Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ramzey Motobike/cup(4 Vites Yari Otm) Hakkkinda Görüşleriniz.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    ARKADAŞLAR RAMZEY CUP MOTOR ALICAM (HAZİRANDA) 1,300e VERİYORLAR BU RAMZEY CUP HAKKINDA OLUMLU VE OLUMSUZ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM.........SAYGILARR

http://img160.imageshack.us/img160/8526/rmzla6.jpg
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    arkadaşım diğer topiclerdede yazmıştım 1 sene ramzey 100cc cup kullandım hiç bir sorun yaşamadım yeri geldi zorladım ben izmitliyim kartepe gibi bi yere bu motorla cıkıp iniyodum yakıtta cimri parçası bol sıkıntı çekmezsin yalnız lastikleri canını sıkar alır almaz değiştirirsen iyi olur tavsiye ederim...

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı megadeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım diğer topiclerdede yazmıştım 1 sene ramzey 100cc cup kullandım hiç bir sorun yaşamadım yeri geldi zorladım ben izmitliyim kartepe gibi bi yere bu motorla cıkıp iniyodum yakıtta cimri parçası bol sıkıntı çekmezsin yalnız lastikleri canını sıkar alır almaz değiştirirsen iyi olur tavsiye ederim...

mesaj için tşk edirm usta ... bu lastiklerde ne sıkıntı çektin ne gibi bi sorun yaşarım?
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    MONDİAL (125 KT,100 KH,150 HS,151 RS),150 T2 BOSS

Selam

BENDE KULLANMIŞTIM RAMZEY 100 CUP 2005 DE ALMIŞTIM GAYET GÜZEL MOTOSİKLET YALNIZ SON 6 AYDIR GARAJDA YATIOR SEBEBİ ELEKTRONİK STATOR ARIZALANDI PARÇASI BULUNMUOR MONDİAL 100 KH NİN KİSİ UYDU GİBİ OLDU ODA UYUM SAĞLAMADI BENDE SANA TAVSİYEM YEDEK PARÇASINI BULABİLECEĞİN MOTOSİKLET AL ; HEM MONDİAL 100 KH DE KULLANDIM GAYET ÇEKİŞLİ CİMRİ MOTOR ONU TAVSİYE EDERİM SANA ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN...

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    saol dostum bu motorların lastikleri çok vasat belli bi zaman sonra dış lastiğin içindeki çelik teller iç lastiği kevgire döndürüyo şahsen ben çok uğraştım ve en sonunda değiştirmiştim onun haricinde motordan yana hiç sorun yaşamdım en beyendiğim yanı ise yakıt sarfiyatıydı ne zaman benzin koyduğumu unutuyodum ilk rodajda fazla zorlamazsan bu motor sana iyi hizmet edecektir hiç merak etme kazasız sürüşler dostum..

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı megadeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol dostum bu motorların lastikleri çok vasat belli bi zaman sonra dış lastiğin içindeki çelik teller iç lastiği kevgire döndürüyo şahsen ben çok uğraştım ve en sonunda değiştirmiştim onun haricinde motordan yana hiç sorun yaşamdım en beyendiğim yanı ise yakıt sarfiyatıydı ne zaman benzin koyduğumu unutuyodum ilk rodajda fazla zorlamazsan bu motor sana iyi hizmet edecektir hiç merak etme kazasız sürüşler dostum..

usta ben bu ramzeyi istanbul sirkeci bayiinden bu ayın sonunda alıcam inşallah ben bu mesajlardananladımki alınca lastiklri direk söküp yeni kalite alim sonra da gezim ..benim ilk motorum olacakm ALLLAHIIN izniyle..aldıktan sonra yedek parçada sıkıntı yaşamazsın diyosun ..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    bende mondial 100 kh war ılk bn motoru almadan once ramzey 100 cc dusunuyodum fakat kullandım ramzeyi test surusu yaptım motor aynı olu gıbı hıc gıtmıyooo sesi hıc yok motorda bıras ses cıkacak yaaaaa ramzeyi test surusu yaparken 3te 60 yaptım 4 attım motor oldu gıtmıyo son wermısım motor gıtmıyooooooooo sonra mondial 100 kh aldım rahat ettım motor canawar 100-110km/s arası yapyo kalkıs cok seri bir sesi war suuuperrrrrrrrrrr

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı Hostmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial 100 khlar 100 km'de kaç lt yakıt yakıyor ortalama?
    Hostmaster arkadaşım mondial 100 kh 100km/s hız yapıyo 100 km de yakıt tuketimi 1,7lt./100km yakıyor

Motosikleti
    ramzey Qm 250 zongshen 200 gy_2a mondial 151 rs yukı 100 cup
    bende omi100 cup war gayet yakıtı ıyı ne zaman koydugumu hatırmamıyorum ramzeyde ıyıdır ama bınmıstım arkadasınkıne beygır gucu6 beygır benımkısı 8 beygırdı yarıstık onunkınde tıtreme sorunu yasadı cok tıtırıyo okadar ben egzozsu actım hızda ve yakıtta degısım oldu ortalama 45 bın yakıyodu egzoz kapalı ıken sımdı 55::/ 65 yakıyo ıyı yanı ıkı kısı cok guzel gıdıyor

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    :? .

İyi günler

Ben karar veremedim MOndialmı alsam bunumu sizce hangisi daha iyidir.
    Plasik olması 90 yapması önemli değil. Motor bayırda bayılmasın ve ucuz olsun yeter bu konuda hangisi daha iyidir. Dayanıklılık çok önemli değil yazdan yaza binicem ama sabahtan akşama kadar gezerim heralde :D

hangisini tavsiye edersiniz?

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    sayın arkadaşlar
    motorumu satıyorum haberiniz olsun.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın arkadaşlar
    motorumu satıyorum haberiniz olsun.
    iyice açiklasana hoca nedir ne degildir kaç bindedir kac modeldirkazasi varmidir yokmudur bunlari belirtsen senin için daha iyi olur galiba

. Dayanıklılık çok önemli değil yazdan yaza binicem ama sabahtan akşama kadar gezerim heralde :D
    demande taux pret personnel en ligne credit simulation Faire un pret immobilier en ligne avec un bon creditdemande taux pret personnel en ligne credit simulation

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)