Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni CARACAL 200 KARA ŞİMŞEK
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dişli değişmişse olabilir . uzun yolda iyidir . şehir içinde kalkışlarda çok güzel debriyaj yer . çünkü güç değil hız üretiyor. kalkıs gerceklesene kadar yarım debriyaj
    aynen eray katılıyorum yani dislilerle oynanmıs yoksa imkansız fakat bayır yukarı bayılır motor yalnıs mı biliyorum eray
    Caracal ım artık yollarda ....kavuştum sonunda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı canercaracal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen eray katılıyorum yani dislilerle oynanmıs yoksa imkansız fakat bayır yukarı bayılır motor yalnıs mı biliyorum eray
    dogru bılıyorsun ondan sonra 3 ile cıkacagın bayırı 1 ile cıkarsın . o biçim benzin gider . ve bayılır bayırda hele 2 kişi isen in motoru ittir .
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Arkadaşlar elimde Hysoung GV ye uyan (diğer modelleri bilemem) krom Yan heybelik destekleyicisi mevcut. Çiftini 100 YTL'ye sanayiden aldım. Elimde kaldı. Fazla yani. Satıcıda almadı geri. Çünkü işçiliği var ben satamamda kullanamam da dedi. İlgilenen arkadaşım olursa kargo ücreti almadan adresine teslim 49 YTL'ye vereceğim. Gerçekten o fiyata o işçilikli krom madeninden destekleyici bulamazsınız.. İlgilenen arkadaşlarım için selcukkaya2004@yahoo.com..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elimde Hysoung GV ye uyan (diğer modelleri bilemem) krom Yan heybelik destekleyicisi mevcut. Çiftini 100 YTL'ye sanayiden aldım. Elimde kaldı. Fazla yani. Satıcıda almadı geri. Çünkü işçiliği var ben satamamda kullanamam da dedi. İlgilenen arkadaşım olursa kargo ücreti almadan adresine teslim 49 YTL'ye vereceğim. Gerçekten o fiyata o işçilikli krom madeninden destekleyici bulamazsınız.. İlgilenen arkadaşlarım için selcukkaya2004@yahoo.com..
    resmini koyabilirmisiniz

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Caner bey: Şu an işyerimdeyim. O parçada depoda. Deponun içinde yaklaşık 20 adette koli ve kasa var. Onların içinde bir yerde. Şöyle yapsak bende onun bire bir gerçek ölçülerde çizimi var size onu yollayım. Bana uygun derseniz o kolileri indirir resmini çeker yollarım. OK derseniz parayı yatırdığınız gün kargoya veririm. Kargoyu açıp beğenmezseniz bana bu sefer kargo bedeli size ait olmak üzere yollar iadenizi alırım. OK?
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8000km oldu, 0 problem, yola dawam
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

ctolga21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650 str250
    arkadaşlar hiç bi gezi falan düşündünüzmü ?
    veya yapıldımı toplanılıp.

15 günde bir veya ayda bir bi gün belirlense bi yerlerde buluşulsa bilgi aktarımı olsa nasıl olur sohbet muabbet organizasyon ( bowling ,karting, langırt, vs. vs. ) bu tarz organizasyonlar yapıomusnuz . ve ya yapmayı düşünürmüsünüz ??

caracal cılar olarak güzel olur bence ne dersiniz ?

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ctolga21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

15 günde bir veya ayda bir bi gün belirlense bi yerlerde buluşulsa bilgi aktarımı olsa nasıl olur sohbet muabbet organizasyon ( bowling ,karting, langırt, vs. vs. ) bu tarz organizasyonlar yapıomusnuz . ve ya yapmayı düşünürmüsünüz ??

ben g.tümü yırttım bir zamanlar ama hepsi tarih oldu

Motosikleti
    Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caner bey: Şu an işyerimdeyim. O parçada depoda. Deponun içinde yaklaşık 20 adette koli ve kasa var. Onların içinde bir yerde. Şöyle yapsak bende onun bire bir gerçek ölçülerde çizimi var size onu yollayım. Bana uygun derseniz o kolileri indirir resmini çeker yollarım. OK derseniz parayı yatırdığınız gün kargoya veririm. Kargoyu açıp beğenmezseniz bana bu sefer kargo bedeli size ait olmak üzere yollar iadenizi alırım. OK?
    yok suanda almayı düsünmüyorum sadece bizim motorlara uyarmı diye baktım

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    yok suanda almayı düsünmüyorum sadece bizim motorlara uyarmı diye baktım
    lan çakma eskişehirli . yaşıyormusun sen . gece motora binice çok üşüyorum yaaa

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F

Evet evet çok iyiolur yanii...
    Saygılarımla...

Motosikleti
    F650 str250
    ben g.tümü yırttım bir zamanlar ama hepsi tarih oldu
    vala aslında bu iş istedik mi yapılır bence 3 kişi olsak bi başlangıçtır aslında

ben anadolu yakasın pendikteyim yok mu yakınlarda olan bi gün belirlesek sabit bi gün sohbet tanışma muhabbet falan bence bunu tekrar bi gündeme taşımak lasım ne dersiniz arkadaşlar ???

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    aynen ama bnm bu mevsımde hıc gozum yemıyor . uzun yol yapamaya soguk . siz yapın 2010 yılı yazında grs :d

Motosikleti
    F650 str250
    2009 da deil 2010 :D
    neyse o zaman başka bahara :D

Motosikleti
    lan çakma eskişehirli . yaşıyormusun sen . gece motora binice çok üşüyorum yaaa
    ARKANA BENİ AL GECE BİNERKEN BEN ISITIRIM SENİ CANIM

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    2009 da deil 2010 :D
    neyse o zaman başka bahara :D
    az kaldi arkadaslar. ehliyetimi 15 gun sonra aliyorum en gec. ondan sonra caracal'cilar istanbul'u sallayacak. organizasyon geliyor. az bekleyin.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARKANA BENİ AL GECE BİNERKEN BEN ISITIRIM SENİ CANIM

Amanın!!

Arkadaşlar, makineyi almak istiyorum ciddi ciddi. Ama bir türlü güven yaratamadım kafamda..

1-2 konu var. Herşeyden önce elektrik tesisatı sorunluymuş diye söylentiler var. Akü boşalıyormuş alakasız alakasız?

Bunun dışında arka fren tamburundan belediye otobüsü sesi geliyormuş?
    Lastikler berbattan öte bir durumdaymış?
    Ve bellirli devirlerden sonra rahatsız edici vibrasyon varmış?

Motor bloğunun Tiger gibi kaliteli olduğunu bilsem düşünmeden alırım ama yinede içimde bir -belkide yersiz- kuruntu var..?

Bi el atında çelin aklımı..!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Huysuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Amanın!!

Arkadaşlar, makineyi almak istiyorum ciddi ciddi. Ama bir türlü güven yaratamadım kafamda..

1-2 konu var. Herşeyden önce elektrik tesisatı sorunluymuş diye söylentiler var. Akü boşalıyormuş alakasız alakasız?

Motor bloğunun Tiger gibi kaliteli olduğunu bilsem düşünmeden alırım ama yinede içimde bir -belkide yersiz- kuruntu var..?

Evet akü boşalıyor ama bu bütün çinlilerde olan bir sorun. ben regalraptor kullananların forumunada uyeyim onlarda da var. Çözümü basit 40Ytl'ye yeni bir akü olay bitti. Bu arada bende ilk başta çalıştırmakta zorlanıyodum akü kaynaklı örendim artık herhangi bir problem yaşamıyorum.

Evet arka tamburdan belediye otobusu sesi gelmekte. Herhangi bir problem değil, belli bir sure sonra ses iyice azalıyo.

Lastikler berbat değil, kim solediyse kafadan sallamış yada onun şahsi fikridir saygı duyalım

Bende lastiklerin cin malı olduğundan sorun cıkartcağını falan dusunuyodum ama yağmura yakalandığımda anladımki herhangi bir sorun yok. Hatta gece saat:03:00'da çiğ düşmüş yollarda kullandım 60km hıza çıktım çok hafif kaymalar yaptığı doğru ama o çiğde koca munubuslerin bile kaydığını gördüm. Kısaca lastikler güvenilir.

Vibrasyon, birincisi cruiser tibi motorlarda vibrasyon olması çok doğaldır, ben hiçbir devirde rahatsız edici bir vibrasyonla karşılamadım, sadece ardcı biraz rahatsız olabilir oda oturuş pozisyonu ile alakalı. İşin farklı bir komik tarafı harley Davidsonlar sanılanın aksine cruiser motorlarda en fazla vibrasyon yapan aletlerdir. Motor yapısı ile ilgili bir olay.

Son olarak Tiger bloğundan kalitelimidir bilmem ama tiger dan daha sorunsuz bir makina olduğunu biliyorum ben motoru almadan önce aylarca araştırma yaptım, tiger forumundada aylarımı harcadım desem yeridir.

şuan 1000km deyim herhangi bir sorun veya rahatsızlıkla karşılaşmadım, bütçesi kısıtlı olan çinmalı düşünen herkese caracalı tavsiye ederim. Tabiki bütçesi daha yüksek olanlara farklı ürünler daha cazip gelebilir.

Benden bu kadar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Amanın!!

frenden ses geldiği doğrudur ilk başlarda!!ama diğer yazdıklarının hiçbiri başıma gelmedi benim.lastik konusuna gelince idare ediyor (berbarttan öte değil) yani..ee tabii adamların tutup'da 300'euro'luk(çifti) lastik takacak hali yok..onu ileri zamanda sen alınca takacaksın..umarım aydınlatmışımdır seni

Huysuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Benimde bir sorum var.....
    Motorum geldi 1000km'ye yani bakım zamanı ama ben motoru kapalı garaja çektim yaza kadar çıkartmayı düşünmüyorum.
    Şimdi 1000 bakımını yaptırıp mı motoru yatırmak mantıklı olur yoksa yaza doğrumu 1000 bakımını yaptırmak lazım??

Bide zincileri temizleyip-yağlama zamanımda geldi bunuda şimdimi yapmak sağlıklı olur yoksa boyle kalsın yazamı yapsam?

Fikirleriniz nelerdir?? Olmadı bir servise danışcam...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler