza puanı almış bulunmaktasınız.

Ceza sebebi:
    -------
    Çoklu üyelik ihlalleri forumuna konuda adı geçenler dışında yorum yapılması yasaktır.

-------

Lütfen forum kurallarını dikkatlice tekrar okuyunuz.
    Herşey herkesin katılabileceği daha kaliteli bir forum için.

Saygılar,
    Motosiklet.net Forum
    aynı cezadan ben de yedim; "onlar reel hayatta süreki buluşuyor, aynı bilgisayardan girmeleri doğal" gibi bir şey yazmıştım. demek ki ben de sakarya mtdenim

Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz araştırdım 2004 modeller 13 hp 2005 ve sonrası avrupa emisyon normları nedeniyle 10 hp düşürülmüş

Trafikte bitmemiş 2004 lerden uzak durmak lazım o halde +3hp farkedilir ybr için
    aradaki mekanik farkı iptal etsek ne olur acaba?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bi tarafına kına yak yaz da geliyor herkez görür yani
    senin için çoklu üyelik uyarısı vardı bende ona yorum yaptım o sebeten dolayı ceza yedik
    hiç demokratik bi site değil
    Benle fazla uğraşırsan böyle olur..
    Zincir gibiyiz mübarek , bizim tayfa komple sarı kart gördü

---------- Post added at 15:01 ---------- Previous post was at 14:58 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. millet geldim suya gideyim dedim bu gün baktım dışarsı iyi bidonları aldım bide dışarı çıktımki kar yağıyor ben nezaman motorum örtüsünü açayım desem ya yağmur ya kar yağmaya başlıyo kafayı yiyicam ya hava günlük güneşlik hazırlanıyorum çıkıyorum dışarı örtüyü açıyorum biriki damlıyo bişi olmaz diyorum motoru çalıştırıyorum örtüyü zor kapatıyorum anlayın yani bendemi bişey var zamanlamam mı kötü çözemedim
    Abi sabret pazartesinden itibaren havalar düzeliyor.. Ondan sonra her istediğin zaman gönlünce binersin

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    abi, yağmurda sürmek daha eğlenceli oluyor. karda sürmek de o kadar sorun değil. ancak hava -5 derece olunca o karın altı buz tutunca sürmek zor oluyor. ama imkansız değil

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi, yağmurda sürmek daha eğlenceli oluyor. karda sürmek de o kadar sorun değil. ancak hava -5 derece olunca o karın altı buz tutunca sürmek zor oluyor. ama imkansız değil
    şenol abi artık yağmuda karda sürmez motoru.. Çünkü motoru paslandı.. Hain tuzlar motoru eritti..

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    inceleyin bakalım şimdide taktım kafaya arka jantı çıkarıp başka motorum disk takılabileninden alıp arkaya disk fren takacağım http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2595172

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

http://hizliresimyukle.com/showpic-198310/21.jpg bak alet bu işte ha bide niye boyadım eksozu her türlü havada binebilmek için boyaması zor değil sadece vakit alıyor
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    inceleyin bakalım şimdide taktım kafaya arka jantı çıkarıp başka motorum disk takılabileninden alıp arkaya disk fren takacağım http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2595172

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

http://hizliresimyukle.com/showpic-198310/21.jpg bak alet bu işte ha bide niye boyadım eksozu her türlü havada binebilmek için boyaması zor değil sadece vakit alıyor
    süper bi düşünce abi ..
    ama çok ince eleyip sık dokuman lazım.. bakalım nasıl olacak

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    ulan kıçıkırık bisanda bile arkada disk fren varya http://hizliresimyukle.com/showpic-198314/24.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

fuarda bunları çok iyi incelemem lazım arkada disk varve bizimkine uygun gib gözüküyor zaten jant disk sorundeğil ayak frenini merkeze uygun hale getirebilmek önemli yani bastığında çalışacak fren http://hizliresimyukle.com/showpic-198318/26.jpg

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ulan kıçıkırık bisanda bile arkada disk fren varya http://hizliresimyukle.com/showpic-198314/24.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

fuarda bunları çok iyi incelemem lazım arkada disk varve bizimkine uygun gib gözüküyor zaten jant disk sorundeğil ayak frenini merkeze uygun hale getirebilmek önemli yani bastığında çalışacak fren http://hizliresimyukle.com/showpic-198318/26.jpg
    çok sağlam düşünmen lazım.. bizim tarz motorların arka disk frenlerinin fotolarını çek abi..
    sonra bilgisayar başında arge çalışmalarına başla.. istersen sitede de profesyonel yardım al..Bu işi bilen program kullanan çok arkdaş var sitede

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Gençler napıyonuz? Dürümdöner kardeşiniz bugün itibarıyle işe başladı bu satırları iş yerinden yazıyorum istanbulun en sıkı kuryesi oldum ne şanssa evden çıkmadan önce pırıl pırıl hava vardı ben tükana geldim bismillah dedim başladım kar rüzgar tipi de başladı :(

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler napıyonuz? Dürümdöner kardeşiniz bugün itibarıyle işe başladı bu satırları iş yerinden yazıyorum istanbulun en sıkı kuryesi oldum ne şanssa evden çıkmadan önce pırıl pırıl hava vardı ben tükana geldim bismillah dedim başladım kar rüzgar tipi de başladı :(
    hayırlı olsun kardeşim..
    ne kuryesi bu ... ne iş yapıyorsun motorun ne marka.. ücret seni tatmin ediyor mu.. yoksa geçici mi işe girdin..[COLOR="Silver"]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    YaMaHa YBR motorun kralı kanka..tekstil işi numune mal transferi..ağır yük yok vakit sıkıntısı yok..geçici iş moruk xt 660 x alacam onun için çalışıyorum benim motoru verip..ücret güzel yaptığın iş ve yola göre gayet net..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    İyi bakalım kanka hakkında hayırlısı..
    sen memnunsan gerisi hikaye.. motorun kralı ha sizinkiler.. vayyy

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim..
    ne kuryesi bu ... ne iş yapıyorsun motorun ne marka.. ücret seni tatmin ediyor mu.. yoksa geçici mi işe girdin..[COLOR="Silver"]
    bu verdiğin linkler ne açılmıyo

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bu verdiğin linkler ne açılmıyo
    abi bişey denedim ama olmadı.. sonra sildim.. önemli değil..
    sen cumartesi fuardasın demi.. ben öğlen 12 gibi orada olurum

arkadaşlar slmlar.. aranıza yeni katıldım.. 2009 ybr 125 city aldım.. ancak orjinal lastikleri takılı üzerinde michelin sporty almak istiyorum.. internette 200 TL den aşağı bulamadım..daha uygun fiyat alabileceğim istanbul avrupa yakası tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı? tşk..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı rmncskn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar slmlar.. aranıza yeni katıldım.. 2009 ybr 125 city aldım.. ancak orjinal lastikleri takılı üzerinde michelin sporty almak istiyorum.. internette 200 TL den aşağı bulamadım..daha uygun fiyat alabileceğim istanbul avrupa yakası tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı? tşk..
    hoşgeldin kardeşim..apaçi durmuş şimdi sorunu görünce cevap verir

sarikemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 750 x
    hayırlı olsun ALLAH utandırmasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler