Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Boyum 177 cm. Fuarda denemiştim, sol ayağım yere tam basıyordu. İki ayağın yere tam basmasının bence hiçbir faydası yok, cbr'da bile iki ayakla tam basabilmem için depoya dayanmam gerekiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Anladım peki bir sorum daha olacak gene bu forumda önceki sayfalar da 0-100'ünün 9-13 sn arası kullanıcıya göre değiştiği yazıyordu bu alet gerçekten 9 sn de 0-100 yapabiliyor mu ?

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    Alıntı slayer1313 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhabalar konuda yeniyim hafiften kendimi tanıtayım yaş:16 boy:178 kilo:63 Abiler şimdi ben bu mereti almak istiyorum fakat sizde taktir edersiniz ki ilk önce ehliyeti almak durumundayım bu aletin şuan ki piyasası nedir kaça bulurum ? 0 ı ne kadardır nerde bulurum stok sıkıntısı olur mu ? + Kullanımda boydan dolayı sorun çıkarır mı ? Arkama arkadaş otursa 1-2 saat sonra rahatsız olunacağını okudum Alanya gibi ufacık bir yerde oturuyorum 15-20 şer dakikalık in bin tüm gün boyunca devam etse ne kadar sorun çıkartır ? arkaya birisi binince kırmızı ışıkta falan durunca zorlama durumu varmı ? Şehirler arasında hararet vs. ile karşılaşırmıyım ? Sesi nasıldır ne tarz bir düzenlemeyle kalınlaştırıla bilinir ve maliyeti ne kadardır ? Tüm sorularım bunlar elinizden geldiğince cevaplarsanız sevinirim.Alete binipte apaçilik yapıcak tiplerden değilim içiniz rahat olsun

Herkese kazasız, belasız, performanslı sürüşler.
    1) 2. elleri vardır temizini 7 ye bulabilirsiniz en düşük 5 sıfırı 9.150
    2)kullanımda boydan fazla bi sorun çıkaracağını sanmam ben senden biraz kısayım rahat rahat kullanıyorum
    3)ben 2-3 saat gezdim ne arkamdaki bi sonun yaşadı ne ben tabi bu uzun süreli değil şehir içi.Bence sorun çıkarmaz (çıkarırsa parkta dinlenir havanızı atar gidersiniz) ışıklarda ise tek sorun motor ağırlığı artar ve ayaklara biraz fazla güç biner.
    4)şehirler arası hararet olmayacağını düşünüyorum ısı arttığında zaten fan otomatik açılıyor.
    5)fazla bi ses bekleme eğer ses istersen tiger, akrapoviç, yoshimura, ıxıl ve egzozcu halil abi var avcrom onun egzozlardan olur maliyet olarak 1.si:530tl-890tl 2.si:1500-1890 3.sü 600tl 4.sü 200-300 arası el yapımıdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

eğer koşullar uygun olursa yapabilir (koşul dan kastım; kilo yol rüzgar motor durumu)

Peki bunlarda ses ne derecede düzelmekte ?

dignity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    youtube da videoları var istersen bakabilirsin https://www.youtube.com/watch?v=q37fUVC7Lqo
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    çok bişi beklemek anlamsız tek silindir makine helikopter gibi ses çıkarıyor ama sizi trafikte fark ettiriyor

Evet de bende kaliteli kulaklık yok ayrıca videoda kalite düşüyor + kayıt edenin mikrofon kalitesi de önemli bunların hepsini hesaba katınca o sesler pekte gerçeği yansıtmıyor bence.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    https://www.youtube.com/watch?v=cJ9nbjsdD6k buradaki egzoz tiger bursada üretiliyor

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    tiger pek önermiyo kullananlar kudret içindeki madde zamanla eriyomuş ve kötü ses çıkarıyomuş ben öyle duydum bence kaliteli alınsın bikere alınsın
    hellboys bunu beğendi.

Videolar da Storm egzozun sesi çok iyi geldi bana nasıldır kalite olarak fiyat olarak ?
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    onun hakkında bir bilgim yok ama akrapovic gayet kaliteli ve güzel diye biliyorum biraz da tuzlu tabi
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    akrapoviç tuzlu ne kelime ya deniz deniz maşallah 1890 lira orjinal r125 için yamahanın avrupa sitesinde aksesuarlarda gösteriyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Alıntı dignity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tiger pek önermiyo kullananlar kudret içindeki madde zamanla eriyomuş ve kötü ses çıkarıyomuş ben öyle duydum bence kaliteli alınsın bikere alınsın
    öğrendiğim iyi oldu ben de almak için para biriktiriyordum demek yine akrapoviç için para biriktirecez

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    1300 tl ye burda var 1500 falan verilir zaten maksimum ama 125 lik için değmez bence evet öyle yap yada sen iyice bir araştır çünkü benimki ordan burdan gördüğüm şeyler

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    fuara gelir büyük ihtimalle orada göreceğiz

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    evet iyi fikir

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    ya farkettin mi r125 kullanıcıları çok fazla girmiyo foruma sanırım bizden başka konuşan yok nedeni ne acaba

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    evet haklısın başlığı güncel tutan birkaç kişi var bilmiyorum ki belkide zamanları yoktur bende büyük ihtimalle honda alıcam biliyosun ama her zamana bir ümit vardır kafasında yinede burda takılıyorum

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    olsun honda alsanda yaşadıkların paylaşırsın izlenimlerini aktarırsın

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    tabiiki

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    honda alırsan 250 lik al 125 ile uğraşma ben 120 ile giderken honda 130 ile gidiyordu beni geçmedi (yarışmıyorduk ama gösterge farkı var arada herhalde)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

ama bun denemek lazım tam kesin bir şey deildir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)