Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat iyi akşamlar nasılsın..
    düzce de kar var mı?

---------- Post added at 01:37 ---------- Previous post was at 01:33 ----------

kanka bu akşam bi av davet i aldım gece kalmalı karasu da kuyumculu diye bi köy var orda akrabalar var onlara kalmaya gideceğim eğer şans ın varsa tavşan bile yaparım sana ama onun için şubat ayının ilk haftasını beklemen gerek çünkü o zaman gideceğim anca müsait olurum yani...
    ama tahtalı işini en kısa zaman da yaparız önümüzdeki hafta olabilir pazartesi gideceğiz kısmetin varsa yakın zaman da tahtalı lar seni bekler
    tamam kanka..kısmet senin kısmetin..şansın bol olsun...sana bişey diyimi hayatımda hiç av eti yemedim..süper olmalı..bak işte durumlara takılırız 30km bişey değil..

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

bizim motorlarınakü sistemi 5 amper mi arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka sen merak etme ben sana istediğin eti yediririm doyumluk olmaz ama tadı damağında kalır yani
    sanuçta vurduğumuz av kaz hindi vb gib, eti bol olmadığı için biz kemiklerini yalıyoruz ama hakketten tatlı oluyor hele kar yağarsa tadı bi başka olur
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka sen merak etme ben sana istediğin eti yediririm doyumluk olmaz ama tadı damağında kalır yani
    sanuçta vurduğumuz av kaz hindi vb gib, eti bol olmadığı için biz kemiklerini yalıyoruz ama hakketten tatlı oluyor hele kar yağarsa tadı bi başka olur
    tamam kanka hele o günler bi gelsin...gelmeyen senin gibim olsun allah ne verdiyse yeriz..datlı benden

---------- Post added at 00:06 ---------- Previous post was at 00:03 ----------

baba kaçar uykum geldi herkese cümleten iyi akşamlar...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sen kendin tatlısın zaten öperim gıdığından

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bilgisayar mı şaşırdı naptı anlamadım ..bulmuyor gugıl amca

---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

sende var galiba bu ledli resimdeki fenerden..ne malzeme gerekirse alırım sorun değil..çok hoş olacak

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

ohaa be.. hayatımda böle bişey görmedim..adamlar papağanı bile vurmuş.. yoksa sende mi onlardansın..ee ozaman vur da pişirelim kanka tahtalıyı

---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

Şenol abi aslında şunu almak lazım da hem pahalı hemde adet olarak 55W çekiyormuş.. bizim motor kaldırmaz değil mi

http://img22.resimup.net/di/SRT7.jpg
    evet motora yan çanta koyup içine yedek akü atman lazım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet motora yan çanta koyup içine yedek akü atman lazım
    hiç gerek yok öyleyse.. led sis farı bana yeter.. led sis farında sıkıntı yok değil mi motosiklet açısından

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    tamam kanka..kısmet senin kısmetin..şansın bol olsun...sana bişey diyimi hayatımda hiç av eti yemedim..süper olmalı..bak işte durumlara takılırız 30km bişey değil..

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

bizim motorlarınakü sistemi 5 amper mi arkadaşlar
    Maalesef 5 Amper ama ölçülerine uygun 7 yada 9 Amper araştırıyorum olmadı yan çantaya yedek akü atacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Maalesef 5 Amper ama ölçülerine uygun 7 yada 9 Amper araştırıyorum olmadı yan çantaya yedek akü atacağım
    valla benimkinde sıkıntı yok nedeninide gelince göstereceğim size ...)))) ha bu arada sana bitane göstermek için power led hazırladım kısmetse gelince sana yakar gösteririm

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    valla benimkinde sıkıntı yok nedeninide gelince göstereceğim size ...)))) ha bu arada sana bitane göstermek için power led hazırladım kısmetse gelince sana yakar gösteririm

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    beyler yan ayaklık klidi varya ayaklık açınca motor vitese geçtiğinde sönüyor onun içine çamur girmiş geçen zorladım iyice yamuldu zorla içinden çıkardım bu gün söktüm temizledim düzelttim şimdide ayaklık kapalıyken bile motoru vitese geçiriyorum debreyajdan elimi kaldırırken sönüyor motor

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler yan ayaklık klidi varya ayaklık açınca motor vitese geçtiğinde sönüyor onun içine çamur girmiş geçen zorladım iyice yamuldu zorla içinden çıkardım bu gün söktüm temizledim düzelttim şimdide ayaklık kapalıyken bile motoru vitese geçiriyorum debreyajdan elimi kaldırırken sönüyor motor
    allah iyiliğini versin balonmu bu bak şimdi o anahtar ters çalışıyor yani ayak kapalı iken kontak kapalı yani iletken ayağı açıp anahtarın dili geri gittiğinde kontağı açıyor ve motora giden sinyal kesildiği için istop ediyor yani demekki sen ayağı kapattığında kontaklar arasında çamur gibi bişey kalmışki devreyi tamamlamıyor sanki ayak açıkmış gibi algıladığından istop ediyor
    çok iyi yıka ve iyicene kurula sonrada makina yağı yada varsa WD40 sık .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

yan ayak anahtarının sokedi varsa bilmiyoprum hiç incelemedim sokedide tam oturmamış olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

millet bugün burada hava full güneş ve soğuk inşallah pazargünüde böyle olur..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:10 ----------

millet bugün burada hava full güneş ve soğuk inşallah pazargünüde böyle olur..kimsete tık yok tabiii buldunuz güzel havaya hemen ikinci sevgiliye dimi bari bende gidip bi yıkayayım

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    onu fark ettim olayı halletim tabi sağlam olmadı birazda zarar gördü yenisini taktırmam lazım yoksa sorun çıkaracak ilerde

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    kanal D de yeni dizi başladı kaçırmayın derim kadro çok ii

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tşk evet güzele benziyo...

Motosikleti
    ATOM KARINCA

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

tamam abi bakalım nasıl bişey merak ettim

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    oo handikap koray nerdesin be yaw..
    ulen insan dün akşam erken haber verirdi sen gecenin 2 sin de haber veriyorsun ben kapattıktan sonra

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    oo handikap koray nerdesin be yaw..
    ulen insan dün akşam erken haber verirdi sen gecenin 2 sin de haber veriyorsun ben kapattıktan sonra
    sen beni bırak ,zaten şaşırmadım git kocaeli mt toplanması konusuna bak..tatlı su motorcusu

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sen beni bırak ,zaten şaşırmadım git kocaeli mt toplanması konusuna bak..tatlı su motorcusu
    baktım baktım merak etme

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    baktım baktım merak etme
    ybr topiğinde bitek ikimiz kaldık kankam.. sen ve ben.. ne müthiş bi ikili
    biri dağların yolların efendisi, biri bilgisayar kuşu

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    ben izleyiciyim şu sıralar... kafamdaki proceleri bitirirsem resim atarım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    günaydın arkadaşlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler