Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı polisfeyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt 125 racing gibi dumuyor ki. yzf tam bir racing. o yüzden benim hiç kafamı karıştırmadı. ilgimi bile çekmedi. yzf bambaşka
    devrem olurda mt125 alırsan amin ol ne zaman yzf görsen için gidecek ve keske az daha sabretseydim diyeceksin

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:05 ----------

tamam kardeşim hayırlı olsun
    Devrem ben racingin tadini aldim 2013 yzf almistim zaten bayaa bi kullandm onu sonra bi 600 rr repsol aldim. Racing tecrubem var yani naked gozume guzel gelmeye basladi ama eminim hic binmemis olsam yzf.yi tercih ederdim nerde gorev yapiyorsun ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

herkese iyi günler istanbul avrupa yakasında oturuyorum yzf r125 in 4000 bakımı geldi hangi servisi önerirsiniz fiyatlar nedir ve dikkat etmem gereken şeyler hakkında tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.şimdidien teşekkürler

emreng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    Alıntı poff2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi günler istanbul avrupa yakasında oturuyorum yzf r125 in 4000 bakımı geldi hangi servisi önerirsiniz fiyatlar nedir ve dikkat etmem gereken şeyler hakkında tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.şimdidien teşekkürler
    gop-rami'de kardeşler motosiklet var. yetkili servis. oraya götürebilirsin. ben hep oraya götürüyorum avrupa taraflarındaysam.

motor yağı ve yağ filtresini değiştir. hava filtresini sadece temizlet. bir şey yoktur ama yine de bi temizlesin. zincirleri güzelce parlattırabilirsin. buji'yi 10000 km'de değiştirirsin. varsa kırık dökük onlara baktır, bitti gitti işte.

buji'yi falan da değiştirirsen max 175-180 tl tutar bunlar.

dogukanz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Ya bişey sorucam dün askerlik eğlencesi vardı motoru biraz yordum sonra eve dönüşümde vites aralarında normalde Örneğin. 1.vitesten 2.vitese çektikden sonra hemen devir kesmeden devam ediyodu dün eve dönerken vites attıkdan sonra mesella devir 8 binde vitesi 2ye aldım devir 6 bine kesiyo sonra tekrar gaz yiyo sıkıntısı ne olabilir.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı poff2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dstm ben eskiden beri yildiz ticarete goturuyorm umraniyedeki kadir abi var orda. Memnun da kalirsin diye dusunuyorum oraya uc kisi goturdum hepsi memnun kaldi. Ben de avrupa yakasnda olmama ragmn oraya goturuyorm aklnda bulunsun.

Motosikleti
    yzf r125
    Alıntı HondaCbr250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devrem ben racingin tadini aldim 2013 yzf almistim zaten bayaa bi kullandm onu sonra bi 600 rr repsol aldim. Racing tecrubem var yani naked gozume guzel gelmeye basladi ama eminim hic binmemis olsam yzf.yi tercih ederdim nerde gorev yapiyorsun ?
    haa o zaman farklı. diyecek bişeyim yok sen bilirsin
    fatihte görev yapıyorum devrem. sen istanbulda mısın

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

sen çevikmisin ve kaçıncı dönemsin ? büyük ihtimalle üst devremsin. belkide abi demeliyim ben 91 liyim

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    polis arkadaşlar, konuştuğum polislerin hepsi devrem lafına uyuz oluyor, ama birbirlerine o şekilde hitap etmeye devam ediyorlar. Mesela trafikçi bir arkadaş bir gün birini durdurmuş. Adam devrem de devrem demiş sürekli buna. Ulan polis misin diye de soramadım ayıp olmasın diye diyor. aslında iyi taktik. polis durdurunca sürekli devrem deyip sivil polis ayağına yatmak.

Motosikleti
    yzf r125
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis arkadaşlar, konuştuğum polislerin hepsi devrem lafına uyuz oluyor, ama birbirlerine o şekilde hitap etmeye devam ediyorlar. Mesela trafikçi bir arkadaş bir gün birini durdurmuş. Adam devrem de devrem demiş sürekli buna. Ulan polis misin diye de soramadım ayıp olmasın diye diyor. aslında iyi taktik. polis durdurunca sürekli devrem deyip sivil polis ayağına yatmak.
    iki polis yanyana geldiğinde ismini bilmediği için devrem der. tanışınca zaten devrem kelimeside son bulur. devrem deyipde işini yaptırmaya çalışırsa ben şhsen kimliğini göstermesini istiyorum.
    mesela ben hondacbr250 nick li kişinin polis olduğunu öğrennce devrem dedim. ama az önce sayfalarda gezinirken öğrendimki ismi faruk muş ve benden iki yaş büyükmüş. muhtemelen de benim üst devrem. yani şuan ona devrem demek yakışıkalmaz. artık faruk abi derim

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    haa o zaman farklı. diyecek bişeyim yok sen bilirsin
    fatihte görev yapıyorum devrem. sen istanbulda mısın

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

sen çevikmisin ve kaçıncı dönemsin ? büyük ihtimalle üst devremsin. belkide abi demeliyim ben 91 liyim
    Devreni bilmem de Gerek yok araya hiyerarsi katmaya is ortaminda olur o. Bizimki motorcu kardesligi olsun gerisi onemli degil 10pmyo benim devre. cevikteyim edirnekapida oturuyorm fatihi iyi blirm yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devrem dedikten sonra kimlik cikartamadgnda buyuk sorun yasarsn ama. risk almak istersen bilemem ozgursun karar senin bide o bizde ilk gelindiginde sorulur yani biri geldi devrem sa deyip vs vs konustu as deyip muhakkak kimlik sorarsin bu kesinlikle ayip olmaz her polis bilir bunu. Biz cevikte 2 hafta once yasadik mesela 40 45 yasinda adamlar iki kisi geldiler kapidaki guvenlikte 7 ceddi arastirilip iceriye alindi iceride bizimle isleri vardi o yaslarda birileri cevige gore suphe uyandrdgndan ve daha once onlari gormedigim icin kimliklerini sordum gosterdiler cikarken tekrar guvenlige devrettim tekrar bakildi iyice. Guvenlik icin de onemli anlycagn.

Motosikleti
    yzf r125
    Devreni bilmem de Gerek yok araya hiyerarsi katmaya is ortaminda olur o. Bizimki motorcu kardesligi olsun gerisi onemli degil 10pmyo benim devre. cevikteyim edirnekapida oturuyorm fatihi iyi blirm yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Devrem dedikten sonra kimlik cikartamadgnda buyuk sorun yasarsn ama. risk almak istersen bilemem ozgursun karar senin bide o bizde ilk gelindiginde sorulur yani biri geldi devrem sa deyip vs vs konustu as deyip muhakkak kimlik sorarsin bu kesinlikle ayip olmaz her polis bilir bunu. Biz cevikte 2 hafta once yasadik mesela 40 45 yasinda adamlar iki kisi geldiler kapidaki guvenlikte 7 ceddi arastirilip iceriye alindi iceride bizimle isleri vardi o yaslarda birileri cevige gore suphe uyandrdgndan ve daha once onlari gormedigim icin kimliklerini sordum gosterdiler cikarken tekrar guvenlige devrettim tekrar bakildi iyice. Guvenlik icin de onemli anlycagn.
    O zaman valilik onune geldiginizde yanima ugra. Ben ordayim. Hassas olarak

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    O zaman valilik onune geldiginizde yanima ugra. Ben ordayim. Hassas olarak
    Tamamdr motorlar bi gelsin tanisalim turlayalm sadece biz de degil tum grup toplanip bi tanismak grup kurmak sart
    TASKART bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    18 k bakımını kendim yaptım. yağ 10-40 motul, yağ filtresi ve haba filtresini değiştirdim. radyatörü temizledim. yarın sabahta zinciri temizleyip yağlıyacağım. 96 liraya patladı bana. ustaya götürdüğümde adam yan sanayi filtreler koyup 160 170 alıyordu. kanım dondu. başka neye bakayım? bujiyide değiştireyim diyorumda hiç görmedim buji değişiminin nasıl yapıldığını.
    bu arada yağ ve hava filtresini bayiden 60 liraya aldım.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 k bakımını kendim yaptım. yağ 10-40 motul, yağ filtresi ve haba filtresini değiştirdim. radyatörü temizledim. yarın sabahta zinciri temizleyip yağlıyacağım. 96 liraya patladı bana. ustaya götürdüğümde adam yan sanayi filtreler koyup 160 170 alıyordu. kanım dondu. başka neye bakayım? bujiyide değiştireyim diyorumda hiç görmedim buji değişiminin nasıl yapıldığını.
    bu arada yağ ve hava filtresini bayiden 60 liraya aldım.
    Valla helal olsun. Ben teknik konulardn pek anlamiyorum ama bu seferki gelsin herseyini sokup takicam

Motosikleti
    yzf r125
    Aydina gelmis galiba motor. Sahibinden de resmini koymus.. istanbula gelmeden aydina nasil gidiyor arkadas ya

SeZeeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    < 14 > YZF R125
    Aydina gelmis galiba motor. Sahibinden de resmini koymus.. istanbula gelmeden aydina nasil gidiyor arkadas ya
    hocam sahibindene baktım şuan öyle bi ilan yok ilan numarasını verirmisin rica etsem

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Valla helal olsun. Ben teknik konulardn pek anlamiyorum ama bu seferki gelsin herseyini sokup takicam
    abi boşuna ne işçilik parası vereyim. 60 70 geçiriyor her seferinde.

Motosikleti
    < 14 > YZF R125
    bu saatte ayıp mayıp dinlemedim aradım nazilli bayisini elinde 1 adet kırmızı renkli bulunuyormuş (satılmamış) bizim bayilere daha gelmedi herhalde

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı SeZeeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu saatte ayıp mayıp dinlemedim aradım nazilli bayisini elinde 1 adet kırmızı renkli bulunuyormuş (satılmamış) bizim bayilere daha gelmedi herhalde
    Nasil yani 2014 kirmizi r125ten mi bahsedyrz ? Orda teslim edilmis mi ?

Simdi sahibindene baktim da aydin bayisinde gorunuyo canli kanli duruyo hakkaten yanlz canm zama skldi 9950ydi daha iki uc gun once ne ara 200 lira zam yaptilar arkadas iyice zorluyorlar bunlarda.

Motosikleti
    < 14 > YZF R125
    Nasil yani 2014 kirmizi r125ten mi bahsedyrz ? Orda teslim edilmis mi ?
    daha teslimi kaporası yok motor alıcısını bekliyor biraz önce konuştum bugün yarın istanbulada antalyayada geleceğini umuyorum.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı SeZeeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha teslimi kaporası yok motor alıcısını bekliyor biraz önce konuştum bugün yarın istanbulada antalyayada geleceğini umuyorum.
    Gelir ya sknti olmaz eger teslim edilmeye baslandiysa yani gumrkten gecirilmis demektr gerisi bos bir iki gune biz de teslim aliriz diye dusunuyorum. Su zam olmasaydi iyiydi alti ustu 200 lira ama boyle iki gunlugune olunca dert oluyo..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)