Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4300km sorun yok, yola dewam...

cok super parlamıs.........................................
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar dikkat ettim herkes plakayı o fosforu söküp oraya takmış ben mi yanlış yaptım siz mi?

motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    trncbulzun yeni caracalın hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin,allah bir yastıkta kocatsın inşallah..amin.

solmyr plakan bir değişik duruyor biraz yokarı doğru kaldırmış gibisin..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    o plakaları , plaka sallanmayacak şeklilde monte edin yoksa arka çamurluğu kırarsınız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    benim plakalık'da sakat bu ara onu sağlamlaştırmam lazım...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim plakalık'da sakat bu ara onu sağlamlaştırmam lazım...
    bır el at yoksa elıne alırsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bır el at yoksa elıne alırsın
    elime almadan yapayım haklısın yoksa bir gün arkamdan plaka aramak zorunda kalacam

arkadaşlar bugün caracal üzerinde bir takım değişikler uyguladım..yarına fotoları çekip foruma koyarım..makinanın albenisi çoğaldı

Motosikleti
    CARACAL
    tekrar selam
    arkadaşlar motorun benzin filtresi nerededir göremedim.benzin musluğu yedek depoya kadar benzini üstten alıyo sanırım,pislik olmaz belki ama,yedek depoyu kullanırken pislik karbüratörü tıkayabilir belki.bugün yakıt musluğu ile karbüratör arsına benzin filtresi taktım.bakalım ne olacak.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün caracalla iki kişi (140kg) 270km yol gittim, (eşme uşak arası iniş çıkışlı, otobanda ankara tarafına uşak merkezden 70km dışarı çıktım, döndüm.) indim, çıktım acayip çekiyo motor. yokuş yukarı bazı arabalara fark attığım oldu. uzun yol motoru bu yaw.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    biraz değişikler yaptım bakalım beğenecekmisiniz??

[URL=http://imageshack.us][/URL

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı trncbulzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar selam
    arkadaşlar motorun benzin filtresi nerededir göremedim.benzin musluğu yedek depoya kadar benzini üstten alıyo sanırım,pislik olmaz belki ama,yedek depoyu kullanırken pislik karbüratörü tıkayabilir belki.bugün yakıt musluğu ile karbüratör arsına benzin filtresi taktım.bakalım ne olacak.
    benzın muslugunun ıcınde zaten filtre var

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Merhabalar;

Arkadaşlar bende bu aralar bir Kanuni Caracal 200 hayranlığı başladı.Bu yaz motorun sıfırını satın almayı düşünüyorum sizce daha önce almmayı düşündüğüm Regal Raptor DD250E ile arasında kıyaslama yapmam gerekirmi yoksa hiç bakınmadan direk gidip bu moturu satın al dermisiniz.Birde Caracal 200 almak için nezamanı beklemeliyim fiyat olarak daha uygun bir zaman olurmu ne dersiniz.Öneri ve bilgilendirmeleriniz için şimdiden teşekkürler...
    Saygılarımla...

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    ferotr dostum harika görünüyo yıkamış yaglamışsın sisybar ı sökmüşsün harika bir görüntüsü olmuş begendim

marantzz arkadaşım bende kuzenimle beraber caracal aldım ama şu anda onda yaz geldi motor yok altımda ortak oldugu için sıkıntı yaşıyorum
    şu sıralar ne alabilirim diye bakınıyorum
    senin deiğin gibi aklıma regal raptor ve caracal geliyoo

şimdi kıyaslama yapalım
    hıız konusunda raptor 250cc olmasına karşın 120 130 yapıyomuş kullanan arkadaşım var
    caracal 200 cc olmasına karşın o hızı gerektiğinde zaten yapıyoo

raptor su sogutmalı caracal hava sogutmalı bu raptor için bir avantaj

şöle motora baktıgın zaman raptor biraz sıska kalıyor sanki yada ne bilim caracal la başladıgım için olabilir
    caracal daha bir tok duruyoo

şu sıralar bende kararsızım regal raptoru bilen arkadaşlar varsa eğer bizleri bir bakıma bilğilendirilerse seviniriz bakalım caracal kullanıp taaa aaa evet raptor bizim motordan ii diyen olacak mı ??

öncelikle aslında motor alırken yüksek cc bir motor almayı düşünüyordum ama en ucuzu 10.000 ytl den başlıyo yeni kasalar tabi neyse motoru aldınız diyelim o kadar parayı bagladınız ama bitmiyo bundan sonra bu motorlara benzin parası yetiştirmek ve servis ücretleri olaki bir kaza anında parçaları çok para tutuyoo yani sırf bu yüzden yüksek cc makinalardan vazgeçtim

chopper crusier benim gibi orta halli arkadaşlar için en ideali
    aklımda olan şey ise ikinci el ya raptor yada caracal almak
    caracalı alırsam eger yeniden biraz değiştirmek gerekecek sagını solunu daha bir dikkat çeksin

bu sırada raptoru araştırıken 300 cc olanlarını buldum raptorriders diye bir site var bakarsanız nasıl motorlar yapıyo regalraptor anlarsınız yani eften püften değilmiş ben şimdi anladım

ama biz caracalımı tercih edelim yok sa raptorumu
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar;

Arkadaşlar bende bu aralar bir Kanuni Caracal 200 hayranlığı başladı.Bu yaz motorun sıfırını satın almayı düşünüyorum sizce daha önce almmayı düşündüğüm Regal Raptor DD250E ile arasında kıyaslama yapmam gerekirmi yoksa hiç bakınmadan direk gidip bu moturu satın al dermisiniz.Birde Caracal 200 almak için nezamanı beklemeliyim fiyat olarak daha uygun bir zaman olurmu ne dersiniz.Öneri ve bilgilendirmeleriniz için şimdiden teşekkürler...
    Bence tek el binersen kimseye vermezsen çok iyi bi motor.bu arada fiyatta oynama olmaz kanunide sabittir.dün bi arkadaşa sattım bi tur attım yeni çalıştırdık açık konuşim tigerden çok çok güzel bi motor,kanuni yi tavsiye ederim garanti servis y.parça süper bu arada ben kanuni bayisiyim..

Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    dostum kanuni bayisi isen caracal hakkında şöle tavsiye edebileceğim modifiye ve gösteriş amaçlı ne gibi şeyler önerirsin

mesela ben regal raptorların arka çamurluk şekline hayranım caracala böyle bir uygulama olamz mı
    DRİFT RELİGİON

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    olur ama tadilat yapman lazım oda nekadar içine siner bilmem,orjinal kullsnmanı tavsiye ederim.bence çok şık bi görünümü var.tek hoşuma gitmeyen yeri ön koruma demiri

Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    onun üzerinde oynama yapılabilir ama koruma demirinin yani birz daha ufak yapabilirz o basitt

senin aklına gelen bişi yokmu şöle olabilir böle olabilir diye

mesela benim bildigim seyhanların arka çamurlugu bizim caracala uyar diyolar sen ne diyosun hem benim istediğim tarzda bir çamurluk syhanın ki
    DRİFT RELİGİON

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    erdincpolat:
    dikkat ettiysen sadece sisibar'ı sökmekle kalmadım!! koruma demirini'de söktüm..hatta direksiyonuda biraz aşşağı indirdim böyle çok daha çekici oldu caracal... millet gözünü alamıyor makinadan..inanın bana bu değişikleri yapınca caracalın yol tutuşu ve dengesi daha iyi oldu...

Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    moruhh motor parlıyo be ne sürdün buna

ya bide bu ön amortisöler falan yani oo çatal adı ne bilmiyom biraz daha uzun olabilirmi daha şık durmazmı bu haliyle
    DRİFT RELİGİON

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moruhh motor parlıyo be ne sürdün buna

ya bide bu ön amortisöler falan yani oo çatal adı ne bilmiyom biraz daha uzun olabilirmi daha şık durmazmı bu haliyle
    hafta sonları sırf caracal'a pasta cila çekmek için 3 saatimi ayırıyorum dahamı parlamasın :-)) maşayı uzatırsak bence caracalın vahşi cazibesi kaybolur..bu haliyle seviyorum ben caracalı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler