Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    hadi bakalım madem böle ii diyosunuz böle olsun
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    ya arkadaşlar bisan shadowboy 250 cc v motor bi chopper var v silindir oldugu için arkadaki silindir 4 bin kilometreden sonra hava fazla gelmedıgı ıcın çok ısınıp kıtlıyomus be bısanın cıddı şekilde yedek parça sorunu varmış ve kapanmış adama kapora vermeye giderken bi motor tamırcısınden bu aklı duydum baska bi,ri daha da v motor dedım ha orda dur dedı arka kıtler bı sure sora dedı sızce bunun dogruluk payı nedır arkadaslar ya bi aydınlatın çok kafamı karıstırdılar

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı caracalstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bisan shadowboy 250 cc v motor bi chopper var v silindir oldugu için arkadaki silindir 4 bin kilometreden sonra hava fazla gelmedıgı ıcın çok ısınıp kıtlıyomus be bısanın cıddı şekilde yedek parça sorunu varmış ve kapanmış adama kapora vermeye giderken bi motor tamırcısınden bu aklı duydum baska bi,ri daha da v motor dedım ha orda dur dedı arka kıtler bı sure sora dedı sızce bunun dogruluk payı nedır arkadaslar ya bi aydınlatın çok kafamı karıstırdılar
    onca muhendıs bunu dusunmustur derım ama bılemem o makıneye de bınen coj var
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onca muhendıs bunu dusunmustur derım ama bılemem o makıneye de bınen coj var
    biri çok iyi bi motor kullanıcısı dieride bır moto tamırcısı ama insan düşünunce de acayip mantıklı geliyo öndekı silindir tamam güzel hava alıyo ama arkadaki biraz kuytuda kalıyo buda ısınıp yanmasına sebeb oluyomus bde bisanın uretım hatası nedenıyle bu ürünün durdurmus hatta fabrıka kapanmış die duydum bununla ilgili braz bilgi alabilirmiyim ayrıca motorun vibrasyonu yok çok rahat ama su v motor olayı çok canımı sıktı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum kanuni bayisi isen caracal hakkında şöle tavsiye edebileceğim modifiye ve gösteriş amaçlı ne gibi şeyler önerirsin

mesela ben regal raptorların arka çamurluk şekline hayranım caracala böyle bir uygulama olamz mı
    UYMASINA UYARDA ÇOK KÜÇÜK OLUR SIRITIR,BEN SENİ ÇOK İYİ ANLADIM ÇAMURLUK SENİN KAFANA TAKILMIŞ GALİBA,AKLIMA GELEN TEK ŞEY BENCE DERİ ÇANTALAR SAĞA SOLA İCAB EDERSE ARKAYA VE ÖNE,BİDE KÜÇÜK SİS LAMBALARI ÖN FARIN SAĞINA SOLUNA,HEM MOTOR HEYBETLİ GÖRÜNÜR HEMDE,ÇAMURLUĞUN ÇİRKİNLİĞİ KAPANIR.

BİDE ÖN CAM BÜYÜK ARKADAŞIN MOTORU ÇOK GÜZEL OLMUŞ AMA GÖRÜNTÜ BİRAZ ZAYIFLAMIŞ BENCE ÇAPIR MODEL HEYBETLİ GÖRÜNMELİ

Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdincpolat:
    dikkat ettiysen sadece sisibar'ı sökmekle kalmadım!! koruma demirini'de söktüm..hatta direksiyonuda biraz aşşağı indirdim böyle çok daha çekici oldu caracal... millet gözünü alamıyor makinadan..inanın bana bu değişikleri yapınca caracalın yol tutuşu ve dengesi daha iyi oldu...

ELLERİNE SAĞLIK AMA KORUMA DEMİRİNİ TAKMANI TAVSİYE EDERİM KAZADA SENİ KORUYAN TEK ŞEY O DEMİR,DİREKSİYONDA BİRAZ TİTREŞİM AZALMIŞTIR SÖKÜNCE AMA BENCE TAK CANINDAN ÖNEMLİ DEĞİL..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    caracalın çamurluğunu küçültmek biraz zor çünkü ön lastikleri büyük!!regal raptor'a göre.hem bana göre böyle daha heybetli duruyor..benim caracal'da takıntım arka cantın kapalı olması...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BİSAN konusunda sizi aydınlatim Bisanın sahibini yakından tanırım ve EVETTT fabrika kapandı,bukadar açıklama yeter sanırım buna bağlı olarak y.parça bitti sıfır motor ellerinde kalanları çıkarıyolar,250 lik o motor hakkındada şunu söyleyim pek tavsiye etmiyorlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    ELLERİNE SAĞLIK AMA KORUMA DEMİRİNİ TAKMANI TAVSİYE EDERİM KAZADA SENİ KORUYAN TEK ŞEY O DEMİR,DİREKSİYONDA BİRAZ TİTREŞİM AZALMIŞTIR SÖKÜNCE AMA BENCE TAK CANINDAN ÖNEMLİ DEĞİL..[/QUOTE]

orası öyle biraz daha küçük bir demir takabilirim..çünkü orjinalı koruma demiri hiç yakışmıyor....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    caracalın çamurluğunu küçültmek biraz zor çünkü ön lastikleri büyük!!regal raptor'a göre.hem bana göre böyle daha heybetli duruyor..benim caracal'da takıntım arka cantın kapalı olması...
    ama oda ayrı bi hava katıyo bence hoş duruyo

Evet Daha Küçük Bişey Olur Zaten 25 Ytl Gibi Bi Fiyatı Var,motocar 200 Lerin üzerinde Var çok Kibar

Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BİSAN konusunda sizi aydınlatim Bisanın sahibini yakından tanırım ve EVETTT fabrika kapandı,bukadar açıklama yeter sanırım buna bağlı olarak y.parça bitti sıfır motor ellerinde kalanları çıkarıyolar,250 lik o motor hakkındada şunu söyleyim pek tavsiye etmiyorlar.
    gerçekten teşşekür ederim ya demekki söylenenler dogruymus fabrıka kapanmıs ve yedek parca yok çok saol kardeş

ozaman gundeme tek kalan caracalımız oluyo onu alıcaz ıkısı arasında kalmıstım caracal kısmetmiş su ehlıyet su 10 gune elıme gecıcek bu zamana kadar bende arastırıp almayı dusunuyorum hyırlısı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    caracalstar tiger s i düşünmezmisin 250 lik suzuki gn 250 silindiri var üzerinde kasa olarakta büyük4300 lira fiyatı

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    hadi bakalım şu caracalcıları görelim neler yapılabiliyormuş

bide hiç farkına vardınız mı bilmiyorum ama ana sayfada bir bizim caracal bu kadar gündem de kalıyo helal demekki bi albenisi var
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ferhat abi git iyi bir tornacıya deldir o zaman ama o jant ap ayrı bır hava katıyor

Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi bakalım şu caracalcıları görelim neler yapılabiliyormuş

bide hiç farkına vardınız mı bilmiyorum ama ana sayfada bir bizim caracal bu kadar gündem de kalıyo helal demekki bi albenisi var
    aynen en güncellerden biriyiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    alın ozaman tekrar güncelleyelimmmmm

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    merhabaaa kımseeee yokm uuuuuuuuu caracalcılaaaaar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    merhabaaa kımseeee yokm uuuuuuuuu caracalcılaaaaar
    ben kanuniciyim olmazmı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    hooop buradayız eray!!!
    arkadaşlar aranızda adana osmaniye'de oturan varmı....

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    yok be abi tamam ferhat abi var gücünle bağır duyan gelsin şuraya yawwf . ben gezmeye cıkıyorum gece 12 de burdayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ben varım osmaniyeeeeeee ..........

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben varım osmaniyeeeeeee ..........
    eyvallah hocam yarın kadirliye gelecem caracalla...orada bir tanıdığım motosiklet tamircisi var onun yanına gelecem...görüşebiliriz KARDAĞ sen bayimiydin???

yok be abi tamam ferhat abi var gücünle bağır duyan gelsin şuraya yawwf . ben gezmeye cıkıyorum gece 12 de burdayım
    zaten bizde ona uğraşıyoruz be eray nice 1000 sayfalar açacaz inşallah burada

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler