Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    allah hiçbir motorcuyu motorsuz bırakmasın
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Selam;

Arkadaşlar renk konusundaki önerileriniz üzere Siyah olarak karar verdim ve siparişi verdim.İnşallah en kısa zamanda tabi kabul ederseniz aranıza katılacağım....

[QUOTE=KARDAĞ;1121450]
    Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar;

benim ilana baktınmı?? satlık bölümünde caracal 200
    Evet ilana malesef yeni baktım ama biraz geç kaldım sanırım.
    Saygılarımla...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    [QUOTE=MaRaNtZz;1134521]Selam;

Arkadaşlar renk konusundaki önerileriniz üzere Siyah olarak karar verdim ve siparişi verdim.İnşallah en kısa zamanda tabi kabul ederseniz aranıza katılacağım....

Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Evet ilana malesef yeni baktım ama biraz geç kaldım sanırım.

mevlanaderki ne olursan ol gel . herkese kapımız açık

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    kırmızılar özel olsun siz siyah alın ama bu melete de siyah yakışıyoo izmir dönecegim günü iple çekiyom
    [COLOR="DeepSkyBlue"]ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN[/COLOR]

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5750km oldu, şimdi denizlideyim burada siyah bi caracalcıyı 3 defa gördüm 4 günde acaba bu forumda mı?
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    [QUOTE=mterayes26;1134598]
    Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam;

mevlanaderki ne olursan ol gel . herkese kapımız açık

Teşekkürler.Umarım servis en kısa sürede motoru getirirde bende motoruma alışırım...

Arkadaşlar bana caracal için bir çanta birde mont lazım resimdeki çanta takımı çok hoşuma gidiyor benzerini nerden ve tahmini olarak nekadara bulabilirim.Mont için öneileriniz neleredir yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler...

Saygılarımla...

bir haftadır yoğun trafikte kullanıyorum motoru ve lastiklerinin ne kadar dandik olduğunu anladım, ön frenlere biraz abansam kilitleniyo, arka frenlerde aşağı değil. lakalı, asfalt çalışmalı yollarda da motor nereye isterse oraya gidiyo. ama yanlızken (arçı yokken daha rahat) VE en büyük şikayetim deviri. uzunyolda biraz sürat yapsam 7000 - 8000 devirde bas bas bağırıyo motor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    caracal gezi motorudur arkadaşlar bu makinadan öyle aşırı sürat ve mükemmel bir denge beklemeyin!! yaptığı yapacağı hız belli,viraj kabiliyeti ortada dikkatli kullanmak lazım....

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caracal gezi motorudur arkadaşlar bu makinadan öyle aşırı sürat ve mükemmel bir denge beklemeyin!! yaptığı yapacağı hız belli,viraj kabiliyeti ortada dikkatli kullanmak lazım....

bence 100km mükemmel sürat ve 40km ile giderken 5 metre arka lastik kilitlendikten sonra durması da mükemmel denge değil. bilmiyorum BENCE.

Motosikleti
    CARACAL
    [QUOTE=MaRaNtZz;1137813]
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teşekkürler.Umarım servis en kısa sürede motoru getirirde bende motoruma alışırım...

Arkadaşlar bana caracal için bir çanta birde mont lazım resimdeki çanta takımı çok hoşuma gidiyor benzerini nerden ve tahmini olarak nekadara bulabilirim.Mont için öneileriniz neleredir yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler...

motorun hayırlı olsun arkadaşım

siyah asil duruyor birazda agresif.
    bende krem var ama resimdeki kahverengi gibi duruyor ondan çok güzel yani.

yan çantaya gelince armode de caracal çanta var resimdeki gibi ama ebatları küçük biraz.
    ben sanırım ar 33 modeliydi aldım onlarda arka sinyallere basıyor onunda kalayı şu,sinyalleri 2 paslanmaz metal ile 15 cm arkaya dooru uzatıyosun mesele halloluyor.

sosis çantayı ise kendim yaptım 4 inç plastik borudan.gören hayran oluyor çantaya)

mont için ise denecek tamamen zevk meselesi

ben feyizoğlu dan nic 1005 mont aldım.nette gördüğümden çook süpermiş.çok kaliteli malmış .185 ytl ye aldım.

istersen gir bak.ama nic montları normal bendeninden 1 büyük iste.ben 188 boyum olmasına rağman xl küçük oldu xxl ancak oldu hatta nerdeyse xxxl bile olabilirmiş.

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence 100km mükemmel sürat ve 40km ile giderken 5 metre arka lastik kilitlendikten sonra durması da mükemmel denge değil. bilmiyorum BENCE.
    harbiden kardeş ya.bu lastikleri napcaz bilmiyorum.her hızda dikkat etmezsen kayıyo.allah korusun yüksek hızda noolur naparız bilmem.alıp gidiyo başını.
    en kısa zamanda kaliteli lastik almak iyi olur sanırım.

KARDAĞ motor meselesi nooldu haber bekliyorum senden kardeş

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ben bilecik esk donusu öküzün biri yüzünden 15 mt ön teker solda arka teker sağda olarak kaydım

zincirleri çok sık gevşiyor. kısalar neyse de uzun farları çok zayıf. vites geçişlerinde, özellikler boşta bi süre gittikten sonra 2ye veya 1e atınca öylesi bir ses çıkıyo ki, artçım arkaya bakıyo, acaba motor nereye düştü diye. servise sordum, iyi yağlanmadığı için dedi. doğru, çünkü yağı değiştirdiğim zaman ilk 30 40 km boyunca sanki hondaya biniyomuşcasına debriyaj ve vitesten tık çıkmıyo sonra paldır küldür. genelde - lerini yazıyorum, yeni alacak arkadaşlar nelerle karşılaşacağını bilsin.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    zincirleri çok sık gevşiyor. kısalar neyse de uzun farları çok zayıf. vites geçişlerinde, özellikler boşta bi süre gittikten sonra 2ye veya 1e atınca öylesi bir ses çıkıyo ki, artçım arkaya bakıyo, acaba motor nereye düştü diye. servise sordum, iyi yağlanmadığı için dedi. doğru, çünkü yağı değiştirdiğim zaman ilk 30 40 km boyunca sanki hondaya biniyomuşcasına debriyaj ve vitesten tık çıkmıyo sonra paldır küldür. genelde - lerini yazıyorum, yeni alacak arkadaşlar nelerle karşılaşacağını bilsin.
    alısana kadar sımdı canavar gıbı bırbırımızın derdın den anlıyoruz sorun yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    debriyaj halatını söküp ince yağla yağlarsanız vites geçişlerinde çok rahatlıyo makina...boşta gidipte eğer vites atmaya kalkarsanız ses gelir çok normal..bu sesi en kaliteli motorlarda yapar.vede debriyaj balatalarına çok büyük zararı olur...birazda sen dikkat etmelisin ..hatta bakımlarını felan da kendin yap..çünkü kanuninin servisi çok kötü...

Re_math - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal
    arkadaslar merhaba, nasılsınız neler yapıyorsunuz pek takıp edemıyorum. ben basımdan gecen yıne bır servıs facıasını anlatmak ıstıyorum. ankarada servısten memnun degıldım umarım antalya farklı olur dıyordum ancak burada gıttıgım servıste benzer seyler basıma geldı.
    motorun samandırasını degıstırmek uzere (garantıden) garantı belgesını bırakmıstım ayın yedısınde[yanı cumartesıgunu] (07.06.2008) adamlar ayın onıkısı (yanı persembe gunu) parcanın gelecegını ve bana cel telefonundan haber vereceklerını soyledıler. bende parca gelene kadar gecıcı bır cozum bulabılırmıyız dıye sordum. sonucta sureklı benzın damlatıyordu. onlarda yapamayacaklarını soyledıler. dedımkı sorun degıl sabrederım , ne olacak bes gun dedıgın hemen gecer. 5 gun de motora bınmeyı vereyım dedım. derken uzerınden 3 hafta gectı. gecen gun artık bı fırsatını bulup servıse gıttım. parca gelmedı mı dedım. ılk once servıs yogun bu yuzden erteledık dedı.nasıl yanı dedım ,bızım parcamız garantıden degısecek dıye bıze musterı gozuyle bakmıyormusunuz dedım. onlarda olur mu canım oyle sey sonucta bız alıyoruz bunun da parasını dedıler. dah sonra garantı belgelerını karıstırırken oradakı arkadas ah dedı, hatırladım . sız parcayı degıstırmekten vazgecmıstınız. bızde bu yuzden sıparıs ettırmedık dedı.hatta gecıcı bır cozum bulabılırmısınız dedınız. bızde hayır dedık dedı.bende dedım kı el ınsaf vazgecmıs olsam neden sıze garantı belgesını vereyım.vazgececek olsam garantı belgesını gerı alırdım.velhasıl kelam tekrar sıparıs verecegız bu carsamba yanı 03.07.2008 de parcanın gelecegını soyledıler. beklıyorum bakalım. gonderecekler mı?
    bı de utanmadan benı yalancılıkla sucluyorlar.sız boyle boyle dedınız dıye.ınsanda bıraz Allah korkusu olacak arkadas.servıs ıslerınden ınanılmaz canım sıkılmaya basladı. sabredıyorum.kusura bakmayın kafanızı sısırdım. ancak paylasmak ıstedım. kendınıze ıyı bakın.
    Motosiklet hakkında bildiğim bir şey var o da hiç bir şey bilmediğim.

Sana iki çözüm önerebilirim.

1. si Depoyu ve şamandırayı bi ustaya söktür bağlantılarını kontrol etsin tahmin ediyorum yapacaktır. ( ben kendi motorumu yaptım masrafsiz bir şekilde çalışıyor )

2. Kuralkan online sipariş sistemi ile istediğin parçayı internetten sipariş et kredi kartınla öde kargo ücretinide ödedikten sonra dilediğin servise parçan gelsin.

Başkada çözüm bilmiyorum.

Ha bide bunu kimseye söyleme ki garantiden çıkarmasınlar.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Merhabalar;

Arkadaşlar sonunda Caracal'ımı aldım ve büyük bir zevkle kullanıyor ve rotasyonu bitirmeye çalışıyorum.Önerileriniz üzerine siyah renk aldım, çok hoş duruyor.Sizlerle buradan bir çok paylaşım yapmak isterim resimleride en kısa sürede yükleme çalışacağım.Bu motoru almayı düşünen herkese öneririm ilk 50 Km ve hiç bir sorun yok....

Sadece vitesi boşa almakta biraz zorlanıyom, sanki bir sertlik var gibi bir türlü boşa geçmiyor ya 1 e yada 2 ye geçiyor servise gidicem bunun için sizlerinde bir önerisi varsa zevkle bekliyorum.

"trncbulzun" hocam önerileriniz için çok çok teşekkür ederim.Biraz durumu toparlayım çantaları ve montuda önerileriniz doğrultusunda alıcam inşallah.

Herkese iyi haftalar dilerim...
    Saygılarımla...

arkadaşlar, dün, denizliden uşağa hiç durmadan artçılı geldim, yolun tamamı yokuştu, hiçbi sorun yoktu ama motoru durdurup etresi gün çalıştırdığımda sesi değişikti, zevksiz bi ses, bugün ise düzeldi eskisi gibi, sanırım hararet yapmıştı, kalıcı bi sorun olurmu acep

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    arkadaşlar, dün, denizliden uşağa hiç durmadan artçılı geldim, yolun tamamı yokuştu, hiçbi sorun yoktu ama motoru durdurup etresi gün çalıştırdığımda sesi değişikti, zevksiz bi ses, bugün ise düzeldi eskisi gibi, sanırım hararet yapmıştı, kalıcı bi sorun olurmu acep
    uzun yolculuklada ısıdan genlesen parcalar tadı kacırıyor ama hepsı sonra duzelıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler