Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı CrazyRocK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar caracalı havalar iyi iken aldım sonunda 2 gün oluyo. bu acemiliğin gözü kör olsun valla ben motoru aldım 1km elimle iterek götürdüm daha ekonomik oldu hiç benzin yemedi :D şuan 28 km yapmışım. kanuni bayisi o güler yüz motoru alana kadarmış ondan sonra iplemiyorlar. tek sorunum motor çalışmıyo çalıştırana kadar akla karayı seçiyorum. sorun bujidendir diye şüpeleniyorum hafta sonu bi baktıracağım bakalım bayi motordan anlamıyorum diye ne iteliyecekler görücez. şu motoru ii ce bi tanıyayım öğreneyim muhabbetlerinize katılacağım

benzine zam olayı geçen haberlerde birine sordular. benzine zamn ne düşünüyorsunuz. cvp: valla ben hep 100 ytl atıyorum beni ilgilendirmiyo dedi adam komptum gülmekden :D
    öncelikle kardeşim hayırlı olsun caracalın....abi o'çalışma sorunlarını hepimiz yaşadık ama atlattık şükür şu an tek basmada alıyor..bence bunların karbüratörleri montaj esnasında ayarsız takılıyor gibi??bence sende iyi bir ustaya karbüratör ayarı çektir düzelir derim ben..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda xl 600v transalp

bi de deyişiklik olsun resim koyalım dedim
    [COLOR="DeepSkyBlue"]ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN[/COLOR]

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008
    teşekkürler arkadaşlar. dün gene 5 km elimle ittim. akü temelli bitmiş urdurma yaptım çalışmadı. dün bayi as kaldı bana yeni akü satacaklardı yada pazartesi gel al dolduralım dediler. bi şok verdi çalışdı ama fazla gidemez istop edersin dedi.dün iii fırçaladım koruma demiri gene takmadılar neymiş geç olmuş kapatıyorlarmış.[IMG]02032008416[/IMG]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    teşekkürler arkadaşlar. dün gene 5 km elimle ittim. akü temelli bitmiş urdurma yaptım çalışmadı. dün bayi as kaldı bana yeni akü satacaklardı yada pazartesi gel al dolduralım dediler. bi şok verdi çalışdı ama fazla gidemez istop edersin dedi.dün iii fırçaladım koruma demiri gene takmadılar neymiş geç olmuş kapatıyorlarmış.[IMG]02032008416[/IMG]
    bak arkadasım motorun aküsü bitmişse jikleyı sonuna kadar aç motoru saga sola bıraz yatır yag bır kac yere ulassın 10 kere falan gaz pompala ver sıkıca ayak marsını surtunme bıraz ısıtır motoru ben artık en cok 5 kere basıyorum alıyor
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    ben şimdilik marşla çalıştırıyom aşşa yukarı 1-1,5 aydır ayak marşı yapmadım uzun süre yatırmayın motoru

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı fattii adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bi de deyişiklik olsun resim koyalım dedim
    2 tane nokta soyleyım

1.si depodaki mavi yapıstırmayı cıkart
    2.si ise plakalıgını oradan cıkart ve arka camurlugun alt tarafında 2 tane delik var o deliğin arkasındakı kucuk plastıklerı kır plaka ya o delıklerın hızasında delık ac ve oraya monte et yoksa park lambası ve çamurluk titreşimden kırılıyor

ve akü nün suyu seninde sol egsoza akmıs karartmalar yapmıs

dişli buyuten varmı hiç ve zincir şakırtısına çözüm bulan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    zaten bütün iş serviste!!kanuninin servisleri gerçektende çok kötü arkadaşlar motorları daha beter bozuyorlar tartışmalarda yanında cabası..o yüzden ben servise götürmüyorum iyi bir usta buldum onun yanına götürüyorum,bazı şeylerinide kendim yapıyorum(yağ değişimi,buji,hava filtresi gibi)!!garantiye gelince yırttım attım abii yemişim onların garantilerini!!onların yapacağı garanti eksik kalsın..ve gayette memnunum şu an motorum saat gibi çalışmakta.beraber mutlu bir şekilde yaşamaktayız

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten bütün iş serviste!!kanuninin servisleri gerçektende çok kötü arkadaşlar motorları daha beter bozuyorlar tartışmalarda yanında cabası..o yüzden ben servise götürmüyorum iyi bir usta buldum onun yanına götürüyorum,bazı şeylerinide kendim yapıyorum(yağ değişimi,buji,hava filtresi gibi)!!garantiye gelince yırttım attım abii yemişim onların garantilerini!!onların yapacağı garanti eksik kalsın..ve gayette memnunum şu an motorum saat gibi çalışmakta.beraber mutlu bir şekilde yaşamaktayız

sonuna kadar haklın ulen para verıyoz adamlar yuzumuze bakmıyorlar bende artık goturmeyecem valla sınır oldum 2 gun once , yagını woger koyuyorlar nasıl yagsa oda cok ıyı bılmıyorum garantı hıkaye yaaaaaa km teli koptu kullanıcı hatası dediler boyle sacma ıs olurmu

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008
    ben motoru bir hafta oldu aldığım gün ve ilk gitmemde soğuttular adamı bende garantisini yerim.işini gerçekden iii yapanlar değil bayidekiler herşey para olmuş deponun üstündeki göstergenin yanındaki siyah pilastiği yarısı deponun içine kaçmış gerısı dışarda yarısı kopuk akşam üstü aldığımdan görememişdim söyledim yok depo sökülmesi lazım elimizde pilastik yok geç oldu kapatıyoruz. vites ayarı ayarlanmamışdı şimdi eskisinden daha kötü oldu. depodaki kanuni yazısını çıkarmak istediğimi söyledim çıkarırsan depo garantiden düşer dediler. depo darbe alırsa zaten garantiye girmez deponun başına başka nesıl bişey gele bilirki. kanunnin bayilerini denetlemesi lazım müşterilerin şikayetleri ile haraket etmesi lazım. böyle giderse kanuninin adı bayileri yüzünden kötüye çıkacak.kendileri bilirler. motoru sattıkdan sonra arkasında durmayan bir marka

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    agalar opetten alıyordum benzını bp den aldım aynı kullanma seklı ıle daha fazla yol gıttım ve bu cok enteresan geldı bana

bizim motorlarda kı zincir şakırtısını kesebilen varmı

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benım zıncırden yana sıkıntım yok acaba gergınlıgını bıdaha ayarlatsanız..bide gerdirme ıslemını siz motorun ustundeyken yaptırın daha saglıklı
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    mondial
    tüm caracal cılara selamlar.bende bisüredir araştırıorum ve elimde 2 seçenek kaldı.caracal yada superlight hala tam karar veremedim.ancak boyumun 1.85 olması beni caracala yöneltiyo.caracal daha kalıplı sanırım.ancak şole bi problemim var izmirdeki motorcuları gezdim 1 tane bile caracal göremedim.sipariş ver getirelim dio adamlar.motoru görmeden almak biraz tuhaf deilmi.umarım bu forumdaki izmirli arkadaşlar bana yardımcı olacaktır.kanuni izmirden nerden alınır herkese tekrar merhabalar..

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı basist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm caracal cılara selamlar.bende bisüredir araştırıorum ve elimde 2 seçenek kaldı.caracal yada superlight hala tam karar veremedim.ancak boyumun 1.85 olması beni caracala yöneltiyo.caracal daha kalıplı sanırım.ancak şole bi problemim var izmirdeki motorcuları gezdim 1 tane bile caracal göremedim.sipariş ver getirelim dio adamlar.motoru görmeden almak biraz tuhaf deilmi.umarım bu forumdaki izmirli arkadaşlar bana yardımcı olacaktır.kanuni izmirden nerden alınır herkese tekrar merhabalar..
    slm dostum daha önceden yazmıstım tam 10.000 km superlıght kullandım ve suan carcal kulanıyorum.caracal boyutlarıyla ve motoruyla sl 150 den daha ustun.en azından tıtresım sl dekınden az..ben sl 150 ıle abanta gıdıp geldım gelınce motoru sattım.uzun yolda cok yoruyuoo.caracal bence hakkını verıyor.tavsıye ederım..bende makıneyı hıc görmeden aldım.sakaryadakı tek caracalda benımkı.ama hıcte pısman deılım.sende pısman olmazssın emın ol
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008
    basist slm arkadaşım motoru görmeden alma derim fabrika hatalı gelir değişmezler tek sıkıntı yaşayacağın yer kanuni bayisidir. servis sıfır. benim gibi akşam üstü alma motoru alırsanda gündüz gözü ile kusurları takılmamış vidası falan filan ıvır zıvırı görmeden aldım bayiye söylediğimde biz sana öyle vermedik yanıtı aldım. yaşasın bireysel motor ustaları başka bişey demiyorum :D

Motosikleti
    mondial
    basist slm arkadaşım motoru görmeden alma derim fabrika hatalı gelir değişmezler tek sıkıntı yaşayacağın yer kanuni bayisidir. servis sıfır. benim gibi akşam üstü alma motoru alırsanda gündüz gözü ile kusurları takılmamış vidası falan filan ıvır zıvırı görmeden aldım bayiye söylediğimde biz sana öyle vermedik yanıtı aldım. yaşasın bireysel motor ustaları başka bişey demiyorum :D
    eyvallah kardeşim bende görmeden motor almayı düşünmüyorum.hatta izmirli caracal kullanan arkadaşlar varsa onlarla görüşüp ööle alma niyetindeyim.hatta kullanan bi arkadaşla almaya gitmek en mantıklısı tecrübe iidir.bu arada şanzımanı standart istiyorum 1n2345 şeklinde gönderiolardır umarım bide baştan servisle uğraşmayayım

lubimaya kardeşim caracalı yakından görmedim ama superlight ın görüntüsüde çok başarılı.hatta caracaldan daha estetik bi motor bence.ama dediğin gibi ben motoru alınca yaz kış üstünden inmeyenlerdenim.uzun yol kullanmayıda severim.scooterımla 1 senede 19.000 km ye geldim vibrasyon önemli görüşlerin için sağol

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Dostum topiğinizi okurken ,dün Sarp Erem davası için toplandığımızda yanımda park eden motor Caracal dı,daha önce bu kadar yakından bakmamıştım ama fotolardan Zs150-19 (150 deselerde bizdekide 200cc)ile benzerliklerini biliyordum
    şöyleki motor bloğu ki eğer caracal'da da kranktan balansörlüyse titreşim yok gibidir,ayrıca ayak pegleri vites bağlantısı ,amaotisörler ,gidon,jant,tekerlek ,benzin deposu,çamurluk,sinyaller filan kardeş gibilermiş
    yani diyeceğim oki zs150-19 sahibi arkadaşlar var onlardan bile Zs yi görmüş olsan ,caracalı görmüş kadar olursun şimdiden kolay gelsin
    boyuna göre Sl uygun değil ve o oranda titreşimlidir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Basist...
    Caracal almayı düşünüyorsan bende tavsiye ederim!!sadece tek sıkıntımız kanununin servisi,ortak sorunumuz zaten buda..sl 150'nin hacmi biraz küçük caracala göre çekiş gücü azdır..eğer caracal almayı düşünüyorsan bencede arkadaşların dediği gibi görmeden alma!!ben alırken her tarafına bakıpta aldım hatta altına hasır koyup altınada baktım ..bayi sahibide cins cins bana bakıyor tabii..baksınlar para veriyoz gazoz kapağı değil..

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    kardeş ben bucadan gundem pazarlamadan aldım onlar sadece satıcı bi özellikleri yok zaten bayi agı yok denilecek kadar az servis agıda az zaten servisten bende memnun deyilim

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane nokta soyleyım

1.si depodaki mavi yapıstırmayı cıkart
    2.si ise plakalıgını oradan cıkart ve arka camurlugun alt tarafında 2 tane delik var o deliğin arkasındakı kucuk plastıklerı kır plaka ya o delıklerın hızasında delık ac ve oraya monte et yoksa park lambası ve çamurluk titreşimden kırılıyor

ve akü nün suyu seninde sol egsoza akmıs karartmalar yapmıs

dişli buyuten varmı hiç ve zincir şakırtısına çözüm bulan
    yapıştırma yarın olmayacak plaka konusuna gelince plaka düşüp duruyo üsten ve alttan saş attım şimdi de ses yapıyoo onuda bi ayar çekecem

Motosikleti
    mondial
    bu arada arkadaşlar bu motorun sticker ları çok büük hiç hoş değil çamurluktaki desende dahil çıkarabiliniomu bu gövde den ben şole bi bakiim dedim motor sanki honda shadow u andırıo ozaman çok daha estetik oluo[IMG][/IMG]

kardeş ben bucadan gundem pazarlamadan aldım onlar sadece satıcı bi özellikleri yok zaten bayi agı yok denilecek kadar az servis agıda az zaten servisten bende memnun deyilim

yapıştırma yarın olmayacak plaka konusuna gelince plaka düşüp duruyo üsten ve alttan saş attım şimdi de ses yapıyoo onuda bi ayar çekecem
    fattii arkadaşım sen buca da öğrencimisin acaba.ben caracalı ararken buca eğitim kampüsüne çok yakın biyerde bayisini buldum adam dedi elimizde yok ama bi öğrenci arkadaşa sattık istersen ondan görebilirsin dediler.acep o senmisin

bu arada arkadaşlar bu motorun sticker ları çok büük hiç hoş değil çamurluktaki desende dahil çıkarabiliniomu bu gövde den ben şole bi bakiim dedim motor sanki honda shadow u andırıo ozaman çok daha estetik oluo[IMG][/IMG]

fattii arkadaşım sen buca da öğrencimisin acaba.ben caracalı ararken buca eğitim kampüsüne çok yakın biyerde bayisini buldum adam dedi elimizde yok ama bi öğrenci arkadaşa sattık istersen ondan görebilirsin dediler.acep o senmisin
    bu arada 3 yıl aradan sonra istanbuldan izmire döndüm.malesef hiçbişi değişmemiş hala bayiler çok zayıf.istanbulda anadolu yakasında sadece aklımda kalanları 4-5 tane bayi ve servis biliyorum keşke izmirde de olsa

Motosikleti
    Kawasaki VN 800

sakın sac baglama ben bagladım sarsıntıdan camurlugu kırıyordu hemen soktum en kral bnm dedıgım yer bende zıncır sarkısı var onu bır cozemedım

basist cantaların galiba armode marka kaça aldın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler