Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı Huysuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet akü boşalıyor ama bu bütün çinlilerde olan bir sorun. ben regalraptor kullananların forumunada uyeyim onlarda da var. Çözümü basit 40Ytl'ye yeni bir akü olay bitti. Bu arada bende ilk başta çalıştırmakta zorlanıyodum akü kaynaklı örendim artık herhangi bir problem yaşamıyorum.

Evet arka tamburdan belediye otobusu sesi gelmekte. Herhangi bir problem değil, belli bir sure sonra ses iyice azalıyo.

Lastikler berbat değil, kim solediyse kafadan sallamış yada onun şahsi fikridir saygı duyalım

Bende lastiklerin cin malı olduğundan sorun cıkartcağını falan dusunuyodum ama yağmura yakalandığımda anladımki herhangi bir sorun yok. Hatta gece saat:03:00'da çiğ düşmüş yollarda kullandım 60km hıza çıktım çok hafif kaymalar yaptığı doğru ama o çiğde koca munubuslerin bile kaydığını gördüm. Kısaca lastikler güvenilir.

Vibrasyon, birincisi cruiser tibi motorlarda vibrasyon olması çok doğaldır, ben hiçbir devirde rahatsız edici bir vibrasyonla karşılamadım, sadece ardcı biraz rahatsız olabilir oda oturuş pozisyonu ile alakalı. İşin farklı bir komik tarafı harley Davidsonlar sanılanın aksine cruiser motorlarda en fazla vibrasyon yapan aletlerdir. Motor yapısı ile ilgili bir olay.

Son olarak Tiger bloğundan kalitelimidir bilmem ama tiger dan daha sorunsuz bir makina olduğunu biliyorum ben motoru almadan önce aylarca araştırma yaptım, tiger forumundada aylarımı harcadım desem yeridir.

şuan 1000km deyim herhangi bir sorun veya rahatsızlıkla karşılaşmadım, bütçesi kısıtlı olan çinmalı düşünen herkese caracalı tavsiye ederim. Tabiki bütçesi daha yüksek olanlara farklı ürünler daha cazip gelebilir.

Benden bu kadar...
    Tamamiyle katılıyorum.Artı olarak Bende fren sesi falan olmadı bu bence birazda kullanıcıya göre değişiyor..

Alıntı Huysuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Selka,
    yazılarını ve gv'ye karşı tutumunu hyosung sayfalarında okudum takdir ediyorum. Bencede gerçekten guzel bir makina teknik olarak ne kadar iyi olursa olsun japon yerini tutmayacaktır gibime geliyo, hyusungfanclup sitesinde dolaştım ''kronik'' denilen sebebini henuz çözemedikleri gaz kesme problemi beni çok düşündürüyo, karbürator diyen var, cdı diyen var. Birde su dönemde stkanuni olması ve aslında mahkemelik olması falan hep beni düşündüren sebepler. Sonuç olarak bu alacağım son motor olacak.

shadow 750 bana buyuk gelir gibime geliyo hatta 650 bile bana buyuk çünkü hızla hiçbir işim yok benim. ben gerçek anlamda gezmek için alıyorum motoru, sehirler arası gezide benim işim icabı zor olduğundan 100km ye çıkan caracal bile işimi fazlasıyla görüyo, sadece bu motora yatırım yapmak istemiyorum, şimdi airbrush'dı eksoz'du derken 1000ytl para harcıcam en az, bunu son makinama yapmak daha doğru geliyo.

Bu yuzden ds650 en mantıklısı geliyo bana.

Selka ayrıca sende ve bende olan kucuk bir problemi belirtmek istiyorum kırılmazsan, 2mizinde ilk motoru olması ve bize problem çıkartmaması farklı motorlar kullanmamamız sanırım bizi motorlarımıza bağlıyan faktör, bende senin gibi caracal'ı çok överdim eskiden ama artık daha notr davranmaya çalışıyorum çünkü japon makinaların kalitesini bilmiyorum oyuzden caracal'a çok iyi motor diyemem.

Bir laf vardır, kötü olmadan iyinin değeri anlaşılmaz diye. Enaz 2-3 tane farklı motor kullandığımda caracal hakkında daha doğru yorum yapacağımı biliyorum.

Sonuç olarak şuara ds650 sayfalarını aşındırıyorum yanında bide shadow sayfası aşındırcam belli oldu :D
    DS650 benimde hayallerimin motoru.Biraz kullanmayı öğrendikten sonra kesim alıcam o motoru..
    Saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    hayırlı uğurlu olsun 100. sayfamız
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Huysuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Nice 100 sayfalara artık inşallahhh....Farklı motorumda olsa bu sayfa ilk göz ağrım hayatta bırakmam :D

Motosikleti
    kanuni CARACAL 200 KARA ŞİMŞEK
    wayy bee 100. sayfa :D
    Caracal ım artık yollarda ....kavuştum sonunda

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    çakma eskişehirli sende mı geldın . :d

harley davidsona binsem . mt sitesi çökse yine gelirim buraya msn alırım herkesten yinede burayı bırakmam

ASLINDA HERKES MSN INI BIRAKSA DA BİR SORUN OLDUGUNDA BURDAN CVP GELMESİNİ BEKLEMESEK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    nice 100'sayfalara inşallah caracal sayfamızın benim için ayrı bir yeri var ilk mesaj yazdığım yerdir burası ve buradaki dostluğumuzun ve arkadaşlığımızın nice seneler sürmesi dileğiyle ...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nice 100'sayfalara inşallah caracal sayfamızın benim için ayrı bir yeri var ilk mesaj yazdığım yerdir burası ve buradaki dostluğumuzun ve arkadaşlığımızın nice seneler sürmesi dileğiyle ...
    abiiiiii h.g nerelerdesın sen yaaaa caracal super masallah yaa. bugun mıcırt da bır şov yaptım . mahallenin kedileri ayakta alkışladı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiiiiii h.g nerelerdesın sen yaaaa caracal super masallah yaa. bugun mıcırt da bır şov yaptım . mahallenin kedileri ayakta alkışladı
    buralardayım eray .. internetteki mekanımız'da dostluğumuz ve kardeşliğimizin birleştiği yerdeyim mıcırt şovcu seni dikkat et kedilere yinede sen

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buralardayım eray .. internetteki mekanımız'da dostluğumuz ve kardeşliğimizin birleştiği yerdeyim mıcırt şovcu seni dikkat et kedilere yinede sen
    abi kediler çok miyavladı ama biliyorsun motor zevk işidir . zevk için binilir

Motosikleti
    çakma eskişehirli sende mı geldın . :d

harley davidsona binsem . mt sitesi çökse yine gelirim buraya msn alırım herkesten yinede burayı bırakmam

ASLINDA HERKES MSN INI BIRAKSA DA BİR SORUN OLDUGUNDA BURDAN CVP GELMESİNİ BEKLEMESEK
    çakma eskisehirliymis höyy
    sende çakma motorcusun o zmn daha ilk motorun hamsın pismen lazım

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı canercaracal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çakma eskisehirliymis höyy
    sende çakma motorcusun o zmn daha ilk motorun hamsın pismen lazım
    bu işler 1. veya 10 . motorla belli olmuyor aslanım gözün yiyorsa çık er meydanına :D çakma eskişehirli

Motosikleti
    bu işler 1. veya 10 . motorla belli olmuyor aslanım gözün yiyorsa çık er meydanına :D çakma eskişehirli
    tamam cigerim ben motoru yaza dogru bi getiriim o zmn grsrz dicem ama sen olmicaksın burda ben senin yoklugunu aratmam merak etme

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı canercaracal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam cigerim ben motoru yaza dogru bi getiriim o zmn grsrz dicem ama sen olmicaksın burda ben senin yoklugunu aratmam merak etme
    benim motorum 15. 000 km de senın motorun en cok 5.000 km de motorun sıkıstırma oranları bıle aynı degıldır belkı . ama olsun burdan bursaya kadar . varmısın len

Motosikleti
    benim motorum 15. 000 km de senın motorun en cok 5.000 km de motorun sıkıstırma oranları bıle aynı degıldır belkı . ama olsun burdan bursaya kadar . varmısın len
    ben warımda sen yoksun askerlik bahanesi ile kacıosun benden bu arada daha iyi ya senin motor acılmıstır artık benimkisi daha acılmamıs neyse

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    olm 2010 mayıs 16 da burdayım allahın izni ile

Motosikleti
    olm 2010 mayıs 16 da burdayım allahın izni ile
    tamam sen gelde bi hayırlısı ile o zmn birlikte gezeriz neyse hadi ben kacar yarın ders war hafta sonu görüselim sinan abiye de söyledim bu arada eger ybr li arkadaslarınla bulusmassa birlikte geseris olmassa artık basbasa kaldık bide tahayı alırız hadi ii uykular eray HYO 250gtr istiorum ben beaa:(

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    havalar sogudu bea :D konuyla alakası yok ama

Huysuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    EFt havalar soğudu motorumdan uzak kaldım moralim bozuk :(
    Bugun çalıştırdım akü kendine gelsin diye sesini beile özlemişim...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bugun yagmur yagıyor dıye bınemedım . ühhühüüüüüü

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    yava yagissiz oldugu surece ben cikarim.

beyler bu arada sunu sorayim, direksiyonu gectikten sonra ehliyeti teslim almak ne kadar suruyor? bekle bekle hayatim beklemek oldu ya.. sikinti geldi artik, servise gidecem gidemiyorum cevirecekler diye yolda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler