Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    bülent abi olayı çözdün sen bak anlamam diyodun,nasıl anlıyon enjeksiyon olduğunu,engüzel yönüde o 29 beygir ve caracal kadar ancak yakar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GV250 deki motoru caracala monte etsek? ne dersiniz sizcede güzel olmazmı? biz buna kısava GV250Caracal deriz.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    gv 250'den bahsediyorsunuz herhalde!!evet daha önceden'de biliyorum bu makinayı gücü'de güzel 28'hp çift silindirli almaya değer. ama tabi şimdilik benim için biraz zor inşallah ileri bir zamanda düşünebilirim...

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GV250 deki motoru caracala monte etsek? ne dersiniz sizcede güzel olmazmı? biz buna kısava GV250Caracal deriz.

olur aslında ama maliyeti gv 250'yi geçer

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bence binilir be abi benim pek çapır merakım yok ama gv 250 niyeyse çok çekici geldi bana,çok tatlı duruyo,ve üzerindeki motor çok süper ya,

Motosikleti
    CARACAL
    bazı şeylerin orjinaline dokunmamak lazım.ben seviyorum motorumu arkadaşlar. ilerde allah sağlık sıhhat versin alırız bakalım bir st.ya nasip!!

enjeksiyonlu motor hoş olur sanırım.

forumların birinde okumuştum ,birisi 2. el tiger almış ama enjeksiyonluymuş motor.aldığı adam kimse o yaptırmış. elimde bi dünya enjektör var kardağ,birde basip bir PIC programladımmı caracal olur enjeksiyonlu haa; ))))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı trncbulzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı şeylerin orjinaline dokunmamak lazım.ben seviyorum motorumu arkadaşlar. ilerde allah sağlık sıhhat versin alırız bakalım bir st.ya nasip!!

enjeksiyonlu motor hoş olur sanırım.
    türkiye şartlarında enjeksiyonlu motorlara binmek artımıdır,eksimi malum benzinlerden su çıkar oldu belki haberiniz vardır..

Motosikleti
    CARACAL
    bazen sadece ne özellikleri var diye pahalı motorların teknik özelliklerini okuyorum. adamlar neler yapıyor yahu.el ısıtması,koltuk ısıtmasıiyok radyo,yok abs varda var.paraya göre mal var memlekette.burda bir motorlar var aklllara zarar.nette bile bulamıyorum bazılarını.bu arada daha hiç caracal görmedim bu diyarlarda.tiger de 1,2 adet var gördüğüm kadaryla.

valla ferotr suda çıksa pislikte, piyasada enjeksiyon kullanmayan motorlu araç kalmadı artık.motorlardada belli bir ekonomik grupta karbüratör kaldı.yoksa oda yok.yani enjeksiyona geçiş er veya geç kaçınılmaz..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı nankör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yani ; caracal motosiklet i olmayana yasak mı ? bu topik ...
    Zaten Caracal ı da tartışmadım seninle...
    madem ki caracal topik i burası ..
    CBf yi sen niye konu ediyorsun?
    Çin lini güle güle kullan Allah kaza bela vermesin.
    Ayrıca,yazdıklarım büyük ihtimal le işine gelmedi..
    Diken siz gül bahçesi olmuyor işte ne yaparsın !!!!!
    caracalı olmayana yasak demedım , caracalı tartısmadık cbf yı tartıstık , cbf yı konu etmedım hakkındakı goruslerımı yazdım , çinli miş hahaha sankı altında kı cbf japon 2004 yılından sonra cıkanların buyuk bır bolumu çinli nerden anladın dersen ybr 125 ve cbf 150 vs kataloglara baktıgımda MADE İN CHİNA yazıyordu .

dikkat ette o diken eline batmasın sonra cıkmaz allah korusun ve allah sana da japon motorunla kaza bela vermesın
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    ondan şüphemiz yok zaten yavaş yavaş karbüratörlü makinalarda kalkıyor zaten..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    gv 250 nın cok yaktıgını duydum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    doğru enjeksiyonlu motosiklette çok dikkat etmek gerek yakıttan tasarruf edim derken,enjeksiyon masrafından çıkar valla

bülent abi bende gazladım seni ama enjeksiyon takacağını düşüneceğin hiç aklıma gelmedi,gel sen bekle bi kaç yıl daha bu enjeksiyon olayına girme

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caracalı olmayana yasak demedım , caracalı tartısmadık cbf yı tartıstık , cbf yı konu etmedım hakkındakı goruslerımı yazdım , çinli miş hahaha sankı altında kı cbf japon 2004 yılından sonra cıkanların buyuk bır bolumu çinli nerden anladın dersen ybr 125 ve cbf 150 vs kataloglara baktıgımda MADE İN CHİNA yazıyordu .

dikkat ette o diken eline batmasın sonra cıkmaz allah korusun ve allah sana da japon motorunla kaza bela vermesın

bende japon diye aldım ybr'yi çin çıktı namussuz iyimi ama konumuz bu değil caracal..caracal hakkında düşüncelerimizi ve bilgilerimizi paylaşıyoruz burada nankör arkadaşım sende katılabilirsin aramıza dediğin gibi hiç kimsede sana karışamaz ama bu meseleyi burada kapatalım. artık konumuz ne cbf'olsun nede ybr

Motosikleti
    CARACAL
    daha yeni çıktı bunlar biraz yaygınlaşşın ,forumlara takılsın,yakıtı,sorunu ,artısı eksisi ne varsa anlarız zaten .şuan en karizmatik motor caracaaaaall

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    JAPONU ÇİNİMİ kaldı be artık dünya globalleşti kawasaki bile çinde yaptırıyo artık ucuza mal ediyolar.saf kan japon yok yani artık.kitapçığı bırakın çatılarında kocaman MADE IN CHENA yazıyo,dahada kimse inanmıyosa yapacak bişey yok,

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı trncbulzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha yeni çıktı bunlar biraz yaygınlaşşın ,forumlara takılsın,yakıtı,sorunu ,artısı eksisi ne varsa anlarız zaten .şuan en karizmatik motor caracaaaaall
    yakıtı sehır ıcı basabas 3.8 sakin git 3.5 lt

Motosikleti
    CARACAL
    yok be kardağ şaka dedim ben zaten.şahin görünümlü doğan yapmak değil amacımız.geyik olsun yani)) caracalımız güzel yav

eray arkadaş.varmı eskişehirde bu makinadan.inceledin sen sanırım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıtı sehır ıcı basabas 3.8 sakin git 3.5 lt
    bu veri enjeksiyonsuz olan sanırım,enjeksiyon 0.5 litre kadar daha düşürür tahminime göre 100 km ye 3 - 3.5 litre yakar

neyse caracalcılar siz para biriktirin hem ozamana kadar motorlar denenir tanınır,sonra bütün caracal ailesi bu 29hp lik makinalara toplu geçiş yaparız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    caracal'a bir görüşte aşık olanlardanım ben ..rüyalarıma girer olmuştu artık onunla çok süper ikiliyiz şu aralar ben ona iyi bakıyorum o'da bana ister çinli olsun ister japon sonuçta benim motorum bizim motorumuz

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caracal'a bir görüşte aşık olanlardanım ben ..rüyalarıma girer olmuştu artık onunla çok süper ikiliyiz şu aralar ben ona iyi bakıyorum o'da bana ister çinli olsun ister japon sonuçta benim motorum bizim motorumuz
    aynen abı bırde satacaktın yavruyu ben sana dedım satma dıye 8000 km geldım ben

Motosikleti
    CARACAL
    valla aynen öyle kardeş.motorumuz hem hesaplı hem kaliteli.hemde yakıtı iyi.

kardağ bu arada sana ne diycem.

sırf meraktan motoru bilgisayarlı emisyon cihazına bağladım.hem düşük hm yüksek devirlerde ölçüm yaptım.sonuç şaşırtıcıydı.

sen teknik elemansın bilirsin. lambda değeri araçlarda 1 civarındadır. ancak motorda bu değer 2,5-3 civarında.karbüratörü ayarladım ama yinede karışım zenginleşmiyor.yani lambda oranını 1 yapmayı bırak 2 nin altına bile düşmüyor.bence karışım çok fakir olduğu için ilk çalışma jiklesiz mümkün olmuyor!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 22 kullanıcı var. (0 üye ve 22 misafir)

Bu Konudaki Etiketler