Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ağa çokmu masraflı nedir(:
    yapacaz artık bişeyler ramazan(:
    bu havadada yiyecez bakalım çiğ köfteyi nasıl olacak
    artık kurdeşenmi dökeriz motorumu bozarız orası meçhul

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağa çokmu masraflı nedir(:
    yapacaz artık bişeyler ramazan(:
    bu havadada yiyecez bakalım çiğ köfteyi nasıl olacak
    artık kurdeşenmi dökeriz motorumu bozarız orası meçhul

ben evdeyim ağa siz düşünün...... benim motor bozulursa akaşama kadar klozette otururum... lettop u da alırım yanıma....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler maşaAllah demeyi unutmayın(:
    dün çıktık emirgan yapalım dedik orda çekilmiş fotolardır....
    Hayırlı olsun YBR'en. Çok güzel maşallah, allah kaza bela vermesin.
    Bu kasaya bayılıyorum.

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim çekte at bari.... durumu anlayalım hemi forum canlansın....
    Tamam ramazan, muhakkak resim çekerim
    Tabii akşam açık nalbur bulursam..

Motosikleti
    GSR600 K9
    Bizim mahalledeki bütün hırdavatçıları gezdim ama bulamadım sarıyı

Motosikleti
    yamaha ybr 125 ''2011''
    sanayideki parçacılara felan sor bakalım berki bulursun ybr ye bu gün 2 kişi biraz basayım dedim yüzde 3-5 derece eğimli yolda 120 km gördü daha bassaydım gider gibiydi ama sonra gazı kestim aynı yolu dönüşte 110 la geri girttim. bu arada motor 780 km oldu

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Peki bu malzemeyi nerelerde bulabiliriz?
    Hırdavatçılarda varmıdır?
    Hırdavatcıda bulabilirsin ama tornacıda istediğin ölçülerde bulman daha kolay olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

Sonradan ortaya çıkan 50km üzeri hızlara çıktığımda direksiyonda çok hafif titreme vardı. Uludağ zirve gezisinde stabilize çok çukurlu, büyük bol taşlı yolda motoru hoplata zıplata arka selenin orta demiri kırıldı, bende arka sele demirini tamamen söktüm. O titremeden eser kalmadı. Meğerse titremeye çanta neden oluyormuş. Küçük bir bilgi notu olsun istedim.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı sezginnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanayideki parçacılara felan sor bakalım berki bulursun ybr ye bu gün 2 kişi biraz basayım dedim yüzde 3-5 derece eğimli yolda 120 km gördü daha bassaydım gider gibiydi ama sonra gazı kestim aynı yolu dönüşte 110 la geri girttim. bu arada motor 780 km oldu
    Artık bu iş daha sonraya kaldı. Önümüzdeki hafta anca gidebileceğim sanayiye.
    120 km iki kişiyle çok iyi bir hız. Titreşim ne durumdaydı peki?

Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırdavatcıda bulabilirsin ama tornacıda istediğin ölçülerde bulman daha kolay olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

Sonradan ortaya çıkan 50km üzeri hızlara çıktığımda direksiyonda çok hafif titreme vardı. Uludağ zirve gezisinde stabilize çok çukurlu, büyük bol taşlı yolda motoru hoplata zıplata arka selenin orta demiri kırıldı, bende arka sele demirini tamamen söktüm. O titremeden eser kalmadı. Meğerse titremeye çanta neden oluyormuş. Küçük bir bilgi notu olsun istedim.
    Sanırım bu sarı işini bu hafta halledemiycem.
    Çanta o kadar titreme yaparmı? Bazen bende hissediyorum bir titreme ama her zaman değil.

Motosikleti
    Ybr 125
    benim çanta baya büyüktü ve birazda bağlantıları gevşekti. Rüzgarında etkisiyle çanta yelken oluyor ve moturu sallıyordu. titreme varsa çantayı sökerek titreme test edilebilir.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Motosikleti
    GSR600 K9
    Yarın deneyeceğim, çantasız daha rahat oluyorum zaten. Ama işte malzemeler var işe yarayabilecek.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    en güzeli sırt çantası....

Motosikleti
    GSR600 K9
    Sırt çantasınıda denedim ama belimi çok ağrıttı.
    İşe gelip giderken üç gün denedim. Sanırım yaşlanıyorum

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    yaşlanma konusunda birşey diyemeyeceğim....

arkadaşlar ybr 125 te benzin göstergesi var mıdır? yoksa nerden anlıyorsunuz benzin durumunu veya bittiğini

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    benzin göstergesi tabii ki var....

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce ybr 125 imi aldım 2011 model ve 0 km. 500 km olana kadar uzun yola çıkmadım ve motoru fazla zorlamadım yağı değiştirmeden 400 km lik bir yola çıktım motor oldukca iyi performansla götürdü getirdi beni maşallah ancak 900 km olduğunda yağ değişimi için servise giderken motordan benzin aktığını farkettim... eğilip baktığımda siyah ince bi hortumdan akıyordu servis 5 dk da halletti ama benim içime sinmedi. Siz ce problem neydi ? o hortumdan neden benzin akar ?

Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı lmDeathlesS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce ybr 125 imi aldım 2011 model ve 0 km. 500 km olana kadar uzun yola çıkmadım ve motoru fazla zorlamadım yağı değiştirmeden 400 km lik bir yola çıktım motor oldukca iyi performansla götürdü getirdi beni maşallah ancak 900 km olduğunda yağ değişimi için servise giderken motordan benzin aktığını farkettim... eğilip baktığımda siyah ince bi hortumdan akıyordu servis 5 dk da halletti ama benim içime sinmedi. Siz ce problem neydi ? o hortumdan neden benzin akar ?
    Hortum darbe almış veya zorlanmışsa delinmiş yırtılmış olabilir. Kafaya takacak bir durum değil.

Motosikleti
    GSR600 K9
    Arkadaşlar bugün benzin hesabı yaptım.
    Hesabıma göre 100 km'de 2,06 litre benzin yakmışım. İnanamadım 3 kere hesapladım.
    Yolu buldummu basıyorum, 90-100. Ama gittiğim mesafe çok kısa gidiş-geliş 16 km günlük.
    Fazla devirli kullanmıyorum genel olarak. Sizce nasıl? Bir yanlışlık yok değil mi?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün benzin hesabı yaptım.
    Hesabıma göre 100 km'de 2,06 litre benzin yakmışım. İnanamadım 3 kere hesapladım.
    Yolu buldummu basıyorum, 90-100. Ama gittiğim mesafe çok kısa gidiş-geliş 16 km günlük.
    Fazla devirli kullanmıyorum genel olarak. Sizce nasıl? Bir yanlışlık yok değil mi?
    çok iyi yakmış abi nazar değmesin benimkisi ortalama 2,4 civarı yakıyor 100 km de çarşı içinde
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok iyi yakmış abi nazar değmesin benimkisi ortalama 2,4 civarı yakıyor 100 km de çarşı içinde
    Sağol arkadaşım, süper rakamlar bunlar
    Araba kullananları zerre kadar anlamıyorum bu hayat pahallılığında.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    slm arkadaşlar nasılsınız......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler