Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @efe oktay
    çok kötü
    geçmiş olsun inşallah bi daha kaza yapmazsınız
    peki sağ şeritten mi gidiyordunuz sol şeritten mi o sırada bmw neden fren yaptı siz yola bakıyormuydunuz yoksa dalgınlığınıza mı geldi frenlere basabildiniz mi
    biraz daha açıklarmısınız bize de bir uyarı olması açısından diyorum
    tesekkur ederim arkadaslar. yola tabii ki bakiyordum. araba baya bir uzaktaydi. seyir halindeydi. o kadar ani durdu ki frenlere sonuna kadar yuklenmeme ragmen duramadim. emniyet seridinden gidiyordum. tek ve en buyuk hatam buydu. araba da emniyet seridinden seyrediyordu. sag taraftaki restorana girmek uzere ani frenledi. altimda motor degil ne olursa olsun duramazdim. carpacagimi anladigim andan sonraki birkac saniye gercekten cok kotuydu. ne yaparsaniz yapin sert bir carpisma olacagini bilmek insani cok korkutuyor. trafigi normal seritte takip etmekte fayda var. sol olmasa da orta serit inanin en guvenlisi. cunku sag serit de arac sollamak icin kullaniliyor ve yolun saginda bakkal dukkan gibi yerler oldugu icin arabalar ani yavaslayabiliyor.

allah kimsenin basina vermesin kimseye yasatmasin. korkunc bir duygu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni CARACAL 200 KARA ŞİMŞEK
    Geçmiş olsun sende birsey yokya en önemlisi bu sigorta yada carptıgın adam hasarı karsılıyormu peki?
    Caracal ım artık yollarda ....kavuştum sonunda

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    karşılama ihtimali yüksek , lan çakma eskişehirli kaç aydır girmiyorsun buraya
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    efeoktay, geçmiş olsun. şükür bişeyin yok, cana gelmemiş mala gelsin, depoda değişir önemli değil. aynı kazanın hafifini bende yaşadım, önümdeki arabanın önüne bi kamyon çıktı, durunca bende frene asıldım ama çıt dedi, ön çamurluk biraz çatladı, değiştirecek dar bile değildi benimki.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    kanuni caracal 200 (harleyin türkçesi)
    arkadaşım çok fazla ödemişsin kanuninin yedek parçalarının satıldığı ve servis fiyatlarının olduğu resmi site var [URL="http://www.kuralkan.net"]buraya üye ol fiyatlara bak
    ve en fazla alınan işçilik parasıda motor indirilip takılırsa 55 liradır sana baya bi fazla yazmışlar debriyaj 7 lira
    yağ 18 lira
    buji 8 lira
    zincir 28 lira
    subap ayarı kaza yapmadıkça yapılmaz
    ki olsa bile 40 lirayı geçmez
    pasta cilayı kendinde yapardın hadi oda 15 lira olsun
    oto yıkamacılar 5 liraya yapıyor
    vida ları sıkma k işçiliğe dah,ildir
    üzgünüm ama seni kazıklamışlar
    ben garantinin dışında servise gitmem her parçasını kendim taktım eğer sizde böyle birşey yapmak isterseniz ban sorun yardımcı olurum ortalama olarak sökülebilir her parçasını söker takarım
    :bounce: evet bende buranın bir üyesiyim ve benimde bir motorum var

georgegologny, subap ayarı kaza yapmadıkça yapılmaz mı? çok yanlış düşünüyon, motorun kitlenir kalır bigün. + yakıt sarfiyatı, düzenli yapılan bi işlem o

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    degisecek parcalarin listesi ve cikan masraf asagidaki gibi.. tabii bu benim tespitim. servis birkac parca daha ekleyebilir.

benzin deposu 216,41
    far 89,24
    amortisorler 152,76 * 2
    on camurluk 48,23
    sag egzost 162,23
    vites, basamak 66,96

888,59
    vergi dahil 1048.

en az 100 lira da iscilik koyar. 1148 tl. motoru zaten 3.500'e aldim.

cope atsan atilmaz, satsan kimse almaz... moralim bozuk.

sigorta yada çarptığın kişi karşılamıyo mu ya?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı efeoktay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    degisecek parcalarin listesi ve cikan masraf asagidaki gibi.. tabii bu benim tespitim. servis birkac parca daha ekleyebilir.

benzin deposu 216,41
    far 89,24
    amortisorler 152,76 * 2
    on camurluk 48,23
    sag egzost 162,23
    vites, basamak 66,96

888,59
    vergi dahil 1048.

benim sorduğumda depo en son 160'liraydı bu fiyatları nereden aldınız ?

hepsini birden yaptırma para geçtikçe eline parça parça yaptırırsın motor düzelincede eski keyfin yerine gelir merak etme üzme kendine bu ülkede tek kolu olmadan yaşayan kardeşlerimiz var o yüzden nimet içersinde yüzüyoruz saglıklıyız kalbini böyle şeyler için üzmeye degmez ama duygulanıyorsun hak veriyorum
    dedim gibi birden hepsini yaptırmaya kalkarsan çok agır gelir parça parça yaptır ozaman agrınada gitmez zorlanmazsında maddi olarak bak göreceksin motor eski haline gelince neşen eskisi gibi gene yerine gelcek bu arada geçmiş olsun Allah bida kimseye böyle korkulu anlar yaşatmasın amin ecmain

chooper hastasıyım özellikle bunda arnoldun terminator adlı filmin rolü büyüktür orda chooper bir motorla arnoldun kovalama sahnesi vardı :D süper bi sahneydi daha sonra izledim bir kanalımızda bir zamanlar renagade kara şahin adlı yabancı dizinin etkiside çok oldu ordada bir kanun kaçagı vardı aslında suçsuzdu iftiraya ugramıştı neyse o sürekli chooper motor kullanırdı ve her yere onla giderdi hep özenmişimdir muhteşem sesi ve dizaynıyla bu chooperlar tam efsane yolların padişahı modern paytonu veyada ghost rideri ne derseniz diyinghost rider filmindeki chopper sahneleride manyak deli çekecen ful korumalı deri ceketi güneş gözlügü kafada kask marş dügmesine basacaksın chooperin öksürcek burdayım diyecek homur homur homurdanarak titreyerek merhaba dicek sana sonrasımı senden dikkat isteyerek yollarda onu gezdirmenin keyfini sunacak sana ve senle konuşcak yolda motorunun sesiyle chooperlarla ilk nerde tanıştınız ve nasıl etkilendiniz hikayenizi anlatmamınızı istiyorum ve duygu ve düşünceleriniz ne mesela

chopper mi chooper mı
    çok görüyorum chooper ı

bizim motorlar cruiser

fark etmiyor benim için cruiser içinde aynı şeyi soruyorum cruiser chooper berki aradaki farkı çok bilmeye bilirim iskeleti deposu kasası böyle olan motorlara bayılıyorum motorunun sesiyle cruiserle ilk nerde tanıştınız ve nasıl etkilendiniz hikayenizi anlatmanızı istiyorum ve duygu ve düşünceleriniz ne mesela ben bayılıyorum caracala bu tip dizaynı olan motorlar hastasıyım anlıcanız yukarda yazdım her kelimeyi aslında cruiserler içinde yazdım chooper tipli oldukları için aynı sanıyordum aradaki farkı bilen biride anlatırsa sevinirim teşekkür ederim herkeze

chopper (yazılışıda bu chooper değil) özel üretim motosikletlerdir, dünyada 1 tanedir, markası yoktur, seri üretilmez, kendi motorunu kendin yaparsan o chopperdir, başkasına yaptırırsanda öyledir, yani seri üretilmeyen, özel olan motosikletler. cruiser motosikletler ise, gezi yani touring sınıfındadır, seri üretilir, markası vardır. . . bizim motorlar ve cruiser motorların simgesi harley davidson tarzı motosikletler cruiserdir. umarım anlatabilmişimdir.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı efeoktay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benzin deposu 216,41
    far 89,24
    amortisorler 152,76 * 2
    on camurluk 48,23
    sag egzost 162,23
    vites, basamak 66,96

888,59
    vergi dahil 1048.

depo bırak ezik kalsın
    sag egsoz patlak degılse bırak vıtes ve basamagı da yamultarak düzelt imklanı varsa eger motor ınıp bınecekse 200 de işçilik en az

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chopper (yazılışıda bu chooper değil) özel üretim motosikletlerdir, dünyada 1 tanedir, markası yoktur, seri üretilmez, kendi motorunu kendin yaparsan o chopperdir, başkasına yaptırırsanda öyledir, yani seri üretilmeyen, özel olan motosikletler. cruiser motosikletler ise, gezi yani touring sınıfındadır, seri üretilir, markası vardır. . . bizim motorlar ve cruiser motorların simgesi harley davidson tarzı motosikletler cruiserdir. umarım anlatabilmişimdir.
    teşekkür ederim bilgilendirdigin için süper bir bilgiydi bence sagol arkadaşım bende inş motorum yok şuan ama bu yaza bir crusier alcam inş hayallerimin modern paytonu :D padişah gibi hisseder insan kendini üzerinde süper motorlar motosiklet ehliyetini yeni aldım zaten

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Solmyr saol dostum yuğtuptan buldum motor sesini.

Mterayes kardeşim cbf 150nin yakıt tuketimi honda beat ile neredeyse aynı benim beat 2,73lt/100km ya da 7krş/km tüketim değerlerine sahip.

Cbfnin çekişi-hızlanması-2 kişilik performans değerleri caracaldan iyi mi kötü mü? Yannış seçim yapmayayım
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    valla bende git gel yapıyorum diyorum şu motoru custom yapayım , yada satıp cbf mı alayım

cbf 2 kişi ile caracalı geçemez

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    saol mterayes! zaten az önce kıyaslama ihtimalim silindi cbf 3980 olmuş + 200 plaka. kalsın istemiyorum.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

bugün aralıksız 148km yol yaptım, yarında geziye devam edicem, sonra paylaşırım hepsini. denizli gezisi

hakan şimdiden hayırlı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler