Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emreng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    beyler 2014 modelinin reklamı çıktı.

HondaCbr250 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ne güzel olur. toplanak şöyle bütün yzfler :D ben bursa dayım gelmek isteyenler şehirleri yazsında ortada biyerde buluşalım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

aradığım kanı buldum :D usta 10 bin km devirdim r125 le ve motoru satılığa çıkardım. 600 cc kafamdan geçmiyor değil. yaşadığın sıkıntıları, zorlukları biraz anlatırmısın. yzf yi 10 bin km kullanıp 600 e geçişini sonrasını falan biraz anlatsana :D
    hocam ben 600 RRda pek sıkıntı yaşamadım. honda 600 rr kullanış itibariyle yani oturuş vs konularda yzfden de rahat zaten. onun haricinde bilinçli gaz açman lazım. açıkçası ne diyeceğimi bilmiyorum pek sıkıntı yaşamadım. profsynl kurs almışlıgım da var belki onun etkisi olmuş olabilir. bana sorarsan devir ekonomi devri. yani bunu bizzat gördüm tecrübe ettim. büyük motor aldığın zaman adamlar direk giydirme niyetiyle geliyo sana. ben kaza yaptım bir sag grenaja 3200 lira para verdim. 1800 radyatör. 200 ayna takımı. öle çok ağır bi kaza da değildi yani. ama 5 bin liraya patladı. bi plastik 3 bin olnca böyle oluyo. benden 3 gün sonra arkadaşım sanırım 2012 full aurisle kaza yaptı. ön tampon ve farlar değişti orjinal 3bin lira tuttu ki toyota da parçası pahalı olan bi japon markası. yani koca tampon ve 2 far 3 bin lira. 1 metre bile olmayan plastik 3200 lira olunca benim kafam attı. çünkü motosiklet düşülebilen bişey. yani 35 lira verip bi 600 rr almak önemli değil o para bulunur ama her düştüğümde de kalkıp 3 bin lira vermek bi garip olur. bunlar beni eski motoruma döndüren önemli sebepler. ben 600 lüğü sırf hayalimdi diye aldım hayalimi gerçekleştirdim. tekrar da almam diye düşünüyorum. şöyle de bi eksisi var r125 135km hız buluyo. 600rr ya da 1000rr alsan da çok bişey basamıycaksın. şehirler arası yola çıkmadığın sürece bu bi gerçek. ben istanbulda yaşıyorm heryer trafik millet sürekli önüne kırıyo. sırf seni tatmin eden egzos sesi kalıyo. bunları seni soğutmak için anlatmıyorum yani başımdan geçti gördüm. aynı hızı yapıyorsun aynı trafikte gidiyosun hiçbişey değişmiyo altındaki güç harici ama 10 kuruş yakcagına kmde 35 kuruş yakıyo he dersen ki 600lük hayalim al derim. hayalini gerçekleştir her zaman.. (biraz karışık oldu idare et)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

Alıntı emreng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler 2014 modelinin reklamı çıktı.

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=XR2cuTypXOc
    sanki daha güzel bi reklam çekilebirmiş havası aldım ama bilmiyorum
    cece1 bunu beğendi.

AreSMorriS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR

Bu da ben. :D
    cece1 ve polisfeyz bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı HondaCbr250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben 600 RRda pek sıkıntı yaşamadım. honda 600 rr kullanış itibariyle yani oturuş vs konularda yzfden de rahat zaten. onun haricinde bilinçli gaz açman lazım. açıkçası ne diyeceğimi bilmiyorum pek sıkıntı yaşamadım. profsynl kurs almışlıgım da var belki onun etkisi olmuş olabilir. bana sorarsan devir ekonomi devri. yani bunu bizzat gördüm tecrübe ettim. büyük motor aldığın zaman adamlar direk giydirme niyetiyle geliyo sana. ben kaza yaptım bir sag grenaja 3200 lira para verdim. 1800 radyatör. 200 ayna takımı. öle çok ağır bi kaza da değildi yani. ama 5 bin liraya patladı. bi plastik 3 bin olnca böyle oluyo. benden 3 gün sonra arkadaşım sanırım 2012 full aurisle kaza yaptı. ön tampon ve farlar değişti orjinal 3bin lira tuttu ki toyota da parçası pahalı olan bi japon markası. yani koca tampon ve 2 far 3 bin lira. 1 metre bile olmayan plastik 3200 lira olunca benim kafam attı. çünkü motosiklet düşülebilen bişey. yani 35 lira verip bi 600 rr almak önemli değil o para bulunur ama her düştüğümde de kalkıp 3 bin lira vermek bi garip olur. bunlar beni eski motoruma döndüren önemli sebepler. ben 600 lüğü sırf hayalimdi diye aldım hayalimi gerçekleştirdim. tekrar da almam diye düşünüyorum. şöyle de bi eksisi var r125 135km hız buluyo. 600rr ya da 1000rr alsan da çok bişey basamıycaksın. şehirler arası yola çıkmadığın sürece bu bi gerçek. ben istanbulda yaşıyorm heryer trafik millet sürekli önüne kırıyo. sırf seni tatmin eden egzos sesi kalıyo. bunları seni soğutmak için anlatmıyorum yani başımdan geçti gördüm. aynı hızı yapıyorsun aynı trafikte gidiyosun hiçbişey değişmiyo altındaki güç harici ama 10 kuruş yakcagına kmde 35 kuruş yakıyo he dersen ki 600lük hayalim al derim. hayalini gerçekleştir her zaman.. (biraz karışık oldu idare et)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

sanki daha güzel bi reklam çekilebirmiş havası aldım ama bilmiyorum

motorumu satıp paramı denkleyebilirsem 4 silindir bakacağım. olmassa cbr 250 falan bakarım heralde :D hayırlısı diyelim. ne kursu hocam bu. birde kaç km sürüp 600 e geçtiniz :D

kral-kaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf R6
    ya arkadaşlar bu molassi183 cc kitini atan varmı aramızda yadabilgisi olan ben atmayı düşünüyorum ama bi bilgi bulamadım . yani kaç beygir katar randuman veririmi son hızı ne olur deyermi ???

dogukanz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı kral-kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu molassi183 cc kitini atan varmı aramızda yadabilgisi olan ben atmayı düşünüyorum ama bi bilgi bulamadım . yani kaç beygir katar randuman veririmi son hızı ne olur deyermi ???
    Takılabiliyo Baya etkiliyo max speed baya artıyomuş tam bilmiyorum yalan olmalın ama 160-165 felan olabilir. Ama ben motorcularla konuştum bu motorun kapasitesi belli gerek yok diyolar. zaten 130 gördüğüm zaman motorun heryeri ayrı titriyo bide düşünsene 170 e çıktıgını bence gereksiz. Hız istiyosan sat motorunu 4 bin daha koy üstüne 600 rr al
    TASKART bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    sol ön sinyali yapıştırmaktan bıktım o tekrar kopmaktan bıkmadı :D varmı şöyle düzgün sinyal önerebilecek birileri?
    Mustafa A. bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    sol ön sinyali yapıştırmaktan bıktım o tekrar kopmaktan bıkmadı :D varmı şöyle düzgün sinyal önerebilecek birileri?
    valla ben sinyalleri artık Allah'a havale ettim. şaka bir yana çin malı olanların plastik bağlantı kısımları biraz daha sert duruyor ama orijinalden şaşmam. şu anda dördü de sağlam, ben de hepsinin bağlantı yerlerini siyah elektrik bandıyla sağlamlaştırdım. başka da bir şey aklıma gelmedi.
    "Life begins at the end of your comfort zone."

Motosikleti
    yzf r125
    Selam arkadaşlar. bende 2014 model yzf alacam. kaporayı verdim beklemedeyim.. nisan sonu gelir demişti bayii, ama ertelenmiş mayıs sonuna kaldı

bu arada aranıza yeni katıldım

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    valla ben sinyalleri artık Allah'a havale ettim. şaka bir yana çin malı olanların plastik bağlantı kısımları biraz daha sert duruyor ama orijinalden şaşmam. şu anda dördü de sağlam, ben de hepsinin bağlantı yerlerini siyah elektrik bandıyla sağlamlaştırdım. başka da bir şey aklıma gelmedi.
    aslında sinyaller sağlam :D ben motoru sola yatırdım sinyal camı kırıldı sadece sinyal sağlam :D
    hellboys bunu beğendi.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    arkadaşlar motosikletimi satıyorum ilan numarası:121964892

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    motorumu satıp paramı denkleyebilirsem 4 silindir bakacağım. olmassa cbr 250 falan bakarım heralde :D hayırlısı diyelim. ne kursu hocam bu. birde kaç km sürüp 600 e geçtiniz :D
    Soyle boyle bi 10k surdum sanirim. Hondanin guvenli surus egitimleri var katilmadiysan tavsiye ederim yillardir motosiklet kullanan insanlar bile gelip egtim aliyor. Malum egitim sart

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

Alıntı polisfeyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. bende 2014 model yzf alacam. kaporayı verdim beklemedeyim.. nisan sonu gelir demişti bayii, ama ertelenmiş mayıs sonuna kaldı

Hosgeldin dostum ben de yeni sayilirim. Bende 2013 vardi sattk bi ara bi degisim oldu simdi tekrar alicam. 2014 gorunce kafa gitti tabi hangi sehir hangi bayiden verdin siparisi ? Bide meslek polis mi ? Oyle bi cikarim yaptim da oyleyse eger meslektasiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Benim 2014 teslimi icin son duydugum tarih 15 20 mayis arasi diyorlar yeni bilgisi olan varsa paylassin motorsuzluktan olucem

kral-kaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf R6
    Alıntı dogukanz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takılabiliyo Baya etkiliyo max speed baya artıyomuş tam bilmiyorum yalan olmalın ama 160-165 felan olabilir. Ama ben motorcularla konuştum bu motorun kapasitesi belli gerek yok diyolar. zaten 130 gördüğüm zaman motorun heryeri ayrı titriyo bide düşünsene 170 e çıktıgını bence gereksiz. Hız istiyosan sat motorunu 4 bin daha koy üstüne 600 rr al
    yok hocam bi yanlısın var yamaha ve 130 km hızda titremesimi?. eger seninki titriyosa bi sıkıntısı vardır servise götür benim motorda gram vibrasyon yok . ee bosunamı okadar para veriyoz 125 lige titrese cin malı alırdık. molassi bilgi için teşekkürler kardeşim

Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    Beyler bizim motorun naked'ı çıktı. Yamaha mt-125

Enfes görünüyor. ben çok beğendim.
    HondaCbr250 bunu beğendi.

SeZeeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    < 14 > YZF R125

Hocam bende kaporamı nisanın 20si gibi verdim beklemedeyiz şuan dün yamaha türkiyeyi aradım bu ay içinde kesin olarak motorun bayilere geleceğini söyledi.

Oz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 (2005) - Ybr125 (2012) Yzf125 (2012)
    Motordan garip bir ses geliyor anlamadım gitti. Fakat durduğu yerde gelmiyor, devirden kaynaklıda değil, sanki motordanda gelmiyor ama giderken 25 30 km üstüne çıktığında siren sesi gibi bir ses geliyor balatalardan değil sağ taraftan geliyor sanki rüzgar uğultu yapıyor ondan çıkıyor ses ama hala bulamadım gitti. Grenajları sökmem gerekiyor bulmak için.sanki dönen bir parça yapıyor, sesi debriyaj kaynaklı değil devir arttıkça gelen bir ses değil ki, deviri olduğu yerde çevirincede gelir. Yağ tamam herşey tamam. Ama dediğim gibi 25 30 km üstüne çıkınca başlıyor siren çalmaya artık ne olduysa aklıma iki şey geliyor ya belli bir hızda hızlanınca radyatör fanı dönüyor ki o dönünce sesi yapıyor yada alt grenajımın clipsleri yerinden çıkmıştı o biraz ayrılmış onun arasından geliyor hafta sonu bakacağım artık.

Sizinde başınıza geldi mi bu olay. Bilginiz var mı.?
    Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.

Motosikleti
    yzf r125
    Istanbul yamaha kiziltoprak. Delta motor dan kaporayi verdim.1.sirada Bekliyorum. Banada mayis ayi icinde gelecek ama gun belli degil diyorlar.
    Cbr250 istanbulda yasiyorum devrem polisim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Sezer delta motora mi verdin kaporayi.. oyleyse ben senin onundeyim. 12 nisanda vermistim kaporayi

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Istanbul yamaha kiziltoprak. Delta motor dan kaporayi verdim.1.sirada Bekliyorum. Banada mayis ayi icinde gelecek ama gun belli degil diyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Sezer delta motora mi verdin kaporayi.. oyleyse ben senin onundeyim. 12 nisanda vermistim kaporayi
    devrem gelir gelmez bende çökücem direk fakat şu mt 125 kafamı çok kurcaladı bugün gördüm ve aklımı aldı makina. şu bekleme olayı yüzünden insan hayattan soğuyo ya 2014 model motor alıyoruz ama yılın yarısı bittikten sonra teslim ediliyo böyle iş mi olur ! her markada var bu sıkıntı.. gerçi devletin yapmış oldugu bi hata bu markayla alakalı değil. markalar da profesynl çalışmıyorlar daha hala msx 125in fiyatı belli olcak hondada. rezalet resmen. bu ülkede motor kullanmak zor arkadaş zor.!

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

Beyler bizim motorun naked'ı çıktı. Yamaha mt-125

Enfes görünüyor. ben çok beğendim.
    hakkaten çok güzel yapmışlar insanın kafası karışıyor. bugün deseler ki türkiyeye gelicek ben vazgeçebilirm yzf den )

SeZeeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    < 14 > YZF R125

Hayır polisfeyz siparişi yazın antalyada olacağımdan antalya bayisi nebioğullarından verdim

Motosikleti
    yzf r125
    Alıntı HondaCbr250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devrem gelir gelmez bende çökücem direk fakat şu mt 125 kafamı çok kurcaladı bugün gördüm ve aklımı aldı makina. şu bekleme olayı yüzünden insan hayattan soğuyo ya 2014 model motor alıyoruz ama yılın yarısı bittikten sonra teslim ediliyo böyle iş mi olur ! her markada var bu sıkıntı.. gerçi devletin yapmış oldugu bi hata bu markayla alakalı değil. markalar da profesynl çalışmıyorlar daha hala msx 125in fiyatı belli olcak hondada. rezalet resmen. bu ülkede motor kullanmak zor arkadaş zor.!

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

hakkaten çok güzel yapmışlar insanın kafası karışıyor. bugün deseler ki türkiyeye gelicek ben vazgeçebilirm yzf den )
    mt 125 racing gibi dumuyor ki. yzf tam bir racing. o yüzden benim hiç kafamı karıştırmadı. ilgimi bile çekmedi. yzf bambaşka
    devrem olurda mt125 alırsan amin ol ne zaman yzf görsen için gidecek ve keske az daha sabretseydim diyeceksin

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:05 ----------

Alıntı SeZeeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır polisfeyz siparişi yazın antalyada olacağımdan antalya bayisi nebioğullarından verdim
    tamam kardeşim hayırlı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)