Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Aidi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende öyle biliyordum.
    ama dün motoru çıkartınca çalışmadı melet. benzin bitmiş. yedeğe getirdim öyle çalıştı.
    ama hiç göstergedeki depo uyarı ışığı yanmadığı için sordum. acaba ben yanlışıkla yedek depoda mı gidiyormuşum şimdiye kadar die
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedek deponun içinde 1 lt yakın benzin varken kırmızı ışık yanıyor .
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bilmiyorum. bu normal
    servise sordum oda bilmiyo

30km kadar ömrü var
    benim normal depoda benzin bitti ama uyarı lambası yanmadı. yedeğe geçtim o zaman motor çalıştı.
    mterayes26 da diyor ki yedek depoda 1 lt kaldığı zaman lamba yanıyor. bence doğuru.
    sen diyorsun ki ydek depodaki benzinde 30 km gidebilirsin. yani yedek depo ortalama 1 lt öyle mi?
    benim kafam karıştı şimdi??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kafa karışcak bişey yokki, 1lt 30 km 100km de 3.33lt yapar,şehir içi için normal. ben şehir içinde gitmedim 30km kadar ama düşük vites ve süratlerle gittim. tam 30 muydu? ölçmedim, belki 40dı belki 20. yol kötü olduğundan sağlıklı bir tahmin yapamadım
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Merhabalar;

Arkadaşlar malesef size kaltılımcı olamıyorum malum askerlik nedeni ile kısa bir süre kapalıyım fakat zaman buldukça yazacağım görüşmek üzere kib...
    Saygılarımla...

Motosikleti
    kanuni caracal 200
    arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar..
    bir hafta önce ben de motorsikletin cazibesine dayanamayıp bir caracal 200 sahibi oldum chopper tarzı motorlara fazla alışkın olmadığımdan ve bulunduğum bölge itibariyle pek fazla servis ve teknik desteğe sahip olamadığımdan bazı sorunlar yaşamaktayım.
    bu sorunların en büyüğü motorun çalışmasında.benzin hortumunda yada giderinde bir sorun olduğunu düşünüyorum,motorum çok fazla stop ediyor acaba daha önceden böyle sorunlarla karşılaşanlar arkadaşlarım oldu mu?

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...ml#post1502616

semih, benzin borusunu caracal kapağının üzerine koy. motor ısınıncada durmaya devam ederse ya kötü benzinden ya karbüratör ayarından ya subaplardan ya buji den yani çok sebebi olabilir.

Motosikleti
    kanuni caracal 200
    teşekkürler solmyr cevabın için,sanırım kötü benzinden kaynaklanan bir sorundu depoyu boşalttım hava ile temizledim şimdi sorunsuz bakalım.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Aidi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim normal depoda benzin bitti ama uyarı lambası yanmadı. yedeğe geçtim o zaman motor çalıştı.
    mterayes26 da diyor ki yedek depoda 1 lt kaldığı zaman lamba yanıyor. bence doğuru.
    sen diyorsun ki ydek depodaki benzinde 30 km gidebilirsin. yani yedek depo ortalama 1 lt öyle mi?
    benim kafam karıştı şimdi??

10 ytl benzın atıyorum 27. km de normal depo bitiyor . yedeğe alıyorum 47 km fln da o gıdıyor 74 km edıyor . Ama gel gör ki yüksek devirlerde kullanıyorum
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    10 ytl benzın atıyorum 27. km de normal depo bitiyor . yedeğe alıyorum 47 km fln da o gıdıyor 74 km edıyor . Ama gel gör ki yüksek devirlerde kullanıyorum
    bence motorun yakit tuketimi mukemmel arkadaslar. 20 lira benzin koyuyorum. ne zaman koydugumu hicbir zaman hatirlayamiyorum.. muhtemelen 1 ayi gectigi icindir

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı efeoktay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence motorun yakit tuketimi mukemmel arkadaslar. 20 lira benzin koyuyorum. ne zaman koydugumu hicbir zaman hatirlayamiyorum.. muhtemelen 1 ayi gectigi icindir
    çüşşşş 20 ytl ile 1 ay yani şehir içi 130 bın yakıyor ortalama yada 125 bın

hani gençler resimler 200 resim ekledim şuraya sizde tık yok

Motosikleti
    MC-X RoadRacer

caracal

Merhaba beyler.Havalar ısınıyor ve benim kanım tutuştu.bir motor alma niyetindeyim ama bütçem bir japon almaya elverişli değil.Döndük yine çin malına ama herkes bişey söylüyor bir türlü karar veremedim.niyetim Keeway süper light 150 almaktı uygun fiyata buldum derken kanuni caracalı gördüm.Arada pek fiyat farkı yok hatta kanuni 50cc fazla şimdi tüm CARACAL kullanıcı arkadaşlardan ricam CARACAL ın eksilerini ve artılarını yazabilirseniz memnun olurum.motor güzel görünüyor yakıtı nasıldır,sağlamlık nasıl parçaları pahalımıdır.Kısacası niçin bu motoru tercih etmeliyim.Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.Saygılar

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı fobus35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba beyler.Havalar ısınıyor ve benim kanım tutuştu.bir motor alma niyetindeyim ama bütçem bir japon almaya elverişli değil.Döndük yine çin malına ama herkes bişey söylüyor bir türlü karar veremedim.niyetim Keeway süper light 150 almaktı uygun fiyata buldum derken kanuni caracalı gördüm.Arada pek fiyat farkı yok hatta kanuni 50cc fazla şimdi tüm CARACAL kullanıcı arkadaşlardan ricam CARACAL ın eksilerini ve artılarını yazabilirseniz memnun olurum.motor güzel görünüyor yakıtı nasıldır,sağlamlık nasıl parçaları pahalımıdır.Kısacası niçin bu motoru tercih etmeliyim.Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.Saygılar
    üzme , akrobasi yapma , altında honda var sanma ona göre kullan bir şey olmaz yakıtta senin sürüşüne bağlıdır

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hani gençler resimler 200 resim ekledim şuraya sizde tık yok
    aha bu da benim makine..

Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

fobus35,http://www.motosiklet.net/forum/moto...-200cc-63.html bu konuyu oku, tüm bilgiler var

Tundzhay, güzel resimler

Motosikleti
    Kawasaki VN 800

Motosikleti
    Honda CBF 150
    vallah arkadaşlar bende caracal düşünüyorum ama birincisi siyahı yok piyasada ve 15 mayıstan öncede gelmez diyorlar ikincisi ise malesef çin malı alan herkes şikayetçi özellikle kanuni servislerinin çok acemi olduğu söyleniyor ben istanbuldayım 1-2 servisine baktım biri iyiydi ama diğeri inanın bisiklet dükkanından bile daha küçük ve kötüydü fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.Teşekkürler...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı kundo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallah arkadaşlar bende caracal düşünüyorum ama birincisi siyahı yok piyasada ve 15 mayıstan öncede gelmez diyorlar ikincisi ise malesef çin malı alan herkes şikayetçi özellikle kanuni servislerinin çok acemi olduğu söyleniyor ben istanbuldayım 1-2 servisine baktım biri iyiydi ama diğeri inanın bisiklet dükkanından bile daha küçük ve kötüydü fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.Teşekkürler...
    nakit paran varsa , istemedıgın kadar 2. el caracal var , servislerine gitme düzgün bir usta bul ona git

Motosikleti
    Ybr
    nakit paran varsa , istemedıgın kadar 2. el caracal var , servislerine gitme düzgün bir usta bul ona git
    eray haklı ikinci el sıfır gibi makineler var,aferdersiniz biz bir hıya..'lık ettik sıfır aldık ikinci el daha mantıklı bence..

ben nasıl rodaj olduğunu bilmediğim makineyi almam. ve ben motoru satmak için değil hurdaya çıkarmak için aldım, o yüzden 0 aldım. ara motoru olarak kullanacak arkadaşlar 2.el i tercih etmeleri mantıklı

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferhat_se adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eray haklı ikinci el sıfır gibi makineler var,aferdersiniz biz bir hıya..'lık ettik sıfır aldık ikinci el daha mantıklı bence..
    abi kusura bakma ama aynı hıyarlığı sen 2. kez yaptın

ben nasıl rodaj olduğunu bilmediğim makineyi almam. ve ben motoru satmak için değil hurdaya çıkarmak için aldım, o yüzden 0 aldım. ara motoru olarak kullanacak arkadaşlar 2.el i tercih etmeleri mantıklı

itina ile rodaj yapılır . Acısız , ben 12000 dekı cgl 125 ı 2. kez rodajladım . Bir motor uzun yolda açılır bunu da yeni anladım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler